BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 2 hónapja #335913 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Olosta írta: Ezek szerint nem csak nekünk jár mindig ezen az eszünk. :P

Most lebuktál. :P (nem félreérteni... :P PP)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335911 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezek szerint nem csak nekünk jár mindig ezen az eszünk. :P

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335910 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:biggrin2:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335908 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nahát, nektek mindig azon jár az eszetek...
Én meg csak énekelgetek csendesen...
"Bújj, bújj, zöld ág, zöld levelecske, nyitva van az aranykapu, csak bújjatok rajta!"

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335905 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Néztem egy kicsit, h. vajon annak a vesszőcskének mi köze a szélhez... :roll: :P

A félreérthetőséget viszont aláírom. :twisted:
De hogy rossz mi van benne....... :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335903 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Énnekem is rezgett az ujjam hogy beírjam hogy kissé félreérthető...

De ha már témánál vagyunk: www.poli.hu/erdely/talker.htm
Ez NAGYON durva...


:lol:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335902 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Énnekem is rezgett az ujjam hogy beírjam hogy kissé félreérthető...

De ha már témánál vagyunk: www.poli.hu/erdely/talker.htm
Ez NAGYON durva...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja - 17 éve 2 hónapja #335901 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Olosta írta: (Jajj, anyám, most már biztosan a pokolba fogok jutni! :oops: )

Hát, ha ez eddig kérdéses volt... :twisted:

De Nóli mindjárt linkel vmit, aminek valsz nagyon fogsz örülni. :P :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335900 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: pont-pont-vesszőcske, mi rossz van eben? :P


Ebben minden elképzelhető rossz benne van. :twisted:
(Jajj, anyám, most már biztosan a pokolba fogok jutni! :oops: )

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335899 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Olosta írta: Váááá......... Ben, ez így önmagában, hát eléggé (18)-as. :bujahobbit: :P

Rossz az, aki rosszra gondol. :D pont-pont-vesszőcske, mi rossz van eben? :P

A szelet nem tudom, igaz, h a szomszédban vagyok (kb. 40 km-re arrébb), de ide még nem ért ide, nemrégiben dörgött, de most nyugalom van. Bár esőillatot érezni, az meg jó. :-)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335898 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Kincső (Thilanna) írta: pölö Pest sok pontján :P


és vesszőjén 8)


Váááá......... Ben, ez így önmagában, hát eléggé (18 )-as. :bujahobbit: :P

És mekkora széllel jár? (Csak hogy ki tudjam számolni úgy nagyjából, hogy mikorra ér ide.)

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335896 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: pölö Pest sok pontján :P

és vesszőjén 8)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335893 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Olosta írta: Vihar van?
Hol?


pölö Pest sok pontján :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335889 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Vihar van?
Hol?

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335880 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez csodálat. Gyönyörűek.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
17 éve 2 hónapja #335879 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Gyönyörűbbnél gyöyörűbb villámok csapkodnak felettünk 8O

Ez most a csodálatot, vagy egyéb érzelmeket szándékszik kifejezni? :wink:
A villám szép is tud lenni, habár én félek tőle, főleg mióta nemrég többször is közel kerültem hozzá, egy ismerősömék még túl közel
Itt még nincs se villám, se vihar.. még csak záporka se, pedig elvileg ígérték

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335874 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gyönyörűbbnél gyöyörűbb villámok csapkodnak felettünk 8O

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335845 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nyugi mostmár el fogják fogadni:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335839 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: Sehogy... a legjobb, ha szélsebesen, ajánlva, prioritással postára adod.

Ld. lentebb, már megoldottam, elvileg neten keresztül csatoltam vhogy. :-)
Postán nem tudtam elküldeni, ti. a suliban kellett volna lefénymásoltatnom, meg kellett volna rá igazgatói pöcsét és aláírás, de ezek közül egyik kritérium sem állt fenn, csak szerdánként van ügyelet, az meg már késő lenne... :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335837 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Nam, nekem az informatika középsikolai eredményeimmel sz.rakodnak valamiért... Beküldeni necces, nem tudja vki, pontosan hol kell neten keresztül beírni vagy micsoda? Nem értek én ehhez. :roll:


Sehogy... a legjobb, ha szélsebesen, ajánlva, prioritással postára adod.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335808 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Ben Kell lennie olyannak, hogy új dokumentum feltöltése az e felvin belül.

Igen, közben megtaláltam végre, még délelőtt. Viszont most vettem észre, h a feltöltés nem ekvivalens a csatolással, hanem azt még külön meg kell tenni. Nagyon szeretem az OFIKot... :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335805 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta:

Dreamer_KF írta: Az, hogy feltehetőleg nem Felagund a világ közepe, és mások is jelentkeztek. Hétfő van, ember, fel kell dolgozniuk a beérkezett cuccot, és egyesével nem fognak kiértesíteni mindenkit


Anyááám, Drímör ha egyszer megállnád, hogy be ne szólj csak mert olyan kedved van, sokkal pozitívabb lenne a megítélésed...
Gondoltam mivel kérdéssel fordulok a t. vezetőséghez, mondjuk válaszolnak rá, és ezáltal nyugtázzák is, hogy megkapták a jelentkezésemet...


Magasan teszek a "megítélésemre". Ítéljen a hóhér felettem, lehetőleg csak egyszer.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335750 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ben Kell lennie olyannak, hogy új dokumentum feltöltése az e felvin belül.


Nekem közben minden hitelesítve lett az infó is.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335747 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Ben: beszkennelt cuccokat fel tudsz tölteni felvi.hu-ra az e-felvételi programpontnál.

Az nekem mindent kér, csak olyat nem h dokumentumok feltöltése... :roll: Mindegy, holnap bemegyek a suliba lefénymásoltatni, igyekszem rögtön alá is írtani, aztán go to posta. :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335746 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Dreamer_KlánFőnök: :cry: bár már télleg uncsi, de még bírom :D

Ben: beszkennelt cuccokat fel tudsz tölteni felvi.hu-ra az e-felvételi programpontnál.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335725 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv!

A Bitefight számomra a Tábor előtt véget ér. Jó móka volt, de mivel maga a játékélmény nem tudott megújulni, sőt, unalmassá vált, így számomra semmi plusszt nem nyújt, úgyhogy a tábor előtti napokban kilépek a klánból, így a klán megszűnik létezni.

Ennek egy oka van: Ery szerint a Tolkien.hu-ra szakadt robotok nagy száma lehet, hogy annak köszönhető, hogy kilinkeltük az oldalra a honlap címét. Mivel levenni könnyebb lenne, ezért inkább feloszlatom a klánt :D

Ha valaki nem így szeretné, szóljon, és mesterré emeljük :D

szerk.: Nem törlöm a klánt, de nem játszom tovább, HV a mester. Szerintem próbáljátok ki, h. törlitek a linket, és ha drasztikusan csökken a látogatók száma, akkor maradjon úgy!

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335693 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: Nem akarok pánikot kelteni, de:

aki most felvételizik, feltétlenül nézzen utána, hogy átmenetek-e az adatai! Tesóm épp ma járta meg, mindent, amit kértek, átküldött az OFIK-nak, megnézte a neten, tuti átmente-e, és nem. Felhívtuk őket, és közölték, hogy az érettségi és az év végi eredményeinek a felét kapták meg, a félévit meg egyáltalán nem, úgyhogy az egészet megint át kell küldeni, keddig.

Még egyszer: nem vaklárma, nem pánikkeltés, de nézzétek meg!!


Hudemérgesvagyok a diákmárnemisszámíít!!!!!! Miért ülnek ezek ott bent?! Miért nem képes senki sem odafigyelni semmire ebben az országban??? Elnézést, csöppet kivagyok..általánosítottam.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335684 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nam, nekem az informatika középsikolai eredményeimmel sz.rakodnak valamiért... Beküldeni necces, nem tudja vki, pontosan hol kell neten keresztül beírni vagy micsoda? Nem értek én ehhez. :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335682 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem akarok pánikot kelteni, de:

aki most felvételizik, feltétlenül nézzen utána, hogy átmenetek-e az adatai! Tesóm épp ma járta meg, mindent, amit kértek, átküldött az OFIK-nak, megnézte a neten, tuti átmente-e, és nem. Felhívtuk őket, és közölték, hogy az érettségi és az év végi eredményeinek a felét kapták meg, a félévit meg egyáltalán nem, úgyhogy az egészet megint át kell küldeni, keddig.

Még egyszer: nem vaklárma, nem pánikkeltés, de nézzétek meg!!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335670 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta:

Attila írta: HMMM...miért is vagy hülye? :roll:



Gondolom azért, mert nő. Mert dolgozni akar, élni, elismertséget, embereket akiket szeret és szeretik, esetleg gyereket, békés életet, boldogságot, nyugodt öregkort, elviselhető hétvégi tévéműsort fagyival.
Ilyenek a hülyék manapság, akik a hülyeségük mellett paranoiások, mert állandóan attól rettegnek, hogy beszippantja és ledarálja őket az úgynevezett valóság húsdarálója.


nem egészen ezért, de neked is iagazd van.

valamit elszámoltam(nevezetsen: 9+13+9 =33 helyett 31)

Amúgy igazad van, sokan hülyének nézik az ilyen embert, és én tényleg ezt szeretném, amit leírtál. Attól az ún. valóságtól nem félek, mert filozófusként vagyok olyan pofátlan, és megkérdezem, hogy mi a valóság? Na ilyenkor tudnának megölni, és már közölték velem, hogy engem, mivel gyenge vagyok, el fognak taposni, mint egy férget. Ja, azért segítenek csak itt, ezen a fórumon is annyian, azért értenek meg, tolerálják a dolgaimat... én nem vagyok hajnalnadó abba hinni, hogy mindenki undorító.. a másik édes, maikor azt próbálják megérteteni velem, hogy énrám semmi szükség, legalábbis így. Ezt se írom alá.. marhára fáj, maikor iyleneket mondanak, egy éve még el is hittem, jó ki is borítottak vele, de most már szembeszállok, észérvekkel, meg belső tartásal. nme azért keresztelkedtem meg felnőtt fejjel, hogy ezt elhiggyem...Azt tudom, hogy a Jóistennek mindig szüksége van rám, nála mindig van helyem, és Jézuhoz, bármi bajom van, fordulhatok. Ha mindenki megvet, ő nem.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.475 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére