BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 2 hónapja #335609 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta: attól rettegnek, hogy beszippantja és ledarálja őket az úgynevezett valóság húsdarálója.


Na, ezért szeretem én ezt a számot.
www.zeneszoveg.hu/dalszoveg.phtml?szk=6616

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja - 17 éve 2 hónapja #335608 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aha! Ezért lenne hülye? Na jó inkább megtartom magamnak a saját szubjektív ellenérvememet. :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335607 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: HMMM...miért is vagy hülye? :roll:



Gondolom azért, mert nő. Mert dolgozni akar, élni, elismertséget, embereket akiket szeret és szeretik, esetleg gyereket, békés életet, boldogságot, nyugodt öregkort, elviselhető hétvégi tévéműsort fagyival.
Ilyenek a hülyék manapság, akik a hülyeségük mellett paranoiások, mert állandóan attól rettegnek, hogy beszippantja és ledarálja őket az úgynevezett valóság húsdarálója.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335605 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
HMMM...miért is vagy hülye? :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335601 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta:

gilloth írta: Tudtam volna élni ott vagy más akár még "hegyesebb" vidékeken....


Szívemből szóltál. :wink: Bár Nógrád helyett inkább a dimbes-dombos Zalát választom. "Ott vagyok honn, ott az én világom." :lol:


Ha hegy, akkor Mátra. Hadd üvöltsön a szél, tomboljon a zivatar!!!
Más: újra rájöttem, hogy totál hülye vagyok. :oops:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335597 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hűűű... ez amúgyis érdekelt,... lehet h el is engednek :P ... majd meglátjuk! :P :) 8)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335567 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kádves gyerekek!!! :wink:

PATAGÓNIA ÓRIÁSDINÓI

kiállítás a természettudományi múzeumban

Sirgonnal úgy döntöttünk, hogy megnézzük eme nemes kiállítást. Csütörtökön 15.50-kor találkozunk a pénztárnál, akit érdekel a dolog azt szeretettel várjuk.

A múzeum itt van.: Ludovika tér 2-6. A 3-as metrorol leszálltok a klinikáknál mentek a Nagyváradtér felé az Üllöi úton míg eccer csak bele nem botlotok a Ludovika térbe.

Finwe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335552 Írta: Elrond Vilya
Elrond Vilya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ott a Notre Dame is (a "felvilágosultak" gabonaraktárnak használták és leverték az ószövetségi próféták szobrait, mert francia királyoknak nézték őket...), sőt Chartres sincs onnan messze. Azok ám a katedrálisok.
Egyszer jó lenne látni azt a várost is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335492 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta: Most komolyan, a Louvre-on kívül van még valami jó Párizsban?


Hát MAGA PÁRIZS!!!!!
Meg a Királyi Palota,Vendóme tér, Orsay Múzeum, Diadalív(ott csövezett egyszer az angoltanárom a mostani feleségével, csak akkor még nem vette el...nem találták meg a szállodát 8) ), Champs-Élysées ,Concorde tér, Opera Garnier... Tovább is van, mondjam még? :P És a Szajna..a Szajna :) (Na, most aztán Párizs lázban égek....)

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335491 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most komolyan, a Louvre-on kívül van még valami jó Párizsban?

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335489 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Altaris írta: nekünk nem is volt olyan drága... 50e volt öt nap... igaz busszal, de megérte.. húsvétkor a Notre Dame-ban és környékén. Louvre :nagyotdobbanaszíve:... kedvencem az a múzeum!! Leonardo... :elolvad:

Mi is busszal mentünk, voltunk a Louvre-ban, hát az valami csodálatos volt... A Notre-Dame-ot is láttuk kívülről-belülről és hajókáztunk a Szajnán (ez egy kicsit megdobta a költségeket, de kihagyhatatlan volt). Szóval felejthetetlen élmény volt, pláne azzal az idegenvezetővel, aki velünk jött. Tíz évig élt Párizsban, jobban beszéli a nyelvet, mint egy francia. Emiatt kezdtem el franciául tanulni később a gimiben - meg persze azért, mert orosz és latin nem indult kis létszám miatt.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335483 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Anyukámmal voltam csoportos buszos utazás keretében, iskolai kereteken belül az ilyesmi általában nagyon drága, velük sosem voltam ilyesmi helyen, így maradtam le Erdélyről is. De annyi szépet meséltek róla a többiek, hogy tervbe van véve Skócia mellett. Azt hiszem, elérhetőbb is. :)


nekünk nem is volt olyan drága... 50e volt öt nap... igaz busszal, de megérte.. húsvétkor a Notre Dame-ban és környékén. Louvre :nagyotdobbanaszíve:... kedvencem az a múzeum!! Leonardo... :elolvad:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335481 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

gilloth írta: Tudtam volna élni ott vagy más akár még "hegyesebb" vidékeken....


Szívemből szóltál. :wink: Bár Nógrád helyett inkább a dimbes-dombos Zalát választom. "Ott vagyok honn, ott az én világom." :lol:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335480 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: Tudjátok, min csodálkozom? Hogy tábor előtt egy héttel, este nyolckor tök kihalt a fórum. Hol vagytok? :wink:

Pakolok a holnapi címerező táborra :D És mindjárt megyek fürdeni. Táborkezdésig hazajövök, ígérem :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335479 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Altaris írta: kivel utaztál Párizsba? *csak kíváncsi lennék, mert úgy hangzik, mintha iskolás utazás lenne...*

Anyukámmal voltam csoportos buszos utazás keretében, iskolai kereteken belül az ilyesmi általában nagyon drága, velük sosem voltam ilyesmi helyen, így maradtam le Erdélyről is. De annyi szépet meséltek róla a többiek, hogy tervbe van véve Skócia mellett. Azt hiszem, elérhetőbb is. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335478 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudjátok, min csodálkozom? Hogy tábor előtt egy héttel, este nyolckor tök kihalt a fórum. Hol vagytok? :wink:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
17 éve 2 hónapja #335475 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hazajöttem Nógrádból, és őszintén hiányzani fognak a dombok-hegyek, az a a táj...
Sajog a szívem utána... :(
Tudtam volna élni ott vagy más akár még "hegyesebb" vidékeken....
Norvégiát imádom és imádtam az ott töltött 3 alkalmat... :itscool:

Mégis, egyetértek Olostával: mertt én ide tartozom. Nem feltétlen Kiskőrösre, az Alföldre. "Itt ringatták bölcsőm" ([size=9:2ej71jso]azaz, inkább a rácsoságyam, :idiot: de mindegy[/size]), szal itt nőttem fel, és soem szűnök meg szeretni és lelkemben hűségesnek maradni e lapos vidékhez. :oops: 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja - 17 éve 2 hónapja #335474 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Pilis, Szekszárd, Kőszeg, Eger. Külföldön még nem jártam olyan helyen, amely ennyire tetszett volna. Párizs csodálatos, Versailles és Reims is, de nem úgy.
Skóciába szeretnék egyszer eljutni, annyira gyönyörű lehet. Na majd talán egyszer...


kivel utaztál Párizsba? *csak kíváncsi lennék, mert úgy hangzik, mintha iskolás utazás lenne...*

Nekem Wanzka a kedvencem.. meg persze Szentkút.. mindkettő eldugott kis falucska hegyek közt. az egiyk Magyarország, a másik É-Németország.. :P

és.. és a szívem csücske, a legmélyebben szeretett vidék mindig a Galga-völgye marad számomra... :imádittélni:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335471 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Én a részemről lassan hanyagolom a BF-et..Aki kéri, lehet a klán mestere. Az öreg farkas mostantól csak a bundáját ellepő vérbolhákkal fog hadakozni :)


Frontline bolhacsepp? kapásból kevesebb lesz a bolha. :wink:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335446 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta:

Gandalf írta: Egy kis merénylet a rekeszizmoknak, lefárasztásul:


Jahajj.. :lol: :D :D



:lol: :lol: :lol:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335435 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Egy kis merénylet a rekeszizmoknak, lefárasztásul:


Jahajj.. :lol: :D :D

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335424 Írta: Ardeth
Ardeth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha már puszta és város tessék Kecskemét felé is nézni...
Nem csak Szeged néz ki gyönyörűen. :)

"A halál csupán a kezdet."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335412 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Én a részemről lassan hanyagolom a BF-et..Aki kéri, lehet a klán mestere. Az öreg farkas mostantól csak a bundáját ellepő vérbolhákkal fog hadakozni :)


Én is lassan...
Táborig még elrágódgatok a népen, de már enyhén elegem van :P

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335402 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gandalf: áááááá :D

(különösen a "légy..." :mrgreen: )

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335373 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335328 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ííííírorszáág!!!
bár egyszer, egyszer eljuthatnék oda... a mesék földje, a koboldok és az írtánc hazája... mmmmm

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335320 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én a részemről lassan hanyagolom a BF-et..Aki kéri, lehet a klán mestere. Az öreg farkas mostantól csak a bundáját ellepő vérbolhákkal fog hadakozni :)

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335309 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Prága tetszik/tetszett még nagyon ^^
Igaz ott főleg a gasztronómia nyűgözött le :lol:

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335308 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Pilis, Szekszárd, Kőszeg, Eger. Külföldön még nem jártam olyan helyen, amely ennyire tetszett volna. Párizs csodálatos, Versailles és Reims is, de nem úgy.
Skóciába szeretnék egyszer eljutni, annyira gyönyörű lehet. Na majd talán egyszer...

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335305 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.395 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére