BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 2 hónapja #335064 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

dorwinion írta: Hogy kihangsúlyozzam.

Oooh.... de azt ám *csillaggal* szokás... ;)
Vagy esetleg _underscore_-ral...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335063 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hogy kihangsúlyozzam.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335061 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

dorwinion írta: Én is falusi gyerek volnék, de az "igazi" tehéntejjel a világból lehetett volna kikergetni már gyerekkoromban is. Még az otthon készült túróval is... :roll: És nekem is a szagával van problémám. Meg olyan zsíííííros! :oops: Forralni meg forralhatod amíg akarod (vagy nem, tetszés szerint), de a szaga akkor is megmarad... :lol:


Már a falusi gyerekek sem a régiek... Bezzeg az én időmben... :bawling:



Azt elárulnád, miért tetted idézőjelbe az igazit?

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335059 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta:

Snuffles írta: Engem nevezel finnyásnak? Csak azért, mert nem szeretem a tehéntej szagát/illatát és ezért nem iszom meg... Hát jó.
Én ezt szoktam meg, ezt iszom. Ha falun élnék, nyilván tehéntejet innék egész nap. Nem kell lenézni, csak mert városi vagyok. :P

Közlök veled egy meglepő tényt, Snuffles: én is tősgyökeres városi kölök vagyok. :P
És igen, ennyi szerintem totál elég a finnyássághoz. :)
(jah, amúgy kis tipp: ha forraltan ittál eddig, próbáld meg forralatlanul, már ha tiszta forrásból származik, ha meg forralatlanul, akkor menj el szűrésre, és forrald fel ivás előtt ;) Egész más íze van a két verzióban. )


OOOH: lemaradtam a 700.-ról :D :D :D


Én is falusi gyerek volnék, de az "igazi" tehéntejjel a világból lehetett volna kikergetni már gyerekkoromban is. Még az otthon készült túróval is... :roll: És nekem is a szagával van problémám. Meg olyan zsíííííros! :oops: Forralni meg forralhatod amíg akarod (vagy nem, tetszés szerint), de a szaga akkor is megmarad... :lol:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335054 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
LÁLIPÁP karaoke verzió 8) :lol:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335050 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igen, a Rába tényleg nem határfolyó.


comm.: első alkalommal történt, hogy 1000 feletti összeget zsákmányoltam valakitől portyán BF-n... kicsit szégyenkezem... :oops:

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335045 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az mindegy hogy EU, az emberek szni fognak arra, hogy az egyébként ilyenolyan Magyarországon mennyre habos egy folyó. Nekik már vissza nem folyik, őket nem zavarja. A saját környezetükre igényesek, belénk meg a lábukat törlik lelkiismeretfurdalás nélkül. Az meg végképp nem fogja őket zavarni, hogy közben hány állat meg növény pusztul el- mondjon valaki olyan országot, ahol a globális környezetvédelem előrébbvaló a kényelemnél.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335041 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most ugyan nincs előttem a térkép, de szvsz a Rába nem kimondott határfolyó (mint pl a Duna a szlovák határon), hanem csak más országból jön át hozzánk. És mint ilyen, hozza magával az ott felszedett mocskot.
Azért elgondolkoztató, hogy az istenített EU-ban is képesek így kezelni a környezetet, még most is, a XXI. században :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335039 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ok rendben, persze a Rába az ilyen határfolyó (és itt most lényegtelen, hogy milyen hosszan van a határ mentén vagy a határszakaszon) de sztem kéne hozniuk egy olyan törvényt, hogy ha a határ pl. természetes folyó akkor attól mondjuk x m-re lehet csak bármilyen gyárat is építeni, hogy ezzel ne szennyezze egyik fél se a másik területén levő folyókat és a környező állatvilágot.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335030 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Missy írta: Navégre!

NEM HABZIK TOVÁBB A RÁBA!!!!


Aha, csak a híradó szerint néhol elég kevés víz van benne (szinte semmi). De jó. :triste:


Híradót nem nagyon nézek mostanában. :lol: De legalább történtek már lépések és nem halogatják. :roll:

Tényleg nem értem, hogy miért kell tönkretenni mindent...Hogy ekkora úr a pénz! Hogy már semmi sem számít! :x Csak az lesz a gáz "azoknak", mikor majd rájönnek, hogy a pénzt bizony nem lehet meginni!
[size=9:176l29wv]Asszem csöppet kiakadtam.[/size]

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335026 Írta: Ardeth
Ardeth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Maradt valami,amit még meg lehet menteni szegény folyóból?
Habár jobb később,mint soha. :)

"A halál csupán a kezdet."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335023 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta: Navégre!

NEM HABZIK TOVÁBB A RÁBA!!!!


Aha, csak a híradó szerint néhol elég kevés víz van benne (szinte semmi). De jó. :triste:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334991 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hurrá! :hello:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334988 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Navégre!

NEM HABZIK TOVÁBB A RÁBA!!!!

Az egyik osztrák üzemet, ami 7 éve szennyezi a Rábát, bezárják. A másikra szűrőt szerelnek, az osztrák kormány pedig kártérítést fizet.

Végre megszületett a megállapodás, megoldás,amire 7 évet kellett várni.

:arrow: Június 26-án szűrőberendezést szereltek föl a feldbachi bőrgyárnál. Ha a víz minősége javul-tehát a szűrő beválik-, fölszerelik a másik két üzemben is.

:arrow: Az osztrák fél vállalta, hogy szeptemberre törvénycsomagot készít/ :roll: /, melyben jogszabályokat módosít, és szigorúbbra veszi a kibocsátási határértéket, figyelembe véve a szennyeződések összeadódásának problémáját. :roll:

:arrow: Az osztrák hatóságok szigorítják az ellenőrzést, már most büntetőeljárást indítanak a szennyezők ellen.

:arrow: 2009-ben bezárják a fürstenfeldi geotermikus erőművet. Máris megkezdik a fölszámolást, jövőre már csak 8O 50%-os lesz az üzem szennyezőanyag-kibocsátása. :roll: /Több a semminél./

:arrow: Ausztria anyagilag hozzájárul a károk fölszámolásához, a Rába eredeti állapotának visszaállításához. :arrow: Vagyis talán újra lesz paduc, pisztráng és több más halfaj többek közt.

Több infó a Nőklapja eheti számában.

Szvsz már épp ideje volt vmit kezdeni a Rába- üggyel. Talán még nincs nagyon késő. Tudom én, hogy ez nem fog gyorsan menni...Majd meglátjuk mire jutnak.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334956 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Olosta írta:

Missy írta: Esetleg vehetnénk egy thenet az MTT-nek is. :lol:


És majd Ankalimon a nappalijában tartja? :lol: :P


Ja, mert ő tuti nem fogja levágni és megenni :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334951 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta: Húdegusztamindmegette!Disznónak néztem..Bár én disznóként enném inkább. Patkányt azt neeeeeem.

Tök jól agyonszerkeszgetjük a postokat, aztán meg lemaradunk a feléről XD

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334949 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta:

Missy írta: Én kígyót kóstolnék meg.De a vadhúst..hát azt egyszerűen imáááádom!

Kar'sa, képet tudsz mellékekni? :)


www.travelingtiger.com/traveling ... tedrat.jpg
ez mondjuk nem pont ugyanaz... És per pillanat nem nagyon ingerelte meg a nyálmirigyeimet... Más kérdés, hogy most egyébre vagyok rákattanva XD

Kígyót én elvből nem ennék. Meg semmilyen hüllőt. Nagyon szeretem a hüllőket, meg amúgy is védettek...


Disznónak néztem..Bár én disznóként enném inkább. Patkányt azt neeeeeem.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja - 17 éve 2 hónapja #334948 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta: Én kígyót kóstolnék meg.De a vadhúst..hát azt egyszerűen imáááádom!

Kar'sa, képet tudsz mellékekni? :)


www.travelingtiger.com/traveling ... tedrat.jpg
ez mondjuk nem pont ugyanaz... És per pillanat nem nagyon ingerelte meg a nyálmirigyeimet... Más kérdés, hogy most egyébre vagyok rákattanva XD

Kígyót én elvből nem ennék. Meg semmilyen hüllőt. Nagyon szeretem a hüllőket, meg amúgy is védettek...


De hozzá kell tenni, hogy én a húst leginkább valahogy nagyon eltompítva elkészítve szeretem, pl. spagettiszósznak (Jézusom, de mennyei a spagettiszószom, asszem főznöm kéne egyet... XD ), vagy zöldségekkel (huh, a rakott kelem is nyam...)
(ejnye... mintha kissé öntelten beszélnék a kajáimról mostanság... Mindenesetre nekem ízlenek és kész... :lol: )

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334946 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én kígyót kóstolnék meg.De a vadhúst..hát azt egyszerűen imáááádom!

Kar'sa, képet tudsz mellékekni? :)

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334944 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta: Nem nézlek le. Ne ugorj már mindenre. :wink: Csak azt írtad, hogy túl ízes...a furcsából meg nekem nem derült ki, hogy a szagát nem szereted.
De ha nem lenne más, akkor bizoynára azt is meginnátok. Csak a nagy jó dolgunkban vagyunk ilyen finnyásak. Én is.

Hát igen, ha nem lenne más, én is meg kéne egyem az ízeltlábúakat... :dead: Nálam egyedül ők a tabutéma. Azaz mégsem: a kecske és birkahústól a szó szoros értelmében hányok. Nem tudom miért, valami bűzanyag van a faggyúban, de .. uh... de ha az van enni, akkor megeszem, meg minden. De tuti, hogy magamnak sose fogok direkt azt főzni.
Viszont a patkányt megkóstolnám :mrgreen: Szerintem nagyon nyamin néztek ki nyárson megsütve azon a képen amit láttam :lol: Végülis a nyúl se sokban különbözik tőlük, nem? XD
És hogy álltok az olajbogyóval? :) Nekem egyik kedvelt csemegém. A fekete is, sőt nem tudom eldönteni, melyiket szeretem jobban.

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334943 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Olosta írta:

Missy írta: Esetleg vehetnénk egy thenet az MTT-nek is. :lol:


És majd Ankalimon a nappalijában tartja? :lol: :P

Kar'sa: én olyan helyen lakok, hogy akár tarthatnánk tehenet is, kecskét is. De sajnos az állatartás nem csak abból áll, hogy kicsapom a legelőre, oszt' ha köll megfejem. Na, de ezt ne én meséljem el neked, holott te ezt valószínűleg nálamnál jobban tudod. :wink:


Mondasz vmit Olosta. :lol: :P Na de ezt majd táborban lehet fölhozom neki . Márkás MTT tej...fejte sajátkezűleg Ankalimon./Hú de nagyon kell röhögnöm.. :D :D /

Az állattartás sajnos már a falvakban sem a régi. Nagymamámék falujában ami azért 300 lelket számlál, már csak 15 disznó és 4 tehén van...

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334942 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta: Esetleg vehetnénk egy thenet az MTT-nek is. :lol:


És majd Ankalimon a nappalijában tartja? :lol: :P

Kar'sa: én olyan helyen lakok, hogy akár tarthatnánk tehenet is, kecskét is. De sajnos az állatartás nem csak abból áll, hogy kicsapom a legelőre, oszt' ha köll megfejem. Na, de ezt ne én meséljem el neked, holott te ezt valószínűleg nálamnál jobban tudod. :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334941 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Engem nevezel finnyásnak? Csak azért, mert nem szeretem a tehéntej szagát/illatát és ezért nem iszom meg... Hát jó.
Én ezt szoktam meg, ezt iszom. Ha falun élnék, nyilván tehéntejet innék egész nap. Nem kell lenézni, csak mert városi vagyok. :P


Nem nézlek le. Ne ugorj már mindenre. :wink: Csak azt írtad, hogy túl ízes...a furcsából meg nekem nem derült ki, hogy a szagát nem szereted.
De ha nem lenne más, akkor bizoynára azt is meginnátok. Csak a nagy jó dolgunkban vagyunk ilyen finnyásak. Én is.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334940 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Engem nevezel finnyásnak? Csak azért, mert nem szeretem a tehéntej szagát/illatát és ezért nem iszom meg... Hát jó.
Én ezt szoktam meg, ezt iszom. Ha falun élnék, nyilván tehéntejet innék egész nap. Nem kell lenézni, csak mert városi vagyok. :P

Közlök veled egy meglepő tényt, Snuffles: én is tősgyökeres városi kölök vagyok. :P
És igen, ennyi szerintem totál elég a finnyássághoz. :)
(jah, amúgy kis tipp: ha forraltan ittál eddig, próbáld meg forralatlanul, már ha tiszta forrásból származik, ha meg forralatlanul, akkor menj el szűrésre, és forrald fel ivás előtt ;) Egész más íze van a két verzióban. )



OOOH: lemaradtam a 700.-ról :D :D :D

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334939 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Olosta írta: Sajnos nem teheti meg mindenki, hogy közvetlen a tehénből/kecskéből igya a tejet.
Persze, hogy bármit meg lehet szokni. Az igazi tejet is. De ha valaki nem teheti meg, hogy csak azt igya, akkor minek szokjon rá? Akkor még a pasztőrözött tejtől is elmegy az étvágya (vagy szomjvágya).

Arra is vissza lehet szokni... Én is megtettem, hogy Pesten vagyok... A koliszobámban mégse tarthatok egy kecskét, nem? :roll:
Ha nincs más, jó az is. De hát azért igen... ég és föld a különbség... És nem vagyok róla meggyőződve, hogy összességében aki olyan helyen lakik, annak nem olcsóbb-e kecskét tartania.
Már persze számítsuk hozzá a minőséget is, mert szerintem egy liter bolti tej összességében tartalmilag tuti nem tesz ki még két deci kecsketejet sem.

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334938 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Olosta írta: Sajnos nem teheti meg mindenki, hogy közvetlen a tehénből/kecskéből igya a tejet.
Persze, hogy bármit meg lehet szokni. Az igazi tejet is. De ha valaki nem teheti meg, hogy csak azt igya, akkor minek szokjon rá? Akkor még a pasztőrözött tejtől is elmegy az étvágya (vagy szomjvágya).


Olosta!! Hát vegyünk tehenet! Vagy éjszaka lopakodjunk be vhova ahol tehenek vannak és kössünk el egyet. :P Esetleg vehetnénk egy thenet az MTT-nek is. :lol:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334937 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Engem nevezel finnyásnak? Csak azért, mert nem szeretem a tehéntej szagát/illatát és ezért nem iszom meg... Hát jó.
Én ezt szoktam meg, ezt iszom. Ha falun élnék, nyilván tehéntejet innék egész nap. Nem kell lenézni, csak mert városi vagyok. :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334936 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta:

Missy írta: Én szeretem az igazi tehén tejet. Igaz, hogy más az íze, de szerintem még mindig jobb, mint a kecsketej. Csak sajnos ritkán jutok hozzá. Mármint a tehéntejhez. 8)

Jó ám a kecsketej nagyon... höhö, ha tudnátok milyen jó fagyit lehet belőle főzni például :lol:
[size=9:26uhwi37]És most *valódi* fagyiról van szó, nem műanyagporral készültről...[/size]


hát..izé Kar'sa azt pont most töröltem ki, de nem baj. :)

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334935 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sajnos nem teheti meg mindenki, hogy közvetlen a tehénből/kecskéből igya a tejet.
Persze, hogy bármit meg lehet szokni. Az igazi tejet is. De ha valaki nem teheti meg, hogy csak azt igya, akkor minek szokjon rá? Akkor még a pasztőrözött tejtől is elmegy az étvágya (vagy szomjvágya).

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334934 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta: Én szeretem az igazi tehén tejet. Igaz, hogy más az íze, de szerintem még mindig jobb, mint a kecsketej. Csak sajnos ritkán jutok hozzá. Mármint a tehéntejhez. 8)

Jó ám a kecsketej nagyon... höhö, ha tudnátok milyen jó fagyit lehet belőle főzni például :lol:
[size=9:1xm4x5c8]És most *valódi* fagyiról van szó, nem műanyagporral készültről...[/size]

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.429 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére