BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 2 hónapja - 17 éve 2 hónapja #334933 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én szeretem az igazi tehén tejet. Igaz, hogy más az íze, de régen is megitták és a parasztember sem volt hülye. Csak ez az új nemzedék a finnyás. Csak sajnos ritkán jutok hozzá. Mármint a tehéntejhez. 8)

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja - 17 éve 2 hónapja #334932 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Kibontás után mindegyik hűtést igényel.
A közvetlen tehéntej számomra is túl ízes meg furcsa, de hát aki nem úgy kapja a tejet kiskora óta, annak furcsa is marad mindig. Megszoktam a dobozos-zacskós tejet. De inkább legyen zsíros, mint zsírszegény, akkor nincs vizes íze.

Ki kell ábrándítsalak titeket. Az, hogy nagy majomságotokban az igazi tejet már finnyáskodva isszátok csak meg, nem azt jelenti, hogy nem lehet rá "visszaszokni". Igenis teljesen meg lehet szokni, és aztán már egyáltalán nem lesz "erős" íze, etc. Sőt, utána kifejezetten a bolti tej undorító vizes vacak trutymó lesz.
Nekünk kecskénk van, na hát *AZ* a tej még a tehéntejnél is durvább ízű. Elsőre kifejezetten kellemetlen is lehet, főleg ha az illető kecske éppen zöldtakarmányt kapott. De azt is meg lehet szokni. Sőt, kifejezetten nagyon finom, édes, fűszeres tud lenni. Arról nem is beszélve, hogy ugye a kecsketej milyen egészséges és etc.

És elég vicces "közvetett" tejnek hívni a boltban kapható valamit... Eleve nem értem, hogy engedélyezik még egyáltalán "tej" néven árusítani azt a szójából összetákolt löttyöt.

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334929 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kibontás után mindegyik hűtést igényel.
A közvetlen tehéntej számomra is túl ízes meg furcsa, de hát aki nem úgy kapja a tejet kiskora óta, annak furcsa is marad mindig. Megszoktam a dobozos-zacskós tejet. De inkább legyen zsíros, mint zsírszegény, akkor nincs vizes íze.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334927 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta: Ilyen nincs!!!!! Már komolyan nem lehet tudni, hogy mit itatnak , etetnek meg velünk! :evil: :x Öntöm ki az ultramagas hőmérsékleten kezelt homogénezett ezittnemareklámhelye tejet, ami hűtést ugyebár nem igényel, és jön vele együtt egy mező egy éves fűhozama!!! :x Most vagy tárkonyt raktak bele, amit nemtommér, mer' a többiben nem volt, vagy azzal a szegény tehénnel volt vmi gond.

Apropó tehén...Ezek után erősen gondolkozom rajta, hogy karácsonyra tehenet kérek..... :roll:


Uh... durva.
A közvetlenül a tehénből jövő tejnek azért más íze van, mint az UHT márkájúnak! Sokan nem is szeretik (legalább is az ismerőseim között) a közvetlen tehéntejet. Én sem nagyon, bár azért megiszom, ha nagyon muszáj. Számomra a legjobb tejcsi a félegyházi zacskós. 8) (Hűtést igényel.)

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334924 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta: Most vagy tárkonyt raktak bele, amit nemtommér, mer' a többiben nem volt, vagy azzal a szegény tehénnel volt vmi gond.

Vagy örülj neki, legalább volt benne valami természetes is... :mrgreen:

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334922 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ilyen nincs!!!!! Már komolyan nem lehet tudni, hogy mit itatnak , etetnek meg velünk! :evil: :x Öntöm ki az ultramagas hőmérsékleten kezelt homogénezett ezittnemareklámhelye tejet, ami hűtést ugyebár nem igényel, és jön vele együtt egy mező egy éves fűhozama!!! :x Most vagy tárkonyt raktak bele, amit nemtommér, mer' a többiben nem volt, vagy azzal a szegény tehénnel volt vmi gond.

Apropó tehén...Ezek után erősen gondolkozom rajta, hogy karácsonyra tehenet kérek..... :roll:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334914 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én csak úgy szép csendesen már vagy három hete nem játszok :D

Van jobb :D

www.runescape.com ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334913 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta:
Egyébként egyre kevésbé érdekel már a játék.



Már hetek óta gondolkodtam azon, hogy vajon ki és mikor fogja kimondani ezt a mondatot.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334879 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta: Miért van az, hogy minél fejlettebb vagyok, a kétórás portyán annál kevesebb pénzt kapok???
(BF)


10 percenként kell portyázni. Ugyanannyi az esélye egy 10 percesnek, mint egy 120-nak. Akkor is lehet lámpaoszlop, ekkor is.

Egyébként egyre kevésbé érdekel már a játék.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334876 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Miért van az, hogy minél fejlettebb vagyok, a kétórás portyán annál kevesebb pénzt kapok???
(BF)

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334782 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta:

Ben írta:

Nóli i linantea írta: Bár egyet azért én banolnék 8O

Mondjuk ezt ? :twisted: :D :D (én az egyik képnél fél percig gondolkoztam, h ki az az alak ott, aki háttal áll, mikor rájöttem h az én vagyok :P )


Ben, ez aranyos volt. :P Az a ciki, hogy néhányszor már én is jártam így, csak nem háttal álltam... :lol: De mentségemre szóljon, hogy fényképezőgépen néztük a képeket.


Én Alison Westnek linkeltem be kétszer egy-egy képet msn, hogy melyik kedves emtétés van a képen, és mindkettőn ő volt xD Most már megismerem :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334767 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm! annyira szeretem ezeket a "homokos rajzokat"..elnézést, nem tudom a pontos nevét. Az animalplaneten is szokott lenni. Vmi tündériek! :P

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334766 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
sokat gondolkodtam azon, hogy hová tegyem. de szvsz itt a legjobb helye: to dream remélem sokak szeretik ezt... :P és hogy sikerült kellemes perceket okoznom :P

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334704 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Nóli i linantea írta: Bár egyet azért én banolnék 8O

Mondjuk ezt ? :twisted: :D :D (én az egyik képnél fél percig gondolkoztam, h ki az az alak ott, aki háttal áll, mikor rájöttem h az én vagyok :P )


Ben, ez aranyos volt. :P Az a ciki, hogy néhányszor már én is jártam így, csak nem háttal álltam... :lol: De mentségemre szóljon, hogy fényképezőgépen néztük a képeket.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334703 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Nóli i linantea írta: Bár egyet azért én banolnék 8O

Mondjuk ezt ? :twisted: :D :D (én az egyik képnél fél percig gondolkoztam, h ki az az alak ott, aki háttal áll, mikor rájöttem h az én vagyok :P )

ééédes vagy. De még ennél is van rosszabb... :? Ez a másik amúgy XD

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334702 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Bár egyet azért én banolnék 8O

Mondjuk ezt ? :twisted: :D :D (én az egyik képnél fél percig gondolkoztam, h ki az az alak ott, aki háttal áll, mikor rájöttem h az én vagyok :P )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334701 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Nóli, ha gondolod, kiszedem, azon már ne múljon. :)

konkrétan amin az én fenekem van totálban... :oops: :roll: Ha kiszeded akkor örök hála :oops:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334700 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nóli, ha gondolod, kiszedem, azon már ne múljon. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334699 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Inkább nézegessétek a TLV-s képeket. Halál a kisbetűkre.
kep.tar.hu/snuffles/50497120

Nagyon jók a képek. :hello: Bár egyet azért én banolnék 8O

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334697 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Inkább nézegessétek a TLV-s képeket. Halál a kisbetűkre.
kep.tar.hu/snuffles/50497120

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334696 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
VESSZENEK A KISBETŰŰŰŰK!!

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334695 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta:

Missy írta: VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Nóliiiiiiiiiiiii! Nem akartam, hogy olvasható legyen! :oops: :lol: :oops: :lol: Ezt csak egy gyenge pillanatomban írtam. :lol: Ugye elhiszitek? :lol: Ugye?

Nem :twisted:

:tongue: Me egyszerű és tömör, meg nőies is.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334693 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta: VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Nóliiiiiiiiiiiii! Nem akartam, hogy olvasható legyen! :oops: :lol: :oops: :lol: Ezt csak egy gyenge pillanatomban írtam. :lol: Ugye elhiszitek? :lol: Ugye?

Nem :twisted:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334692 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta:

Missy írta: Ha fölmered hozni a tartájhajót Ben!!!! Hát én..Hát én...!

Így már olvasható is.


VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Nóliiiiiiiiiiiii! Nem akartam, hogy olvasható legyen! :oops: :lol: :oops: :lol: Ezt csak egy gyenge pillanatomban írtam. :lol: Ugye elhiszitek? :lol: Ugye?

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334689 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta: Ha fölmered hozni a tartájhajót Ben!!!! Hát én..Hát én...!

Így már olvasható is.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334688 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Nóli i linantea írta: Ben: Hozzá lehet adni ám dolgokat a szótárához :wink:

Tudom, de fog a franc ilyennel szórakozni. :P A word helyesírásellenőrzője is egy fostalicska.


Ezért kell megtanulni szépen helyesen írni. :wink: [size=9:tqrv2wfd]Ha fölmered hozni a tartájhajót Ben!!!! Hát én..Hát én...![/size]

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334687 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
fostalicska
Basszus, télleg nem húzza alá... :lol:

Amúgy nekem azért kell, mert elég igénytelen vagyok gépelés terén, folyton mellé ütök, és nem olvasom vissza amit írtam. De ha ilyen kis piros pontocskákkal teli pakolássza a hozzászólásomat akkor megném hogy mi nem tecc neki. Vagyis így igényesebb vagyok, ami pozitív.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334686 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ecthelion írta: Kíváncsi volnék, hogy ezt aláhúzta-e?

:D

Nem. :D :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334685 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: fostalicska.


Kiváncsi volnék, hogy ezt aláhúzta-e?

:D

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334683 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Ben: Hozzá lehet adni ám dolgokat a szótárához :wink:

Tudom, de fog a franc ilyennel szórakozni. :P A word helyesírásellenőrzője is egy fostalicska.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.411 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére