Farsang 2004.

Több
20 éve 2 hónapja #168200 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
Arden, nem. Akinek hátraléka van, az még kedvezményes jegyet sem kap.

Rayan, az ötlet teccik. :D

Hozzatok bátran zenéket, aztán majd ott eldől, hogy melyiket hallgatjuk. Viszont ismét felhívom a figyelmet arra, hogy ez BÁL lesz! Tehát a disco-zenét mellőzzük.

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #168196 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
Kérdés: a Farsangon hátralékkal nem rendelkező MTT-sek átvehetik a Lassie-jukat meg a Kalendáriumot?
Amugy én valszeg szívesen tanulok majd táncolni,bár nem vagyok teljesen kezdő!
Rám számíthattok tánc-ügyileg... :)

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #168194 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Farsang 2004.

Dínchamion írta: "Egyszer mindent ki kell próbálni az életben -- kivéve a vérfertőzést és a népitáncot..."


De a néptánc és a népitánc között nagy különbség van. :twisted: :!: A népitánc az "műtánc", népies tánc, ahogy a magyar nóta (amit a cigányzenekar játszik, és műdal) és a népdal is teljesen más. :idea: [size=9:1l21um7v](Bocs az OFF-ért, kitört belőlem a néptáncos... :roll: :) )[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #168178 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
hozom a zenéjét:DD
Tényleg mennyi és milyen minőségű zenét hozzunk?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #168177 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
Ha igenylitek a moriai giXer frenetikus hawaj tancat, aztat nagyon szivesen megtanitom a jonepnek :mrgreen:

Meno lesz :mrgreen:
Czupp

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #168168 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
Mivel a vezetőség döntött róla és az idő telik. Ezért: Hivatalosan bejelentem, hogy a Magyar Tolkien Társaság minden évben megjutalmaz valakit a "Nagy Mathom" díjjal. Azt, aki a legtöbbet tette a Társaságért vagy a legérdemesebb a díjra. A társaság minden tagja tehet javaslatot a díjazott személyére és a vezetőség fogja a jelöltekből kiválasztani a díjazottat. Jelölt bárki lehet a tagság nem feltétel. A díjat minden évben a Farsangi bálon fogjuk átadni. Ebben az évben február 28-án. A javaslatokat az indoklásokkal együtt február 21-ig küldjétek a vezetoseg@tolkien.hu címre.

"Kane o Keizai Suru"
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #168102 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
Dínchaimon! Szerintem van esélyük a "jólérzésre" :wink: nem is kevés

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #168034 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Farsang 2004.

mogy írta: (Dín: mia baj a néptánccal???-))) )


Tudod, az én elvem az, hogy "Egyszer mindent ki kell próbálni az életben -- kivéve a vérfertőzést és a népitáncot..." :D De tényleg, nekem nagyon nem jön be. :roll:

Más: ha esetleg jövünk, mint műsor, akkor szerintetek el tudunk szórakoztatni öt olyan embert, akiknek a világon semmi ( :!: ) közük nincs Tolkienhez? Csak mert nem szeretném, ha az ezernyi GyU-s meg hasonló programon halálra unnák magukat... :roll: Ugassatok le, ha hülyeségeket beszélek. :wink:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #168031 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
Óóó, elolvasgattam itt a lelkes táncos-népség hozzászólásait és nagyon megörültem ám, mert tánc nélkül ugye nincsen bál... :wink:

Részemről vevő vagyok mindenféle társas alap-, vagy kevésbé alaptánc-tanulásra, úgyhogy hajrá szervezés!

Ja és azt üzenném minden kedves menekülő nyúllelkű elftársnak, hogy kár próbálkozni, mert olyan "vér-flamencot" tartok majd Nektek, hogy nem lehet majd lelépni! :twisted: :twisted:
Különösen ajánlanám ezt a fiúk figyelmébe, mert lányok jobban szoktak lelkesedni, de fiúkra is szükség lesz!!! 8)

argh
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #167996 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
én EDDÁT tudnék vinni ha egyáltalán akartok ilyesfélét a végefelé. (ha megyek)

/első két album/

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #167994 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
Sziasztok!

Tánc: Szuper!!! [size=9:399gbb83](Remélem vannak min. 185 cm magas, táncolni tudó pasik is.) [/size] :lol:
Ha kell, tudok vinni (feltéve, ha megyek) kifejezetten tánczenét (cha-cha, rumba, jive, miegymás, ami kell).

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #167992 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
én iszonyú szívesen táncolnék, de úgyse táncolna vélem senki... kevesek (kevesen) vagytok hozzánk, fiúk :wink:

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #167954 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
Namarie, a lányok nem fognak elfutni. :wink:

Dínchamion írta: :arrow: fel tudom ajánlani, h van egy szuper koreográfiánk (három páros, akrobatikus rock 'n' roll), és amennyiben a t. táraság kíváncsi rá és belefér a programba, úgy elő tudjuk adni (remélem), kb. tíz perc hosszú. Ehhez viszont annyit kérnék, h ha tényleg lehet, és szeretnétek, akkor sürgősen szóljatok, mert meg kell szerveznem hat ember Pestre utazását (mondjuk ötét, ha magamat nem számítom), és persze ki kell nyomoznom, h mindenki ráér-e (nem szívesen rángatom feleslegesen a klubtársaimat és a páromat, de húzni sem akarom az agyát senkinek).


Dín, nekem tetszik az ötlet. Írj Kriszanának ( kriszana@tolkien.hu ), hogy jelentkeztek a műsoros blokkba.

Gillz, megérdeklődheted, de szerintem arra már nem fog jutni pénz. És mivel a helységnek van saját hangosítása, inkább másra fordítsuk a kevéske pénzünket.
Mi nagyon dizsi-ellenesek vagyunk, ugyanis ez BÁL.

Nagyon örülök, hogy ilyen sok a táncolnivágyó. Arra azonban készüljetek fel, hogy ez nem egy olyan bál lesz, hogy a nagyteremben táncikálnak az emberek, amivel párhozamosan működik a szokásos kaja-topik. Sokféle program lesz, egyik-másik igazi csemege. "Szabad-táncra és -didzséjeskedésre" mindenképp csak éjfél után lesz igazán lehetőség.

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #167925 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
díszítés: mivel szombaton pont elmaradnak az előkészítőim (felvételi rulz!!), a péntek estével együtt a szombat délelőtt szabad. ha gondoljátok, össze lehetne dobni valamennyit, és abból már frankó díszek születtek (és a lufikat meg felküldöm a falra-)) )

tánc: valamikor hajdanán, kb 3 éve tanultam ezt-azt. a rumba és a cha-cha még megy, a keringők nemkülönben. De mivel túlságosan nyuszi vagyok, a tanítást nem vállalom, de én szívesen táncolok. meg szerintem sokan mások is.
pl szívesen magtanulnék rokizni is egyszer végre, rendesen-) (nekem azt évente újra kell tanítani...)

tánc megint: Lau: ha jól emléxem nagyon nagy sikere volta a táncoktatásodnak Líthason. vagy ennyire csalatkoznék a memóriámban?-))
perme szívesen benne lenne egy ismétlésben-)))

ami a zenét illeti, végülis nekem tökmindegy, mi szól, amíg nem tucc-tucc
(Dín: mia baj a néptánccal???-))) )

beöltözés: tavaly az a dinka pizsamás hobbit én voltam. de idén asszem kihagyom, vagy még nem tudom...
lehet, hogy megint az utolsó pillanatban találok ki valamit, nem tudom...-)))
végső esetben marad a sorozatgyilkos-)))

(egyébként a jelmezekkel kapcs: kötelező a kközépföldés-cucc? csak mert akkor megint hemzsegni fognak a tündék, meg a hobbitok ...na nem mintha baj lenne-)) )

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #167920 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
hmm

tánc, :?

Szuper 8)

nemtom de én angolkeringőzni tudok meg Cha cha cházni egy picit
annak mennyire lehet venni hasznát?

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #167861 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
tanc+zene:

ezek szerint ne erdeklodjem meg a hangositast? meg hogy tervezitek a zenet (ld. korabbi jelentkezesemet).

nepek, en is csak batoritani tudom a nepes tarsulatot a tarsastanc iranyaba, ezek szerint sokan tudunk mar tancolni, tehat ha minden tancolni tudo szemely derekon kap egy nem tudot, akkor hamarosan meg tobben fogunk tudni tancolni.

Az egesz buli alatt tarsastanc lesz, vagy a deviansok kedveert lesz nem tarsas is (dizsi)? pl. be lehetne rakni blokkokat, 2 ora tarsas, 2 ora dizsi, akar fel oras bontasban, es valszeg tobben fognak tancolni, mintha csak az egyik valtozat menne... Ezzel parhuzamosan meg kaja-pia party a masik teremben.

ana: mondjuk aznap a bal elott? szombat tehat van ra esely, h raernek elegen. Vagyazt is lehetne csinalni, h mindenki elvallal ket csikot fejenkent, es megcsinalja otthon.

uff
gillz

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #167858 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Farsang 2004.

Ery írta:

Brisa írta: Szóval [...] sosem a tánctanítással volt a gond, hanem a táncolni-nem-vágyókkal. Különösen a fiúk fogják mindig menekülőre a dolgot, ha meghallják a "tánc" szót. :?
De Alyr, ugye te nem?

Tánc? Fuuutáááás!!!!


ha valaki menekülni próbál, tünctáncosok fognak az útjába állni és kegyetlenül megtáncoltatják... :twisted:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #167832 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Farsang 2004.

Brisa írta: Keringő-tanítás, -verseny, majd bálkirály és -királynő (azaz Elesszar és Arwen) választás idén is épp úgy lesz, mint tavaly. A tánctanár is megvan.

Ezenkívül flamenco-tanítás lesz még. A tanár szintén megvan.

Hogy aztán ezeken kívül ki mit tanít kinek, az rátok van bízva. :wink:

Fio, segítened kellene, hogy a lábaim felidézhessék a kedvenc táncomat, a rumbát...

Szóval Aeglos amint látod, sosem a tánctanítással volt a gond, hanem a táncolni-nem-vágyókkal. Különösen a fiúk fogják mindig menekülőre a dolgot, ha meghallják a "tánc" szót. :?
De Alyr, ugye te nem?


Én ugyan tavaly nem voltam, de mivel idén négykilences valószínűséggel megyek, a következőket tudom mondani:

:arrow: szeretek táncolni (ameddig nem néptáncról, aerobicról vagy tuc-tucról van szó :roll: ), tudok is (khm... egy kicsit :P ), és szívesen tanítok is, amennyiben van/lesz rá igény, egy kis rock 'n' rollt, h ha tényleg lesz Elvis és társai (ha kell, viszek :) ), akkor lehessen táncolni. (Engem úgysem láthattatok még táncolni :) -- hadd dicsekedjek, na: magyar bajnoki bronzérem, városi limbó-bajnok (27 centi!! még átmentem alatta! :D ), ilyenek. Na, elég az önfényezésből)

:arrow: fel tudom ajánlani, h van egy szuper koreográfiánk (három páros, akrobatikus rock 'n' roll), és amennyiben a t. táraság kíváncsi rá és belefér a programba, úgy elő tudjuk adni (remélem), kb. tíz perc hosszú. Ehhez viszont annyit kérnék, h ha tényleg lehet, és szeretnétek, akkor sürgősen szóljatok, mert meg kell szerveznem hat ember Pestre utazását (mondjuk ötét, ha magamat nem számítom), és persze ki kell nyomoznom, h mindenki ráér-e (nem szívesen rángatom feleslegesen a klubtársaimat és a páromat, de húzni sem akarom az agyát senkinek).

Ezek vannak.

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #167778 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
Brisa, és ha idén a lányok fognak megfutamodni?? :? Nekik se adtok menekülési esélyt?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #167777 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Farsang 2004.

Ery írta:

Brisa írta: Szóval [...] sosem a tánctanítással volt a gond, hanem a táncolni-nem-vágyókkal. Különösen a fiúk fogják mindig menekülőre a dolgot, ha meghallják a "tánc" szót. :?
De Alyr, ugye te nem?

Tánc? Fuuutáááás!!!!


Idén úgy szervezzük a dolgokat, hogy csak egy irányba lehessen futni: a táncparkett felé, a lányok karjaiba. :evil3: Csak azt ne mondd, hogy ez egy rossz dolog. :wink: [size=9:2fw41fcz]Vigyázz, sok lány jár erre. Meg ne sértődjenek![/size] :mrgreen:

Léli, Svin bevallotta nekem utólag, hogy nagyon élvezte a táncot tavaly. :wink: De egy bizti: idén nem fogok erőltetni semmit. Sem a táncot, sem mást...

Ja, és Oisin mellett Árnyelf volt a tanárbácsi. :D

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #167772 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Farsang 2004.

Brisa írta: Szóval [...] sosem a tánctanítással volt a gond, hanem a táncolni-nem-vágyókkal. Különösen a fiúk fogják mindig menekülőre a dolgot, ha meghallják a "tánc" szót. :?
De Alyr, ugye te nem?

Tánc? Fuuutáááás!!!!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #167771 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Farsang 2004.

Aeglos írta: Én nem voltam a tavalyi bálon, de mendemondákat hallottam róla. Úgy hallottam probléma volt, hogy nagyon sokan nem akartak/tudtak táncolni.
Szerintem, ha ez tényleg egy olyan estélyiruhás/öltönyös igazi bál akar lenni, akkor ott keringőzni kéne, vagy egyéb "tisztességesebb táncokat" táncolni, nem pedig csavardfelaszőnyegetre rázni...

Még november elején beszéltünk arról néhányan, hogy jó ötlet lenne az MTT táncoslábú tagjainak tartani 1-2 alkalmat, ahol a leendő bálozók feleveníthatik/elsajátíthatják az alapvetőbb tánclépéseket. Így talán ez a probléma is megoldódhatna. :wink:

Tavaly Oisin meg nemtudomki (bocsi) a Farsangon tanították a vállalkozószelleműeket keringőzni (ha jól emlékszem, angolra), és utána rendezték meg a táncversenyt ("Nagyonnemakaroktáncolni, de nem hagynak békén" kategória RULZ, ugye svin? :D ). Úgy tudom, már tervezgetnek páran valamit, csak azt nem tudom, pontosan kik, mit és mikorra :D

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #167770 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
Keringő-tanítás, -verseny, majd bálkirály és -királynő (azaz Elesszar és Arwen) választás idén is épp úgy lesz, mint tavaly. A tánctanár is megvan.

Ezenkívül flamenco-tanítás lesz még. A tanár szintén megvan.

Hogy aztán ezeken kívül ki mit tanít kinek, az rátok van bízva. :wink:

Fio, segítened kellene, hogy a lábaim felidézhessék a kedvenc táncomat, a rumbát...

Szóval Aeglos amint látod, sosem a tánctanítással volt a gond, hanem a táncolni-nem-vágyókkal. Különösen a fiúk fogják mindig menekülőre a dolgot, ha meghallják a "tánc" szót. :?
De Alyr, ugye te nem?

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #167755 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
Én is tudok társastáncban segiteni. Az alaplépést szinte mindegyik tánchoz meg tudom mutatni. (Chachacha, paszodoble, jive, keringők, rumba, Szamba....) Ha igény van rá, megmutatom.

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #167749 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
A LÁNYOKNAK meg tudom tanítani az angol és a bécsi keringő alaplépéseit (nem a bécsi az nem az amit kockában kell táncoltni az az angol...) Meg egy két másmilyen társastánc alapjait is el tudom mondani megtudom mutatni. Ebben szívesen segítek Viszont azt ne várjátok el tőlem, hogy flevegyek valami ünneplőcipőt mert olyanom nincsen.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #167726 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Farsang 2004.

Aeglos írta:

Artemisz (Celebthil) írta: Tudod, a lábtörlőző-rokizó-tvisztelő tüncik/nazgúlok/hobbitok látványának valószínűzlen élvezetéről nem szívesen maradnék le!! :lol: :lol:


Háááát. Nemis tudom hirtelen, hogy ehez mit szóljak... :roll:
Twisztizős lábtörlő-rokizó bálból van elég :?

Én nem voltam a tavalyi bálon, de mendemondákat hallottam róla. Úgy hallottam probléma volt, hogy nagyon sokan nem akartak/tudtak táncolni.
Szerintem, ha ez tényleg egy olyan estélyiruhás/öltönyös igazi bál akar lenni, akkor ott keringőzni kéne, vagy egyéb "tisztességesebb táncokat" táncolni, nem pedig csavardfelaszőnyegetre rázni...

Még november elején beszéltünk arról néhányan, hogy jó ötlet lenne az MTT táncoslábú tagjainak tartani 1-2 alkalmat, ahol a leendő bálozók feleveníthatik/elsajátíthatják az alapvetőbb tánclépéseket. Így talán ez a probléma is megoldódhatna. :wink:


Én egyáltalán nem tudok táncolni, úh ebből a szempontból nekem teljesen mindegy milyen zenét hoztok/hozunk...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #167725 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Farsang 2004.

Artemisz (Celebthil) írta: Tudod, a lábtörlőző-rokizó-tvisztelő tüncik/nazgúlok/hobbitok látványának valószínűzlen élvezetéről nem szívesen maradnék le!! :lol: :lol:


Háááát. Nemis tudom hirtelen, hogy ehez mit szóljak... :roll:
Twisztizős lábtörlő-rokizó bálból van elég :?

Én nem voltam a tavalyi bálon, de mendemondákat hallottam róla. Úgy hallottam probléma volt, hogy nagyon sokan nem akartak/tudtak táncolni.
Szerintem, ha ez tényleg egy olyan estélyiruhás/öltönyös igazi bál akar lenni, akkor ott keringőzni kéne, vagy egyéb "tisztességesebb táncokat" táncolni, nem pedig csavardfelaszőnyegetre rázni...

Még november elején beszéltünk arról néhányan, hogy jó ötlet lenne az MTT táncoslábú tagjainak tartani 1-2 alkalmat, ahol a leendő bálozók feleveníthatik/elsajátíthatják az alapvetőbb tánclépéseket. Így talán ez a probléma is megoldódhatna. :wink:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #167684 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Farsang 2004.

gillz írta: Tényleg, diszités. Lesz? Eddig milyen elképzelések vannak?Kreppapirhajtogatás például egy jó és hasznos dolog :P
Meg húgomék csinálták azt egy iskolai báljukon, h festett befőttesüvegekbe rakott mécsesekkel gyertyákkal világitottak. Valami ilyesmi kéne nekünk is, mert tavaly elég lehangoló volt vagy teljes fényben, vagy a másik szobából átáradó fényben bulizni.

jó ötlet ez a krepp-papír hajtogatós buli, csak az kérdés, hogy hol, mikor és miből? Gillz, ha van kedved, toborozz néhány embert, akik szivesen hajtogatnának, és akár fejenként 100Ft-ot is összedobnának, s akkor biztosítunk helyet:-) Pl. jöhettek hozzám is :-)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #167575 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Farsang 2004.

Gollam írta: Ugyan, Rabyn, már láttalak szoknyában, legalább 3szor :roll: ami a beöltözést illeti, ha ott leszek, akkor tuti megint beöltözöm :wink:


Én sorozatgyilkosnak fogok beöltözni a la Wednesday Addams... :D

Szóval, úgy döntöttem, csak nektek, csak itt és csak most elviszem az öltönyömet és felveszem (amennyiben még beleférek)...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #167426 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
Ugyan, Rabyn, már láttalak szoknyában, legalább 3szor :roll: ami a beöltözést illeti, ha ott leszek, akkor tuti megint beöltözöm :wink:

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.349 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére