Marach - Beszélgetések

Több
19 éve 7 hónapja #211872 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Marach - Beszélgetések
Halihó!

Igen, Léli, mind megvan, kivéve persze saját népünkét, azt ugyanis magatokkal vittétek. Kinél van? Tessék szíves lenni bepötyögni. A többieké itt figyel mellettem, ha szakítok rá időt, beírom.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #211855 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Marach - Beszélgetések
Leguán azt mondta, be fogja írni ezeket a verseket. Remélem, télleg :) Meg remélem, nem hagyta el őket :roll: Drága Bölcsem, ugye megvannak még?

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #211837 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Marach - Beszélgetések

Meleth_lin írta: Jujj, meg akkor már valaki beírná annak a versnek szövegét is, amit szombaton kellett írni a "Lelkem mélyén..." dallamára? :D

Nem csak a mienket! Az összeset! De ez már lett kérve a táboros topicban... Béla? :roll:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #211821 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Marach - Beszélgetések

Legolin írta: Sziasztok!
Átállítottam zöldre a fórumot, és most olyan szokatlan! :roll:

Mindegy, azt akartam kérdezni, hogy valaki, akinek megvan a színdarabunk szövege (pl. Léli :) ), nem tudná berakni?


Jujj, meg akkor már valaki beírná annak a versnek szövegét is, amit szombaton kellett írni a "Lelkem mélyén..." dallamára? :D

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #211819 Írta: Legolin
Legolin válaszolt a következő témában: Marach - Beszélgetések
Sziasztok!
Átállítottam zöldre a fórumot, és most olyan szokatlan! :roll:

Mindegy, azt akartam kérdezni, hogy valaki, akinek megvan a színdarabunk szövege (pl. Léli :) ), nem tudná berakni?

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #211817 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Marach - Beszélgetések
Ratz: nekem teljesen mindegy, mikor (majdnem), csak találkozzunk, mert nagyon hiányoztok! :cry:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #211721 Írta: Ratzkha
Ratzkha válaszolt a következő témában: Marach - Beszélgetések
Sil! Aranymag! Jesszus! És Márió! Hogy hagyhattalak ki titeket, a legszebbeket (TÖBBIEK BE NEM SÉRTŐDNI!) a sorból!?
Magam sem tudom. :hein:
De azért köszönöm nektek a minimállétszámos soronkívüli versestalit! És öröm volt veletek gyöngyfűzni és csomózni.
Silnek még egy bónuszölelés, Aranymagnak még egy bónuszöklelés, hátha megvigasztalódnak.

Melian! Előkelő helynek ritkán szoktam így örülni. :)

Meleth_lin: figyu... izé... lehet, hogy mégsem, vagy ha igen, csak augusztus nagyon vége, 27-e után.

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #211553 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Marach - Beszélgetések
[size=9:111jlgqu]Tudom, h ez most nem ide való, de vhova be akartam írni.. :D
Már régóta kutatok a régi fórumon azután h hányadik voltam, mennyit írtak előttem és kik és hova, stb. És ma végre befejeztem :D és büszkén jelentem, h első hozzásztólásommal a 62. felhasználó lettem a Tolkien.HU zűd fórumán. Mindössze egy nappal, három órával és 27 perccel vagyok fiatalabb tag Erynél. :D (Tudom, hogy a kor semmit se számít, csak kíváncsi voltam... :roll: )[/size]

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #211542 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Marach - Beszélgetések

E. Eia Ayna írta: Gundorbáty, hidd el, hogyha igazán be akartam volna fonni a hajad, sikerült volna... például a vonaton amíg aludtál.. láttad már azt a képet? kep.tar.hu/aielane - itt a Velem2004zZzZ galériában az elsők között van valahol ;)
Marachjaim! Mondtam már, h Ardie-féle "komyol" Marach-csapkép a hátterem? :roll:

[size=9:2jssckl7]Lehet h majd vmikor én is írok mindenkinek vmit köszönni... csak most éppen képeket tűtögetek felfelé... :roll: [/size]


:twisted: Hát igen, amikor másodszorra elaludtatok, akkor már tényleg lefényképezett Eia...
Egébként nekem is egy Marachos csoportkép a hátterem. :D

Ratz: augusztus vége ténleg jó lenne egy talira, jó ötlet! :wink: :roll:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #211167 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Marach - Beszélgetések
Marach Dicső Népe,

kérlek szépen Benneteket, hogy amelyikőtöknek van nélkülözhető gimnáziumi 3-os és 4-es történelemkönyve, legyen olyan drága, és adja nekem kölcsön egy rövid időre (kb. 1 hónap).

Elérhető vagyok priviben/ mail-en/ messengeren/ mobilon: (20) 9414-833

Nagyon szépen köszönöm előre is!!!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #211098 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Marach - Beszélgetések

Ratzkha írta: Meliannak azért a tünde-fílingért, ami lényéből árad.


Óóóó... :oops:

*irulpirul*


Drága Ratzkha, ugye tudod, hogy a

Melyanna írta: • Az összes szép tünde- és emberfiúnak, mert ugyan már vén vagyok hozzájuk, de imádom őket...

-ben igen előkelő helyet foglalsz el... :oops: :heu:


Drága Marach Drága Népe,

remélem mindannyian hősiesen marachkodtok tovább a nyárban, akik eljutottak Kapolcsra, azokat pedig őszintén irigylem... :cool2:

Szívem szerint egy Látó-hegyi tábortüzezés keretében találkoznék Veletek...!!!

Telcontar Kapitány, nem lehetne valahogy kivitelezni???


A Valák legyenek Veletek!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #211057 Írta: andariel
andariel válaszolt a következő témában: Marach - Beszélgetések
Hááát...először is andariel vagyok és nem adariel:DDD , de azért mindenképpen jól esett, hogy írtál rólam is ratzka!!! Csak most jutottam nethez, úgyhogy elhűlve olvasom, h nekünk talink lett volna...oops! :oops: szval nekem is nagyon hiányzik a tábori feeling, főképp, hogy a másik táborokban nem értik a hülye táboros vicceimet, meg a vampires beszólásokat(ez most deadannak ment), meg olyan... na jó. kérdem én: mért nem bérelünk ki egy terrorista csoportot, hogy "erőszakkal" :) ) vigyenek mindenkit vissza oda és marasztaljanak is ott? nekem teccik az 5let. a költségeket meg majd elosztjuk. Jujj! mennem kell! pusszancs mindenkinek, mejd még í-rock!!!

Jah! a mobilom a szervízben van úgyhogy anyukám mobilján tudtok hívni!
06-30-255-5108

Andariel

Why do they call it rush our when nothing moves?
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #211044 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Marach - Beszélgetések

Aranymag írta:

Ratzkha írta: Üdvözlet Marach Dicső Elszánt és Tántoríthatatlanul Hentes Népének, mely Örökké Éber, Halhatatlanul Jófej, és Kegyetlenül Tevékeny!

Bocs, hogy több dicsőítő jelző nem jutott eszembe, de külömben sem ez a lényeg. Nem is az, hogy ISZONYATOSAN HIÁNYOZTOK(!!!!!!) :bawling: , mert azzal csak az előttem szólókat ismételném, és az nem kenyerem, hanem az, hogy benne vagyok a darab parodizálásában.
Mit szólnátok augusztus utsó 7végéjéhez? Sajnos előbb nem igazán vagyok itthonfele, így nehezen vagyok beszervezhető.

[...]

Vágjatok kupán, ha valakit kihagytam. De nagyon ám!

Kezd kigyulladni a billenytűzet, úgyhogy béke illetve háború veletek, kinek mi a szimpatikusabb!


Kupán vagy vágva! :wink: :D

De még hogy!!! :twisted:

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #211027 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Marach - Beszélgetések

Ratzkha írta: Üdvözlet Marach Dicső Elszánt és Tántoríthatatlanul Hentes Népének, mely Örökké Éber, Halhatatlanul Jófej, és Kegyetlenül Tevékeny!

Bocs, hogy több dicsőítő jelző nem jutott eszembe, de külömben sem ez a lényeg. Nem is az, hogy ISZONYATOSAN HIÁNYOZTOK(!!!!!!) :bawling: , mert azzal csak az előttem szólókat ismételném, és az nem kenyerem, hanem az, hogy benne vagyok a darab parodizálásában.
Mit szólnátok augusztus utsó 7végéjéhez? Sajnos előbb nem igazán vagyok itthonfele, így nehezen vagyok beszervezhető.

Deadan! Örök Hírnév Bátor Féánor Dicső Tetteinek! Hiányzik a spontán hülyeséged.
Léli! Köszönet neked a rendezésért, az állandó tevékenykedésedért (csúnya szóval pattogásodért :lol: ) Ja, és kösz, hogy megismerhettelek.
Eia! Bár véletlenszerűen sem sikerült, mert nem hagytam, hogy egy tincsemet is megszelídísd, köszönet a szándékért.
Sissy! Ha ezt olvasod, jobbulást, és sok mézes teát a tüdőgyulladásodra! A Valák vigyázzanak egészségedre, és ne bánkódj, mert aki gyógyít, érdemes a gyógyulásra.
Telcontarnak, büszke népünk legjobb harcosának és rátermett vezetőjének üdvözlet és hódolat! Bármit is csinál legyen benne oly sikeres, mint ahogy népünket vezette győzelemre a virrasztás, a kitartás, a fogjulejtés és őrködés próbáin!
Laurelinnek virtuális gyógyfű, és köszönet, hogy mindenben segítetette népünket, és vezetőjét.
Meleth_lin-nek és Legolinnak köszönet a végigkacarászott hazaútért és állandó vidámságukért.
Adarielnek a nevéből következő idióta viccekért és a látványosan lóbált színes szalagokért.
Finwének köszönet a páncélokért, melyekbe két előadás alkalmával is beleizzadhattam, és a csodás Sárkánysisakért, és hogy mindezeket önként és dalolva csinálta, megállás nélkül.
Szirgonnak a jó humoráért, és mosolyáért.
Oneringnek a kreatívkodásáért.
Meliannak azért a tünde-fílingért, ami lényéből árad.
Glamdringnak köszönet, hogy elvállalta az öcsém szerepét, a párharcokért (gyakorlás-koreográfia rulez), és hogy jó sokszor kivágta a lábam. Valamint hogy jó Marach harcos volt számháborúkban.

Vágjatok kupán, ha valakit kihagytam. De nagyon ám!

Kezd kigyulladni a billenytűzet, úgyhogy béke illetve háború veletek, kinek mi a szimpatikusabb!


Kupán vagy vágva! :wink: :D

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #210979 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Marach - Beszélgetések
Gundorbáty, hidd el, hogyha igazán be akartam volna fonni a hajad, sikerült volna... például a vonaton amíg aludtál.. láttad már azt a képet? kep.tar.hu/aielane - itt a Velem2004zZzZ galériában az elsők között van valahol ;)
Marachjaim! Mondtam már, h Ardie-féle "komyol" Marach-csapkép a hátterem? :roll:

[size=9:1cm8oam8]Lehet h majd vmikor én is írok mindenkinek vmit köszönni... csak most éppen képeket tűtögetek felfelé... :roll: [/size]

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #210978 Írta: Ratzkha
Ratzkha válaszolt a következő témában: Marach - Beszélgetések
Üdvözlet Marach Dicső Elszánt és Tántoríthatatlanul Hentes Népének, mely Örökké Éber, Halhatatlanul Jófej, és Kegyetlenül Tevékeny!

Bocs, hogy több dicsőítő jelző nem jutott eszembe, de külömben sem ez a lényeg. Nem is az, hogy ISZONYATOSAN HIÁNYOZTOK(!!!!!!) :bawling: , mert azzal csak az előttem szólókat ismételném, és az nem kenyerem, hanem az, hogy benne vagyok a darab parodizálásában.
Mit szólnátok augusztus utsó 7végéjéhez? Sajnos előbb nem igazán vagyok itthonfele, így nehezen vagyok beszervezhető.

Deadan! Örök Hírnév Bátor Féánor Dicső Tetteinek! Hiányzik a spontán hülyeséged.
Léli! Köszönet neked a rendezésért, az állandó tevékenykedésedért (csúnya szóval pattogásodért :lol: ) Ja, és kösz, hogy megismerhettelek.
Eia! Bár véletlenszerűen sem sikerült, mert nem hagytam, hogy egy tincsemet is megszelídísd, köszönet a szándékért.
Sissy! Ha ezt olvasod, jobbulást, és sok mézes teát a tüdőgyulladásodra! A Valák vigyázzanak egészségedre, és ne bánkódj, mert aki gyógyít, érdemes a gyógyulásra.
Telcontarnak, büszke népünk legjobb harcosának és rátermett vezetőjének üdvözlet és hódolat! Bármit is csinál legyen benne oly sikeres, mint ahogy népünket vezette győzelemre a virrasztás, a kitartás, a fogjulejtés és őrködés próbáin!
Laurelinnek virtuális gyógyfű, és köszönet, hogy mindenben segítetette népünket, és vezetőjét.
Meleth_lin-nek és Legolinnak köszönet a végigkacarászott hazaútért és állandó vidámságukért.
Adarielnek a nevéből következő idióta viccekért és a látványosan lóbált színes szalagokért.
Finwének köszönet a páncélokért, melyekbe két előadás alkalmával is beleizzadhattam, és a csodás Sárkánysisakért, és hogy mindezeket önként és dalolva csinálta, megállás nélkül.
Szirgonnak a jó humoráért, és mosolyáért.
Oneringnek a kreatívkodásáért.
Meliannak azért a tünde-fílingért, ami lényéből árad.
Glamdringnak köszönet, hogy elvállalta az öcsém szerepét, a párharcokért (gyakorlás-koreográfia rulez), és hogy jó sokszor kivágta a lábam. Valamint hogy jó Marach harcos volt számháborúkban.

Vágjatok kupán, ha valakit kihagytam. De nagyon ám!

Kezd kigyulladni a billenytűzet, úgyhogy béke illetve háború veletek, kinek mi a szimpatikusabb!

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #210695 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Marach - Beszélgetések
Eia: Névvváltást nem ígérek, max én lin nélkül fogom használni... :D

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #210690 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Marach - Beszélgetések
Meleth_lin: egy darabig még úgyis vekerni foglak titeket... (tudom, h naon különböztök meg minden de mégse... valamelyikőtök váltson nevet)

Részemről hazajöttem a Balatonról és jó talit nektek - engem majd talán a táboros talin láttok (Győr rúlz)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #210539 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Marach - Beszélgetések
Sziasztok!

Én már nem sokat tudok hozzáfűzni, az olvasottak után újra a táborban kalandoznak a gondolataim...már szinte mindent leírtatok, de mégis annyi mindent lehetne még :cry: hiányzik minden-minden-minden!!! és MINDENKIIIIII!!! Annyira jó, hogy veletek lehettem egy csapatban! Én is úgy voltam vele, mint Léli, sok mindenkit nem ismertem. De nagyon kellemes csalódás volt! Köszönöm én is nektek, CSAPATTÁRSAK! :cry: :cry: nagyon hiányoztoook!!!

>meg a mindennapos lejárkálások a sátorhoz és vissza, a tábor illata, a sok ember vidám kacaja, a hangok, zajok, a kaja...szipp...

...nekem meg benne van a telefonomban a LEPKE VAGYOK (a színdarab végén), és sokat hallgatom :) de nem tom feltölteni gépre, pedig akkor hallgathatnánk mindannyian :cry:
Tekerjük vissza az időőőőt!!!

A jövő hét valszeg nekem is jó lesz. Perpill... :)

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #210350 Írta: Legolin
Legolin válaszolt a következő témában: Marach - Beszélgetések
Üdv, Marach dicső népe!

Mázlisták! Egyesek visszamennek Velembe, mások találkoznak hétvégén...

Én is köszönök mindenkinek mindent:
:arrow: Daeadannak (hú, de furcsán néz ki ez így), hogy befonhattam a hajad, bátor Féánórt, a homlokon ütéseket és a hasba szúrásokat :P (az utóbbiakat Alyrnak is), a harapásokat már kevesbé :D , a málnát
:arrow: Alyrnak a félelmetes nézését :twisted: és hogy majdnem kiverődött miatta a fogam
:arrow: Erynek a bűnügyi barchóbát hazafelé
:arrow: Ambrusnak, hogy "táncolhattam" a hasadon :dance: :)
:arrow: Telcontarnak a csapvezetést, Leguánnak a bölcsészkedést
:arrow: hogy kipróbálhattam az íjászkodást és még meg is lettem dicsérve :D
:arrow: egy csomó mindenkinek, hogy megismerhettem őket
:arrow: Nimdorcnak, hogy beharapott, illetve beölelt :) =
:arrow: Ratzkhának, hogy ilyen jó a hajad :D , és eleve amilyen vagy
:arrow: És legfőképp Marach csapatának, hogy mi voltunk a legjobbak minden szempontból (és az sem érdekel, hogy ezt a többiek látják :P )

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #210328 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Marach - Beszélgetések
Csináljuk meg a darabunk paródiáját! :)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #210165 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Marach - Beszélgetések
Ha csak ez hiányzik Meleth_Lin, én énekelek neked szívesen, hogy:
LELKEM MÉLYÉN LEPKE VAGYOK, LEPKE VAGYOK, LEPKE VAGYOK...
EGY ICIKE-PICIKE MA-RA-CHOS!!! :D
Sajnos úgy néz ki, nekem sem jó a hétvége, mert nem leszek itthon, a jövő hét meg még úgy sem, mert ugye Sziget... :(

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #210154 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Marach - Beszélgetések
Jajj, nekem nem jó a jövő hétvége... illetve várjunk...az a mostani hétvége, vagy az ezutáni hétnek a vége? Mindegy, nemigen tudok sajnos menni... :(
Daeadan: mész Velembe sátorozni?! De jó neked... :D (Ja, és tesóm örülni fog, hog tetszik a hajfonata :roll: :D )

Most olyan rossz, hiányzik mindenki, nem történik semmi érdekes, nem énekli senki, hog a lelke mélyén lepke, még Neo hülye viccei is hiányoznak... :cry:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #210147 Írta: Daeadan/Bátor Fhéánor
Daeadan/Bátor Fhéánor válaszolt a következő témában: Marach - Beszélgetések
Üdv Marach büszke népe!
Nos...Köszönöm hogy emlékeztek rám és Féánorra...meg mindenre melyet átéltünk...szeretlek benneteket..főleg Legolin hajfonatát,meg Eia és Léli hajfonatát is...A jövő hét lehet hogy nem jó mert néhányan visszamegyünk oda ahova a szívenk húz...Velem vár minket...sátorozni megyünk...de majd gondolunk rátok... :cry:

...De eljött a végzet és a nagy tettek ideje...
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #210105 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Marach - Beszélgetések

Silcucc írta: Pihenni, hát persze... Ha már vissza nem mehetünk... Basszus, annyira, de annyira hiányzik minden... Itthon döglök és nem találom a helyemet, járkálok fel-alá, holnap után megyek egy hétre vízitúrázni, de inkább mennék vissza Velembe, Veletek, és megint lehetne kreatívkodni, csapatgyűlni, másokat szivatni, a rohadt életbe, még _Neo poénjai is hiányoznak!!!! :cry: :( Rossz ám nélkületek, nagyon rossz...


detto :cry:

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #210079 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Marach - Beszélgetések
Marach büszke népe!

Csak szeretném felhívni a figyelmeteket, hogy a póló nagyon fog. Úgyhogy max. kékekkel lehet összemosni. De legalább Khirály(kék)víz lesz utána :D

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja - 19 éve 8 hónapja #210074 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Marach - Beszélgetések
Marach Dicső Népe,

a jövő hét vége nekem sajnos csak korlátozottan jó, de azért igyekszem!!!

Köszönetképp a Veletek töltött 6 napért pedig egy-egy hatalmas tál tejszínhabos epret/ sárgadinnyét/ naspolyát (ki mit kér :wink: ) szeretnék küldeni mindenkinek, különösképpen:


• Telcontar „bátyusnak” népünk vezetéséért, meg hogy mindig vót hozzánk egy jó szava vagy mosolya
• Laurelinnek a lelkizésért
• Finwének a beszélgetésekért
• Sirgonnak a sok nevetésért
• Felagundnak a túrákért (minden jó, ha a vége jó :) )
• Szofinak Jurisics Miklós hátsó feléért :wink:
• Daeadannak Bátor Féánorért :lol: : „Bátor Féánor és négy klónja lesik az eget, amelyen a negyedik középföldei rakéta felrobbanása látható…”
• Sissnek a hajdíszért és Lélinek, hogy beletette a hajamba (nyolc napig benne is volt, a fonattal együtt!!!)
• A főnéniknek: Kriszanának és Morganának a kitartásukért
• Marach Dicső Népének, hogy hősiesen hordták a neoprimitívre sikerült medált
• Lélinek a végigdumált odaútért/ Nólindirnek a végigdumált hazaútért (szintén minden jó, ha a vége jó :P )
• Mírielnek, hogy szeret bennünket
• Toma Gazdának a kézcsókokért (ilyen gyereket akarok…)
• Alcarnak a többi kézcsókért (ahh…)
• Erynek a Derűs Hajnalokért
• _Neonak, hogy játszott nekem Rhapsody-t
• Az összes szép tünde- és emberfiúnak, mert ugyan már vén vagyok hozzájuk, de imádom őket
• Rózsának, hogy nem rúgta le a fejemet az ébresztőórám miatt :twisted:
• Mindenkinek, akik hozzásegítettek egy kis forró vízzel a reggeli csokis cappuccinómhoz :P
• Vewynek, Lothnak és Silnek, mert jóvoltukból már nem érzem magam annyira fakezűnek (pedig de igen)
• Az összes belevaló, vagány, bakancsos rockerlánynak
• Elődnek, mert tökéletes japán volt :wink:
• Leguánnak, mert olyan nyugalmat sugároz, hogy az ember feltöltődik mellette
• A konyhás néniknek: különösen a babgulyás-csokitorta ebédért… (még életemben nem voltam ennyire kiéhezve csokitortára…)
• Összes Bölcsünknek a mesékért, a lelki támaszért, a barbár csürhe mentális karbantartásáért
• Akiket kihagytam, azoktól elnézést kérek, ha eszembe jutnak, azonnal bepótolom… :oops:


„Lelkem mélyén szöcske vagyok”

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #210060 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Marach - Beszélgetések

Telcontar írta: Találkozzunk jövő hét végén, ha nektek is jó!

Pillanatnyilag jónak tünik, de a munka meg költözködés miatt még változhat a dolog. Egyébként nekem Finwével már volt egy röpke talink, könyveket cseréltünk kölcsönbe.
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #210027 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Marach - Beszélgetések
Nekem elviekben perpill úgy tűnik, jó a jövő hétvége, de gyakorlatilag ezen a héten nem tudok biztosat mondani. Jó lenne veletek megint együtt lenni :)

Ja, és mégvalami. Rosszkedvűen álltam hozzá a táborhoz, mert nem abba a csapatba/azokhoz az emberekhez kerültem, mint eredetileg szerettem volna. De kb. a 2. napon már rájöttem, hogy nem is baj, tökéletesen jó helyre kerültem közétek :) Köszönöm :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #210000 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Marach - Beszélgetések
Nos, kedves és szeretett népünk...
a hozzászólások száma mindent elárul. Nekünk nem a szánk járt, hanem a kezünk. ;) Ez elég sokatmondó... Az eredményeink igazoltak... :) ))
Sajnos nem volt idő és lehetőség néhány olyan foglalkozásra, amit megterveztem, de szeretném veletek mégis átélni. Találkozzunk jövő hét végén, ha nektek is jó!
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.240 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére