Farsang 2005

Több
19 éve 7 hónapja #243585 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Üdvözletem!

Aeglos, ha mindenáron fel akarod fújni egy új balrogszárny-vitává a kérdést, állok elébe, de javaslok egy másik topicot (Beszélgetős, Gondolatok, etc., válassz ízlés szerint). Van ötvenegy másik szombat az évben, amikor ugyanúgy lehet bált szervezni, nem kötelező ezen ott lenni, ha nem bírod elfogadni, hogy mások mást is hallgatnak. Egy kis toleranciát, könyörgöm. Ez már lassan apartheid.
Kisebbségi jogokat a könnyűzenének! :twisted:
Részemről a vita over, én is viszek egy-két CD-t a bálra, hátha valakit érdekel - ha nem, nem -, és innentől a szervezők belátására van bízva, mikor mit raknak be. Pont. (!)

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243570 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Ezzel egyetértek, nevezzetek bár überkoznervatív, elitista sajtzabálónak! Én is vágyom az igazi báli hangulatra :)
Persze a tavalyi goth keringőnek volt hangulata, de az nem metál volt, és elegáns is
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243564 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Farsang 2005
(Csöndben megjegyzem, hogy ez egy darab este, amit bálnak hívnak.
Ezen kívül még van 51 szombat az évben amikor lehet diszkózni...)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243557 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Farsang 2005
icke: engedd meg, hogy ezért a beszólásért kérjek neked papitól valami nagyon finomat!!! Na végre... szép volt!!! És éppen ideje volt... és jó sok dologra rá lehet húzni... (zene, kaja, cigi, stb...)
Siss: idézz csak:)))
nem kell sztem több komment. Akinek igen, hááát.... nos az IZÉ kategóriában nézzen körül.
No. Uff. Én is beszóltam.
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243550 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Farsang 2005
hm.talán az segítene a zenei rész összeállításában, ha blokkokra osztanátok az estét. Pl.sztem célszerű klasszikusabb, társastáncos dolgokkal kezdeni, (keringők, latin táncok, rock&roll/jive), aztán lehetne bontani stílus szerit(70-80as évek, dark-side, ezredforduló), fix időtartammal, hogy aki bemegy ugrálni/táncolni egy számra, azt ne lombozza le a rá következő egészen más dolog...
(én szívesen hozok zenét, megígérem, enyhébb, populárisabb dolgokat :twisted: )

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243543 Írta: ADIM a Des
ADIM a Des válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Semmi gáz, skacok! Ne aggódjatok, nem borsózik a hátam semmitől, de ha úgy lenne, legalább összeszednék egy jó kis főzelékrevalót! Én nem akarom megszervezni a zenét, csakannyit mondtam, lesz nálam zeneanyag, aztán azt hallgatunk, amit a többség szeretne. Estélyiben valóban nem lehet nagyon rokizni, így azt az irányzatot kihagyom (illetve egyesek kedvéért... :-) ). Viszont akármi is szól majd, biztos lesz olyan, ami valaminek nem jön be, olyankor lehet megkukkantani a büfét...
Ha eddig sem volt gond, most sem lesz, a lényeg a LEHETŐSÉG a változatosságra!

"Segíts magammal tisztának és keménynek lenni, mint a gyémánt s másokkal oly hasznosnak és szerénynek mint a szén!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243538 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Artemisz: lányoook? 8O

Nem lesz meghallgatás hely hiányában, illetve fellépőnk is olyan kevés van, hogy csak magunk alatt vágnánk a fát, ha még őket is megszűrnénk...

Ryana, majd estefele igen.
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243536 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Lesz meghallgatás a fellépőknek?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243534 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Beraktok majd egy listát a résztvevőkről?

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243529 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Farsang 2005
OFF: Az "uff, beszóltam" az ÉN kopirájtom! :P :P :P :P ;)

MégOFFabb: Én pl. imádom a Rock Around the Clock-ot! Csak legyen akivel rázhatom a rongyot! :P :D

Amúgy abszolút igazat adok Yiqnek.

Bocs, lányok... :oops:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja - 19 éve 7 hónapja #243527 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Tudom, hogy nekem, mint egyik szervezőnek nem illene Alcart idéznem, de azért mégis. Két éven keresztül remekül elvoltak a farsangok a mindenféle zenékkel, többek közt tavaly is. (Emlékezetem szerint egyáltalán nem volt túlsúlyban a Metallica és tsai.) Minek most kitalálni a problémákat, de komolyan? 120 ember lesz jelen, 120 ember igényeit úgysem tudjuk kielégíteni, de mindenesetre meg kell próbálnunk törekedni rá. Ezért nem csak klasszikus keringőzene lesz. (Viszont a magyar rockyt is megpróbálom részemről visszafogatni... de elviselem, ha muszáj :oops: 8O :D :twisted: )

Ezen kívül: A várólistások kedvéért kérek szépen mindenkit, aki neadjisten mégsem tudna/akarna jönni, jelezze a jelentkezési emailcímen ( farsang2005@yahoo.com ) !
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243521 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Üdvözletem!

Már ne is haragudj, Aeglos, de a változatosság mifelénk azt jelenti, hogy ebből is, abból is. Mindenből. Adim - vagy bárki - nyugodtan beírhatná erre fel, hogy neki meg a keringőtől meg a báli zenétől borsódzik a háta, és akkor ezért nem jön. Mindenkinek van valami heppje, amit nem bír, amitől sikítva rohan ki a teremből, és igen, egy változatos zenei kínálatú bálon nagy eséllyel belefut. Lesz keringő is. Lesz báli zene is. Lesz Metallica is. És - ha a szervezők is úgy gondolkodnak, ahogy én - lesz rocky is. Súgok: én se szeretem ezt a zenét. De más igen, ergo amikor berakják a Rock around the clock-ot és társait, én lemegyek Mau mellé, és nézem, ahogy cigizik. Vagy kimegyek a büfébe harapni valamit.
Bizony, ez a demokrácia átka. És - igen, tahó vagyok, nem kell külön mondani - ha nem tetszik, hogy rajtad kívül más ízlésű emberek is lesznek a farsangon, akkor tényleg csak egy megoldás van.
Szürke után szabadon: uff, beszóltam.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243514 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Farsang 2005

ADIM a Des írta: Skacok, én összedobok egy cd-nyi mp3-at, amin lesz egy kis rockNroll, 80-90-es évek diszkója, meg hasonló emberbarát (és más teremtmény-barát) zenék, aztán majd lehet válogatni!

olorin.papa írta: :oops: Nekem van pár cd-m magyar diszkó számokkal, neoton főleg... :oops: 80-90 évek... :P hmmm? :roll:
sütök sajátkezüleg egykis sajtos száraz ropogtatni valót... kb 120 darabot... :wink:


izé...
diszkó, meg rock'n'roll... :( :( :(
szal én azt képzeltem, hogy miután minden más bál diszkózós, meg csavardfelaszőnyegetes, ez egy kicsit más. Hogy nemhiába kerülnek föl azok a szép ruhák, meg öltönyök. Ha ilyen lesz, ha még eljövök egyáltalán beállítok farmerben, jó? Azért az igénytelenségig ne legyünk változatosak... 8O 8O Mielőtt megkapnám, hogy milyen utolsó elitista sznob vagyok, elmondom, hogy már ki vagyok éhezve egy igazi szép bálra, a sok sok tömegrockys-estélyis bál után... :x És kérlek ADIM, ne haragudj, nem akartalak megbántani. De sajnos az összes bálon amin megfordulok ez a magyar rocky megy, estélyiben, a szalagavatómról is ezért mentem el!!! Azért tetszett ez a bál tavaly, mert ez valóban egy elegáns, kulturális rendezvény volt...

És tőlem lehet Metallicára, meg nemtommilyengótzenére keringőzni, én csak azt mondtam, hogy ne csak az legyen. Nem zavar, ha arra táncolok, és én is szeretem ha valami változatos. Meg megértem, hogy más mást akar. És belefér, hogy tényleg legyen változatosság, meg tudok alkalmazkodni is, megértem meg minden. Lehet ebből is egy kicsi, meg abból is egy kicsi, valaki latint akar, valaki keringőt, más palotást. Be is lehet többet tanítani, de rockyzni lehet egy akármilyen házibuliban, ez szerény véleményem szerint nem ide való... :oops: :oops:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243504 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Farsang 2005

Alyr Arkhon írta: Minerva: Nem is vagyok gót. Télleg nem. csak nekromanta.

Oké, nem is konkrétan Rád gondoltam :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243501 Írta: _Phelan_ (Caranthír)
_Phelan_ (Caranthír) válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Ebben a szent pillanatban kezdtem el írni az emilt 2 jegyért... na jó... ha vkinek mégsem kell majd.... plíz priv. :(

Then you'll see, tears won't wash this away, Memories of the years that started the pain
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243497 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Közhírré tétetik, hogy minden jegy elfogyott! Ne jelentkezzetek többen, mert szívfájdalom, de több embert tényleg nem bír el a terem. Az ezután érkező jelentkezéseket már nem tudjuk elfogadni.

Ugyanitt közhírré tétetik, hogy még mindig várunk jelentkezéseket reménybeli fellépőktől a farsang_fellepok@yahoo.com emailcímen!
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243492 Írta: Con_Salamander
Con_Salamander válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Ahoi!

Tosz.
Minden valószínűség szerint én is megjelenek eme nemes rendezvényen. Már ha mag tesz el nekem jegyet :)

Maradtam tisztelettel
Con Salamander

Áss a gyémántért, és lehet, hogy te is azzá válsz!
Con Salamander
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243464 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Gyerekek, látom jól elvagytok és örülök is neki, de itt lécci fejezzétek abba az offolást mert kénytelen leszek törölni. Vigyétek át a Beszélgetősbe, OK? Thx. :D

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243434 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Farsang 2005

Estel Adániel írta: [size=9:obev7rxv]továbbOFF: Hehe... a Futótűz Riadót már ellőtte Chrichton az Androméda-törzsben... ;) [/size]


Feltételezem azért lett idézve.


Sirgon: de én átlátok a szitán. Védekezni fogok.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243431 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Nem is rossz ötlet: Fekete autó csikorogva megáll. Kipattan belöle egy csinos hölgy és két fekete öltönyös napszemüveges ember. Bevonulnak a házba. -Asszonyom a fiát keressük. Á Mr. Alyr Arkhon! Sietnünk kell, öltözzön gyorsan. Nem mondhatok mást, mint hogy elrendelték a Futótűz Riadót. A Pentagonban már csak önre várnak, meg Mr. Szauronra. De elöbb még be kell ugranunk a miniszterelnöki hivatalba, Gyurcsány úr külön bejött, hogy még beszélni tudjon magával mielött felszáll a különgépe.
Majd a döbbent csendben további magyarázat nélkül a kocsihoz terelnek. Udvariasan kinyitják az ajtót /felsőtest kicsit meghajol közben/, majd ők is bepattanak, és elviharzik a társaság.
A földút végén már lekerülnek a fekete szemüvegek és kitör az általános röhögés a kocsiban.
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243425 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Zenéről: Izé, most szólok mert most jut eszembe. Legyen nálatok pót-lejáccó meg pótpót, tavaly se volt jó hogy meghalt Ulmo notebookja és csönd lett meg minden.

Minerva: Nem is vagyok gót. Télleg nem. csak nekromanta.

Siss: Gyertek értem feket autóval, de van rá 20% esélyetek hogy lerobban a földúton útközben, dobjatok k100-zal. :D

Na megnézem mikor keringőztettek engem halálra.
Hehh.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243399 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Aly, még egy ilyen beszólás, és fekete autóval megyünk el érted, teletömünk sültcsirkével, aztán halálra keringőztetünk, jó lesz? ;)

Zene mián nem kell aggódni, változatosságra törekedünk. ;)
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243385 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Farsang 2005

ADIM a Des írta: Ery, ne feledd: Sok lúd disznót győz! Soha ne becsüld le az ellenfeled!


Nem szokásom lebecsülni az ellenfelet. THK-s lányokat meg főleg nem :)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243383 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Farsang 2005

ADIM a Des írta: Ery, ne feledd: Sok lúd disznót győz! Soha ne becsüld le az ellenfeled!


Azért a tolkienes lányokat én nem libáznám le... Eryről no comment.
:) )))))))))))))))))
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243380 Írta: ADIM a Des
ADIM a Des válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Skacok, én összedobok egy cd-nyi mp3-at, amin lesz egy kis rockNroll, 80-90-es évek diszkója, meg hasonló emberbarát (és más teremtmény-barát) zenék, aztán majd lehet válogatni!

Ery, ne feledd: Sok lúd disznót győz! Soha ne becsüld le az ellenfeled!

"Segíts magammal tisztának és keménynek lenni, mint a gyémánt s másokkal oly hasznosnak és szerénynek mint a szén!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243370 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Farsang 2005

Alyr Arkhon írta: Lehet helyette Apocalyptica, Therion, Nightwish... :D
(továbbra sem megyek és ugyebár kibicnek...)


Therion: Clavicula Nox lesz. Nagyon jókat lehet rá lassúzni.
Márpedig, Alyr, jössz és kész. Ha eljössz, lejátsszuk az egész Vovin albumot, csak Neked (meg a többi gótnak, persze :D ).
Na, elég csábító? ;)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243365 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Farsang 2005
GYEREKEK!! :D
Örül a szívem, hogy ilyen aranyosak vagytok, és törödtök a zenével, meg hoznátok is!!
Kösszi!!! Szívesen fogadjuk, ha elhozzátok a cd-ket.
:D
Ne aggodjatok, változatos zene lesz!! 8)

Pussz, Iru :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243341 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Zenét illetően fő a változatosság. Legyen bulizós, tombolós, de legyen elegáns báli zene is! Megfelelő arányok kérdése az egész! :wink:
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243340 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Farsang 2005
:oops: Nekem van pár cd-m magyar diszkó számokkal, neoton főleg... :oops: 80-90 évek... :P hmmm? :roll:
sütök sajátkezüleg egykis sajtos száraz ropogtatni valót... kb 120 darabot... :wink:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243320 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Farsang 2005
én is egy ideje gyüjtögetek 3/4es számokat, ha gondoljátok elhozom!

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.413 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére