Hyarnustar - Beszélgetések

Több
18 éve 1 hónapja #285868 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Beszélgetések
Jó volt látni néhányótokat--igazán bocsánat, hogy csak ilyen késve sikerült beesnem...
Ugye akkor most lesz próba kedden a megbeszélt időpontban? Már riasztottam a húgomat, és rá is ér, úgyhogy jó lenne...

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285839 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Beszélgetések
Jó volt látni Titeket, Rohin, Narb és Angwen! :wink:
Azt sajnálom h. Silima és Maglor, Nektek már el kellett menni mire oda tudtam érni :cry: (meg Nővérkém, dehát azért Téged gyakrabban látlak, mint fent említett személyeket :roll: :wink: )
[size=9:25so5ns6]Egy órával később kezdődött a (szabálytalanul, de mégis megengedetten) helyszínen nevezők miatt a verseny, így 5 helyett 6-kor ért véget. :roll: 7/4 pontom lett, 18 főből 12. sorszámmal 10. helyezett lettem, ez nem rossz, de lehetett volna jobb, mert pl. az utolsó partiban teljesen nyerve álltam, de (majdnem) elfogyott az időm, így igényelnem kellett a döntetlent. (2*15 perc alatt nehéz ám mattig vinni egy sakkpartit :roll: :P ) Pippin 7/4,5-lel 5. lett, valszeg jobbat szeretett volna, de ezzel is bejutott az országosra.[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285783 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Beszélgetések

:arrow: Ad2. amennyiben a szombati nap során bizonyos emberek és megfelelő hely/körülmények hiánya okán nem tudunk Fa-rockot próbálni, javaslom, h. a keddi meghallgatás előtt próbáljunk :!: Mondjuk 4-f5-től, persze Ajtósin.


Akkor permí inkább pénteken pofátlankodik oda, mert a fentebb említett időpontban épp pszichóelőadáson kukul. [size=9:zpwkssxd](és az ea. anyagából van a vizsga, más jegyzetében meg nem bízom)[/size]

Jó talit holnapra!!! (én meg élvezem az itthonlétet, miután a ferencvárosi pályaudvari bombariadó miatt másfél órás késéssel sikerült hazakeverednem...) :D

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285781 Írta: Rohin
Rohin válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Beszélgetések
*visít*

- Az énekesmadár.
- Úgy ám. A rigó.
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285764 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Beszélgetések
háááát, eddig nem vagyunk vmi sokan.... :? De ez még csak statisztika... :wink:

holnap TALI!!!!!!! :D


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285755 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Beszélgetések
VÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!
(nyufi) :lol: :P :oops:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285725 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Beszélgetések

Maglor írta: Visítson, aki jönne talira.

/me visítana, ha lenne hangja (otthon fogok ücsörögni a tanköbyvek fölött)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285723 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Beszélgetések
Én is! ;) :twisted:
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285670 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Beszélgetések

Maglor írta: Visítson, aki jönne talira.



*visít*

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285666 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Beszélgetések
Na, népek: szombaton 14:00tól hivatalosan meghirdetett HyarNYÚLstar tali lesz végkimerülésig. Tali 2kor a Kálvinon, leledzés a Siriusban... Megjelenés kötelező!!!! 8) :wink:

Gyertek!!!!!!

Maglor, az alkoNYÚL


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285658 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Beszélgetések
Visítson, aki jönne talira.


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285616 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Beszélgetések
Természetesen bármely Hyarnustaros farockozhat, amennyiben legalább aznap megtanulja a koreográfiát :wink:
Február 24-én színkör után (legkorábban 6-tól) is próbálhatunk egyet (Ajtósi), meg szombaton délután farsang előtt... valahol :)

Megpróbálom Kareszt & Drizztet becserkészni.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285567 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Beszélgetések
Zöld ágak jeligére: :wink:
Sztem nem gáz, ha csak levéltelen ágakkal menőzünk (ha én is mehetek még utólag :oops: ), elvégre tél van, és a fák télen bizony kopaszok...
Ezzel megjeleníthetnénk a természet folyamatos megújulását, mint a remény, és újjászületés szimbólumát ( höhö :twisted: lila szövegek rúúúlz)
De alternatív lehetőségek:
- Fenyőágak. És az még elég durván rockos is, mivel szögek helyett tűlevelek... :lol: (bár sztem ez annyira nem látványos...igaz a száraz ágak se)
- A levéltelen ágakra lehetne papírleveleket aplikálni, és az még külön poén lenne, hogy a végére az összes leesik, mivel a folyamatos rázogatás követelményének ismeretében azt kell mondjam, hogy majdnem biztosan nem tudjuk olyan tartósra csinálni, hogy végig kitartson. :?
Más ötlet?
(Sajna próbálni én csak max. jövő pénteken tudnék, mert ugye egyetem, meg minden :cry: ... De ha így is túl nagy lesz az érdeklődő tömeg, akkor lemondok a részvételről :P )

Karesz újra eltűnt, pedig igazából tőle függ minden. Valaki hahózzon rá, aki tudja mi van vele :wink:
És Drizzt mint énekes naná, hogy kell!!! Nélküle nem lenne az igazi... :)

[size=9:2xf4c82o]Bocsi a sok rizsáért! :oops: Most pótolom be az eddigi távolmaradásomat. De titeket ez gondolom nem boldogít... :roll: :wink: [/size]

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285565 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Beszélgetések
Igenigen, márciusban is talit!... :oops:
Én csak egy kis mezei nyúl vagyok, úh semmi beleszólásom nincs, de örömmel megyek a tömeg után! ;)
Szal szombat nekem jó, sztem "egész nap", vagyis megyek, amikor mondjátok... :oops:
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285528 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Beszélgetések
Hehemm...
:arrow: Ad1. az igényre való tekintettel javasolnék egy szombati talit teaházba bele. Sajnos most olvastam a sakkverseny versenykiírását, ami számomra érthetetlen okból 9 helyett f12-kor kezdődik, így 3-4 helyett csak 5-6 között végzek :cry: Nemtom aki vidékről jön mikor jön, sztem Maglor (mint másik főlelkes :P ) kiálts ki egy időpontot, s ha igénylitek foglalok nektek helyet kicsi@világban (elvileg 10-től nyitva(?)) vagy Siriusban (12-kor nyit). Ha véletlenül 10-11 között már óhajt vki talizni, én akkor elérhető leszek + este :P
:arrow: Ad2. amennyiben a szombati nap során bizonyos emberek és megfelelő hely/körülmények hiánya okán nem tudunk Fa-rockot próbálni, javaslom, h. a keddi meghallgatás előtt próbáljunk :!: Mondjuk 4-f5-től, persze Ajtósin. Szükséges hozzá: egy darab Karesz gitárral, valamint ráérő és kreatív csapattagok koreografálni. Kérdés, hogy Drizztet szeretnénk-e énekesi szolgálatokra újfent felkérni, mert ezesetben őt is fel kell keresni. Továbbá elmélkedni kell, honnan szerzünk tél közepén zöldágakat. :idea: :wink:
:arrow: Ad3. természetesen márciusban (is) tarthatunk talit, sőt :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285464 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Beszélgetések
Nem mondom, h ne gyakoroljátok a FaRockot, de ha ment a táborban, menni fog az most is ;) csak hajrá :) merthogy:

Figyelem! Szolgálati közlemény minden potenciális, eddig jelentkezett, és ezután jelentkezni vágyó fórumlakónak!!!!!

Jövő kedden lenne egy meghallgatás - csak hogy lássam, hogy állnak az eddigi műsorok. Aki táncolna, énekelne, humorkodna, jelenetezne, azt mindenképp várom, lehetőleg a szavalókat is, de az nem annyira gáz, ha valaki nem ér rá. Minden mást szeretnék látni, ha nem az egészet, legalább azt, ami eddig megvan, csak lássam, hogy áll valahogy.

Tehát. Időpont: 1/2 6 - 6-tól ameddig lehet. Hely: valsz, az ADS. Ha nem, akkor megpróbálom megszervezni a BA-t az Oktogonon.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285431 Írta: Rohin
Rohin válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Beszélgetések
Gratula Silima!!!

És utólag is Boldog Szülinapot, Panni Vimpárnővér!!!

Tali jó ötlet, szerintem tudok is menni, ha addig meggyógyulok..

- Az énekesmadár.
- Úgy ám. A rigó.
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285421 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Beszélgetések
Silima!!! Congratulation!!! :P (Tudtuk ám, hogy menni fog :wink: )

Népek!!!
Tali ötlete remek, de ha ezen a hétvégén van, asszem nem tok menni :cry: Egyetemen kicsit zűrözök, mindenféléket el kell intéznem, stb... Pedig én is akarok Fa-Rockozni!!! :evil:
De gondolom farsang előtt már késő... Vagy azt lehetne, hogy ti jól begyakoroljátok, én meg becsatlakozom, mint béna :mrgreen:
Azért jó lenne látni titeket még farsang előtt... De hát így jártam, magamnak köszönhetem (többek közt :lol: )

(Esetleg egy póttali egy-két hétre rá? *szépennéz* :P )

Lesz tali amúgy? Vagy inkább ne is tervezzek???

alkoNYÚL


Nagyon megszeretted ezt az alkoNYULat :P (még jó, hogy nem alKONYUL :twisted: :oops: :D ) Egyébként meg mért ne tervezhetnél?
Szerintem mindenki örülne már neki. Csak egyeztessetek Kincsővel, nehogy vérre menő harc folyjon(asszem így kell írni :oops: ) a szervezőzseni címért :mrgreen:

Egyébként pedig már rég nem volt, ezért: ÉLJEN SOKÁ HYARNUSTAR!!! :D

Csá népek, Tajgetosz! :wink:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285397 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Beszélgetések
Gratula Silima!!! :wink:

Úgy látom van érdeklődés a talira :) Ha nem lesz egyéb helyötlet, teaház, és hamarosan jelentkezem infóval :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285288 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Beszélgetések
hát, kicsi Katica, mindig is tudtuk, h ügyes & okos & szép & megnyerő vagy :wink: :D Gratgratgrat a nyelvvizsgádhoz! (innen a nemisannyiramesszirőlis!!!)

Lesz tali amúgy? Vagy inkább ne is tervezzek??? :oops:




alkoNYÚL


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285283 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Beszélgetések
Gratulálok Silima! :hello:

Gil-hugi: ezek szerint nem mész/jösz (még én sem tudom..) farsangra!? :(
Téma zárolva.
  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
18 éve 1 hónapja #285278 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Beszélgetések
Gratula Silima!!! :itscool: :dance:

Mindenkinek jó fa-rockot és farsangot!! :) :) Meg talit! :) Aki meg nem juthat el, annak sok, sok erőt... biztos, hogy ha ez nem is kárpótol, sokan gondolnak Rátok.... :hug:
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285192 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Beszélgetések

Silima írta: Johohó, megvan az angol nyelvvizsgám! :) :) Subidubi... :)


Juppííí!!!
Ügyes vagy! :up: :hello:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285127 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Beszélgetések

Eglarcarien írta:
Boldog Szülinapot, Panni Vimpárnénikém, így utólag is! :D JV! :twisted:


Köszönöm! :)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285125 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Beszélgetések
Szívesen benne lettem volna a dologban, [size=9:l36abrx1]már csak azért is, mert az originál farock-koreográfia (márha annak nevezhető) egy kis részben az én művem is. [/size]Kár, hogy épp hazamegyek... :( (már 3. hete nem voltam, meg el kell hoznom Szhelyről a báli ruhámat is) De ti csak vessétek bele magatokat, ezerrel! :D (én meg majd gyorsan betanulom, ha tudom, és szeretnék beszállni :P :oops: )


Boldog Szülinapot, Panni Vimpárnénikém, így utólag is! :D JV! :twisted:


Rana
: az RÚLZ! :)

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285123 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Beszélgetések
18-a pártolva 1000rel!!!!!! Csak vki mondja meg hova menjek & repülök!!!!

a kis Katicának meg üzenném, h ne menjen a Tudjukhova, mert onnan nehéz lenne előbányászni... :wink: (inkább gyere majd te is!!!! 8) )


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285116 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Beszélgetések
Johohó, megvan az angol nyelvvizsgám! :) :) Subidubi... :)

Csapattalit támogatom, megyek, ahova mondjátok! :) (Leginkább a pokolba, mi? :D ;) )

Még egy személy jelentkezik, aki nem tud táncolni... :oops: :closed: Evvan... :)

Trallala, süt a nap!! :) :)
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285079 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Beszélgetések
Hát nem, de eddig senki nem ajánlotta fel a lakását :D
Sajnos mivel nem tudom megmondani, hánytól érek rá 18-án délután, hozzám nem tudunk jönni :( pedig amúgy 99% h. megengednék :roll: :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285075 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Beszélgetések

Kincső (Thilanna) írta: Ha akarunk Fa-rockot, hozzá kéne látni! :wink:

Egyébként pedig a korábban felvetett csapattali időpontjára - ha februárban szeretnénk - csak a február 18. szombat maradt (najó, a feb.19. vasárnap is, de az nekem nemjó :P ).
Vélemény?
Ha leszünk legalább páran, akkor lefoglalhatjuk a Kicsi@Világban a babzsákos részt, vagy ilyesmi :wink:


8O 8O 8O Te a Kicsi@világban akarsz Fa-rockozni??? Mert össze kéne vonni a kettőt,nem? :roll:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285074 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Beszélgetések

Maglor írta: Én is jó farsangot kívánok így előre mindenkinek.... Sajna családi okból idén nem tudok menni... :( De majd bepótoljuk vmikor az elmaradt Walzereket! :wink: (a németesektől elnézést a rossz írásmódért... :oops: )


Nyüff... :oops: Akkor hogy tanítalak meg táncolni Maglorka? :cry:
nyíííííí :bőgőkisnyúl:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.500 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére