Forostar - Beszélgetések

Több
18 éve 7 hónapja #268505 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
kár. jó relaxot :) meg mindenkinek aki megy. Szigliget meg nincs messze.

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268498 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Üdvözletem!

Gyönyörűen hangzik, de én biztosan nem leszek ott - hacsak át nem pislantok Szigligetről, ugyanis akkor még javában tartani fog a Relax. Jó mulatást :)

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268497 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
ja igen a program: balaton-stand, esetleg erdő vagy ilyesmi..

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268496 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
üdv! megelégelve a tétlenkedést, Meleth_linnel msn en készítettünk egy tali tervezetet. tehát: Forostar-Hyarnustar tali a Balatonnál. szállás: nálunk lenne kb 10 főnek ágy a többiek sátorozhatnak a kertben de ha ez így nem jó akkor szóljatok. időpont: a tábori tali előtt mondjuk egy vagy két éjszaka, úgy hogy együtt mennénk fel. ha nem jó ez a megoldás akkor előbb, és felmegy mindneki ahogy tud. meg lehet hosszabb időre is. utazás: Bp-n meg kéne oldania valakinek h összegyűjti a csapatot. és lehozza ide Alsóörsre. én a vonatállomáson várok rátok vagy ilyesmi. kaja: helyben főzős/sütős legyen vagy menjünk étterembe? szavazzunk. nos ami az egészhez kell: a csapat formáljon véleményt és jelezze h tud e jönni, meg mondja meg h mikor legyen, ilyesmi.
elég kezdetleges terv, de jobb mint a semmi.

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268418 Írta: Pippin
Pippin válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
A Balcsis-tali ötlet nekem naon teccik! :D
Nekem egyedül a következő 4 nap nem jó (versenyen leszek Miskolcon), de ilyen korán gondolom úgyse lesz, utána viszont bármikor lehet részemről, elvileg itthon leszek, ill. csak nagyihoz lehet hogy megyek, de az nincs időponthoz kötve.
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268408 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések

Serrana írta:

Léli írta: Mi mind egyéniségek vagyunk! ;)


Én nem!


kuss.

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268396 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések

Léli írta: Mi mind egyéniségek vagyunk! ;)


Én nem!

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268334 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Üdv!

Örüljetek, vagy szomorkodjatok: nem megyek tábori talira. Lévén hogy Szegeden leszek, mert Ákosom unokaöccsének a keresztelője lesz... ez van, de ti ne hozzatok szégyent a csapatra! Tudjátok: Mi mind egyéniségek vagyunk! ;)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268234 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Nekem minden héten csütörtöktől jó, kivéve a nyárbúcsúztatós hétvégét (aug. 26- 27.) és utána a táboros tali (aug. 28.).

Tegnap Győrben szövetségestalálkozó volt! :wink: Teljesen váratlanul megjelent Niéla, aki nicknévváltozáson ment át, és erre igen érzékeny.
Többet olvashattok a Hyarnustar- topikban, meg képek is vannak, by Panni. :)
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268228 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Üdv Forostari Szövetségeseinknek! Meleth_lin üzenetére reagálva: én sajnos 28-dikáig ki sem tehetem a lábamat Szombathelyről, úgyhogy majd csak a tábortalira vagyok várható.

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268159 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Ráérni már én is bármikor ráérek. Másik kérdés a szülői engedély (kedves szülőimet iyenkor jobb szeretem félig-meddeig már kész tények elé állítani)

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268153 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések

Meleth_lin írta: Sziasztok!

Zöldek, aki szeretne csapattalizni (Forostar+Hyarnustar), az írja már le, hogy mikor érne rá, és akkor mennénk, mikor a legtöbbmindenkinek jó. :wink: Ja, és azt is, hogy megfelelne-e neki Esgal ötlete, miszerint Alsóörsön lenne a tali, stb (lásd Forostaros topic). Köszi! :) [size=9:3p84hv1s](És jó lenne, ha a mi topicunkba írnátok, mert úgy egy helyen lenne...)[/size] :wink: :)


Ami engem illet, elméletileg bármikor ráérnék, gyakorlatilag viszont nem fognak elengedni. Most úgy néz ki, hogy a tábori talihoz is tövig kell rágnom anyuék fülét. Balaton, most mindenképp elérhetetlen nekem :cry:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268108 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Üdv!

Részemről lényegtelen, mikor lesz csapattali. Jövőhétvégén esetleg rá tudok érni... feltéve ha nem a Balatonnál lesz. Azután meg szept. első hétvégéjén jövök fel legközelebb, akkor is csak ha a tábori tali akkor lesz. Szóval velem ne nagyon számoljatok.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268054 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Üdvözletem!

Akkor én gyorsan, mielőtt elfelejtem :)
Szóval nagyjából jövő szombatig folyamatosan ráérek, aztán meg már nem, mert Relax jön. Pénzem viszont szó szerint nulla van, tehát Balatonhoz nem ígérem, hogy le tudok menni a társasággal...

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268052 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Egy ötlet: mindenki, aki szeretne csapattalizni, írja le, hogy mikor érne rá, és hogy jó lenne-e neki, ha a Balatonhoz mennénk! És akkor mennénk, mikor a legtöbb emberkének jó... Mert ha még nyáron akarunk csapattalit, akkor el kéne kezdeni lassan szervezni... :roll: :)

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268009 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Csak halkan kérdezem, hogy akkor lesz valami a csapattaliból (a balatoniból...)? Remélem igen, mert nagyon hiányoztok! :( És jó lenne, ha minél hamarabb kiderülne, hogy mikor lesz, ha lesz, mert nekem még kell nyáron ide-oda mennem (pedig nem sok kedvem van, de muszáj), és az, hogy oda mikor megyünk, az függ attól, hogy a csapattali mikor lesz... :roll:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #267992 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
[size=9:s9w9ktw9]Tudom ne szóljak bele, de amennyiben ezen a balatoni cuccon szívesen láttok Hyarnustarosokat is, nem lehetne esetleg táborostali után, aug utolsó napjaiban (is)? (T.i. én 27-én nyelvvizsgázom így a közvetlenül előtte lévő napokban nem szerencsés) *csizmáskandúr*[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #267990 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Vasárnap Győr: budapestieknek tali fél8- kor a Keletiben, diákjegy egy útra 435 Ft. Máshonnan jövőkkel/ott lakókkal tali tízkor a győri vonatállomáson, estig középkori kínzóeszközök múzeuma, vásári forgatag, városnézés, barokk esküvői menet, talán még barokk táncház.
Aki jön, lécci írjon privit/valahogy jelezze!

(És az egész ütközik a Hyarrostar csapattalival.)
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #267854 Írta: Legolin
Legolin válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Ez nagyon jó ötlet!!! :D Az meg, hogy tábori talira onnan mennénk azért is jó, mert aki nem Pesten vagy a környékén lakik annak nem kell külön felmennie [size=9:j1vwr1ot](ok, megint csak magamra gondolok, mint igenmesszelakó.... :oops: :D )[/size]

(((Hopsz, bocs, ezt nem Legolin, hanem Meleth_lin írta, csak amilyen hülye nem lépett be a saját nevébe.....)))

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #267847 Írta: Legolin
Legolin válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Az tényleg nem rossz ötlet, hogy közvetlenül tábori tali előtt legyen, és nem hiszem, hogy olyan hihetetlenül sok csomagot vinnénk... :roll: :P

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #267816 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Nekem pl. most és mindig nagyon hiányzik mindenki a táborból! A csapat tali jó ötlet csak nekem még meg kell beszélnem a szülőkkel ( nem tudom hogy fognak rám nézni de egy misét megér!) :P

HIÁNYOZTOK! ( még a mutymuty sztori is )

ui.: részletek kb. mikor lesznek? :roll:

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #267807 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Na de kérem hogy lehet ilyet mondani, hogy ne nagyon hiányozzanak? 8O :P :wink:
MINDIG hiányoznak!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #267805 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Az én jelenlétem bármikor bárhol nagyon esetleges. Ti. megyek relax táborba is, és a család igen görbén néz rám, mikor a táborokon felül is megyek valahova, mert a segítségemre is nagyon szükségvan a lassan elöre haladó költözködésünk miatt. Arról nem is szólva, hogy dolgozom, és szabadságból se maradt sok. Viszont tudok küldeni mindenkinek sok puszit, Szónak is, bármikor gyültök is össze. A közös csapat tali szerintem jó ötlet, így biztos lesztek elegen, hogy ne nagyon hiányozzanak, akik nem tudnak jönni.
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #267785 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
szerintem nálunk lehet lepakolni cuccokat meg akár aludni is tud itt egy két ember. mármint házban. és akkor legyen többnapos. akár úgy h a tábori tali előtt közvetlenül és akkor együtt mennénk a tábori talira. és akkor egy hosszú csapateggyüttlevés lenne. bár ennek az a hátránya h vinni kell a cuccokat a tábori talira is.

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #267781 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Balaton már nálunk is felmerült, csak egyelőre megmaradt ötletszinten... az ötlet az volt, h mivel HV és Toma (aki nem csapattag, de azért jó fej :) ) alsóörsi, és Szofiéknak is van ott telkük, ezért legalábbis a cuccok lerakodására lenne hely, ha meg sátraznánk (ne zúduljunk be huszan békés polgárok házába-mottóval) akkor arra is könnyebben találnánk helyet. Azonban az ottani különítmény még nem jelezte sem elborzadását sem aktív támogatását az ötlet felé, én meg nem verném más farkával a csalánt ugye...
Szóval?

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #267780 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések

Panda írta: Forostar hős népe!

Hyarnustar népe nagyon spontánul szövetségestalizni akar, eddig két ötlet merült fel:
Balaton, elindulunk- és- leszállunk- valahol formában, amit akár konkretizálni is lehet, csütörtökön, mert akkor jó idő lesz, hétvégén állítólag megint esik. Meg ha balatonunk, hétközben, akkor talán nincs olyan tömeg.

Másik verzió a barokk esküvő Győrben, ezen a hétvégén. Itt a linkje: www.gyor.hu/mod.php?n=hirek&op=r ... 2c4f7db9df .
Vasárnap van maga az esküvő, lehet jelmezt is bérelni, ha barokknak akarunk látszani. :) Diákjegy egy útra 435 Ft.


Sajnos nekem ez a hétvége sehogysem jó :(

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #267745 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Hát, szerintem ha a Balatonhoz mennénk, akkor lehetne több napra is. Már csak azért is, mert aki messzebb lakik (pl én :roll: ), annak nehéz megoldani, hogy reggel megy, este jön is haza...

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #267740 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Forostar hős népe!

Hyarnustar népe nagyon spontánul szövetségestalizni akar, eddig két ötlet merült fel:
Balaton, elindulunk- és- leszállunk- valahol formában, amit akár konkretizálni is lehet, csütörtökön, mert akkor jó idő lesz, hétvégén állítólag megint esik. Meg ha balatonunk, hétközben, akkor talán nincs olyan tömeg.

Másik verzió a barokk esküvő Győrben, ezen a hétvégén. Itt a linkje: www.gyor.hu/mod.php?n=hirek&op=r ... 2c4f7db9df .
Vasárnap van maga az esküvő, lehet jelmezt is bérelni, ha barokknak akarunk látszani. :) Diákjegy egy útra 435 Ft.
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #267696 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Sirgon, az nem baj, hidd el, nagy szükség van az ilyen emberekre, akik megfigyelnek, és átlátják a dolgokat. :)

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #267557 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések

Eglarcarien írta: Meg a Ti lelkesedésetek nélkül.

Hát én csak lekesedni tudok, meg megfigyelni. :oops: Live szereplőnek csapnivaló vagyok.

Eruntale írta: hmm, emberek, három napja keresem a testápolómat, nem látta valaki véletlen? legalább tudjam, hogy nem Gesztesen hagytam el, hanem ebben az oltári rendetlenségben :)

Hozzám sem pottyant. Ami lejött tőletek, azt mindig igyekeztem vissza paterolni, leginkább Szofi cuccait.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.218 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére