Forostar - Beszélgetések

Több
18 éve 7 hónapja #269297 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések

Leguanember írta: Nagy erőkkel lábadozom, az energiám kis részét pedig esőidézésre (szigorúan meghatározott helyen és időben) áldozom, hogy szeptember 4-én Veletek tarthassak. Ha esetleg sikerrel járnék, előre is elnézést kérek a kellemetlenségekért!

Hódolattal, Calenfaer/Ádám


Na, kösz. És én még téged akartalak megkérni, hogy némi napsütésért esedezve tartsuk meg a Vardakyermét a vezetéseddel, mint tettük két évvel ezelőtt... :x 8) :oops:

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #269245 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Ez még biztos a támadás utóhatása, szegény tündénk... igen nagy gazemberek lehettek. Remélem, hamarosan regenerálódsz, vagy ha mégse, majd Alyr mester nekromantáskodik, hogy olyan légy, mint új korodban :lol:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #269207 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Szervusztok, dicső Befogadó Népem dicső Tagjai!

Egyhónapos gyógyító továbbképzésemről hazatérve nagyon örültem a kis értesítő levélkének, hogy újdonsült tagja vagyok e(gy) topiknak. Aminek nem örültem, hogy hazahoztam valami csúnya ragaszkodó bacillust(most bukom le, hogy csak játszom itt a tündét), és beteg lettem. Nagy erőkkel lábadozom, az energiám kis részét pedig esőidézésre (szigorúan meghatározott helyen és időben) áldozom, hogy szeptember 4-én Veletek tarthassak. Ha esetleg sikerrel járnék, előre is elnézést kérek a kellemetlenségekért!

Hódolattal, Calenfaer/Ádám

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #269144 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
SZÓlottam. jövök :) meg némi édes keksz is :)
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #269073 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Adódott egy olyan ötlet h össze írjuk ki jön talira. SZÓval: kérném Forostar dicső, nemes, pozőr ésatöbbi, ésatöbbi népének tagjait nyilatkozzon jön-é vagy se esetleg ha tudja h chates apjaanyja, fivérehúga, keresztfia, keresztlánya, nagynénje bármilye jön az SZÓljon

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268979 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Szalámit meg sonkát meg füstöltsajtot nem hoztok? Akkor legelább lazacot vagy kaviárt... :roll: :P :P
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268966 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Szendvics ügyében amit hozni kellene:

3 csomag kenyér (szeletelt, piritósnak való)
Sajtkrém 2 csomag
Paprika 3 kg
Paradicsom 3 kg

Ezekből Mi a kenyeret és a sajtkrémet bevállaljuk, de zöldséget hozzon valaki.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268952 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
én is kekszet viszek.

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268824 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések

Kincső (Thilanna) írta: hali,
nos mivel én 13:00-kor végzek az írásbeli nyelvvizsgán szombaton aznap a 14:50-es vonattal tudnék menni, ami 17:20-ra ér le. ha és amennyiben lesztek még akkor, és maradtok vasárnapig, akkor lemegyek. és szeretném kérdezni h. akad-e valaki sátrában hely szombat éjjelre mert akkor nem viszek sátrat.
köszi: Kincső


Kincső nem biztos h leszünk annyian h kéne egyáltalán sátor ha meg igen, itt három is van :)

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268755 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Én is kekszet viszek. Mivel a csapattaliról megyünk oda, így a szendvics nem igazán megoldható...

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268750 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Én viszek két-három csomag kekszet, ha megfelel.

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268747 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések

Serrana írta: Tehát: vasárnapi tábori talira valszeg megyek :D ; előtte lévő csapat talira valszeg nem megyek :bawling: . Ja samúgy van olyan pesti illetőségű egyén aki csak a vasárnapi talira megy és tömeg közlekedve? Igencsak fontos lenne drága világra hozóm nyugalmi fokának szempontjából ugyanis ez határozza meg hogy abból az első valszegből mi lesz ( biztos hogy igen/biztos hogy nem)


Mi elviekben tömegközlekedünk, tehát összehangolhatjuk indulásunkat.

Más:
Aki a vasárnapi talira jön, az nyilatkozzék mihamarabb mit hoz.
Köpenyt és szalagot viszont mindneki hozzon!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268745 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Tehát: vasárnapi tábori talira valszeg megyek :D ; előtte lévő csapat talira valszeg nem megyek :bawling: . Ja samúgy van olyan pesti illetőségű egyén aki csak a vasárnapi talira megy és tömeg közlekedve? Igencsak fontos lenne drága világra hozóm nyugalmi fokának szempontjából ugyanis ez határozza meg hogy abból az első valszegből mi lesz ( biztos hogy igen/biztos hogy nem)

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268740 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Remélem jó idő lesz, s talán jómagam is tudok csatlakozni.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268736 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Ott leszünk még akkor, Kincső :wink: , és hv azt mondta, hogy van náluk bent is pár hely, tehát nem feltétlenül kell sátor, és mivel még olyan sokan nem jelezték, hogy jönnének... de nem tudom.

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268732 Írta: Pippin
Pippin válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Én biztos megyek! :D Nagyon jónak ígérkezik! :lol:
Valszeg kölcsönkérjük a kereszttesóm sátrát.

[size=9:3d9cuf0j]Ez így tök értelmesen néz ki, hogy Kincső meg én egymástól külön és minden egyeztetés nélkül nyilatkozunk, főképp ebben a sátras ügyben.[/size]
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268729 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
hali,
nos mivel én 13:00-kor végzek az írásbeli nyelvvizsgán szombaton aznap a 14:50-es vonattal tudnék menni, ami 17:20-ra ér le. ha és amennyiben lesztek még akkor, és maradtok vasárnapig, akkor lemegyek. és szeretném kérdezni h. akad-e valaki sátrában hely szombat éjjelre mert akkor nem viszek sátrat.
köszi: Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268708 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Szeretnék kérni Forostar népének szülötteitől egy- egy privit/mailt, amiben leírjátok a mail- és msn- címeteket, telszámot és a szülinapotokat. Ha akarjátok. Csinálnék egy listát, és a már meglévő hyarnustaros listával együtt elküldeném a szövetséges népek tisztelt tagjainak. :) Ha titkos az elérhetőségetek, akkor is írjatok, hogy tyityooook. :)
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268703 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
úgy néz ki h csütörtökön lenne a tali. és akkor csüt-pént-szombaton vagy esetleg vasárnap is ha együtt megyünk tábtalira.

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268644 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
és ha akartok strandra menni, hozzatok fürdőruhát meg ami kell, meg erdőjáró cuccot is ha oda is akartok menni :)

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268637 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
mindenki írja meg h ha tud jönni akkor mikor. fontos lenne.

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268584 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Nekem a 24 (szerda délután) és 25., csütörtök jó, aztán megyek a nyárbúcsúztatóra a Relaxba.
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268579 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Kikerült a tábori találkozó részletes ismertetése a nagytáboros topikba. Minden csapatnak kell valami ételt/italt hozni a többieknek. Minden egyes ember annyit hozzon, amennyit egymaga megeszik.

Forostar: szendvics, édes keksz

Beszéljétek meg, ki mit hozzon, ne legyen túl sok ugyan olyan.

:cheers:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268576 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Bizonyára szép és jó lesz, de én nem tudok menni, mert egész jövőhéten Ákosom itt lesz nálunk Fóton, Őt pedig nem akarom egyszerre ilyen nagy MTT-s befolyásnak kitenni :D (Tudjátok, csak szép lassan adagolni ;) )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268565 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Alsóörsön ugyan a leghíresebb program a motorosfelvonulás, de egyébként túlnyomó többségben kultúrális programok vannak, lásd koncertek, előadások, meg ilyesmi.

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268564 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Én tudok menni, már csak az anyai áldásra várok ami csak akkor érkezik meg ha tudok neki valamicske részleteket mondani ( Alsóörsről neki a motorosfesztivál ugrik be, apu meg azt mondta hogy nagyobb csavargó leszek a bátyámnál, képzelhetitek hogy érzem magam :cry: )

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #268533 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
lehet hogy meg tudok oldani mondjuk egy csütörtöki és/vagy pénteki napot, netán (attól függ h. hánykor végzek a nyelvvizsgán) egy szombat délutánt, a csapat(ok)ért mindent jelszóval :) 100%-ra nem ígérem de ha lesz tali akkor 99% h. én is megjelenek ott valamennyi időre. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #268531 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
a többiek is jelezzék a véleményüket, meg h tudnak e jönni, különben nem lesz. és nem ér rá, úgyhogy aki nézi a topicot az írjon is bele.

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #268527 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések

Esgal írta: Sajna, ha ez lesz, Ery és rosszmagam nem tudunk rajta részt venni. 27-én esküvőre megyünk.


De ha mondjuk csütörtökön kezdődne, akkor ott tudnátok lenni csütörtökön és pénteken :roll: :) ...

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #268524 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Sajna, ha ez lesz, Ery és rosszmagam nem tudunk rajta részt venni. 27-én esküvőre megyünk.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.240 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére