Forostar - Beszélgetések

Több
18 éve 8 hónapja #267356 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Üdv, megjöttem. Engedelmetekkel írok is. [size=9:4v8bulgh](miután Ery pakolás közben forostari lovaggá ütött ;P)[/size]

Holtak vezére írta:

Ranamarth (Endóriel) írta:

Lagoril/Niéla írta: Alyrnak, hogy szemközt vert (nem haragszom... egyébként meg "mit nem adnék, ha egyszer jól szemközt köpnének!" mint tudjuk)

szerintem nem kell aggódni...engem olyan szinten fejbe ütött,hogy vérzett a szám,de engem nem zavart..bár az boken volt...és az én hibám...na mind1[size=9:4v8bulgh]...szvsz,aki fél,hogy eltalálják,az ne álljon ki harcolni...[/size][size=9:4v8bulgh]bocsi,hogy közbe szóltam...nincs is nagyon közöm a dologhoz,csak gondoltam elmondom... [/size]:oops:


a bokken ha már nem bokuto, akkor legalább 2 k :)
egyébként a legtöbb ütőfás/bokuto-s sebesülés abból adódott szerintem h belefutottunk az ütésekbe.


HV, ezt aláírom, annyi kiegészítéssel, hogy a pusztakezes sérülésekre is igaz; nekem is innen vannak. [size=9:4v8bulgh]gyógyulgatok ám :) [/size] Niéla, neked meg már harmadszor mondom, hogy aki harconi akar, az készüljön fel a sérülésre is...
Amúgy ha már harc: köszönet Alyrnak a gyakorlatokért+ az "éles" küzdelmekért, meg a türelméért. HV, neked a Felagund-laitale előtti lightos kardkikardért meg a kölcsönbokkenért ;) ; Erynek, hogy tanulmányozhattam az Ery-vágást, és nem tört el az ujjam [size=9:4v8bulgh](ne haragudjatok, imádok gonoszkodni :oops:)[/size], Ranának (ha mint hyarnustari, erre jár) az íjászkodásért.

Más, fontosabb:
Mindannyiótoknak nagyon köszönöm (értsd HYN&FOR egész népének), és különösen hálás vagyok Erynek, ickének, Maunak, Lélinek, na meg persze Angwennek > nélkülük nem tudom, mi lett volna. Meg a Ti lelkesedésetek nélkül. Ha nem vagytok, összeomlik az egész. Bocs, hogy még ennyi idő után sem tudom elmondani rendesen, de remélem, értitek. :oops:

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #267289 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések

Eruntale írta: hmm, emberek, három napja keresem a testápolómat, nem látta valaki véletlen? legalább tudjam, hogy nem Gesztesen hagytam el, hanem ebben az oltári rendetlenségben :)


lefelé nem esett :D

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #267249 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
hmm, emberek, három napja keresem a testápolómat, nem látta valaki véletlen? legalább tudjam, hogy nem Gesztesen hagytam el, hanem ebben az oltári rendetlenségben :)
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #267185 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
icke, ha Te nem lettél volna, a keretjátékból nem tudtunk volna még ennyit se kihozni! Köszönjük! :wink:
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #267149 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Üdvözletem!

Köszöngessek én is? Na jó, üsse kavics. Tábor-topicban nem; maga a tábor nekem nem okozott akkora katarzisjellegű élményt, hogy virtuálban végigpusziljam mind a száz-egynéhány résztvevőt, de a csapat megér nekem valami ilyesmit. Csak olyanokat emelek ki név szerint, akiktől úgy érzem, hogy tényleg kaptam valamit - kevesen lesznek, tehát nem megsértődni, ha nem vagy a listán.
Szóval köszönöm:
:arrow: Először is Forostar teljes népének, mind a tizenhét embernek, hogy köztük lehettem a tíz nap alatt; hogy hozzám hasonlóan, amennyire csak tudták, komolyan vették a keretjátékot és mindazt, ami számomra a nagytábort jelentette - más hozzáállású csapatban még ennyire se tudtam volna Tolkien világában érezni magam. Köszönöm, hogy konstruktívak voltatok; hogy szorult és kevésbé szorult helyzetekben is számítani lehetett mindannyiótokra; hogy összetartó, igaz, egységes nép voltunk; hogy minden ötletben és kezdeményezésben benne voltatok; hogy nem zúgolódtatok, amikor egy-egy csapatszintű utasítás netán egyéni érdekekbe ütközött (gondolok itt például Aldarion vacsorájára, ahol mindannyian képesek voltunk tartani magunkat az illemhez és a rendhez, holott nyilván ti is baromi éhesek voltatok).
Köszönöm nektek, hogy köztetek igazán Középföldén, Fortiriosban, Númenor dicső és nemes dúnadán népe között érezhettem magam.
:arrow: Erynek, csapatvezetőnknek, atyámnak, hogy kiállt a népért a táborvezetésben; hogy ő is fontosnak érezte a keretjátékot, és meg is tett érte mindent; hogy igazi vezérünk volt, hogy nem csupán vezetett minket, de közénk is tartozott; hogy (szubjektív rész) mellettem is kiállt, amikor szükség volt erre; és hogy végül visszajött.
:arrow: Lélinek, anyumnak, amiért nagyrészt egyedül megoldotta a nyomozós játékot, és közben engedte, hogy kibiceljek mellette; hogy megírta (Mau, Alyr és az én "néha-néha-beleszólós" segítségünkkel) és megrendezte a csapatszíndarabot; hogy nekem adta benne Maeglin szerepét - el se hinnéd, mennyit jelentett nekem végül ez a darab és ez a szerep :) -; azt a csillagfényes beszélgetést, és azt, hogy azok közül, akikkel eddig beszéltem erről, elsőként és máig egyetlenként megértette, miért is gondolom és teszem azt, amit.
:arrow: Alyrnak a csokoládét, a bokutokat, és a humoros darabot, aminek a nagy része már tőle származik :)
:arrow: Esgalnak az átélt tíz napom kreatív részét, és hogy valamilyen szinten megtanultam varrni :lol:

És még egyszer zusammen mindenkinek: a tíz napot, a tábort, hogy nagyrészt tudattalanul bár, de nem engedtetek összeomlani - nektek is köszönhetem, hogy többé-kevésbé konszolidált állapotban tudtam végigcsinálni az egészet. Elnézést kell kérnem ugyanakkor mindannyiótoktól a hangoskodásomért, az idegesítő létezésemért, a pattogásomért, a bunkóságaimért - mentségül kizárólag személyes jellegű krízishelyzet(ek)et tudnék felhozni, de nem hiszem, hogy ezek a topic témájához tartoznának. Így tényleg csak annyit: köszönöm, hogy mindezt elviseltétek tőlem tíz napon át, és csak remélni merem, hogy mindezen túl talán az én jelenlétem és tetteim is hozzájárultak néha-néha, egy-egy villanásban ahhoz, hogy Ti jól éreztétek magatokat Fortiriosban.
Köszönöm.


icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #267145 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések

Ranamarth (Endóriel) írta:

Lagoril/Niéla írta: Alyrnak, hogy szemközt vert (nem haragszom... egyébként meg "mit nem adnék, ha egyszer jól szemközt köpnének!" mint tudjuk)

szerintem nem kell aggódni...engem olyan szinten fejbe ütött,hogy vérzett a szám,de engem nem zavart..bár az boken volt...és az én hibám...na mind1[size=9:3fx0k1vj]...szvsz,aki fél,hogy eltalálják,az ne álljon ki harcolni...[/size][size=9:3fx0k1vj]bocsi,hogy közbe szóltam...nincs is nagyon közöm a dologhoz,csak gondoltam elmondom... [/size]:oops:


a bokken ha már nem bokuto, akkor legalább 2 k :)
egyébként a legtöbb ütőfás/bokuto-s sebesülés abból adódott szerintem h belefutottunk az ütésekbe.

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #267056 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések

Holtak vezére írta: de Alyr meg én leütöttünk, kikérjük magunknak :D


A Fekete Lovag sohasem veszíííít...
Kivéve, ha láván landol... upsz, az egy másik mese.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #267050 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések

Lagoril/Niéla írta: Alyrnak, hogy szemközt vert (nem haragszom... egyébként meg "mit nem adnék, ha egyszer jól szemközt köpnének!" mint tudjuk)

szerintem nem kell aggódni...engem olyan szinten fejbe ütött,hogy vérzett a szám,de engem nem zavart..bár az boken volt...és az én hibám...na mind1[size=9:2scp7c9i]...szvsz,aki fél,hogy eltalálják,az ne álljon ki harcolni...[/size][size=9:2scp7c9i]bocsi,hogy közbe szóltam...nincs is nagyon közöm a dologhoz,csak gondoltam elmondom... [/size]:oops:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #267048 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
de Alyr meg én leütöttünk, kikérjük magunknak :D

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #267041 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Ickének, hogy orgánumával időről időre elcsendesítette a népeket
Serranának, hogy éjjel olyan csendes volt :P
Alyrnak, hogy szemközt vert (nem haragszom... egyébként meg "mit nem adnék, ha egyszer jól szemközt köpnének!" mint tudjuk)
Rózsának, hogy hozott nekem kaját
HVnek, hogy félig elmesélte a Fehér Bohócot (uugye majd egyszer hallhatom az egészet?)
Mindenkinek, hogy nem ütöttek le

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #267029 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
nos-köszönöm:
Meleth_linnek h van :)
Erynek h a csapatvezetőnk volt, és összefogta a népet
ickének mert szerintem ő indította el igazán a keretjátékot, meg h hitt az egészben és példát mutatott
Lélinek h megszervezte a színdarabokat, meg h Helytartó volt amíg nem volt Ery
Esgalnak a kreatív dolgokat
Alyrnak a szép karácsonyi dalokat :D meg a küzdelmeket is, meg mindent
Legolinnak a spontán vicces mondásokat
Aldarionnak h Turgon volt és végül megtanult ordibálni
Eruntalenak h Idril volt (szia Idril-szia-szia-szia)
Leguánnak h a tündénk volt, meg h segített a színdarabban
Maunak mert ő egy vicces ork
Sirgonnak h párnának használhattam a lábát :D
Serrananak h végülis nem ölt meg Dooku miatt
Rózsának h ott volt, és h elment boltba, meg ilyesmi
Pippinnek a társasjátékot
Luthinnak h ott volt, meg h mindig lehetett rá számítani amikor csokit kellett enni :D
Hyarnustar népének a közös topicot a szövetséget, meg mindent

Niélának h lett egy szabad lábunk midőn ő letépve láncát visszamenekült a faluba, Szó megmentőakciója közben, viszont nem köszönöm, h minden éjjel agyoncsapott 10 millió bogarak (pedig mint Alyr kifejtette, azok egyeseknél nem is alacsonyabbrendűek) és ennek az lett a következménye h öngyilkos rovarkommandók végeztek magukkal mindkét WC ben h "megmutassák nekünk"

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #267023 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Eeeeeeeery, ez komoly? Aug. utolsó hétvégélye még relax, azelőtt meg... már korán van... márminthogy késő.... szvsz.... de tetudod.... ha sátrazós lesz, én tuti nem megyek.....

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #266982 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
A közös csapat találkozó nem is rossz ötlet. Felvetődött az ötlet Esgal részéről, hogy mivel még előttünk az augusztus, nem tarthatnánk esetleg egy közös találkozót teszem azt a Balaton partján? Valamelyik hétvégén egy vagy két napra, ez utóbbi esetben kellene egy hely sátrazni. Alsóörsi különítmény mi a vélemény?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #266979 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Akkor még én is idepofátlankodnék egy picit.

Köszönöm Forostar népének a szövetségét! Nélkületek azt hiszem sokmindenből kimaradtam volna! Köszönöm, hogy elfogadtátok a keresztbe kommentet! Köszönök mindent!

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #266938 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Üdv Forostar népének!
Éljen a szövetség! Én se dobolok....itt nálatok. :D :meghajol:
Köszönjük/köszönöm, hogy hozzászólhatunk.

Találtam eg papírkát, amin az éjjeli őrségetek kezdetét jelző vers van, szóljatok, ha nincs meg és elfelejtettétek, hogy beírjam.
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #266921 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Köszönet minden jóért Forostar népének, csillag ragyogta be népeink találkozásának óráját!

:bíborsál: :zöldnyúl:
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #266885 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Sziasztok forostari barátaink! :)

Dobolni csak olyan társaságban fogunk ahol nem ellenzik. :wink: :P
Esti őrjárat (vacsora előtti) után feszített tempóban hegynek fel rúlz!
Közös kirándulás rúlz!
Asztalnál vegyülés rúlz!
Legyen Hyarnustar-Forostar közös csapattali? :idea:

Üdvözlettel:
Hyarnustari Kincső/Thilanna

u.i. Tuor tényleg tud társalogni tündékkel? :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja - 18 éve 8 hónapja #266882 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Köszönet Erynek a csapatvezetésért, igenis jó csapatvezető voltál. És az aktívkodást Esgalnak, Lélinek, ickének, Alyrnak, Rózsának.

Nincs ellenemre a keresztbe kommentelés. Már a múlt tábornál is lett volna hozzáfűzni valóm mások topicjában. Elvégre egy táborban voltunk, és nem voltunk szögesdróttal elválasztva. Sőt....

A szúnyogcsípések elmúltak, de az agyonkarmolt lábamnak még kell egy hét. A 12-14 órás alvásomat a család erősen nehezményezte.

Kávét!
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #266879 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Üdv kedves szövetségeseinknek! ;)
Nem dobolok, a magam részéről megígérem... :P ;)
:zöldnyúl: ;)
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #266868 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Balbál Csülhe lulz, de ha a mi topicunkban kezdenek el poharakkal dobolni, csúnyán fogok nézni... :D

Énis csatlakozom Serrana gaz megjegyzéséhez, Niéla izzé.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #266867 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Tiszteletem a Forostar népnek!
Köszönettel tartozom úgy jó magam,mint a Hyarnustar nép nevében nemes csapatotok támogatásáért a táborban.Őszintén remélem,hogy szövetségünk egy barátság alapját képezi majd :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #266855 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Üdvözletem!

Csatlakozom a csapatvezetői indítványhoz, mert bár Hyarnustar népéhez fűződő személyes érzelmeim leginkább semlegesek, a szövetséget elismerem, tiszteletben tartom és hű maradok hozzá.
:)

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #266849 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
A Ződ Nyuszi Balbál Csülhe topicjába és vissza? Felőlem.... :) Jó szövetségesek :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #266847 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
ád1: Támogatom az ötletet :D
ád2: Elnézést tanárúr! :csizmáskandúrnézés:
ád3: A GYU mikor lesz latinra fordítva :röhögamarkába:

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #266846 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
éjszaka felébredtem, és nem horkolt senki több szólamban, nem volt karácsonyi dalocska.... :D
nem tudom, ki hogy van vele, de rajtam 22 szúnyogcsípés volt, és ebből 8 még mindig aktívan viszket.. édes nosztalgia.. :D

Ery, én maximálisan benne vagyok, a zöld nyúl környezetbarát :D
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #266837 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések

icke írta: Üdvözletem!

Serrana az MTT Nagy Nyári Tábor 2005 topicban, köszönőlista keretében írta: :arrow: Niélának hogy a maga módján összefogta a csapatot


Csatlakozva Meleth_linhez, azt kell, hogy mondjam: aljas, de szentigaz :twisted: :lol:
Na meg azt, hogy ezt mindannyiunknak látni kellett :D

icke


Mint csapvez azt mondom: "Ejnye-bejnye! Ilyet nem szabad mondani!"

Más: Ha minden igaz, akkor hasonlóan a tavalyi tábori topikokhoz, hamarosan láthatjuk a többi csapatét is, de hozzászólási jog nélkül. Azonban előzetes tájékozódás alapján kérném a csapat beleegyezését ahhoz, hogy a Hyarnustar csapatnak legyen hozzászólási joga ebben a topikban, s viszont, vagyis nekünk is lesz az ő topikjukban.
Tekintve, hogy a táborban ez a két nép kötött igen szoros szövetséget én ezt elfogadhatónak találom. Kérem a véleményeteket.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #266835 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Üdvözletem!

Serrana az MTT Nagy Nyári Tábor 2005 topicban, köszönőlista keretében írta: :arrow: Niélának hogy a maga módján összefogta a csapatot


Csatlakozva Meleth_linhez, azt kell, hogy mondjam: aljas, de szentigaz :twisted: :lol:
Na meg azt, hogy ezt mindannyiunknak látni kellett :D

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #266834 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Tábori tali várhatóan szeptember első hétvégéjén lesz... az ígéretek szerint legalábbis....

Ery: én hasonlóan egy 12 órás, meg egy kb. 9 órás alvással a hátam mögött.... még mindig nem pihentem eleget... még mindig elég szétszórt vagyok, bár már kezdek rendbe jönni.... Majd holnap leszek teljesen rendben, miután lementem Szegedre :) Addig megpróbálok írni valamit a táborról a topicba...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja - 18 éve 8 hónapja #266831 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
Üdvözlök Mindenkit itt a Topicban!

Remélem mindenki épségben hazaért és kipihente már a tábor fáradalmait ;) (jómagam egy 12 órás alvással tegnep és egy 10 órással ma) Sajna a gépen dokinál van, így egy netkávézóból írok.

Csapattalálkozóról pedig majd itt fogunk dönteni.

Ugyanakkor szeretném mégegyszer mindenkinek megköszönni a munkáját.
:meghajol: Megtiszteltetés volt egy ilyen jó csapat csapvezének lenni! :meghajol:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #266829 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Forostar - Beszélgetések
tudja valaki h mikor lesz tábor utáni találkozó, ha lesz egyáltalán?

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.211 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére