Kismaros 2005

Több
18 éve 4 hónapja #279138 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Kismaros 2005

Alyr Arkhon írta: Snepp Sándor fedőnevű fizető illető fedje fel magát. (azaz mondja meg a nickjét)

Casaubon ;)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #279135 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kismaros 2005
Snepp Sándor fedőnevű fizető illető fedje fel magát. (azaz mondja meg a nickjét)

Valamint aki kapcsolatot tud teremteni Casaubonnal vagy Nimdorccal, szóljon nekik, hogy eleddig az én listám szerint nem fizettek.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #279114 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Kismaros 2005

HOLNAP átküldöm a neveket progifelelőseinknek - csak azokat, akik holnapig fizetnek.
46an vagyunk, abból 6an nem fizettek, biztos tudja, akire vonatkozik.


Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #279031 Írta: Tirion Equniel
Tirion Equniel válaszolt a következő témában: Kismaros 2005
Ez a kaja zsír...

"Rendre csak a kis szellemnek van szüksége, a zseni a káoszt is át tudja"
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #279018 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Kismaros 2005
Csatlakozom az előttem szólóhoz. :itscool:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #279009 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Kismaros 2005
Nekem nagyon megfelel Esgal, az általad kitalált menü. Részemről ok.
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #278966 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Kismaros 2005

Esgal írta: Én eztet találtam ki, ha kevesen nem szeretik, hozzanak mást :twisted: , ha sokan, akkor revideáljuk, és kitalálunk helyette valami mást.
Amit kérek: bár valsz csalkádilag megoldható, de végszükség esetén kéne vmi kocsival rendelkező illető, aki segítene leutazni, mert a kaja sok lesz, és nem épp vonaton szállítható.


Ez egy remek ötlet, mindenki azt ehet, amit szeretne, nagyon támogatom!
Illetve beszállok a 'konyhásnénik' közé :) ))
[size=9:3muntg5t](Az autót meg megkérdezem Apukámtól)[/size]

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #278909 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Kismaros 2005

akárki is segít kocsival levinni a cuccokat, kap költségtérítést. szeretnék kérni egyetlenegy határozott jelentkezőt, ill. rokont, aki megteszi (dec16-péntek délután).

Esgal, akkor te vagy az (ill. a család)?

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #278906 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: Kismaros 2005

Idhren írta: Valaki tud közületek gitározni?


fateromnak van gitárja, bár nem tud :D estleg elvihetném , ozt pengethetném csak úgy összevissza :D valamit biztos lehet rá énekelni. :lol:
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #278874 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kismaros 2005

Adelard írta: Én előre szólok, hogy NEM tudok fizetni. Egyrészt pont azért mondtam vissza, mert egy fillérem sincs, másrészt már szeptemberben mondtam hogy nem biztos a jelentkezésem, mert a vizsgaidőszaktól, meg sok egyéb mástól is függ még h tudok-e menni.
Csak gondoltam, közlöm. :)



Csak megjegyezném, hogy nem vagy rajta a behajtási listán.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #278871 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Kismaros 2005

Cueddo írta:
Esgal: nekem tetszik :)

más, fontos. mivelhogy nagyon sokan lemondták, így egyre kisebb az esélye, hogy kaphatunk mérsékelt szállást. sőt, semmi. ugyanis olyat csak 41 fő felett adnak, és mi most vhol 35-40 között lehetünk.

vmikor októberben mondtam itt a topicban, hogy aki már megtette a megerősített jelentkezést, és lemondja, annak fizetnie kell. nos, ezt nem akarom mind a kb. 15 lemondóval eljátszani, VISZONT:
ha lesz olyan ember (és lesz is!), aki az ő visszamondásuk miatt kényszerül teljes árat fizetni, azoknak a lemondók fizetik be a különbözetet!

mindegy, hogyan, de ez kikerülhetetlen. dec7-én, szerdán megnézem a fizetéseket, és hátulról elkezdem számolni a visszamondókat, tehát aki legkésőbb mondta vissza, annak kell először fizetnie.
pénzt át lehet adni az én kezembe, Kincsőébe, Alyréba, meg az OTPbe. 7-én mondom, ez kiket érint.


Én előre szólok, hogy NEM tudok fizetni. Egyrészt pont azért mondtam vissza, mert egy fillérem sincs, másrészt már szeptemberben mondtam hogy nem biztos a jelentkezésem, mert a vizsgaidőszaktól, meg sok egyéb mástól is függ még h tudok-e menni.
Csak gondoltam, közlöm. :)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #278848 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Kismaros 2005

Esgal: nekem tetszik :)

más, fontos. mivelhogy nagyon sokan lemondták, így egyre kisebb az esélye, hogy kaphatunk mérsékelt szállást. sőt, semmi. ugyanis olyat csak 41 fő felett adnak, és mi most vhol 35-40 között lehetünk.

vmikor októberben mondtam itt a topicban, hogy aki már megtette a megerősített jelentkezést, és lemondja, annak fizetnie kell. nos, ezt nem akarom mind a kb. 15 lemondóval eljátszani, VISZONT:
ha lesz olyan ember (és lesz is!), aki az ő visszamondásuk miatt kényszerül teljes árat fizetni, azoknak a lemondók fizetik be a különbözetet!

mindegy, hogyan, de ez kikerülhetetlen. dec7-én, szerdán megnézem a fizetéseket, és hátulról elkezdem számolni a visszamondókat, tehát aki legkésőbb mondta vissza, annak kell először fizetnie.
pénzt át lehet adni az én kezembe, Kincsőébe, Alyréba, meg az OTPbe. 7-én mondom, ez kiket érint.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #278841 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Kismaros 2005
Esgal mosogatóba beállok szíves örömest :)

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #278839 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Kismaros 2005
Dejólesz, hogy nem azt a ***-t kell enni, mint a táborban 8)
Örök hála, miegymás :P
Én ha minden igaz, házilag sütött mézeskalács-dömpingben fogom részesíteni a megjelenteket :wink: (nem azér lesz kék, mert arzén van benne, neeeem :twisted: )
[size=9:32mt79j6]
(Maglor: akkor majd félszekérderék nagyságú kenyérszeleteket ehetünk? Dejó!!! :mrgreen: :twisted: )[/size]

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #278833 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Kismaros 2005
Én is megerősítem a jelkezésem a konyhai melóra. :)

Cue: én szombaton délután egytől kb. este nyolcig "kérnék" egy kis "kimenőt", mert háromra a Madách-ba kell mennem....

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #278831 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kismaros 2005

Alyr Arkhon írta: Kérem igazolja magát az a valki akinek Szofi fizetett a nekem küldött sms szerint.


Az én voltam :D
[size=9:38fenfwh]És drágajóanyám írta az én telefonomról az sms-t, mert "túl bonyolult" lett volna átmásolni a számodat, és nagy okosan kisütötte, h. akkor nem azt kell írnia, h. "Kincsőnek fizetett", hanem azt h. "nekem fizetett", de úgy látszik, alárni luxus volt :roll: :P :D [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #278817 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kismaros 2005
Kérem igazolja magát az a valki akinek Szofi fizetett a nekem küldött sms szerint.

Továbbá: van 5 ember aki túlfizetett, hogy az ő sorsuk pontosan mi lesz azt nem tudom, valószínűleg visszakapják a felesleges pénzt. A legkirívóbb esetnek privi ment.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #278809 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Kismaros 2005
Egy bevált ötlet:

golyók és tej
a THK ajánlásával, 2003 óta

8)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #278792 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Kismaros 2005
Tisztelettel jelentkezem kenyeret cincálni szétfele mindennemű éles és életlen szerszámmal :wink: :twisted: Kenyérszelés rúlz... (Velemben főként az volt... :D )


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #278789 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Kismaros 2005

Cueddo írta:
szigorúságom oka egyébként az, hogy az utólag-jelentkezésnél nem is a szállás a kritikus pont, hanem a kaja; amiatt kell annyira pontosan tudnom, hogy hányan leszünk.


Ha már itt tartunk: el tudod nekem küldeni, h pontosan mennyi anyagiak áll rendelkezésre kajaügyben? Elvileg én fejenként egy ezressel számoltam - ugye tényleg ennyi körüli összeg? Ennek alapján én összeállítottam egy menüfélét, ami még módosulhat, részint a pénz függvényében, részint a köz akarata okán.

Én eztet találtam ki, ha kevesen nem szeretik, hozzanak mást :twisted: , ha sokan, akkor revideáljuk, és kitalálunk helyette valami mást.

Péntek este mindenki azt eszi, amit hoz.

Szombat reggel svédasztalos reggeli. Kirakunk kenyeret meg rávaló cuccokat (felvágott, vaj, sajtkrém, ilyesmik), aki amikor fölébred, és kedve van, eszik belőle.
Ebédre lesz tészta, többféle feltéttel. Egyfelől lesz két szósz, egy milánói-szerű, hússal és paradicsommal, meg egy vegás, ami gombás-tejszínes. Ezenkívül a tésztát mindenki igény szerint megpakolhatja lekvárral, mákkal, dióval, kakaóval.
Vacsorára sütött v. rántott hús, rizzsel. Vegásoknak valami rántható zöldség szvsz (elsőre mondjuk cukkinire gondoltam, de ez még változhat. Mit ennétek?), ugyaníly körettel.

Vasárnap reggeli hasonló módon a szombatihoz.

Fentieken kívül nyilván lesz süti meg ilyesmik, ha vannak, akik hoznak.

A kaja jó részét otthon készítem majd el (szószok, hús, efféle), mert nem akarom egész időmet a konyhában tölteni, viszont kellenek majd segítő kezek tésztát, rizst főzni, kész kaját melegíteni, kenyeret vágni, mosogatni, miegymás.

Amit kérek: bár valsz csalkádilag megoldható, de végszükség esetén kéne vmi kocsival rendelkező illető, aki segítene leutazni, mert a kaja sok lesz, és nem épp vonaton szállítható.

Kaja-hozzájárulást lehet hozni, ha valakinek van, és szeretne (mondjuk, ha van házi lekvár, azt lehet pakolni tésztára meg kenyérre is, jöhet. Meg ilyesmik.)

Ez lenne hát a terv, egyelőre fejben, s mint ilyen, képlékeny és változtatható, kifogás, egyebek esetén tessék reklamálni.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #278783 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Kismaros 2005

Cueddo írta:
szigorúságom oka egyébként az, hogy az utólag-jelentkezésnél nem is a szállás a kritikus pont, hanem a kaja; amiatt kell annyira pontosan tudnom, hogy hányan leszünk.

Az nem gond, kaját majd úgyis viszek/viszünk. 8)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #278779 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Kismaros 2005
[size=9:1ql55d8y]Most nézem csak, már Pók sincs a listán?! Ki lesz akkor a bárdunk? :(
Valaki tud közületek gitározni? Az annyira hozzátartozik már a hangulathoz :roll: [/size]

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #278778 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Kismaros 2005

progi: nohát, ha mégis lesz, azt hálásan köszönöm, Mau & Jacó :) hétfőn este átküldöm a jelentkezőlistát.

látogatók: persze, jöhettek nyugodtan :) hozzatok majd sütit! ;)

szigorúságom oka egyébként az, hogy az utólag-jelentkezésnél nem is a szállás a kritikus pont, hanem a kaja; amiatt kell annyira pontosan tudnom, hogy hányan leszünk.

Alyr: neked is köszönöm a segítséget, meg mindenkinek, aki átvesz mindenféle részfeladatokat.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #278765 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Kismaros 2005
:) Köszi, akkor lehet, h lenézek vmelyik nap.
Cue?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #278741 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Kismaros 2005
szerintem lehet, de ha engem kérdezel akkor:

Melegen ajánlom hogy gyere szívesen látunk!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #278716 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Kismaros 2005
Hülye kérdés, hogy lelátogatni egy-egy napra lehet-e? Semmi ottalvás, vagy ilyesmi...

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #278708 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Kismaros 2005

Alyr Arkhon írta:
Mindenki: Átvettem a listát Rózsától, mától én fogok mindenkit rugdosni, hogy fizessen.


Annyit fűznék csak hozzá, hogy: JUJ!!! :twisted:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #278706 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kismaros 2005

Irunien írta: Szijasztok!!

Cueddo, sajnos nem tudok menni, úgyhogy érezzétek jól magatokat meg minden, én itthon tanulok a decemberi vizsgáimra, köztük egy dec 23!!
Már előre élvezem.... :cry: :cry:


Attól még fizetned sajnos kell, hacsak nem cserélsz valakivel.

Mindenki: Átvettem a listát Rózsától, mától én fogok mindenkit rugdosni, hogy fizessen.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #278701 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Kismaros 2005
Szijasztok!!

Cueddo, sajnos nem tudok menni, úgyhogy érezzétek jól magatokat meg minden, én itthon tanulok a decemberi vizsgáimra, köztük egy dec 23!!
Már előre élvezem.... :cry: :cry:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #278699 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Kismaros 2005
Igencsak megfogytkozott a lista :(
Hova lett a sok-sok többi mind? :evil:
Azér én már naon várom, hogy láthassam páratok képét két napon keresztül :lol: (és nagyszámú hógolyóval illethessem :twisted: )
[size=9:sumx7npv]Hógolyó-csatát hirdetek, ha lesz hó!!! :wink: [/size]

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.431 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére