LEP 2006 - Tolkien Születésnap

Több
18 éve 3 hónapja #281832 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Most, hogy megnyugodtak a lelkemben a kedélyek egy kicsit, írnék bővebben. :deal:
Eddig is tudtam, hogy nagyon jók vagytok, de most saját magam is megtapasztalhattam. :hello:
Köszönöm mindenkinek aki megtalált személyesen is, hisz a fórumon már nagyon sokat beszélgettünk, vagy legalább "ismertük" egymást - olorin.papa, Aranill, Olosta, Adim és még sokan. Jó volt látni is titeket. :lol:
Aztán akik rámcsodálkoztak - fq, Orsie - igen én is ilyen lökött vagyok. :o h:
Találkoztam végre Alcarral is, róla nagyon sokat hallhattam már. :D
Nem is tudom kit hagytam ki, az ne haragudjon, de bennem még a nevek és arcok kavarognak. :quasi:
Olostának nagyon köszönöm az elkunyerált virágot, annyira szép az éjjeliszekrényemen, hogy csak na :itscool:
Aki odajött játszani, annak is nagy köszönet, jó volt - még Ery is tologatott :bounce:
Köszönet minden szervezőnek, hogy ennyi munkával ilyen fantasztikusat alkottak. Sajnos alig láttam valamit, de bepótolom majd a videókkal. :roll:
A 2 fiamra külön büszke vagyok - jé!!! - rájuk lehet bízni dolgokat és jól meg is csinálják :lol:
Köszönet Nasmithnek, a 2 aláírásért, nagyon fogok vigyázni rá.
A zárás: a biztonsági őrök elzavartak minket, mikor egy kicsit megörültünk :oops: Mirrandnak, hogy végre kijött. :itscool:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281831 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Kedves Népek (orkok, tündék, emberek, törpök ...)!

Örülök, hogy résztvehettem, ott lehettem a LEP-en. Köszönöm! Jó volt veletek, remek játék. Hogy emeljek ki bárkit, bármit is? :roll:

Kedves új népekkel találkoztam Tünde, Kincses ... (a többiek nevét még tanulom), és kedves imerősökkel Melian, Patiszon, Irmo, Alyr, ... -sok név- ... Bár csak rövid időm volt, de nagyon tetszett, amit láttam:
kiállítás, színházi előadás, tánc, énekkar, előadás, játékok, bábszínház, kreatívkodók, díszőrség, kirakodók, infopult ...
HATALMAS HÖMPÖLYGŐ TÖMEG

és Ted Nasmith, kinek a művein túl, immár a hangja is tetszik :-) .

egyszóval REMEKÜL sikerült, mindenkinek gratula! Nagyon váron a DVD-t és csak azt sajnálom, hogy mindenütt nem lehettem ott, így az előadásokon sem vehettem részt, mert szívem szerint azokat is végighallgattam volna! [size=9:2mnz52hb]Kérem, hogy a továbiakban legalább magnóra kerüljenek rögzítésre!!![/size]


Adim a játékoknak marha nagy sikere volt!!!

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281801 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Először is szeretnék gratulálni Nektek a sikerhez, és köszönöm, hogy ennyi mindent tettetek.

Őszintén elnézéseteket kérem, hogy nem lehettem veletek, holott segítő lettem volna, de olyan jellegű tüneteim voltak/vannak, amikből akár valami nyavalyás gyerekbetegségre is lehet következtetni, tehát nem tartottam okos dolognak tömegbe menni - bármennyire is fájt a szívem, és bántott a dolog.

Köszönöm a megértéseket, és azt, hogy amint Ery jelezte, gondoltatok rám, hiányoztam, és nem haragusztok. Sajnos, hogy a pár idézet kiírásán túl nem tudtam többet tenni, de nem akartam senkire se ráadni a nyavalyát.

(Legközelebb, ha ilyesvalami van, szólok Meliannak, Yavannának, vagy valamelik Valának)

Még egyszer: őszintén örülök, és kívánok még sok- sok ilyen sikeres rendezvényt az MTT- nek.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281797 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
én is szeretnék gratulálni a szervezők profi munkájához, és megköszönni, hogy ennyi energiát belefektettek a feladatba!

Remekül sikerült!

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281788 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap

Alyr Arkhon írta: - a Berenes trailer résztvevőitől, hogy rajtam maradt a szemüveg, és ezzel tönkretettem az egészet

A francokat tetted tönkre!
Frenetikus volt! 8) Észre sem vettem, hogy Rajtad maradt a szemüveg! :wink:

Köszönök Nektek mindent.
- A szervezőknek, akik elviselték az elmúlt hónapokban a pattogásaimat, az idegességemet, a csúszásaimat. Nem volt egyszerű felelősség a sajtó és PR ügyek.
- A színjátszóknak, akik bevettek az Aldarionba maguk közé.
- Mindenkinek, aki ott volt, nem sorolom fel.

Sajnálom, hogy tegnap nem voltam túl jó formában, de egyrészt beteg vagyok, másrészt aznap reggel sikeresen a lábamra ejtettem egy asztalt és valszeg eltörtem a lábujjamat is, így csináltam végig az egészet. Ja, és persze nem ettem-ittam-aludtam szinte semmit már napok óta, ahogy Ti sem. Remélem, a hobbitos ismeretterjesztő előadásomon nem halt meg senki az unalomtól.

Köszönöm, hogy hozzájárulhattam az egészhez. Megyek after-partyra, de késni fogok.
Most pedig január végéig nem szeretnék részt venni semmilyen hivatalos MTT-s feladatban, kell egy kis szünet.
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281787 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap

Felagund írta:

peti956 írta: Sziasztok!

Ajánlom figyelmetekbe:

fesztival.net/szabadido/csalad/050108tolkiennap


Ó jessz, meg vagyok említve, ha érintőlegesen is! :mrgreen:


"Egy szemüveges, lófarkas srác épp mellettem mondja elő tündéül egy bájosan felöltözött ifjú hölgynek a tévénézőknek szóló üdvözlést." Lol. Méghozzá a köbön.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281784 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Hát, csatlakoznék:) Gratulálok a szervezőknek, rendezőknek, szereplőknek, stb. hatalmas munkát végeztetek! Jó volt újra látni benneteket, és kicsit veletek lenni!
Sok-sok pozitív élményem volt, csak párat említve: sok régi ismerős, akiket ezer éve nem láttam (Morgana, Amaniék, Julcsi pl.), sok gyakrabban látott ismerős (nem sorolom), új arcok (pl.: Well, Remzymama), beszélgetések.
Előadásra sajna kevésre tudtam bemenni, nekem is eléggé rohangálós volt a napom, de amit láttam, az nagyon tetszett! Meglepő módon a nyelvtanfolyamokra is egész szépen jöttek a népek.
Huh, lehetetlen mindent kiemelni: még egyszer: grat! (hamarosan feltöltöm a képeket is).
Sok köszönöm is jöhet (Timnek a kedvességéért + az autogrammért, _Neonak a szállásért, a dumáért + az az ajándékért, Morgananak a jó beszélgetésért, ehh, nem folytatom, sose érnék a végére!)
Volt pár vicces jelenet is (pl az arcom lehetett az, amikor a 2 legújabb Lassit megvettem, és láttam, milyen képeket rakott be rólam Pók, :P PP), vagy Ery kérése (:DDD), Ankalimon vezetési stílusa, bár a legkhirályabb talán még szombat este volt, amikoris Peredhil öcsém épp bootolt egy székben, odaslattyog hozzá Brandir, majd:
"Peredhil... micsinász holnap hattól nyolcig?"
"Öööö asszem semmit...."
"Ember leszel vagy ork?"

Azért jó fej Brandir, még választási lehetőséget is adott, :P PP

A jelmezeket, a képeket megintcsak megcsodáltam, akárcsak a kézművesek óriási türelmét... a többit, remélem minél előbb láthatom videón!!!

A Bran meg frenetikus volt, ismét, kár, hogy a végét nem tudtam megvárni...

Jó szórakozást kívánok Nektek a Lep afterpartyra, és persze jó pihenést is! Rátok fér:)
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281780 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap

Alyr Arkhon írta:
LEP Afterpaty (azaz utó-összejövetel)

Ma a Millenáris Fogadójában (ahol nevével ellentétben nem adnak fogat)

17 órától (azaz délután öttől)

Gyertek el sokan, ne hagyjuk Mr. Nasmith-t egyedül!





csak hogy mindenkinek egyértelmű legyen (most beszéltem Pókkal):
nem csak a LEP szervezőit várják, hanem minden fórumozót és minden MTT-st, aki kicsit is szeretne velünk együtt lenni!

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281776 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Huh, de gyorsan eltelt a tegnapi nap!
Remélem, a rendezvény többi része is legalább olyan sikeres volt, mint a kreatívkodás a galérián. Sajnos gyakorlatilag reggel 10-től este 6-ig vagy 7-ig nem mozdultam el a kézműves asztal mellől, így szinte semmit nem láttam a többi programból.
Hűűűűűű, amennyire be voltam parázva a kézműves foglalkozás miatt, nem gondoltam volna, hogy ennyire tetszeni fog a népnek! :D

Millió és még több köszönet Editnek, a lakótársamnak, hogy egész nap ott ugrált mellettem, és segített a harisnyavirágozásnál. És ugyanennyi köszönet a barátnőjének, Zsu-nak is, hogy szintén sokat segített (pedig neki volt a legkevesebb köze a kézműveskedéshez). Ezer köszönet édesapámnak (+ egy XXL-es Sport szelet :wink: ) a sok drótért, amivel támogatta a harisnyák virágzását. És Starának is, hogy két helyen (a gyerek részlegnél, és a kreatív asztalnál) is megállta a helyét.
Köszönöm Papának, hogy ott volt, és hogy intézett szállást, meg hogy a papám.

Nagyon jó volt Veletek tölteni ezt a napot!!!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281768 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap

LEP Afterpaty (azaz utó-összejövetel)

Ma a Millenáris Fogadójában (ahol nevével ellentétben nem adnak fogat)

17 órától (azaz délután öttől)

Gyertek el sokan, ne hagyjuk Mr. Nasmith-t egyedül!






"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281755 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Halihó!

Csatlakozom az előttem szólókhoz, mindenkinek köszönet az önfeláldozó munkájáért!
Szerintem sikeres napot zárhattunk tegnap, egy csodálatos zárókoncerttel. Köszönet a Brannak és Morganának, hogy megkereste Őket ;)
Sajnos, nem sok programon voltam ott, pedig igazán érdekelt pl. a kerekasztal-beszélgetés, meg a táncház.
Nagy köszönet az összes "dögcédulásnak" :) hogy segítettek, szerepeltek, ott voltak, stb. ;)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281750 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Ja és mégvalami! Ha valaki talált egy FEKETE V nyakú kötött/horgolt pulcsit akkor az szóljón. ugyanis elhagytam a puloveremet és nem tudom, hogy hol... :(

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281744 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Köszönet!
Mindenkinek aki ott volt, aki segített. Én magam nem tudom megítélni, hogy milyen volt a rendezvény mert állandoan rohangáltam össze vissza. Köszönöm külön Nudlinak, hogy olyan sokat szenvedett az arcfestéssel és ne haragudjon, hogy cserben hagytam de a kezemen lévő karcolásba belement a festék és iszonyúan elkezdett fájni, nem tudtam megfogni az ecsetet...
Köszönöm Remzynek a kaját! életmentő volt!!
Nem tudom mit is mondjak, azért nagyon jól sikerült dolog lett ez ahhoz képest mit előző este hittem. A táncosoknak külön gratula! Amióta mtt-s vagyok és látom őket táncolni ezek voltak a legjobban sikerült táncok! A Trailerek zseniálisak lettek!
Jó volt látni sok régi arcot, akiket szökőévenként egyszer ha láthatok, hogy rengetegen eljöttek, hogy sok volt a pici.
Tényleg kitettünk magunkért.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281743 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap

Alyr Arkhon írta: - Esgalnak, hogy mégse roppant össze idegileg, és rendezett tűzön-vízen át, pedig fegyelem tekintetében egy tucat csiga is különb volt nálunk sokszor

[size=9:bneiwvy8]Én inkább zsák bolhát mondanék - de egy beszívott hiénafalka még találóbb.. :P [/size]

EMBEREK! KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!!!!!!
Azt is, hogy nem csaptatok agyon, nem gáncsoltatok ki, és nem téptetek meg, miközben búgócsiga módjára pörögtem ide-oda... Taz sem lehetett rosszabb nálam...

Az Aldarion-színlapot nem tudom, ki írta, de örök hálám neki, halálra röhögtem magam rajta! "kóbor herceg"! Hogy oda ne rohanjak!

És persze köszönet a TESTVÉRKÉKNEK, a Hyarnustarosoknak, az ex-szürketüncöknek ( nagyjából halmazmetszet :) ), Kicsi Fiamnak [size=9:bneiwvy8]( gy.k. = Cueddo )[/size], hogy egy éve felajánlotta nekem Almarian szerepét, Esgalnak, hogy 2-3 rongydarab segítségével bombanőket és bombapasikat faragott belőlünk; MINDEN EGYES Aldarionosnak, hogy ilyen jól sikerült a darab; Timnek, hogy rám gondolt a mesemondásnál, gillznek, hogy beleegyezett a Thingol-himnuszba, Ankalimonnak, hogy láthattam statisztálni, és Ádámnak, hogy egy KISISTEN!!!!! Megőrülök a hangodért!!!!!
És persze a Tüncöknek a LEP-beállásért!

És minden szerettemnek, hogy ott volt.

És Ted Nasmithnek, hogy nemcsak rajzolni tud, de énekelni is!!!! Eszméletlen volt!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281741 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Az. Este viszem.

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281738 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap

Finduilas írta: Elkezdem a talált tárgyak osztályát:

egy pár fekete női kesztyű


Ha bőr, akkor az az enyém!!!!

KÖSZÖNÖM!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281734 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Elkezdem a talált tárgyak osztályát:

egy pár fekete női kesztyű
egy ezüst karkötő, kis bogyókal


keresi gazdáját!

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281731 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Jó volt!

Köszönet azoknak, akik valóban felelősséget érezve a társaságért, a programért, egymásért, sokszor erejükön túl dolgoztak a tegnapi napon, és azt megelőzően is.
Személy szerint nagyon köszönöm az egyes területek felelőseinek, hogy ilyen jó munkát végeztek. Külön köszönet azoknak, akik bár jeggyel jöttek be, mégis egy szóra ugrottak, és olyan nem túl népszerű feladatokat vállaltak be, mint székpakolás, kardőrzés vagy lufifújás. Nélkületek nagyon nehéz lett volna. Köszönöm azoknak is, akik reggel szóltak, hogy még három-négy ember kellene :P Köszönöm, hogy kreatívak voltatok, és minden felmerülő problémát megoldottatok (pl. kaotikus kalndjáték :) ) És nagyon köszönöm a Brannak is, hogy olyan fantasztikus koncertet adtak. Számomra tökéletes levezetése volt a napnak.

Viszont el kell mondanom néhány rossz érzésemet is. Ez pedig ellentmond az előzőeknek. Sokszor nem éreztem, hogy eléggé figyelnénk egymásra, a környezetünkre. Pl. amikor szombat este 11 előtt még páran rendezgettük a helyszínt, és a székek alatt takarítva lerágott kiflicsücsöktől kezde, pudingospohárig, a legkülönféléb szemeteket találtam. Rossz volt utánatok takarítani. És nagyon rossz volt az is, hogy többen utolsó utáni pillanatban mondták, hogy mégse jönnek, ezzel 70 másik ember munkáját nehezítve meg. Csak úgy tudunk ilyen eseményeket rendezni, és közben maradéktalanul jól érezni magunkat, ha felelősséget vállaunk egymásért és a munkánkért. Köszönöm, hogy a nagy többség így tett! Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem nagyon nagy szükségem van, az ilyen típusú közös munkákra! Számítok rátok máskor is!

Puszi mindenkinek!

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281728 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Kedves nép,

Ezúton szeretném megköszönni mindenkinek, hogy ott volt, csinálta amit csinált,
külön köszönet:

- A díszőrség tagjainak hogy voltak, és az én kevéssé hatékony részvételem ellenére volt díszőrség
- Az Aldarion szereplőnek, hogy az Aldarion szereplői voltak, nagyon jók voltatok!
- Esgalnak, hogy mégse roppant össze idegileg, és rendezett tűzön-vízen át, pedig fegyelem tekintetében egy tucat csiga is különb volt nálunk sokszor
- A trailerek szereplőinek, ti is nagyon jók voltatok

Valamint elnézést kérnék
- amiért a díszőrségben kevéssé tudtam résztvenni és így nem egészen olyan volt, mint amit terveztem
- a Berenes trailer résztvevőitől, hogy rajtam maradt a szemüveg, és ezzel tönkretettem az egészet
- Mindenki mástól akit megbántottam, megésrtettem vagy ilyesmi



És persze
köszönet Ted Nasmithnek, hogy itt volt és ő volt a "sztárvendég"

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281727 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Köszönök mindent,nagyon jól éreztem magam tegnap,igaz kissé el is fáradtam,de nem baj. :mrgreen:
Remélem mindenki jól érezte magát! :D
A pajzs és a harisnyavirág nagyon jó ötlet volt! ;)

Ilweran írta: Lenne egy kérésem...a galérián ahol pajzsokat lehetett festeni, ki voltak téve LOTR-os mintákat tartalmazó papírok...gondolom, sablonnak. Ezek a minták elérhetők valahol az oldalon így összegyűjtve? Vagy ha nem, valaki el tudná küldeni nekem emilben???? Nagyon nagy örömet szerezne....előre is köszi!


Silnek hála :D ,itt vannak a kért minták összecsomagolva,csak menteni kell,utána meg kicsomagolni:
sil.uw.hu/color.zip
Vagy innen print & color cím alatt: katt ide
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281724 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap

köszönöm mindenkinek, hogy megszerveztétek/-tük ezt az egészet, meg hát természetesen a Professzornak ;) szerintem az ilyen alkalmakon mindig előjön ugyanaz a lelkesedés, ami már kezdettől fogva együtt tartja a Társaságot, és mindennél jobb volt most ezt átélni. ez a lényeg, és még jobban örülök, ha mások is kaphattak valamit ebből :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281720 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Kedves Mindenki!

Ezúton szeretnék bocsánatot kérni mindenkitől, aki szem vagy fültanúja volt a kiborulásomnak. Szörnyen viselkedtem, és most rémesen érzem magam és nagyon szégyellek amit akkor mondtam vagy csináltam. Addigra már fizikailag és idegileg is nagyon kimerült voltam, ne haragudjatok. A jövőben igyekszem minimalizálni az ilyen kirohanásokat.
Nagyon köszönöm a kedves szavakat, öleléseket akkor, és máskor.

És köszönöm a rengeteg munkát és fáradságot, amit a lepre áldoztatok.

Laurelen

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281717 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap

Ulmo írta:

Felagund írta:

peti956 írta: Sziasztok!

Ajánlom figyelmetekbe:

fesztival.net/szabadido/csalad/050108tolkiennap


Ó jessz, meg vagyok említve, ha érintőlegesen is! :mrgreen:



Egész pozitív hangvételű a cikk, bár néhol elég érdekesen fogalmaz a figura :?

szerintem néhol túlságosan cinikus.. :roll:

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281715 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Én is szeretném megköszönni mindenkinek a tegnapi csodás napot, nagyon jó lett az egész rendezvény! Külön köszönet annak, aki kifundálta, hogy a LEP plakátjait is lehessen dedikáltatni, így az olyan lúzerek, mint én -aki otthon felejtette A szilmarilokat- is méltóképpen juthattak aláíráshoz.... :oops: :D
Lenne egy kérésem...a galérián ahol pajzsokat lehetett festeni, ki voltak téve LOTR-os mintákat tartalmazó papírok...gondolom, sablonnak. Ezek a minták elérhetők valahol az oldalon így összegyűjtve? Vagy ha nem, valaki el tudná küldeni nekem emilben???? Nagyon nagy örömet szerezne....előre is köszi!
És még egyszer gratula a tegnapihoz!!!!!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281713 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap

Felagund írta:

peti956 írta: Sziasztok!

Ajánlom figyelmetekbe:

fesztival.net/szabadido/csalad/050108tolkiennap


Ó jessz, meg vagyok említve, ha érintőlegesen is! :mrgreen:


Ezek után le ne merd vágatni a hajad :)

Egész pozitív hangvételű a cikk, bár néhol elég érdekesen fogalmaz a figura :?

Én is szeretném megköszönni minden szervezőnek és szereplőnek a tegnapi rendezvényt. Nagyon jók voltatok! :hello: :bounce: :hello:
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281711 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap

peti956 írta: Sziasztok!

Ajánlom figyelmetekbe:

fesztival.net/szabadido/csalad/050108tolkiennap


Ó jessz, meg vagyok említve, ha érintőlegesen is! :mrgreen:

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281706 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Majd bővebb lista is jön, de most egyelőre mindenkinek nagyon köszönöm, aki bármilyen formában a segítségere volt, és akik elviselték időnkénti hárpiázásomat.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281705 Írta: Irmo/MissKarrde
Irmo/MissKarrde válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Iszonyat jó volt a tegnapi LEP, a szervezőknek sok-sok gratula :hello:
Remekül éreztem magam, csak azt sajnálom, hogy nem lehettem ott egyszerre több helyen, olyan remek programok voltak.
Azért kérnék elnézést, hogy szó és minden nélkül felugrottam a nyelvi tanfolyamon és átvergődtem egy rakat emberen, :oops: akik biztos nem örültek, hogy megzavartam a foglalkozást, de hát a dedikálást nem szerettem volna lekésni.
A bábelőadás egy külön élmény volt, nem is beszélve Ted Nasmithről.
Az afterpartyzóknak jó mulatást!

Something's happening. I'm not the Jedi I should be. I want more, and I know I shouldn't.
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281704 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Sajnos kevés programot láttam :lol: , de amit igen az fantasztikus volt.
Köszönöm mindenkinek az élményt :hello:
Éljen a Prof, aki miatt ilyen jól érezhettük magunkat!!!:cheers:


Majd DVD-re nagyon számítok..

Tudja esetleg valaki, hogy a riportok mikor és hol fognak megjelenni? [size=9:1zx49cri](Darkot egy csomószor kérdezték, nem szeretnék lemaradni róla)[/size]

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281701 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Így most helyből és hirtelen csak annyit tudok mondani, hogy mindenkinek köszönet a szervezésért és a segítségért vagy éppen csak azért, hogy eljött :D
Fárasztó volt, de megérte!

Mj.: A sok csúcspont közüll nekem örök élmény marad, amikor a bábelőadás kellős közepén Lúthien énekétől nem csak a falak, de még a díszlet is leomlott :mrgreen:


Hja és holnap (hétfőn) mindenki, aki tud menjen Ted Nasmith bácsival afterpartyzni!!!!
(Millenáris Park - Fogadó, 17:00)
Had lássa a lelkesedésünket ;)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.444 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére