LEP 2006 - Tolkien Születésnap

Több
18 éve 3 hónapja #281598 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
A kedvezmény úgy fog kinézni, hogy bárki aki mtt tagságival jön be annak a millenáris felé ki kell fizetnie sajnos a teljes beléptidíjat (ezügyben hiába próbálkoztunk, nem tudtunk semmit tenni), de az infópultnál a jegyének az árából 500 forintot jóváírunk mint tagdíj. Így végeredményben 500 forint kedvezményt kap minden MTT tag.
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281573 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Lehet már tudni, hogy a tagok mennyi kedvezményt kapnak a diákjegy árából? 8O
Lesz kedvezmény??

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281572 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap

Ninniach írta:

Alyr Arkhon írta: Amanibhavam én Ninniach névre aligha állítanak ki VIP belépőt a Millenárison.
Más részről pedig eddig is polgári névvel szerepeltek az előadók minden rendezvényen, maximum zárójelben szerepelt a Tolkien.HU-s nicknevük.
De persze lehet hogy van jó indokotok erre a kérésre, és akkor vegyétek úgy hogy nem szóltam.


Úgy vélem, nem fog földhöz vágni egyikünket sem a belépő ára.

Az órákat eleve így vállaltuk, vagy sehogy. Ahhoz képest, hogy eleget teszünk egy nem hivatalos felkérésnek (Felagundon kívül senki sem keresett meg minket ez ügyben), a nickünkön történő szereplés nem nagy kérés, azt hiszem.

Indok részemről: nem vagyok az MTT tagja, számomra ez egy nyilvános fórum, ahol a netikett szabályai szerint jogom van az anonimitásra. És ezzel a joggal én élni kívánok.


Értem.
Csak annyit fűznék hozzá: a LEP-et nem a fórum hozza létre, és ott már kevéssé érvényes a netikett.
Engem nem zavar, csak meglepett.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281571 Írta: Ninniach
Ninniach válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap

Alyr Arkhon írta: Amanibhavam én Ninniach névre aligha állítanak ki VIP belépőt a Millenárison.
Más részről pedig eddig is polgári névvel szerepeltek az előadók minden rendezvényen, maximum zárójelben szerepelt a Tolkien.HU-s nicknevük.
De persze lehet hogy van jó indokotok erre a kérésre, és akkor vegyétek úgy hogy nem szóltam.


Úgy vélem, nem fog földhöz vágni egyikünket sem a belépő ára.

Az órákat eleve így vállaltuk, vagy sehogy. Ahhoz képest, hogy eleget teszünk egy nem hivatalos felkérésnek (Felagundon kívül senki sem keresett meg minket ez ügyben), a nickünkön történő szereplés nem nagy kérés, azt hiszem.

Indok részemről: nem vagyok az MTT tagja, számomra ez egy nyilvános fórum, ahol a netikett szabályai szerint jogom van az anonimitásra. És ezzel a joggal én élni kívánok.

All we have to decide is what to do with the time that is given to us.
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281568 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap

Ninniach írta:

Finduilas írta: Amani és Ninniach neve kellene sürgősen!


Amani és Ninniach mint _amanibhavam_ és _Ninniach_ vállalták el a nyelvórákat. Kéretik ezért az alább szereplő polgári nevet kitörölni, illetve a továbbiakban nem közzétenni. Köszönjük.


Amanibhavam én Ninniach névre aligha állítanak ki VIP belépőt a Millenárison.
Más részről pedig eddig is polgári névvel szerepeltek az előadók minden rendezvényen, maximum zárójelben szerepelt a Tolkien.HU-s nicknevük.
De persze lehet hogy van jó indokotok erre a kérésre, és akkor vegyétek úgy hogy nem szóltam.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281565 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap

Alyr Arkhon írta: Ezúton kérek minden hímnemű egyedet (azaz fiút) hogy ha lesz a LEP en egy szabad félórája, akkor

Jelentkezzen a díszőrségbe!


Átokul kevesen vagyunk eddig. Semmit nem kell majd csinálni, csak álldogálni/sétálni beöltözve, és adni a hangulatot.

Ha ezalatt körbe akarsz nézni az egész rendezvényen, azt is lehet.


Aki jön díszőrnek, az kap csokit.

Aki nem az nem.


Végszükség esetén még én is be tudok ugrani egy fél-fél órára :boromir2:
csoki rúúúlz

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281559 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
aha, szóval holnapután. Köfi! :oops:
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281558 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap

Rion Pendragon írta: Elképzelhető, hogy nagy hülyeséget kérdezek, de mikor is lesz a Lep? :oops: nincs kedvem visszaolvasni :oops:


Január 8., vasárnap

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281557 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Elképzelhető, hogy nagy hülyeséget kérdezek, de mikor is lesz a Lep? :oops: nincs kedvem visszaolvasni :oops:
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281554 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
A programok tíztől kezdődnek, úgyhogy mindenképp az előtt. Egyébként a segítők bármikor jönnek, be fognak jutni. De aki egész napra ígérte magát az jöjjön legalább kilencre.
Nem akarom berakni ide az egész beosztást. Aki nagyon akarja tudni, keressen meg priviben vagy emailben. (Léli egyébként te reggel tíztől este nyolcig, kisebb szünetekkel be vagy osztva árusítani ;) )

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281549 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap

Léli írta: Akkor újabb (szerintem) közérdekű infót szeretnék kérni..... Aki vasárnap segítő (és fogalma sincs, mikor lesz rá szükség), és ráér egész nap (najó, csak reggel 7től), az mikorra menjen/mehet oda (hogy még a vendégek előtt be is jusson az épületbe)?

Aki nem tud részt venni a szombati tájékoztatón, az keresse fel Finduilast, ő felel a humán erőforrásért! :wink:
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281548 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Akkor újabb (szerintem) közérdekű infót szeretnék kérni..... Aki vasárnap segítő (és fogalma sincs, mikor lesz rá szükség), és ráér egész nap (najó, csak reggel 7től), az mikorra menjen/mehet oda (hogy még a vendégek előtt be is jusson az épületbe)?

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281540 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Ma nálunk az iskolarádióban bemondanak egy reklámot a LEPről. Programokkal, mindennel. Ennyit tudtam tenni.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281538 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap

Melyanna írta:

Mírrand / Verinen Enkeli írta: Kicsit érdekesnek hatott, hogy a "szervező" beszél sokat a társaságról, az "elnök" meg hozzá sem tud pislogni, csak a LEPről beszél...de szvsz nem voltpara :D [size=9:2guyejjy]Jó, h erre kapcsoltam be a tévét a csipámat dörgölve ...hihi[/size]


ertéelklub... csodálom, hogy a Professzor nevét képesek voltak helyesen leírni :?


Az egyik csatornán hozzánemértő a "riporter" itt meg gyerekek. Legközelebb kinek kell nyiltakozni? Megáll az ész :? amúgy a kérdezett alanyok megállták helyüket :D
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281530 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Sziasztok!

Szombaton nem biztos, hogy be tudok menni, ha igen, akkor is csak délután, Természetesen megkérdezem, mi volt az eligazításon.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja - 18 éve 3 hónapja #281522 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap

Sil írta:

Gandalf írta:

Mírrand / Verinen Enkeli írta: :?: Azok is jöhetnek szombaton és vasárnap az első "háttérmunkás" vonulással segíteni és pakolni, akik nincsenek fenn a listán, ingyenjegyet sem igényelnek, csupán lelkesek és szívesen besegítenek?

Minden segítő jöjjön szombaton PONTOSAN 10:00-ra a Millenáris Park Teátrum épületébe, mert akkor lesz általános eligazítás, és az minden segítőnek kötelező program! :)

Szóval olyan nem lehet, hogy délután 1-2 óra körül odaérni? [size=9:33xdyim7]Már átraktam a szombat délelőtti programomat, hogy reggel tudjak indulni, de kb 4 óra az út, és még a szállásra is oda kéne menni lepakolni...[/size] :cry:

Lehet, de akkor valakitől majd meg kell kérdezned, mi volt az eligazításon!

Aki tud, az mindenképpen jöjjön reggel!
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281518 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap

Gandalf írta:

Mírrand / Verinen Enkeli írta: :?: Azok is jöhetnek szombaton és vasárnap az első "háttérmunkás" vonulással segíteni és pakolni, akik nincsenek fenn a listán, ingyenjegyet sem igényelnek, csupán lelkesek és szívesen besegítenek?

Minden segítő jöjjön szombaton PONTOSAN 10:00-ra a Millenáris Park Teátrum épületébe, mert akkor lesz általános eligazítás, és az minden segítőnek kötelező program! :)

Szóval olyan nem lehet, hogy délután 1-2 óra körül odaérni? [size=9:1t6x47lz]Már átraktam a szombat délelőtti programomat, hogy reggel tudjak indulni, de kb 4 óra az út, és még a szállásra is oda kéne menni lepakolni...[/size] :cry:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281515 Írta: Ninniach
Ninniach válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap

Finduilas írta: Amani és Ninniach neve kellene sürgősen!


Amani és Ninniach mint _amanibhavam_ és _Ninniach_ vállalták el a nyelvórákat. Kéretik ezért az alább szereplő polgári nevet kitörölni, illetve a továbbiakban nem közzétenni. Köszönjük.

All we have to decide is what to do with the time that is given to us.
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281512 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap

Mírrand / Verinen Enkeli írta: Kicsit érdekesnek hatott, hogy a "szervező" beszél sokat a társaságról, az "elnök" meg hozzá sem tud pislogni, csak a LEPről beszél...de szvsz nem voltpara :D [size=9:2w06f8ea]Jó, h erre kapcsoltam be a tévét a csipámat dörgölve ...hihi[/size]


ertéelklub... csodálom, hogy a Professzor nevét képesek voltak helyesen leírni :?

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281511 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap

Izé... szerény javaslat: valaki angolos gyorsan nézze át a LEP angol nyelvű beharangozóját a honlapon, mert eltekintve pár helyesírási hibától, egynéhány hungarizmustól és leiterjakabtól, ott virít egy vicces, ám igencsak kínos typo (bocs a szó szerinti fordítás miatt): "kalligráfiához kapcsolódó seggek" - "asses connected to calligraphy".

Addenda:
Két fontosat nem is említettem: a LEP nem "lakoma" (feast), illetve biztos, hogy a Hobbit _új_ fordításáról van szó és nem az Annotated Hobbitéról? (Szobotka bácsi biztosan élénken tiltakozna...)

Én fordítottam, mert az utolsó utáni sokadik pillanatban valaki megdobott vele, és igyekeztem a tőlem telhető legjobban megcsinálni, úgy látszik, lehetett volna jobb is. Így jártam. :lol: Én nem tudok rajta javítani, mert 1., nincs hozzáférésem, 2., a magyar nyelvű programban is úgy szerepel, hogy "a H. új magyar szövegének ismertetése".
Azért köszi az észrevételeket. :)
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281510 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap

Mírrand / Verinen Enkeli írta: :?: Azok is jöhetnek szombaton és vasárnap az első "háttérmunkás" vonulással segíteni és pakolni, akik nincsenek fenn a listán, ingyenjegyet sem igényelnek, csupán lelkesek és szívesen besegítenek?

Minden segítő jöjjön szombaton PONTOSAN 10:00-ra a Millenáris Park Teátrum épületébe, mert akkor lesz általános eligazítás, és az minden segítőnek kötelező program! :)
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281505 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
KicsiOFF
Őőő...kinyikkant a netem és az előző hozzászólásom 2x jött le...bár most ez az 500adik hsz-em ^_^ (átírtam)
Akkor hogy eme mérföldkő ne legyen az off-leépítés áldozata, álljék itt egy kérdés (melyre még mindig nem kaptam választ):
:?: Azok is jöhetnek szombaton és vasárnap az első "háttérmunkás" vonulással segíteni és pakolni, akik nincsenek fenn a listán, ingyenjegyet sem igényelnek, csupán lelkesek és szívesen besegítenek?

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281504 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap

Remzy_mama/Tünde írta: Most van Ankalimon, de az aláírásnál összekeverték a neveket. :evil: Felvettem. :lol: Jó volt. :lol:


Ez sem nem igazság ˘_˘ Én akartam beírni a személyazonosságokkal felmerülő problémát... Kicsit érdekesnek hatott, hogy a "szervező" beszél sokat a társaságról, az "elnök" meg hozzá sem tud pislogni, csak a LEPről beszél...de szvsz nem voltpara :D [size=9:2fdm4g8i]Jó, h erre kapcsoltam be a tévét a csipámat dörgölve ...hihi[/size]

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281503 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Most van Ankalimon, de az aláírásnál összekeverték a neveket. :evil: Felvettem. :lol: Jó volt. :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281502 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Még mindig keresek segítő embereket kiállítás felűllításához:) Ja és kellene 1-2 T vonalzó, meg sniccer ha valaki tud hozzon már szombatra legyen szíves. Meg ragasztó, folyékony is meg szalag is. Csak erős legyen
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281500 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Van olyan, aki jönne segíteni szombaton, és nagyon nincs aznap szállása? Talán segíthetek.
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281496 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Na Ted Nasmith szombaton 14.20-kor érkezik a Ferihegy 2/A reptérre egy malév géppel. Lehet jönni örülni neki, meg táblát csinálni, had lássa milyen jó fejek itt magyarországon a tolkien rajongók::::) Aki örömujjongani mer annak velem gyűlik meg a baja::::D

Akik szeretnének jönni azok szervezzék össze magukat és amikor megvan, hogy kik jönnek és hogyan akkor kérek egy telefont, hogy tudam mire számítsunk.
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281495 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap

Ninniach írta: Izé... szerény javaslat: valaki angolos gyorsan nézze át a LEP angol nyelvű beharangozóját a honlapon, mert eltekintve pár helyesírási hibától, egynéhány hungarizmustól és leiterjakabtól, ott virít egy vicces, ám igencsak kínos typo (bocs a szó szerinti fordítás miatt): "kalligráfiához kapcsolódó seggek" - "asses connected to calligraphy". :D


Hát izé.. az történt, hogy amikor kötőjeleket rakosgattam ki a sor elejére, véletlenül lenyomtam az insertet... így lett a "classes"-ből "asses"... Azt hittem, mindet kijavítottam. :D Most már igen.

A fordításhoz nem értek, Pandával lehet konzultálni az ügyben. Ha adtok egy javított verziót, én kirakom.

Brisa
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281494 Írta: Ninniach
Ninniach válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Izé... szerény javaslat: valaki angolos gyorsan nézze át a LEP angol nyelvű beharangozóját a honlapon, mert eltekintve pár helyesírási hibától, egynéhány hungarizmustól és leiterjakabtól, ott virít egy vicces, ám igencsak kínos typo (bocs a szó szerinti fordítás miatt): "kalligráfiához kapcsolódó seggek" - "asses connected to calligraphy". :D

Addenda:
Két fontosat nem is említettem: a LEP nem "lakoma" (feast), illetve biztos, hogy a Hobbit _új_ fordításáról van szó és nem az Annotated Hobbitéról? (Szobotka bácsi biztosan élénken tiltakozna...)

All we have to decide is what to do with the time that is given to us.
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hónapja #281493 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap

Sil írta:

Stara írta: www.tednasmith.com/2006/01/upcoming_appearances.html :D

Ted Nasmith írta: I will be presenting a slide talk on new and recent works, singing a few of my own songs, and will sign books and etc.

:D [size=9:3qhgbvc2]/me már csomagolja is a Tolkien világát...[/size]

Jé, ezt a részt átsiklottam. :oops: Akkor mindenképpen viszem a Szilmarilokat. :) ))

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.419 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére