Farsang 2006

Több
18 éve 2 hónapja #286397 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Farsang 2006
Valóban, Artemisz, osztom a véleményed. Sajnos, habár BÁL-ként lett hirdetve, nem lett az sajnos.
De azért egy kis keringő kijárt, mégha szűkén is voltunk ( átkozott székek :) )

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja - 18 éve 2 hónapja #286396 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Farsang 2006
Hát igen, ezis megvolt.
Némely megjegyzések amelyek roppantul szubjektívek és a teljesség, valamint a másokra való tekintet igénye nélkül születtek:

- Az alapterv (műsor, ami adja az alaphangot, utána densz és kaszinó, kifulladásig) jó volt, csak a megvalósításba csúsztak bakik.

Vegyük sorrendben:
A Műsor - talán már nem titok, ha meg igen, akkor eztán nem lesz az, hogy jó MTT-s/fórumos szokásnak megfelelően alig jelentkeztek műsorral az emberek eleinte, mindenki az utolsó utáni utáni utáni pillanatra halasztotta, így szegény Esgalnak nem az volt a problémája, hogy a jó műsorszámok és a nagyon jó műsorszámok között válogasson, hanem hogy az előre beígért kb 2 óra műsoridőt egyáltalán kitöltse valamivel.
Így aztán becsúsztak olyan számok, amiken - hogy finom legyek és nőies - még csiszolni kellett volna.
Ez volt ez első gond a műsorral. Egyébként az is hozzátartozik azért, hogy az általam látott műsorszámok nagytöbbségében rendesen odatették magukat az előadók.

A második gond a műsorral, hogy a műsorszámok egymásutániságát leginkább kockadobással eldöntöttnek láttam.
Szerintem nem ártott volna tartani a "szokásos" koncepciót: komolytól haladni a vidám felé, majd a legvégére berakni a félig-meddig vagy teljesen együtténeklős mjúzikot.
Ez adta volna meg a hangulatot a bulájhoz és bálhoz.

A másor után jött a díjkiosztás meg királyválasztás meg nemtommi, szerintem ez kissé túl hosszúra nyúlt. Alapvetően a bálkirályt jóval később választottam volna én.

Densz: Naigen, ez a felelősség nem a szervezőket terheli: Emberek, bálozók, az, hogy "Ha táncolni akartok hozzatok zenét" nem egy tibeti imádság aminek értelme már a feledés homályába veszett. Nagyon tudom értékelni hogy jöttök még éjjel 3 felé is hogy táncolni akartok, és rakjak be tánczenét, de ha megmondanátok, hogy mit, az bizony sokat segítene. Az egyetlen kifejezetten tánczene összeállítás amit ott hallottam, az asszem Rabyn barátjának a latinzenés cédéje volt, ami jó, csak legalább félprofinak kell lenni ha arra valaki táncolni akar.
Persze lehet, hogy voltak klasszikus keringők, de mire én odakerültem mind eltűnt.
Úgyhogy be tudtam tenni mindazt a 4 metál számot ami 3/4ben volt és ismertem, utána maradt a zúzás, és kész.

Kaszinó: Annyira későn (illetve korán :) ) indult, hogy azt hittem, elmarad. Nem tudom, hogy miért nem lehetett elindítani közvetlenül a műsorok után. (vagy legalább elkezdeni az előkészítését)
De amikor elindult, az jó volt. Jó volt a rulett és jó volt a blackjack is, és ezt Rabynnal és Druval játszani.

Plusz:
Antiszocnak lenni jó. AntSzoc duplapluszjó. És igen, azért jelentem meg könyvvel a kezembern és kezdtem olvasni, mert vártam hogy elinduljon a kaszinó.

Mindennek ellenére:
Én jól érteztem magam. Jó volt látni sokakat, jó volt a kaja csak kevés, (ha jövőre pl március 15 után lesz farsang vagy megnyerem a lottót, lesz nekromantasüti)
a műsor is jó volt, főleg a táncok, és jó volt látni külön kiemelve:
Rabynt (és kösz hogy együtt játszhattunk és együtt veszthettünk el mindent a kaszinóban :D ),
Drut (akinek kitalálhattuk, hogy a fényképezőgépe egyik tartozéka mire is jó még),
Mírielt (akinek lenyűgöző jelmeze volt),
Mirilnent (akivel közösen sorozatgyilkosnak voltunk ötlözve),

Valamint külön köszönet Eruntalénak, Erynek, Felagundnak és Leguánnak, hogy az én legkevésbé sem egyértelmű és tiszta rendezői utasításaim ellenére is igen jól előadták a Tragédia 2. színét.

És még különebb köszönet a Farsang minden szervezőjének, a hosszasan taglaltak ellenére röviden mondanám, hogy igen jól összehoztátok.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #286395 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Farsang 2006
Shaman stílusát már megszoktuk... :P

Emberek!

Dreamer szvsz teljesen kulturáltan tett pár építő javaslatot. De hogy ne csak őrá zúduljon mindenféle, én is teszek párat. Pedig nem szokásom, de most úgy érzem, kell.

Tényleg hosszú volt a műsor. Ezt még úgy is mondom, hogy sokat szerepeltem. Megdöbbentett, hogy Esgal még alig egy hete is azon aggódott, hogy kevés lesz a fellépő. Lehetett volna nyesni. Pl. mikor Angwennal énekeltünk, közben jöttem rá, hogy 3 dal is elég lett volna 5 helyett. :oops:
Egyes jelenetek is hosszúságukhoz mérten talán nem voltak annyira ütősek, mint kellett volna. Ráadásul a sok külsős-újonc-érdeklődő egyáltalán nem tudott mit kezdeni a műsorszámok nagy részével. Idézem egyiküket: "Te Artemisz, ez most akkor farsangi BÁL, vagy Ki-mit-tud???"
Ha a mi felelősségünk az új tagok toborzása is, hát ezt figyelembe kéne venni.
Élvezet volt nézni a műsort, szerepelni is, de túlzásba vittük szvsz.

Ráadásul igazi BÁL sem volt. Mikor elkezdtünk ugrabugrálni kicsit, máris le lett állítva, mert királyválasztás kezdődött. Mire meg lement a sok szervezett program, már mindenki fáradt volt, vagy betelepedett a kaszinóba. És így elmaradt az az igazi kötetlen együttugrabugra, zúzás, holléhopp meg hacacáré, amit én pl. annyira szeretek.

De ettől még ELISMERÉSEM A SZERVEZŐKNEK, és JÓL ÉREZTEM MAGAM!!
Köszönet érte.

Rózsa, Alcar: hiába teszitek oda a kis :D jelet a hozzászólástok után, így se hangzanak túl szépen. Dreamer rengeteget segített, és örüljünk, hogy megfogalmazza, min lehetne javítani.

Jöhetnek a kövek...

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #286394 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Farsang 2006

Timona írta: Rabynal kell egyetértenem, hisz kritikára szükség van, ez nem kell, hogy tetsző legyen, de én örülnék, ha mindkét fél kicsit finomabban adná a másik tudtára nemtetszését.

A Farsangért kösznet a szervezőknek!


szerintem még finom és nőies voltam:)

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #286393 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Farsang 2006
Rabynal kell egyetértenem, hisz kritikára szükség van, ez nem kell, hogy tetsző legyen, de én örülnék, ha mindkét fél kicsit finomabban adná a másik tudtára nemtetszését.

A Farsangért kösznet a szervezőknek!

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #286392 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Farsang 2006

Alison West írta:

Dreamer_KF írta: Alison..
erre nincs mit mondanom. Értelmes dolgot is tudsz írni, vagy csak kötözködsz?:) Egyébként felléptem, és segítettem rendezni. Te kibírtad volna a póker asztalnál oszóként négy-öt órán keresztül?


Te kötözködsz, ha nem vennéd észre. Mellesleg lehetséges, hogy kibírnám, ha tudnék pókerezni, de mivel nem vagyok "profi", mint egyesek, azért ez számodra soha nem fog kiderülni. De fényezd magad nyugodtan, azzal csak szimpatikusabb leszel... Osztóbajnok..


:D
Igaz, valóban szeretek kötözködni:D De most nem ez a célom, csak kifogásoltam a semmit mondó hozzászólásokat, mikkel engem illettek:)
Písz:D
Még emlékszem arra a vonatútra, Várgesztesről ám!

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #286391 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Farsang 2006
Na, ez már vélemény, kedves Alison:)

Természetesen nem értünk 1et. Úgy vélem, hogy azért van egy bizonyos nívó, ami alá nem kéne mennünk. Persze nem várom el, nem várhatjuk el, hogy kipróbált, éves tapasztalatokkal rendelkező színészek/előadóművészek módjára csináljunk műsort. Megértem, hogy valamit meg akar osztani velünk.. Egyrészt jajongott a szakmai önbecsülésem, másrészt pedig több ismerősöm fanyalgott, ásítozott egyes produkciók láttán. Ha már többen így tesznek, akkor talán az előadásmód vagy maga a mű bukik.

Valahol megértem, hogy nem akarsz megbántani senkit, én is próbáltam nem nevesíteni. Hiszen ha a kicsinyes énem nyer, lásd, nyersen beszóltam volna a nálam sokkal durvábban kritizáló Shamannak. Őt vajon miért nem szidod?:).
De a konstruktív kritika igenis kijár, és épít. S a felnőtt személyiségek nem megsértődnek, hanem tanulnak belőle.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #286390 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Farsang 2006
De ha nem mondjuk meg mi a hiba akkor hogyan javítjuk ki? Erre tessék nekem válaszolni! És a barátoknak is ugyanolyan nagy felkészüléssel kell előadni valamit mitn idegeneknek sőt szerintem sokkal jobban. Megint ott vagyunk ahol a part szaka,d hogy jaj nehogymá megsértsük a másik picike érzékeny lelkét... Komolyan ezzel , hogy nem vagytok képesek negatív kritikát fogadni, elrontjátok az emléketis.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #286389 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Farsang 2006

Dreamer_KF írta: Alison..
erre nincs mit mondanom. Értelmes dolgot is tudsz írni, vagy csak kötözködsz?:) Egyébként felléptem, és segítettem rendezni. Te kibírtad volna a póker asztalnál oszóként négy-öt órán keresztül?


Te kötözködsz, ha nem vennéd észre. Mellesleg lehetséges, hogy kibírnám, ha tudnék pókerezni, de mivel nem vagyok "profi", mint egyesek, azért ez számodra soha nem fog kiderülni. De fényezd magad nyugodtan, azzal csak szimpatikusabb leszel... Osztóbajnok..

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #286388 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Farsang 2006

Dreamer_KF írta: Ha akartok, szívesen nevesítek, van elég bőr a képemen, és flémelek akárkivel.


Nos szerintem aki verset mondott, vagy felolvasott, az nem azért tette, mert a felolvasó képességét szerette volna villogtatni, hanem azért, hogy megosszon egy olyan művet a többiekkel, ami számára kedves. Ez közösségi rendezvény volt, nem pedig elit, sznob buli. Nem ilyenekbe kéne belekötni szerintem. Nekem semmi bajom nem volt a felolvasásokkal. Meg egyébként ha volt is valamivel problémám, pl. éneklések, vagy akármi, akkor is megtartom magamnak, mert lehet, hogy az illetőnek rosszul esik, mert mint Te is mondtad, rengeteg munka és próba áll mögötte. Szóval szerintem ha másért nem is, legalább az egymás iránti tisztelet miatt ne vernyogjunk már.

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #286387 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Farsang 2006
Üdv!

No, lássuk sorjában.

Shaman: Semmi gond. Ízlések és pofonok. Majd legközelebb jobban igyekszem.

Rózsa: Idézem magamat: "Én, leszámítva egy-két hullámvölgyet, remekül éreztem magam. Sajnos érezhettem volna sokkal jobban is, de ez van. A pókerezést sem untam meg, annak ellenére, hogy a lábaim másképp gondolták. Mikor elindultam hazafelé elégedetten távoztam, s azt hiszem, ez a fő.

:D

Alison..
erre nincs mit mondanom. Értelmes dolgot is tudsz írni, vagy csak kötözködsz?:) Egyébként felléptem, és segítettem rendezni. Te kibírtad volna a póker asztalnál oszóként négy-öt órán keresztül?

Alcarcalimo:

Igazad van. A Farsang tökéletes volt, és mindenki 100% felett teljesített. Nincs is értelme tovább akármilyen előadást, rendezvény csinálni, hiszen megszületett a tökéletesség, így minden más értelmét veszti.
Komolyabban: Bocsáss meg, hogy látok hibákat, ésd megpróbálok konstruktív javaslatokat tenni a jövőbeni kiküszöbölésükért. Ha gondolod, ezt szívesen megbeszélem élőben veled. Írj privit, hogy mikor felel meg neked.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #286386 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Farsang 2006
Én csak köszi mindenkinek, aki tegnap megölelt. Jó volt Veletek!
és köszi a szervezőknek az energiát!

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #286385 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Farsang 2006
Na nehogymá csak az én képeim legyenek fent. Kéretik képeket feltenni!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #286383 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Farsang 2006

RÓZSA írta: Dreamer: ha ennyire nem tetszik, jövőre ne gyere el. :D


Csatlakozom. Valahogy nem rajongok a hivatásos vinnyogókért és fanyalgókért.
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #286380 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Farsang 2006

RÓZSA írta: Dreamer: ha ennyire nem tetszik, jövőre ne gyere el. :D


Vagy legyen ő a főszervező :D

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #286379 Írta: Rózsa
Rózsa válaszolt a következő témában: Farsang 2006
Dreamer: ha ennyire nem tetszik, jövőre ne gyere el. :D

Nekünk arról kell döntenünk, hogy mire használjuk az időt, ami megadatott"
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #286377 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Farsang 2006
nos akkor már én is...köszönök mindent...pontosabban:
:arrow: mindenek előtt Angwennek és Narbelethnek,akik nélkül nem jutottam volna el a bálra
:arrow: Ringnek és Milendóriának,akik garantálták,hogy ne legyek magányos
:arrow: Peredhilnek,hogy újra láthattam és hogy akkor ott nem hagyott egyedül
:arrow: Alcarnak,hogy láthattam...hogy ott volt és végre másfél év után ismét láttam..köszönöm neki a bíztatást és a kedves szavakat
:arrow: Andrisnak....újdonsült királyi páromnak,hogy hajlandó volt a táncpartnerem lenni és vállalta a királyi címet is...és hogy elrángatott táncolni és hogy megitatott azzal a melegvíz izű teával...[size=9:1gc3zbt8]ja és köszi a kis lopott követ..még meg van ám![/size]
:arrow: Karcsinak és a Single singers-nek a Smoke on the water-t,ami a kedvenc számom...nagggyon jó volt;)
:arrow: az előadóknak az élményt,hogy láthattam és hallhattam őket...hihetetlenül jók voltatok...
:arrow: a szervezőknek a sok fáradságért..higgyjétek el,megérte...nagyon jó buli volt
:arrow: ja és mint jó uralkodóhoz illik...köszönöm,hogy ránk szavaztatok:D [size=9:1gc3zbt8](ami főleg Andris érdeme azt hiszem:))[/size]

és végül had gartuláljak Gandalfnak a Mathom-díjhoz és Gumipóknak a Gandalf-díjhoz...mert megérdemlitek;)

u.i.:h vkit kihagytam volna elnézést,de több mint 24 órája nem aludtam...

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #286376 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Farsang 2006
Jó volt! Ügyesek vagytok!

Meglepően fantasztikus volt Kriszana éneklése,
és síralmasan rossz volt a Goethe -Willie vers előadása. ( de majd legközelebb, egyél sok Negrót)


Továbbra is legalább ilyen jót!

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #286374 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Farsang 2006
No, lássuk sorjában a dolgokat.

Egye fene, megbocsájtok Ancalimonnak, a késésért. De csak a nyitóbeszéde miatt, ügyes volt ( a szememben lemosta a foltot magáról, amit a fix.tv-s interjúval szerzett). Mondjuk azt a fél órát ki lehetett bírni. De közben veszettül unatkoztam, legközelebb éppenhogy ajtónyitásra fogok érkezni, rulet ide vagy oda. Különben is, még mindenki javában próbált.

A műsorról.. Nos, tudom, hogy a leggyengébb produkció mögött is több tonnányi verejték ( ha más nem, akkor a szinpadon biztos összejön annyi), és meglehetősen sok belefektetett munka áll. Ezért félek előre kritizálni jópár fellépőt.
Úgy érzem, hogy ha a műsorszámokat feleztük volna, s eltekintünk jópár előadótól, akor sokkal jobb és színvonalasabb előadást láthattunk volna. Ami szerintem minden ízében megütötte a mércét, az a négy tánc volt ( Roxanne, Ladis+Lau, tánccsoport, és a Santana zenére lejtett másfél szám:)) Minden elismerésem, a nyitótánc zseniális volt. Grat!
Ellenben mind a konferansz, mind jópár versmondónak és "felolvasónak" több retorikai képzést, avagy beszédművelést javallok. Nem könnyű, tudom, de néha sikítani támadt kedvem egy-egy..na de mind1. Ha akartok, szívesen nevesítek, van elég bőr a képemen, és flémelek akárkivel.
( Szegény Kriszana. A hangtechnika eléggé rombolta előadása élvezhetőségét..Igazán meghallgatnám egy következő rendezvényen, immáron optimálisabb körülmények között).

Sajnos mindezek folyománya volt, hogy a műsor túl hosszú lett. Majd három óra, ami sok. Nagyon. S ezek után akartatok még egy bálkirályságot is, meg tombolát, meg..A nagy elismerést aratott kaszinót azt hiszem hajnali kettő- három körül nyitottuk meg, holott szerintem éjfélkor kellett volna kezdeni. Akárcsak a táncot, ami meg..

Az elején mondtam sok embernek, hogy kicsi, borzasztóan kicsi a tánctér. Több helyről megerősítették, hogy a keringőhöz a székeket elrámolják, legalábbis annyit, hogy kényelmesen lehessen táncolni. Ez szinte alig, mondhatni semennyire sem történt meg. Így hiába próbáltam egy táncot lejteni a kedvesemmel, alig-alig sikerült ( bár ebbe szerény tánctudásom is közrejátszott..de azt hiszem, itt nem ez volt a legfőbb hiba).

A Kaszinó meg..Nem tudom, hogy sikerült-e, csupán a sok vigyorgó arcot láttam, és a búslakodó emebrkéket, akiket egy leány fosztott ki a pókerasztalnál. Elismerésem! Jah, és őszintén megsajnáltam Ancalimont, olyan búsan üldögélt, s unottan dobta be, vagy 10 körön át a rosszabbnál rosszabb lapjait. Eléggé elfáradtam a végére, mintegy négy órányi osztóskodás után..

A pakolás meg... Mikor már csupán négyen maradtunk, még mindig sok "talált tárgy" és elhordásra váró cucc maradt. Meglehetősen kétségbeejtően sok zacskó és pakk. Nem hinném, hogy az utolsónak maradt két szervező hordta volna oda mindet, így a szervezőség elvonuló tagjai kapnak ezúton is egy orrkoppintást ( lszámítva Pókot, akinek a kocsija dugig volt pakolva hangtechnikával és számítástechnikával).

Summa summarum:
-Legközelebb szigorúbb szűrést javaslok a műsorok terén. esetleg lehetne duplán szűrni, azaz pl. jelen esetben kinevezni egy próza, tánc líra felelőst, és után mehetnének a fellépni vágyók Esgalhoz egy utolsó látomozásra. Ez talán kiszűrné a koma-haverság útján színpadra jutókat ( ha volt 1általán ilyen).
-Nagyobb tánctér
- Töb idő a szervezésre. Mondjuk ez soha a büdös életbe nem fog megvalósulni, ahogyan én az mtt-t ismerem:D. Gondoljunk csak a pályázat körüli mizériára.

Én, leszámítva egy-két hullámvölgyet, remekül éreztem magam. Sajnos érezhettem volna sokkal jobban is, de ez van. A pókerezést sem untam meg, annak ellenére, hogy a lábaim másképp gondolták. Mikor elindultam hazafelé elégedetten távoztam, s azt hiszem, ez a fő.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #286368 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Farsang 2006
és azzal mit tudunk kezdeni?:)))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #286367 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Farsang 2006
Küldjetek emilt vagy privit, küldöm a képek listáját, mert nekem nem akaródzik műxni a kep.tar.hu. :bawling:

Worldben fogom elküldeni a linkeket, emil címet írjatok.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #286366 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Farsang 2006
Na überzsír volt a farsang:) képeket a musicen.fw.hu n találtok kb 100 darab.
A kaszinó tényleg nagyon jó ötlet volt gratula érte! Olyan szépen vesztettem el minden bogyómat, hogy azt öröm volt nézni:DD

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #286365 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Farsang 2006
Egy tipp: Amikor az emberek ott vannak a bulin, egy rész kajál otthon, indulás előtt (jó tudom, nem mindenki). Ezek az emberek az este hátralévő részében kezdenek megéhezni a tánc, stb közben, de ha épp zsinórba a kedvenc dalai mennek, vagy épp nyerésben van a rulettasztalnál (:lol:), akkor nem fog kimenni kajálni. Szal ezeknek az embereknek kellemetlen meglepetés, amikor kimennének kajálni hajnali akármikor, és 1. nincs kaja, 2. ami van, az is szétmuncskolva. Szerintem legközelebb fel lehetne osztani a kaját, és a háromnegyedét betenni előre, aztán az utolsó negyedet hajnali 2-3 körül kitenni, hogy még éppségben legyen. Nem sokra gondolok, csak pl 2-3 zacskó csoki-süti-kex-egyéb, 1-2 üveg üdítő, meg mondjuk egy fél hidegtál, amilyen most is volt. :)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #286364 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Farsang 2006
Nyoh...a végén abszolúte odavissza sajnáltam, h csak ennyi volt...gratu a szervezőknek, köszönjük a progikat...és a kaszinó...MÉG TÖBB TEXAS-PÓKERT!!! :D

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #286363 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Farsang 2006
Gyerekeeeeeek! A kaszinó nem tudom, hogy kinek az ötlete volt, de telitalálat volt.. Komolyan mondom :D Tervezzetek be valamikorra egy egész estés kaszinós programot, mert állati nagy volt :mrgreen:

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #286362 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Farsang 2006
T. Népek!

A farsang war sehr gut und ich éreztem magam heppi. Mindenkinek köszönet érte, képeimet kis segítséggel majd eljuttatom a netre.

Egy fekete szörme sapka kerestetik. Várom a megtaláló jeletkezését. A jutalomról majd megállapodunk!

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #286355 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Farsang 2006
Köszi Iru!

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #286354 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Farsang 2006
Kb. 500 kép van, igyexem mihamarabb felrakni :D

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #286302 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Farsang 2006

Alyr Arkhon írta: Szerintem marha sok zseton az elég motiváció.
Vagy csak én vagyok rejtett szerencsejátékfüggő?


Nyugi, nem csak Te vagy az 8) :lol:

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #286294 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Farsang 2006
Szijasztok!!
Ma 6 órától az Ajtósi dürer soron ismét van ejgyvételi lehetőség, gyertek, mert még sokan nem fizettek, akik rendeltek, és a helyszínen már drágább!

Valamint:Kulisszatitkokat nem árulunk el :D :D 8) , de:
Kaszinóról annyit, h zsetonok is, nyeremények is lesznek, szintetizátos, mikrofon, hosszabbító mind lesz, de kottatartonk nincs. Aeglos, ha tudnál kölcsönözni, nagyon örülnénk.Igérem, nagyon figyelünk majd rá, és viszzaszolgáltatjuk :D


ÉS: Nagyon szívesen veszük, ha megörvendeztetek minekt házi készítésű sütikkel, rágcsálnivalókkal, mert a boltiak nem olyan finomak, mint, amiket Ti szoktatok csinálni!

És, aki esetleg tudna segíteni pár apróság megvételével, amiket Kincső már lejjeb kirakkott, az jelentkezzen Kincsőnél! kincso@tolkien.hu
Puszik, és már csak egy nap és FARSANG!!! :D :D
:D :mrgreen: :up: :bounce: :bounce: :evil3: :hello: :hello: :hello:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.410 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére