MTT Nyári Tábor 2006

Több
18 éve 4 napja #288390 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
A postafiókba érkezett leveleket én gyüjtöm és továbbítom az illetékeseknek.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 napja #288377 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
és olyan lista se lesz, hogy kik jöhetnek táborba?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 napja #288370 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Ancalima Anarórë írta: Majd lesz megint valami lista, hogy kiknek érkeztek meg a jellapjai?

lista nem lesz, de amint eljutnak hozzám a csigapostán érkezett levelek, ők is kapnak visszajelzést e-mailben.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 napja #288367 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Majd lesz megint valami lista, hogy kiknek érkeztek meg a jellapjai?


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 napja #288344 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Fenn van egy fejlác, és ilyen gombok vannak ott, hogy GYIK? Keresés, TAglista, CSOPRTOK - na ide ha kattolsz, akkor kijön, h melyik csoportban vagy benne, és melyikben nem (ha nem vagy sehol, akkor értelemszerűen nicns oylan, amiben benne vagy:) )
elméletileg van egy olyan opció, hogy MTT (ha van, ezt már nemtom, mert annak én pl tagja vagyok) - és elvileg lehet kérelmezni a felvételt a mellette lévő gombra kattintva.
ELVILEG :) )

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 napja #288287 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
mogy pontosan milyen csoportokra gondolsz?

"A mosoly a leger
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 napja #288218 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

feanor faelivrin írta: És még egy kérdés: Mikor kapok olyan feliratot a nevem mellé ami azt mondja hogy MTT tag vagyok?


Majd igyekszem összehozni, hogy Panda találkozzon Ulmoval, és frissítsék a fórumbéli MTT-tagjelzéseket. :wink:

Brisa
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hete #288188 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
sztem azzal semmi baj, hogy odaírtad a címed. De azt, hogy mikor kerül a neved melklké a fórumon , h MTT tag vagy, azt egész pontosan nemtom, talán érdemes lenne megpróbálni a csoportoknál, hogy kérelmezed a csoportba való felvételed. Amikor én küldöm a tagdíjat (aki megteheti, annak célszerű a bankjánál rendszeres átutalási megbízást adni, hogy teszemazt midnen hónap 10-énb utalja el a tagdíjat, és akkor tuti, hogy nem lesz elkmaradása (persze ez csak azoknál működő dolog, akiknek van rendszeres jövedelme, vagy mitotmén, a szülei havonta utalnak X Ft-ot a szánmlájára). Nekem pl anuym kártyájáról megy a pénz, havonta, midnen hónap 10én. És nicsn elmaradás om (tudommal a LEP miatt még egy hónap fórom is van:)) )
nem akarok hülyeséget modnani, de mintha Ulmo foglalkozna a rangokkal (konkrétan ezel is) - Előbb kérj erről megerősítést,mielőtt zaklani kezdedf, de azt pl biztosan tudom, hogy a @tolkien.hu-s emil címért nála kell sírni:))))

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hete #288186 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
És még egy kérdés: Mikor kapok olyan feliratot a nevem mellé ami azt mondja hogy MTT tag vagyok?

"A mosoly a leger
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hete #288185 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Én 12.-én neten utaltam a tagdijjat és a megjegyzés rovatba nem csak a nevem és a hónapot írtam be hanem a címemet is mert nem tudom hány embernek van már tagsága akit ugyan úgy hívnak mint engem. Ugye ez nem nagy baj?

"A mosoly a leger
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hete #287867 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Akkor ez elvileg az, amikor én is ott voltam. És pont ezért bátorkodtam felvázolni az ötletem, mert abban az évben totális kavar volt, főleg a kézműves tosznál. Plusz mentek a veszekedések, hogy most ki vasalhat, meg ki varrhat, ilyesmi. És aki valamit csinált is, az többnyire valami apró csecsebecse volt, emléknek, és nem olyasmi, ami úgy közösségépítő volt..MEg pl nem hallottam versszavalást:) de lehet, hogy csak lemaradtam róla... :D

Én emilen küldtem a jelentkezésem, kb két nap volt, ha jól emléxem:) de ha nem írt vissza a Mailer DAemon, akkor nagy baj nem lehet:)))

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hete #287866 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Ha jól emlékszem valaki írta a topic eleje felé h aki e-mail-ban küldte el a jelentkezést az kap visszajelzést. Ez mennyi idő után várható? mert elég rég elküldtem a jelentkezést és szeretném tudni h megérkezett-e.

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hete #287822 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

mogy írta: Hatalmas dolgo villant be, ami lehet, hogy tábvezeknek nem jelent újdonságot.
amenyniben idén is lesznek midnenféle "topicok" mmint kézműves, ilyesmi, akkor lehetne úgy, hogy ne mindenki összevissza csináljon midnenfélét, hogy ezek során egy közös cél felé lehetne haladni. Nem tudom ez menynire tiszta, de pl lennének színjáccósok, akik közösen készülnek egy darabra, meg az éneklősök, akik énekelnének, meg a táncosok, akik betanítanának eg mutatós, de egyszerű koreográfiát, a kézművesek pedig nekik gyárthatnának jjelmezeket, díszeleteket. Ez persze csak egy ötlet. A másik variáció, pl, hogy minden csapatból legyen legalább egyvalaki minden foglalkozáson (magyarul midnen foglalkozáson lenne ott minden csapatból, és midnen csapat képviseltetné magát midnen foglalkozáson) ennek sztem anyni előnye lenne, hogy (már ha a keretsztoriba illik) a csapatok nem versengenének egymással, hanem együtt tennének dolgokat. De ez csak egy ötlet, nem kell szentírásnak venni (nehogy azt tegyétek :) ) ), és ha nem is idén, de egyszer megvalósítani. VÉleményezi ezt azért vk, ugye?:)))))


elvileg ez volt az utolsó velemi táborban is..ha jól emlékszem...mmint minden csapatból ajánlott volt minden foglalkozáson legalább 1-1 embernek réstvenni...

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hete #287817 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Hatalmas dolgo villant be, ami lehet, hogy tábvezeknek nem jelent újdonságot.
amenyniben idén is lesznek midnenféle "topicok" mmint kézműves, ilyesmi, akkor lehetne úgy, hogy ne mindenki összevissza csináljon midnenfélét, hogy ezek során egy közös cél felé lehetne haladni. Nem tudom ez menynire tiszta, de pl lennének színjáccósok, akik közösen készülnek egy darabra, meg az éneklősök, akik énekelnének, meg a táncosok, akik betanítanának eg mutatós, de egyszerű koreográfiát, a kézművesek pedig nekik gyárthatnának jjelmezeket, díszeleteket. Ez persze csak egy ötlet. A másik variáció, pl, hogy minden csapatból legyen legalább egyvalaki minden foglalkozáson (magyarul midnen foglalkozáson lenne ott minden csapatból, és midnen csapat képviseltetné magát midnen foglalkozáson) ennek sztem anyni előnye lenne, hogy (már ha a keretsztoriba illik) a csapatok nem versengenének egymással, hanem együtt tennének dolgokat. De ez csak egy ötlet, nem kell szentírásnak venni (nehogy azt tegyétek :) ) ), és ha nem is idén, de egyszer megvalósítani. VÉleményezi ezt azért vk, ugye?:)))))



A táboros levél (vagyis, hogy mehetsz e egyáltalán:)) ) elvileg május 10ig ér be. Nekem spec nem jött levél, hogy MTT tag lettem, de ha rögtön tagdíjat is fizettél még 15-e előtt, akkor nagy baj nem lehet:)))Ezt vki dátummal regisztrálja úgyis valahol, szal sztem nem kell betojni:)))

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hete #287780 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

feanor faelivrin írta: miután befizettem a tagdijjat hány napon belül jön meg a levél? kb?

Hm, a táboros levél? Arra szerintem még várni kell.

De a jelentkezésed az MTT- be megérkezett, be vagy írva márc. 15. előtt. :wink:
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hete #287719 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Ezúton szeretném jelezni, hogy a mai vezetőségin megjelentem a keretjáték forgatókönyvének és a csapatok leírásának első változatával.
(továbbá a keretjáték mindenféle anyagi igényeit tartalmazó listát)

Mivel a vezetőségnek csupán nagyon kis része volt jelen, a táborszervezők közül pedig senki, (egyedül Brandirról hallottam hogy nem tud jönni) a továbbiakban nem fogadok el a keretjátékkal kapcsolatban semmilyen olyan kifogást, hogy nem szóltam időben.

Én szóltam.

Ti lusták voltatok eljönni és meghallani.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hete #287708 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
miután befizettem a tagdijjat hány napon belül jön meg a levél? kb?

"A mosoly a leger
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hete #287297 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
nekem is vannak raftingos élményeim de tisztálkodásra inkább a meleget ajánlom

"A mosoly a leger
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hete #287279 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Én nem azt mondom, hogy a hidegvíz buli, de gondoöljatok bele: van egy esős, fázós, nyirkos nap, és akkor minbdeki fortró fürdőre vágyik. És folyatja magára a vizet. Aki csak később jut oda, meg fog fagyni...hagyján, hogy odakinn is hideg van, de hogy jópáran ne tudjanak meleg fürcsit venni...az nem fair:)
a hidegvíz zélleg buli, 50 fokos hőségben.... :D

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hete #287270 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Egy igazi Raftingosnak meg sem árt a hidegvíz! hehh!

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hete #287208 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Egyébként 2005ben Szigligeten egyszer sikerült elkapnom a hidegvizet pedig ott aztán volt melegvíz dögivel:))

A hidegvíz az buli:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hete #287206 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Nem arról volt szó, hogy nem lesz melegvíz. Csak Velemben, én azon kevés szerencsések közöt voltam, akinek langyos víz még jutott. De többnyire mindeki hidegvízben fürdött (t.i. volt egy bojler, abban X liter víz, kb 100 emberre, és ugyanazt a zuhanyzóüt használták a fiúk és a lányok. De mivel a fiúk reggel fürödtek, akkor még volt melegvíz, mert éjjel volt ideje megmelegedni, de estére, amikor a lányok jöttek, addigra elfogyott...)
én csak arra vagyok kíváncsi, hogy itt is bojler van e (feltételezem igen - kérdés mekkora és mennyi), vagy kazán (kazánnak az az előnye azt hiszem, hogy folyamatosan melegít - nálunk a panelban kazán fűti a vizet)
ha kazán, az a legjobb, ami lehet, mert akkor folyamatosan van melegvíz. ha bojler(ek) van(nak), akkor van esély rá, hogy elfogy az előre melegített víz, és órák kérdése, hogy megint legyen.
Én csak arra próbáltam utalni, hogy ha a fürdést kb úgy rendezik le, mint a katonaságnál (egy két hímnemű talán még emléxik rá), akkor van esély arra, hogy mindekinek jusson melegvíz, mégha nem is ázhat alatta órákig.
Egyébként a gyors fürdés titka, hogy egyetlen zuhanyfejet egy időben (főleg tömeg esetén) legalább ketten hsnálnak egyszerre. ha érdekel valakit, elmondom, hogy akkor hogy működnek a dolgok, de három fővel is simán megy:))) (éljen a gólyatáboroztató tapasztalat :P )

És arra, a kérdésre, hogy mik a fürdési és egyéb tisztálkodási körülmények, a legjobban azt hiszem azok tudnak válaszollni, akik voltak lenn:)

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hete #287204 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Aeglos írta:

Alyr Arkhon írta: Ha jól láttam a képeken, van pingpongasztal. (igaz, hogy beton és nincs háló)

Ugye hoz valaki még rajtam kívül pingpongütőt meg labdát?


szabadtéri asztalon sosincs háló
lehet kapni fölszerelhetőset, és olyat kell vinni.
csak fölcsavarod az asztalra a két oldalon és kész...
ha valakinek van hozza el...


Nekünk van, elviszem szívesen, ha nem felejtem el :)
Más: Mért ne lenne melegvíz? Tudtommal nem mondta senki, hogy nem lesz...vagy igen? :)

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hete #287175 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Niph/Elentári írta:

Rabyn írta: a fürdéshez: ha esetleg nincsen melegvíz hát má hozzászoktunk nem?:))Majd melegítünk vizet a napon:)


Miért??? Idén akarom mondain 2005 ös tábor, szal volt melegvíz mindenkinek........ :clown:


De ez egyrészt 2006, másrészt más a helyszín ;)

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hete #287173 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Nálunk a jáccótéren amig volt pingpongasztal addig fémháló volt rajta:DD Aztán valami baromarcú ledozerolta a játszótérnek azt a részét és csak a betonplacc maradt utána:(

Tényleg itt an ilyen közöshelység cucc?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hete #287167 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Alyr Arkhon írta: Ha jól láttam a képeken, van pingpongasztal. (igaz, hogy beton és nincs háló)

Ugye hoz valaki még rajtam kívül pingpongütőt meg labdát?


szabadtéri asztalon sosincs háló
lehet kapni fölszerelhetőset, és olyat kell vinni.
csak fölcsavarod az asztalra a két oldalon és kész...
ha valakinek van hozza el...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hete #287161 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Rabyn írta: a fürdéshez: ha esetleg nincsen melegvíz hát má hozzászoktunk nem?:))Majd melegítünk vizet a napon:)


Miért??? Idén akarom mondain 2005 ös tábor, szal volt melegvíz mindenkinek........ :clown:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hete #287103 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Rabyn írta: a fürdéshez: ha esetleg nincsen melegvíz hát má hozzászoktunk nem?)Majd melegítünk vizet a napon:)

valaki hozzon slagot...rákötjük a kútra :P
amúgy ha mindneki siet a fürdéssel, és napközben szépen el van orsztva, hogy ki mikor megy fürdeni, akkor nagy zsufi nem lesz...és ha senki nem folyatja órákig magára a vizet, akkor kisebb az esély, hogy elfogy:)

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hete #287098 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
a fürdéshez: ha esetleg nincsen melegvíz hát má hozzászoktunk nem?:))Majd melegítünk vizet a napon:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
18 éve 3 hete #287089 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Alyr Arkhon írta:

Alison West írta:

Alyr Arkhon írta: Ha jól láttam a képeken, van pingpongasztal. (igaz, hogy beton és nincs háló)

Ugye hoz valaki még rajtam kívül pingpongütőt meg labdát?


Alyr, hozd a gumikéseidet is :P


Viszem.
Csak azt tudnám, hogy azt a rakás fegyvert amit elvileg viszek, miben fogom cipelni.
(mielőtt valaki megijedne, egyik fegyver sem valódi)


ez bennem is felmerült...mármint majd megint szándékomba áll elvinni a nagy,zöl horgásztáskám,amibe a látszat ellenére nem horgászfelszerelés,hanem az íjam,a tegezem és a bokenem,meg egy-két ütőfa van...plusz a gitárom is el akarom vinni...szal nem tudom mi lesz...de addig csak kitalálunk vmit:))

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.495 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére