IV. MTT születésnap

Több
17 éve 10 hónapja #292804 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: IV. MTT születésnap

Maglor írta: OFF:
Olyant lehet csinálni, h csak 16án dután/este megyek át Miskolcra? Csakmert aznap nekem még szigorlatom van... de utána át tudok ugrani hamar...

Nem off. :lol: Aki ennyire életveszélyben van, attól elfogadható. :wink:
Jöhettek részmunkaidőben is, az ilyen kívánságokat majd írjátok bele a jelentkezésbe.
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #292787 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: IV. MTT születésnap
OFF:
Olyant lehet csinálni, h csak 16án dután/este megyek át Miskolcra? Csakmert aznap nekem még szigorlatom van... de utána át tudok ugrani hamar...


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #292756 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: IV. MTT születésnap
Várunk még a program- és költségterv elfogadására, aztán jönnek a részletek. Addig kérdezzétek meg a naptáratokat, szívesen jönnétek- e! :) Lesz kb két hetetek jeletkezni, de remélem senki sem igényel ennyi gondolkodási időt. :wink:

Miskolcot azért választottuk, mert ott még nem járt az MTT és ha nem is a lakótelepek jelentik a fő vonzerejét, de akad néhány látnivaló a környékén. :) Egyébként bárhová szerveződik egy MTT- s program, sajnos lesznek, akiknek messze lesz, tudom és nagyon sajnálom az éppen érintetteket. A dolog jó oldala pedig az, hogy az országban mindenfelé vannak mtt- sek, és néha mindannyian összegyűlnek. :) Tehát kifejezetten örülni fogunk, ha a Miskolctól legtávolabb élő ember is eljön.

[size=9:9maysxsr](Rion, kérlek használj egy őrangyalhoz méltó kifejezéseket! ;) )[/size]
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #292734 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: IV. MTT születésnap

Rion Pendragon írta: scheisse! miskolc is sehr far für me :cry:

Nekem is, de Sopron is kb ugyanennyi lenne. Viszont még jó, hogy nem Nyíregyházára vágytak a szervezők. (Így is el fog menni csak az utazásra kb egy tizes...)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #292730 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: IV. MTT születésnap
scheisse! miskolc is sehr far für me :cry:
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #292637 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: IV. MTT születésnap
Köszi:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #292636 Írta: Brisa
IV. MTT születésnap téma létrehozva Brisa által
MTT szülinap!!!!

Főszervező: Panda

Idén is lesz szülinapja az MTT- nek, de az eddigiektől eltérően, ezúttal a negyedik. Ezt ünneplendő, Miskolcra vonulnánk egy hosszú hétvégére, jún. 16- 18 . (A közgyűlésen elhangzott Sopron csak megtévesztés volt.)
Előzetes programinfók: megnézzük a Diósgyőri várat, Lillafüredet, kisvonatozunk, barlangot látogatunk és felköszöntjük magunkat.
Anyagilag ez körülbelül 5000 Ft terhelést jelent diákoknak, 6000- t nem diákoknak , pontos árat néhány nap múlva mondunk. Ebben benne van a szállás 2 éjszakára, szombaton reggeli, ebéd, vacsora, vasárnap reggeli, a belépők és a helyi közlekedés.
Ami nincs benne: vonatjegy (Bp- ről diákoknak 660), pénteki vacsora és a Miskolctapolcai barlangfürdő belépője (diák 1100, felnőtt 1600), ezt vasárnap délelőttre tervezzük, nem kötelező, lehet csónakázni is.

Ez az egytelen MTT- s program, amire csak MTT- tagok jöhetnek, aki még nem az és szertene jönni, lépjen be!
Pár napon belül lesz konkrét ár, addig várjuk a kérdéseket (Rabyn és Panda).

Brisa
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.141 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére