Tolkien Születésnap 2007 szervezése

Több
17 éve 5 hónapja #303550 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2007 szervezése
Én a családi programok szervezésére szavaztam, mert időt és energiát szívesen szánok rá és tudok is, de szervezésebn sbszulút járatlan személy vagyok, kell vki aki kicsit odafigyeljen rám.
Amúgy amire megkérnek, azt szívesen.

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303544 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2007 szervezése
Én a színpadi dolgok szervezésére szavaztam, de lelkesen részt veszek a szabdidős tevékenységekkel kapcsolatos agyalásban is. És természetesen bármit, amit a helyszínen lehet segíteni ;)

Ankalimon, küldtem neked levelet, ötlet van benne a színpadi programpontokkal, a szerepjátékos programok egy részével, némileg a féltudományos-ismeretterjesztős-híresemberes izével, és egy est-fénypontja-programmal kapcsolatban. Ha úgy találod, h jó, rakd be nyugodtan valahova, vagy szólj, és a nép eláé tárom, ha nem jó, akkor hagyjuk, de szólj, h milyen irányban próbálkozzak...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303533 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2007 szervezése
Résztvevő lennáék a helyszíni lebonyolításban plusz előadnék.

Amúgy Rabyn: nálad a pont és a kincsesláda. Kéretik nagybetűkkel, pirossal kiemelni!!!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303529 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2007 szervezése
Léciléci ha valaki azt mondja, hogy EBBEN tudnék segíteni vagy EBBEN akkor az csinálja is meg ha majd kiszabják rá a feladatot.
Én a dekorban (megcsinálni nem tervezni) és a családi programokban tudok segíteni.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303525 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2007 szervezése

Ankalimon írta: Igen, ez tényleg baj - bár szerintem teljes erőbedobással leginkább egyben lehet résztvenni.

Azt javaslom, hogy mindenki azt írja be, amelyikre ténylegesen a legtöbb időt szán.


Nem biztos, lehet, hogy valaki sokrétű, és bírja a terhelést.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303524 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2007 szervezése
1. Színpadi produkciók (dráma, paródia, trailer, kórus, tánc, zenekar, bábelőadás)
3. Családi szabadidős programok és játékok (szerepjáték, live)

ezekben részvétel (szereplőként/rendezőként, mesélőként), illetve némi előzetes agyalás is belefér, de az csak minimálisan (a próbák elveszik a maradék időt :P )

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303521 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2007 szervezése
Hát én legalább négyet jelölnék, de inkább többet...
Másokkal, külsősökkel tárgyalni nem tudok, mert azt tanulni kell még, és a pénzügyekhez sem értek, de (abban az esetben ha a táborszervezés nem foglal le) bármi mást vállalok szerintem.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303519 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2007 szervezése
Igen, ez tényleg baj - bár szerintem teljes erőbedobással leginkább egyben lehet résztvenni.

Azt javaslom, hogy mindenki azt írja be, amelyikre ténylegesen a legtöbb időt szán.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303516 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2007 szervezése
A baj, hogy csak egyre lehet szavazni. Részemről a tudományos programokban és a színpadi produkciókban vállalok részvételt.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303514 Írta: Ankalimon
A Magyar Tolkien Társaság a tagok és szimpatizánsok önkéntes munkájára építi minden tevékenységét. Az eddigi legnagyobb volumenü rendezvényeink, a Tolkien Születésnapok is annak köszönhetik eredményüket, hogy 30-50 lelkes ember szabadidejének jelentős részét erre szánta, és megvalósította a kitalált programokat.

Az idei LEP szervezésével kapcsolatban a legfőbb bizonytalanság, hogy vajon van-e elegendő ember, hogy a hátralevő két hónapban elvégezze a szükséges munkát.

(A LEP szervezésére egyébként elegendő két hónap. Az első, és mindmáig legnagyobb LEP szervezése igazából csak november közepén indult el.)

A munkát öt fő területre lehet osztani:
1. Színpadi produkciók (dráma, paródia, trailer, kórus, tánc, zenekar, bábelőadás)
2. Ismeretterjesztő/tudományos programok (előadások, szimpóziumok, kerekasztalbeszélgetések)
3. Családi szabadidős programok és játékok (kézműves, kreatív foglalkozások, szerepjáték, drámajáték, társasjáték, számítógépes játékok, vetélkedők)
4. Helyszíni lebonyolítás (dekoráció, pakolás, jegyszedés, infópult, tájékoztatás, stb.)
5. Előzetes propaganda, reklám (újságcikkek, TV, Rádió interjúk, internetes és újsághírdetések, plakátolás, szórólaposztás Budapesten és vidéken)


Mind az 5 terület fontos, de jelen helyzetben a sikerhez elsősorban az 5. terület profi kivitelezése a kulcsfontosságú


Arra szeretnélek kérni benneteket, hogy a mellékelt szavazással jelezzétek: a jelnlegei élethelyzetetekben, egyéb elfoglaltságaitokat figyelembe véve milyen típusú munkát tudánátok vállalni a LEP szervezésében.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.385 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére