Kószák Szövetsége

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35587 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Én is benne vagyok, naná, majd néha bekukkantok:-)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35586 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Tetszik az ötlet! Végre vannak olyanok, akik tudják, mit jelent álomvilágban élni. Jó lenne összehozni egy ilyen elvarázsolt társaságot. Hajrá Tünde-lány
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35585 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Most találtam meg ezt a topic-ot! Szerintem jó ötlet. Én is álmodozó típus vagyok igazából, de ha egy kicsit is egyedül akarok lenni, vagy elgondolkodom valamin, már rögtön azt kérdezgei mindenki, hogy mi a bajom, mért vagyook ilyen. Azt hittem kevés ilyen emberke van, és természetesen az a kevés is teljesen máshol él:)) De itt is jó sokan vagyunk és ez tök jó! Én benne vagyok mindenben!<br> Ne nézzetek hülyének, de valaki le tudná írni, mi is igazából a szerepjáték, Nagyjából tisztában vagyok vele, de nem értem!!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35584 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Kósza-szövetség? Vegyetek föl tagnak!! :) Tünde-lány, ez tutti ötlet volt!<br> Áfonyának igaza van! Mit szólnátok egy szabályzathoz? :) <br> Csók. Rayan
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35583 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Élô szerepjáték?Én még életemben összvissz 2x zerepjátékoztam(sítáborban,a játékmesterünk az elsô nap eltörte a lábát)szóval én nem nagyon tudnám elképzelni az élôt....Szóval aki jobban otthon van a témában az írhatna részletekt....
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35582 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Nicsak, kedves Eglarcarien kollega!<br> <br> Megy, majd a jövő héten, most nincs nálam... illetve... ha megtalálom a neten, küldöm! Ráérsz? Nem jössz a vhatelős topicba?<br> <br> Bocs: a fenti OFF...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35581 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
O.K. Akkor jöhet az a szabálykönyv!<br> :) ))
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35580 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Élő szerepjáték? Hmm... Mink itten már próbálkoztunk vele, de ennek csak akkor van értelme (szerintem, ha az eredeti témát igenis komolan veszem - és miért ne venném, ha már belefogtam?), ha komolyan csináljuk... Lsd. pl a Live Vampire anno, ahol egész éjszaka össz-vissz két harc volt... Meg lehet ezt oldani így is, de csinálhatunk (szigorúan csak a buli miatt) élő fantasyt is, és akkor üsdvágdnemapád... :-) Akit érdekel, küldhetek live RPG szabálykönyvet...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35579 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Sok hülye beöltözik különböző jelmezekbe, és fakardokkal csépelik egymást. <br> Legalábbis a kívülálló ennyit lát.<br> Ha szoktál szerepjátékozni, akkor már lesz némi fogalmad róla(legalább annyi mint nekem, ugyanis én sem vettem még részt élő szerepjátékon) ... tehát ugyanaz mint a normál, csak magad alakítod az általad elképzelt karaktert. Viszont ide is kell KM azaz egy szervezőcsapat, akik vezetik a kalandozókat.Ők hozzák létre a bonyodalmat, és ők a bírák is.Ennél én sem tudok sokkal többet, de utánaérdeklődök amennyire lehetséges, feltéve ha lesz érdeklődés.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35578 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
konkrétan milyen az az élő szerepjáték? nem értek hozzá, magyarázd el légyszi!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35577 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Mit szólnátok mondjuk egy <br> ÉLŐ SZEREPJÁTÉK-hoz? <br> Olyan régóta ki akartam próbálni.Véleményem szerint ez a társaság van elég elvetemült hozzá.<br> Várom a véleményeket.<br> / majd hétfőn megnézem mit írtatok /
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35576 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Eglarcariennek teljesen igaza van (már csak azért is, mert engem idézett... :-) ))) )!! Szóval: tegyetek/tegyünk valamit az ügy érdekében! Ki mire hajlandó? Ki mit csinál meg? Bármiben szívesen segítek, amennyire időm engedi... Szóval nem ússzátok meg, én is jövök!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35575 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
bocs, 'tízparancsolatot' akartam írni...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35574 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Írhatnánk egy ilyen ízparancsolatot vagy szabályzatot, tudjátok, mint a cserkészeknél! :D DD<br> Én mint kósza, fogadom... :)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35573 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Nos, ha már ilyen kellemes meglepetést okozattok nekem, akkor emondom, mire gondoltam.<br> Zehát az kéne, hogy először kicsit egybekovácsolódjon így neten a társaság, és a továbbiak majd még eldőlnek.<br> Tehát aki úgy gondolja, hogy tényleg van elég álmodozó ehhez, az dobjon meg egy emaillal.<br> Köszi.<br> Na, és hogy egy témát is feldobjak..hmmm..mi is legyen...fogalmazzuk meg elveinket???:-)<br> Jaj, gyerekek hulla vagyok, holnap jobban összeszedem amjd a ondolataimat, most megyek, jó?!<br> Sziasztok!<br> Kata t.t.és k.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35572 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
A tipp nem rossz! Részletek esetleg?
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35571 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Még hogy hülye ötlet??Tök jó,engem is mármindenki azzal húz,hogy dec. óta(akkor olvastam először a gyu-t) totál el vagyok szállva....Szóval szerintem naggyon jó ötlet...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35570 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
eltévedtem, vagy csak kószálok?<br> <br> Merre menjek, szóljatok?<br> Hátra vagy előre?<br> Az erdőben megbotoltam <br> egy nagy, csúnya kőbe.<br> (Karinthy)<br> Nos, bár utam rángat tovább, hátha bírok mással utat járni.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35569 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Tök jó! Tök lelkes vagyok! Egyre többen vagyunk! Látod Tünde-lány nem volt hülye ötlet! Sőt sokan élnek még(vagy csak szeretnének )valahol máshol:-)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35568 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Végre hasonló emberek között! Kószáljunk együtt! (Ebből ugye kiderül a lelkesedésem?). Én is javíthatatlan álmodozó vagyok, és legszívesebben Középföldén élnék!<br> Azt még nem tudom mi lennék legszívesebben, de majd kitalálom.<br> Szóval hajrá!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35567 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Végre!!<br> Már kezdtem megijedni, hogy életem végéig magányosan kell álmodoznom!A valódi kószálás is jó ötlet!<br> Mi lenne a szövetség lényege?
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35566 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Én is, Elanor. Ezért sokat szidnak is...<br> Tünde-lány: De ne csak szövegeljünk, hanem térjünk a tárgyra, ahogy Dínchamion mondta a filmes topicban! Szóval megalakíthatnánk a Szövetséget, és a 'kószálás' se lenne éppen rossz ötlet! :) ))
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35565 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Rám is jellemző, hogy egy méterrel a föld felett lebegek... :) <br> Sztem jó 5let, csak Svindlert kéne megkérni, hogy ne törölje ki ezt a topicot...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35564 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Hello Tünde_lány!<br> Szívesen lépnék be egy ilyen szövetségbe! Eppen Ma ugattak le a barátaim, hogy én nem a valóságban, hanem a saját kis álomvilágomban élek. És egyébként miből állna ez a Kószák Szövetsége? Nem igazán értem, hogy mire gondolsz, pedig nekem azán nagy a fantáziám!! Kósza tündelánynak pedig szerintem igaza van a kószálást illetően.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35563 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Jó ötlet és nem hülyeség!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35562 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Üdvözlet! Mióta van ez a topic (most láttam meg) jó ötletnek tartom ezt az egészet
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35561 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Hm...lehet. Bár nekem ennek még vannak spec. szülői akadályai....őszintén örülök a lelkesedésnek, nagyon féltem, hogy le fogtok hülyézni...<br> Nos, szövetségünk működését mivel is kéne kezdeni?<br> Elsőként nyitok egy szobát a ygaloglon, meg fogjátok találni...<br> És várom az ötleteket.<br> Első témának mit szólnátok ahhoz, hogy miért nincs sok normális ember? Najó, nem, nem leszek ünneprontó.<br> Na, megyek, megnyitom, de közbe persze írogassunk ide is...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35560 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Hűha hova tévedtem? Azt hiszem már a nevem miatt is illene idetartoznom:-)Meg hát rokon nyitotta a topicot:-)Szóval szerintem ötletes, jó a topic neve és érdeklődve várom mi lesz.<br> ui:szerintem néha tényleg elkószálhatnánk, úgy istenigazából:-)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35559 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
mindennel egyetértek!<br> Namarie,Kósza barátaim!<br> Kyra
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35558 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Fuu,én mért csak most tom meg ezt?:)<br> Ha ide a javíthatalan álmodozókat várjátok,akkor én is benne vagyok!<br> Most sjanos mennem kell.Szaisztok!
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.567 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére