Kószák Szövetsége

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35557 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Kedves mindenki (especially Tünde-lány)!<br> <br> Nem akarok pesszimista, rosszmájú, stb. lenni, de ha végigolvasod a topic-listát, akkor találhatsz kettő, azaz kettő hasonló dolgot: a Tolkien Tanulmányokat Lamorak, ill. az Aldeon-MTT-t jómagam (leánykori nevem: Skarlát James) égisze alatt... Amit mondani akartam az az, hogy mindketten próbálkoztunk ilyesmivel, de elég hamar az érdektelenség sűrűjébe veszett a téma...<br> <br> Mindazonáltal (nehogy megkövezzetek) minden ilyesmiben benne vagyok, számomra Tolkien szent (egy bizonyos értelemben), és minden megmozdulásban szívesen segítek (lsd. pl. film). De jó lenne, ha felvennéd a kapcsolatot Lamorakkal vagy velem, mert több szem többet lát... :-) <br> <br> Szóval hajrá, de csak okosan! Ha fejlemény van, szóljatok, meg akkor én is nézegetem majd ezt a topicot (is)... Amúgy ilyesmi szervezésére a Café elég jó hely, főleg hogy már volt egy találkozó ilyen ügyben is, meg lesz most pénteken is. Szal érdeklődj és gondolkozz! Sok szerencsét!<br> <br> P.S.: Ha nem derült volna ki: én benne vagyok!!!!!!!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35556 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Tünde-lány: egy kicsit bővebben?
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35555 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Én is! Éljenek a Kószák!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35554 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Ez jó! Én benne vagyok!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35552 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Jó ötlet! :) Mellesleg miért is ne kószálhatnánk az erdőben, mondjuk gyakorlati Szövetség-kiránduláson...? :) )
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35553 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
sziasztok... rég voltam errefele! Mi újság?
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35551 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Nekem is tetszik az ötlet! (nevemből adódóan álmodozó vagyok:)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35550 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Neekem tetszik! Én is ilyen elvetemült álmodozó vagyok. És inkábbélnék Középfölde erdejeiben mint ezen a Földön. Rám számíthasz!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35549 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Tünde: nagyon szorítok! Jó vállalkozás. Éppenséggel talán felbukkanok majd errefele... ;)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35548 Írta: Anonymous
Kószák Szövetsége téma létrehozva Anonymous által
Gyerekek, tudom, hogy így elsőre a címen meg fogtok lepődni, és gyerekesnek fogjátok találni a felvetésemet, de kérlek gondoljatok bele egy kicsit,és olvassátok el, amit írtam, ha mást nem, ennyit megér, kérek mindenkit.<br> Tehát elhatározatm, hogy valamiylen úton-módon megkísérlem egy csoportba tömöríteni a magamfajta javíthatatlan álmodozókat és Tolkien-rajongókat, akiknek elegük van a sok semmilyen, eltompult, idióta, minket körülvevő emberből és eseményből , és szeretnének egy kicsit, nem csak simán fórumon, hanem a fórumon belül is egy külön topicban <br>okonlelkezni.<br> igazából az egész így leírva hülyén hangzik, és tuti mindenki el is kapcsol, nincs is vele semmi célom, de szerintem fontos lenne, hogy a magamfajta emberkék-vagyunk néhányan, csak sajnos ez nem mindig tűnik fel, vagy nem mindig jönnek össze az ilyen emberkék- egy kicsit egymás között lehessenek.<br> és a fórumon sem mindenki ilyen.<br> Szóval ha valaki lát fantáziát egyfajta modern és elméleti kósza Szövetség létrehozásában, az írjon!<br> (u.i. fáradtabbaknak: nyugi, nem kószálni akarok hazánk erdeiben:-) )
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.297 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére