Művészetek Völgye 2007

Több
16 éve 7 hónapja #343925 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007

Phaedra/Namarie írta:

Aeglos írta:

Aeglos írta: Sziasztok!

Ankalimon autójának a csomagteréből ma került elő egy téglalap alakú ezüstös-áttetsző anyagból készült cippzáros neszeszer sminkszerekkel.
Akinek hiányzik hívja Ankalimont vagy engem, privit is írhat az illető.


Ha senki nem jelentkezik érte egy héten belül, akkor fogom, és elosztogatom a tartalmát, ami meg nem kell senkinek, kidobjuk...

Tényleg nem hiányzik senkinek?? 8O
Aki ezt olvassa, szóljon már az MTT-s női ismerőseinek, hátha valaki nem olvas fórumot, csak úgy nyitott csomagtartókba célbadob neszeszerrel... :D


nemIdhrené véletlenül?


Nos, én nem tudok róla, de a ha megteszed, hogy a legközelebbi közös összeröffenésre magaddal hozod, megnézem. De ha az enyém mégis véletlenül, akkor kezdek szenilis lenni, mert én úgy érzem, semmim nem hiányzik :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #343858 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007

Aeglos írta:

Aeglos írta: Sziasztok!

Ankalimon autójának a csomagteréből ma került elő egy téglalap alakú ezüstös-áttetsző anyagból készült cippzáros neszeszer sminkszerekkel.
Akinek hiányzik hívja Ankalimont vagy engem, privit is írhat az illető.


Ha senki nem jelentkezik érte egy héten belül, akkor fogom, és elosztogatom a tartalmát, ami meg nem kell senkinek, kidobjuk...

Tényleg nem hiányzik senkinek?? 8O
Aki ezt olvassa, szóljon már az MTT-s női ismerőseinek, hátha valaki nem olvas fórumot, csak úgy nyitott csomagtartókba célbadob neszeszerrel... :D


nemIdhrené véletlenül?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #343672 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Megkérnék minden előadót, aki Monostorapátiban előadott, hogy töltse fel az anyagát a Tolkien.HU-ra (ha még a LEP kapcsán nem tette volna meg)! Köszönöm! :D
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #343215 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007

Aeglos írta:

Aeglos írta: Sziasztok!

Ankalimon autójának a csomagteréből ma került elő egy téglalap alakú ezüstös-áttetsző anyagból készült cippzáros neszeszer sminkszerekkel.
Akinek hiányzik hívja Ankalimont vagy engem, privit is írhat az illető.


Ha senki nem jelentkezik érte egy héten belül, akkor fogom, és elosztogatom a tartalmát, ami meg nem kell senkinek, kidobjuk...

Tényleg nem hiányzik senkinek?? 8O
Aki ezt olvassa, szóljon már az MTT-s női ismerőseinek, hátha valaki nem olvas fórumot, csak úgy nyitott csomagtartókba célbadob neszeszerrel... :D


nem is tudom, jelentkezzek-e.....? :P :P :lol:
(oké, hülyülés OFF)
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #343186 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007

Aeglos írta: Sziasztok!

Ankalimon autójának a csomagteréből ma került elő egy téglalap alakú ezüstös-áttetsző anyagból készült cippzáros neszeszer sminkszerekkel.
Akinek hiányzik hívja Ankalimont vagy engem, privit is írhat az illető.


Ha senki nem jelentkezik érte egy héten belül, akkor fogom, és elosztogatom a tartalmát, ami meg nem kell senkinek, kidobjuk...

Tényleg nem hiányzik senkinek?? 8O
Aki ezt olvassa, szóljon már az MTT-s női ismerőseinek, hátha valaki nem olvas fórumot, csak úgy nyitott csomagtartókba célbadob neszeszerrel... :D

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342672 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Sziasztok!

Ankalimon autójának a csomagteréből ma került elő egy téglalap alakú ezüstös-áttetsző anyagból készült cippzáros neszeszer sminkszerekkel.
Akinek hiányzik hívja Ankalimont vagy engem, privit is írhat az illető.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342031 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Mért lennének rajta a tábori dvdn a kapolcsi képek?:))

Csak a tolkienhu képtárában lesznek benne majd.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342030 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
A kapolcsi képek is rajta lesznek a tábori DVD-n vagy csak kizárólag a táboriak?

Amúgy Kapolcs nagyszerő volt! Utólag is köszönet mindenkinek, aki jelenlétével emelte a rendezvény fényét! :D

Melian: az a gyűrű lehet, hogy Adelardé, ha jól emlékszem, pár oldallal ezelőtt kereste is. [size=9:1a2i9pfg](Nem tudom, írt-e már privit vagy nézett-e mostanában Fórumot.)[/size]

"Elen síla lúmenn' omentielvo."
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342018 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Mint minden képet ami mtts rendezvényen készült, KAPOLCSI KÉPEKET is KÜLDJETEK! Különben nem lesz ám a galériában róla semmi se...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #341891 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Kedves Kispajtások,

ezer bocsánat azért, hogy csak most került elő (költözöm, stb... :oops: ), de:

Nálam van egy Egy Gyűrű, lánccal együtt: a lánc ezüst színű, a Gyűrű valaha aranyozott lehetett, piros felirattal, már eléggé kopott.

Akinek hiányzik, az kérem, írjon privit!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #341886 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007

Menelvagor írta: Üdv!
Meg tudná adni valaki Márk (Vezetéknevét nem tudom :oops: Móriában Legolas volt) Nickname-ét és valamilyen elérhetőségét?
Üdv!
Menelvagor voltam


Privi ment

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #341885 Írta: Menelvagor
Menelvagor válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Üdv!
Meg tudná adni valaki Márk (Vezetéknevét nem tudom :oops: Móriában Legolas volt) Nickname-ét és valamilyen elérhetőségét?
Üdv!
Menelvagor voltam
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #341333 Írta: Rózsa
Rózsa válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Sziasztok!

Nem hiányzik valakinek egy kék, delfines frottirtörölközője? A jelmezek közé keveredett...
Nálam átveheti. :-)

Rózsa

Nekünk arról kell döntenünk, hogy mire használjuk az időt, ami megadatott"
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340580 Írta: Menelvagor
Menelvagor válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Andris és Remzi!

Dobjatok egy mailt léccives a metalli.cat@freemail.hu címre!

Köszi!

András
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340511 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Na, hát végigkérdeztem pár embert, nincs válasz.... :?
Szóval találtunk itthon egy sötétkékes, szürke galléros L-es pulcsit, Tenox logóval és benne egy pólót - akinek kínzó hiányérzete van, írjon!
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340133 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Nagyon jó volt. Tényleg. Szóval le a kalappal mindenki előtt.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340122 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Csatlakoznék Menelvagorhoz, külön köszönet Ranának a vesszőiért és a segítségért, Narbelethnek a szerencsenyakláncért és a támogatásért :) nameg mindenkinek ;)
Képek hamarosan világhálón
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340060 Írta: Menelvagor
Menelvagor válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Sziasztok!

Nagyon jól éreztem magam a völgyben. Télleg király volt minden.....Nekem a legjobban a Jelmezes felvonulások tetszettek....

kiemelt üdvözletemet küldöm Remzinek, Iczkének, Andrisnak, Erynek, Esgalnak (mégegyszer köszi a jelmezeket és a narrációt), Gumipóknak (Kiály voltál! :D ), Ankalimonnak, Meliannak, és mindenkinek akivel sikerült összeismerkednem Völgyzugolyban. Köszönjük szépen a fellépési lehetőséget. Még találkozunk!



:bounce: mert ő egy igazi mártír, mert ő egy igazi mártír, salala :bounce:
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340042 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Sziasztok!

Eltűnt a köpenyem Apátin. Ami betette Adelardék sátrába, de ők nem vitték el, ezért vki később távozó tehette el.
Ha vmit tudsz róla, kérlek, jelezd nekem!
Köszi!

Képek lassan feltöltésre kerülnek itt:
freemail.hu/fototar/gyujtemeny.jspv?setId=1853971

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339657 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Képeket küldözgessétek nekem, hogy egyszermajd ha lesz új tolkienhu akkor felkerüljenek:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja - 16 éve 8 hónapja #339654 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Az én képeim is felkerültek. :)
kep.tar.hu/ryanakepek/50514547
Egészben innen lehet letölteni, ha vki szeretné.

Továbbá 2 részletben, elég tré minőségben megtekinthető a Regardez is. :)
youtube.com/watch?v=pKstKimSntY
youtube.com/watch?v=ulCT6qBaCqA

Ja igen, nagyon jól éreztem magam. :)
Annyi, h nem tudom arra nem lehet-e vmi hatást gyakorolni, h ne a Völgy leghátsó csücskében legyünk... Nem tudom hogyan osztják ezt be, de ha népszerűek voltunk akkor megszánhatnának vmi frekventáltabb hellyel. :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339641 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Naon jók. Gratula. :hello: :bounce: :hello: :bounce:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339617 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
A Völgyben készített képeim első adagja fenn van: www.kep.tar.hu/eldamire :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339326 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Én is úgy szerettem volna elmenni,de egy nem várt egy hetes korházi tartózkodás miatt lemaradtam mindenről :cry: :cry: :cry:

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339179 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Már majdnem mindent elmondtak előttem. Én csak annyit írnék, hogy legközelebb (a mostani tapasztalatok alapján) jobban tervezzük meg azt a programot, ami bekerül a fesztivál programfüzetébe. Ez az egy dolog roppant kaotikusnak tűnt nekem (még akkor is, ha ez a helyszínen tapasztaltakhoz való rugalmas alkalmazkodás következménye). Így a látogatók egy része nem kapta meg azt, amiért odalátogatott, illetve nem tett jót az előadók idegeinek sem. (Maximális tisztelet illeti őket azért, mert ez az előadások, illetve a programok színvonalán szinte nem is látszott…szerintem akkor is csak nekünk.) Így fordulhatott elő olyan is, hogy Csincit és engem beosztottak a daltanításhoz, majd nem sokkal utána a Móriát áttették ugyanarra az időpontra…
Elnézést, ha már megemlítették ezt előttem. Ez esetben nyugodtan töröljétek a hozzászólást :) .

Az sszzzööörrnnyyűűűűssséééggeesss...iszooonnyyúúúútatoosss... Marlooog Bbbbóóóóólliinnnááááááábbóóóóólll :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339107 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Szeretném megerősíteni a Gandalf által korábban elmondottakat: a mintegy 70 MTT-s és szimpatizáns résztvevő 99,9 %-ban a helyszínhez és a Völgy szellemiségéhez méltó módon tette a dolgát, és próbált kikapcsolódni. Valóban történt 4 kisebb baki, amelyek kapcsán majdnem sikerült összevesznünk az egész Völgy fesztiváligazgatójával, Monostorapáti polgármesterével, az óvoda személyzetével és a műszaki hátteret biztosító szolgáltató céggel... Azonban szerencsére a közelben levő MTT-sek gyors közbeavatkozása eleve kisebbítette a "kárt", illetve kisebb részben a megfontolt diplomáciai akcióknak, nagyobb részt pedig a programunk nemvárt szinvonalának és népszerűségének köszönhetően végül az összeset sikerült teljesen elsimítanunk. Reményeim szerint minden érintett (az óvoda, a község és a fesztivál vezetői is szívesen látnák, ha jövőre is részt vennénk a programban.)

Ezzel természetesen nem akarom bagatelizálni a történteket. MTT-s rendezvényen soha többet nem fordulhat elő:
1. hogy, nem vagyunk kellő, és megkérdőjelezhetetlen tisztelettel más alkotók programjai iránt (és nem csak a fesztiváligazgató saját színháza tekintetében);
2. hogy bármilyen külső szemlélőben az a látszat keletkezzen, hogy a fegyveres programjainkon nem tartunk be minden elképzelhető biztonsági szabályt;
3. hogy nem vigyázunk gondosan a ránk bízott nagyértékű eszközökre, berendezésekre;
4. hogy az MTT programhelyszínén, az általunk szervezett szálláshelyen valaki a túlzott alkoholos befolyásoltság látható jeleit produkálja (még akkor is, ha egy ilyen jellegű rendezvényen a szokásos alkoholtilalom kivitelezhetetlen is).

Ezzel részemről a témát e nyilvános fórumon lezártnak tekintem. Az egyes esetek, személyek és hibák tekintetében állok mindenki rendelkezésére a különböző privát csatornákon, a rendezvény értékelő megbeszélésén (aminek helyét és idejét itt is meg fogjuk hírdetni) vagy akár az MTT soron következő, a nyári programokat is értékelő elnökségi ülésén.


u.i.: Külön meleg köszönet a vasárnap hajnali színpadtisztító kommandónak.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339103 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Szeretnék nagy-nagy köszönetet mondani mindazoknak, akik szervezői munkájukkal, szereplésükkel, vagy akár csak részvételükkel támogatták, hogy az MTT 3 év után visszatérhetett a Völgybe. Az előző megjelenésnél változatosabb, bőségesebb és szinvonalasabb programmal jelentünk meg, amely eredményeként csütörtökön kb 300, pénteken mintegy 100 és szombaton 200 körüli látogatónk volt - ezzel állítólag a monostorapáti Óvoda helyszínen az utóbbi évek legnagyobb létszámú közönségét vonzottuk.*

Részben az eltelt három év, részben az egészen más rendezvény-koncepció miatt ez tulajdonképpen egy vadonatúj rendezvényünk volt, amelynek emiatt rengeteg tanulsága van. (Valamit először csinálni mindig összehasonlíthatatlanul nehezebb, mint sokadszor a bevált receptet kisebb módosításokkal követve, illetve a lebonyolítási rutinra építve.)
A tanulságokat éppen ezért érdemes gondosan kielemezni, hiszen várhatóan mostantól ez is bekerül az MTT éves programnaptárába, és jó lenne, ha egy-két év alatt e programunknál is kialakulna a megnyugtató szervezői gyakorlat.

Az értékeléshez azonban talán érdemes először felidézni, hogy mik is voltak a céljaink a rendezvénnyel:
1. Az ország egyik legnagyobb, és minden bizonnyal a legszínvonalasabb kulturális fesztiváljának keretében népszerűsítsük a tolkieni mitológiát, és az MTT tevékenységét.
2. Nagylétszámú és igényes "külsős" közönség előtt adjunk lehetőséget a Társaság különböző alkotócsoportjainak a bemutatkozásra.
3. A nagytáborokhoz képest kötetlenebb, a szórakozásra és kikapcsolódásra koncentráló, de a Völgy 1300 kulturális programjának köszönhetően színvonalasan eltölthető 1 hetes programot biztosítsunk magunknak.

Kérlek benneteket, hogy e célkitűzések figyelembevételével akár itt a fórumban, akár a nekem címzett e-mailben részletesen írjátok le, hogy mi volt kifejezetten jó abban amit csináltunk, mi volt teljesen rossz, mit kell vagy lehet módosítani, illetve milyen újabb ötleteitek vannak, hogy ezt a három célt hatékonyabban tudjuk elérni.

Hajrá!


*[size=9:3egibo0b]A dologhoz azért hozzátartozik, hogy ez egy meglehetősen félreeső helyszín, amely vélhetően nagyrészt a nagy távolság és a bonyolult megközelítés (minden irányból át kell vergődni a kapolcsi dugón) miatt volt eddig ilyen alacsony látogatottságú.[/size]


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339102 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Haliho!
Azt hallottam, nagyon ugyesek voltatok, es meg jol is ereztetek magatokat! :) Gratulalok igy latatlanban is! ;)
Annak a 23 embernek pedig, aki beleirt, nagyon-nagyon koszonom az sms-t! 8) Tovabbi jo nyarat! ;)
Kincso

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339093 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Jelentem,hogy én elkezdtem már feltölteni a képeket,de még erős törölgetés után is maradt vagy 5-600,úgyhogy türelmeteket kérem:)

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339076 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Attila: a képeket töltsd fel valami tárhelyre, nagyon könnyű ezekre regisztrálni, főleg a kep.tar.hu-ra, talán ez a legelterjedtebb, bár ezt nem lehet külföldről böngészni, de sebaj. Illetve küldd el őket Rabynnak hogy feltehesse őket a TolkienHU galériába.

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.664 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére