Új MTT póló az 5 éves születésnapra

Több
16 éve 10 hónapja #327984 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Új MTT póló az 5 éves születésnapra

Nóli i linantea írta: Melian ezek szerint a kábé ötletet is lehet küldeni?

Nóli, ha nincs más, akkor lehet... :)

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327977 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Új MTT póló az 5 éves születésnapra

Rabyn írta: Én ilyenre terveztem ahátát:

csillagvirag.freeblog.hu/files/polocska1.JPG

És iylenre az elejét:D

csillagvirag.freeblog.hu/files/polocska2.JPG


Az elején az a kis cucc, azmiaz? Meg lehetne nézni kicsit nagyobb nagyításban?

Egyébként ha leírod magyarul, hogy mit szeretnél tünde betűkkel, akkor megcsinálom...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327963 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Új MTT póló az 5 éves születésnapra

Rabyn írta: Én ilyenre terveztem ahátát:

csillagvirag.freeblog.hu/files/polocska1.JPG

És iylenre az elejét:D

csillagvirag.freeblog.hu/files/polocska2.JPG


Szerintem az elején maradjon ott az a 'Valami tündebetűs szöveg'

Thereon, a vándorló varázsló
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327950 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Új MTT póló az 5 éves születésnapra
Ave!

Bocsi a póló hátát és az elejét felcseréltem tehát szerintem a háta jó és az eleje fura de cuki! :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327949 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Új MTT póló az 5 éves születésnapra
Nekem az a véleményem, hogy attól, hogy valami Anno az nem jelenti azt, hogy feltétlenül öregnek kell lennie! :evil: Meg tudod egyépként is a Tolkien.hu-n már láttam kiírva, hogy anno 2002. Szóval szerintem a kérdésedre adott válasz: NEM.

Rabyinnak: Szerintem az a póló amit feltettél nagyon jól néz ki. Már mint az eleje. A hátulja kicsit legalább is engem meglepett. Furának tartom. De mondjuk aranyos! :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327905 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Új MTT póló az 5 éves születésnapra

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327894 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Új MTT póló az 5 éves születésnapra
[size=9:22omf622]az anno mintha kicsit komikus lenne, ha nincs mögötte nagy kor, nem...? magánvélemény.[/size]

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327887 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Új MTT póló az 5 éves születésnapra
Ave!

Az jó, hogy ha fényképként küldöm el az ötletet az osztálytársam rajzával?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327874 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Új MTT póló az 5 éves születésnapra

Ulmo írta: Szolgálati közlemény

Kedves Aeglos, ekkora képeket NEM SZÚRUNK BE a hozzászólásba. A linkeken úgyis elérhetőek a képek, ezért a hozzászólásodból töröltem őket.

Szolgálati közlemény vége

Remélem, a művet beküldted a pályázatra.


Bocsánat, nem találtam a fórum netikettben a képek nagyságára vonatkozó limitet, valamint erre a limitre vonatkozó moderálási szabályt.
Ha tényleg rosszabb tőle a fórum írjátok bele, de szerintem indokolt volt, hogy a póló topikjába bekerüljenek a pályamunkák, pláne, hogy a 40 kB-os kép nem nagy.

(Egyébként amiket kitöröltél nem voltak bent linkként, utólag megoldottam, már nem probléma.)
Ha Te mint Admin indokoltnak érzed, legyen így.

(Persze pályázatként elküldtem Meliannak már tegnap este... :wink: )

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327859 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Új MTT póló az 5 éves születésnapra
Szolgálati közlemény

Kedves Aeglos, ekkora képeket NEM SZÚRUNK BE a hozzászólásba. A linkeken úgyis elérhetőek a képek, ezért a hozzászólásodból töröltem őket.

Szolgálati közlemény vége

Remélem, a művet beküldted a pályázatra.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327819 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Új MTT póló az 5 éves születésnapra
Itt egy pólóterv.

A Mória-kapu képet Vewy készítette, a hátoldali fehér fa a filmbeli szimbólum alapján készült, de módosítva lett. Ezek alapján copyright problémák nem merülhetnek fel...

A póló színe sötétkék ("NAVY").

A tervek:
Elől->
Hátul->

A grafikák nagyban:
Elől->
Hátul->

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327775 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Új MTT póló az 5 éves születésnapra
Melian ezek szerint a kábé ötletet is lehet küldeni?

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327761 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Új MTT póló az 5 éves születésnapra
Ave!

Ivettnek:Nagyon örülök, hogy akkor aki nyer az kap egy ingyen pólót olyan happy vagyok.
Rabynak: Te is írj ötletet és akkor többől lehet választani! :wink:
Melyannanak:Ok! Megmondom neki, hogy odaküldje! :wink:
Mindenkinek: Nos ha (úgy tűnik), hogy ez mindenkinek megfelel akkor készülni fog a rajz! :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327757 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Új MTT póló az 5 éves születésnapra

Ivett írta: Hát nem tudom ki hogy szeretné, de szerintem Attilának abban igaza van, abban hogy ha valaki megnyeri a pályázatot, az kapjon egy pólót. Szerintetek?

Aki megnyeri a pályázatot, kap egy pólót ajándékba.

Egyéb kérdések:
1. természetesen nem csak MTT-tag/ fórumozó pályázhat (ha így lenne, zárt topikba írtuk volna a felhívást)
2. bárki vehet pólót

Rabyn, tessék küldeni a kb.-ötletet!!! :D

Attila, küldje az osztálytársad a tervet a melian'kukac'tolkien'pont'hu-ra, minden pályaművet megnézünk.

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327756 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Új MTT póló az 5 éves születésnapra
Kérdésem lenne: mijazhogy négyszínnyomásos? Mert most épp lenne ötletem (a kivitelezés még nem megy, de ha az jó, akkor megprónálkoznék vele...)

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327753 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Új MTT póló az 5 éves születésnapra
Ave!

Ulmo: Igen ebben igazad van, hogy ha már ilyen "szépen" leírtam akkor meg is rajzolhatnám csak az az egy aprócksa probléma van, hogy nekem a rajztudásom a XX. századi rajzokontúl nem terjed. Magyarul az én rajztudásom a kör , négyzet, egyéb geometriai formák és a pálcikaemberig jut el és eddig. Ezzel szemben Ő valami fantasztikusan rajzol láttam az összes rajzát és annyira szép, hogy szinte életre kel. És ezt most minden elfogultság nélkül mondom!

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327751 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Új MTT póló az 5 éves születésnapra
Attila: az lenne jó ha sok pályamú lenne és azok közül válogathatna a vezetőség. Vagyis rajzolja meg az ismerősöd amit gondolsz, és küldje be. :wink: küldhet be több pályaművet is.

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327746 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Új MTT póló az 5 éves születésnapra
Attila: bár nem vagyok vezetőségi tag (inkább ők az illetékesek ebben), DE

- szvsz nem csak fórumtag/MTT tag pályázhat
- szvsz nem csak MTT tag vehet pólót (ha ez mégis így van, az kellemetlen lesz...)

Egyébként szépen leírtad az elképzelésed, de ennyi erővel le is rajzolhattad/rajzoltathattad volna, és máris lenne egy pályamű.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327745 Írta: Ivett
Ivett válaszolt a következő témában: Új MTT póló az 5 éves születésnapra
Hát nem tudom ki hogy szeretné, de szerintem Attilának abban igaza van, abban hogy ha valaki megnyeri a pályázatot, az kapjon egy pólót. Szerintetek?

/Olykor mindnyájunkat elfog a kétségbeesés, s ha legyőzzük, akkor jövünk rá, hogy milyen erősek is vagyunk valójában./
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327736 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Új MTT póló az 5 éves születésnapra
Ave!

Az egyik osztálytársammal beszéltem és Ő azt mondta, hogy szívesen megcsinálná a rajzokat! Egy apró, pici, pöttöm probléma az, hogy Ő nem MTT tag se a fórumon se egyépként de viszont megrajzolná! Ő az akinek nagyon szép hangja van és jön a Művészetek Völgyébe is!
A pólóval kapcsolatba szerintem legyen úgy, hogy fekete alapon 2 fa felette az, hogy Magyar Tolkien Társaság alatta pedig az, hogy Anno 2002. Mit szóltok hozzá? És akkor nem kéne az, hogy 5 éves. Vagy, hogy ha szeretnétek akkor azt lehetne csinálni, hogy ahol a két fa egymásba karódik közötte lenne egy kis hely és oda beírni egy 5-ös számot és ezzel érzékeltetve azt, hogy 5 éves az MTT. Szerintem, jó ötlet! A hétvégén mindenképpen szeretném, hogy ha az ötleteiteket össwzegyűjtenétek, mert akkor megkérem Őt, hétfőn készítse el és akkor jun 4-én rá egy hétre elküldeném nektek a Pf.79-re. Azt hiszem, hogy ez a cím vagy a mostanában megváltozottra? És körübelül mekkora méretben küldjük el?

Most lehet, hogy ez tőlem nagyon pofátlan mondat lesz de mivel Ő nem vehet MTT pólót de mivel megrajzolná nem lehetne azt, hogy ha ez a póló minta nyerne akkor kapna egy ingyen MTT-s pólót?

Várom mindenki ötletét nagyon sürgősen ezzel az ötlettel kapcsolatba illetve a javítására nézve!!!

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327721 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Új MTT póló az 5 éves születésnapra
amit én mondtam Ankalimonnak szitázóhelyet, ott van azt hiszem külön női is
(ha ott csináltatjuk)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327719 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Új MTT póló az 5 éves születésnapra

Panda írta: Halisztok!
Nemtom mennyire életképtelen ötlet, de nem lehetne női kiadása is a pólónak? Vagy attól drágább lesz?


Én is szorgalmaznám, hogy legyen ilyen...
Ha találunk nagyker áron megfelelő minőségű pólót, biztos lehet róla beszélni.

Ha van valaki aki tud egyébként olcsó, jóminőségű póló lelőhelyet az megírhatja, rontani nem fog a helyzeten... :)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327706 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Új MTT póló az 5 éves születésnapra

Alyr Arkhon írta: Snuff: Az egyetemem kóla vagy utazási cég? Az van ráírva a pólóra ugyanis hogy: ELTE BTK anno 1635 (lehet h anno nincs)

Hát akkor annak is ott kell lennie, hogy 'alapítva' csak ötletem sincs, az mi latinul, bár ki tudja, nem értek ehhez. A sör is ilyen! Sőt, talán még az én tiszteletbeli TTK-s pólómon is van évszám. :)

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327699 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Új MTT póló az 5 éves születésnapra
Melian: ha csak kb ötletem van azt is küldjem el?:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327697 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Új MTT póló az 5 éves születésnapra
Halisztok!

Nemtom mennyire életképtelen ötlet, de nem lehetne női kiadása is a pólónak? Vagy attól drágább lesz?
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327692 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Új MTT póló az 5 éves születésnapra
Ha már évszámos ötlet akkor legalább úgy írjuk, mint a söröknél...
MTT, since 2002.

Bár szerintem ilyen felirattal csak 100 év múlva lesz okunk dicsekedni.

Snuff: Az egyetemem kóla vagy utazási cég? Az van ráírva a pólóra ugyanis hogy: ELTE BTK anno 1635

(lehet h anno nincs)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327684 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Új MTT póló az 5 éves születésnapra
Üdvözletem!

Akkor már úgy, hogy:
"5. MTT-születésnap, 2007"
És máshova egy MTT-logó, alá, hogy "Anno 2002".
Vagy más szöveg, akármi, de így különszedhető, és kevésbé sinister :D (Mi erre a magyar szó? Baljóslatú?)

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327683 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Új MTT póló az 5 éves születésnapra

Ulmo írta: Az évszámos ötlet nem rossz, de nekem elsőre az jutott eszembe róla, hogy "MTT 2002-2007, élt 5 évet". Tudom, morbid vagyok :roll:

Öö, nos igen, nekem is kicsit lezárás-félének tűnik, de ezt lehetne módosítani arra, hogy 2002-től, vagy vmi hasonlóra, de az meg az utazási cégek meg kokakólás dobozok sajátja...

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327674 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Új MTT póló az 5 éves születésnapra
A fekete pólóra írt sírfeliratot vagy egy frappáns sírverssel, vagy egy "Alapítva 2002-ben" megjegyzéssel lehet kikerülni :-)

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327672 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Új MTT póló az 5 éves születésnapra

Snuffles írta: Nekem tetszik ez az ötlet, nem kell fotosoppal bűvészkedni meg ilyenek, ha illusztrálva beküldöd a pályázati címre (sajnos nem tudom fejből, de Ulmo körülbelül negyvenkétszer benyomta ide), akkor nagyon hálásak lesznek érte :D
Az évszám szerinti kiírás tetszik benne. A Rabyn féle fával szerintem kinézve valahogy. :)


Ide kell küldeni a pályaműveket:

Melian írta: Kérjük, hogy a pályaműveket és az előrendeléseket a pólóra a melian'kukac'tolkien'pont'hu címre küldjétek.


Az évszámos ötlet nem rossz, de nekem elsőre az jutott eszembe róla, hogy "MTT 2002-2007, élt 5 évet". Tudom, morbid vagyok :roll:
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.220 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére