Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek

Több
16 éve 4 hónapja #350849 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
Mindenkinek igen boldogságos ünnepeket kívánok!!!
Ezennel elbúcsúzom a csapattól :closed: köszönöm, hogy eljöttetek és kibírtátok velünk :hello: :bounce:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #350610 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
Szolgálati közlemény

Kedves csapattagok!

A 2008. évi tábor szervezése elkezdődött, ezért az idei tábor főszervezőjének kérésére a 2007. évi tábor topicjai bezárásra kerülnek. Vasárnap estig még szabad a vásár, akkor minden csapat-, rendi- és szervezői topic bezárásra kerül, és átköltözik az Archívumba.

Szolgálati közlemény vége
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #337803 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
Hát remélem legalább a táboros talira mindenki eljön :)

Amúgy akinek kellene:
insholent0@yahoo.co.uk ez az msn címem :P

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #337728 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
találkozzunk majd vmikor. van, aki nem pesti (vagy környéki)?
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #337540 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek

Nimdorc írta: na, azért én még kölcsönöztem is pulcsit :D


:D jóóóvanna, én tényleg fáztam az eső előtt, hideg volt!!!
:D

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #337521 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
na, azért én még kölcsönöztem is pulcsit :D

Tényleg nincs több építő jellegű oltás, ami eszembe jut. Ez olyan szép :D
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #337373 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
Nulladik nap tényleg hideg volt. Két pulcsiban fáztam :(

Amúgy kéne ide biggyesztenem valamit, gondolom.
De azthiszem kb mindenkinek elmondtam személyesen amit gondolok :)
Nem voltunk példaszerű csapat, de én örülök hogy végülis ilyen összetételben kaptalak titeket, azt hiszem ez így volt jó valahol :P
Jó volt látni amikor üldögéltetek együtt és beszélgettetek, mert elsősorban ezt akartam elérni: hogy ti jól érezzétek magatokat és megismerjétek egymást. :)
A képes-írós papírokat max jövőhéten tudom bescanneltetni (rájöttem h tök hülye vagyok: volt a táborban scanner...), és akkor felteszem ide :)

Akinek van kedve írhat ide véleményt, lehet engem szidni úgyis csak mi látjuk(meg a tábvezek :D ) meg lehet jó élményeket leírni :)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #337358 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek

Anglachel/Gurthang írta: Ja, kurvára fáztam...

én néha dideregtem is... :D

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #337354 Írta: Anglachel/Gurthang
Ja, kurvára fáztam...

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #337094 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
:)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336522 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
Este elég hüvös van, úgyhogy meleg ruhát, pulóvert feltétlenül hozzon mindneki!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336263 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek

Remzy írta: szvsz jók lettek, ha csicsásab lenne felse venném :P kispárna megvan ^^ Klánvezetőnéni a kajapénz a sütőgetés ? és azt lent majd megtudjuk venni ha az az ? :F


sütögetéshez cuccot lenn kaptok, majd megbeszéljük mit
van tesco

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336262 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
szvsz jók lettek, ha csicsásab lenne felse venném :P kispárna megvan ^^ Klánvezetőnéni a kajapénz a sütőgetés ? és azt lent majd megtudjuk venni ha az az ? :F

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336245 Írta: Prérifarkas
megvan beszélve vmi taliidőpont? azon kívül h mikor indul a vonat:P gondolom kilenckor azért már bőven gyülekezünk:P
ja meg tegnap remzyvel elintéztük a maradék nyakláncokat is, mostmár tutira van mindenkinek, imádkozzatok h ne felejtsem otthon:D nem túl extrásak, de azért jók:)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336044 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
és a csúfos anyagiakról se feledkezzünk meg: harmadik részlet, vonatjegy, fagyipénz.
a vonat indul 10.05-kor a KELETIBŐL, addigra jeggyle együtt már rajta kell lenni, tessék eszerint kalkulálni.
JA! és akinek van esetleg CD-n, Pendrive-on, MP3 lejáccón valami hangulatkeltő, "tüncös" zenéje, ne hagyja otthon ;)
egyebek: kedvenc kispárna, pizsama, alvósmaci - opcionálisan :D

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336033 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
Még pár infó a tábor előtt:

Nyakláncok elvben megvéve, mindenkire egy darab :)
Csapatkendőhöz anyagot feketét kapunk.
Eddig úgy néz ki mindenki pestről jön.
Mobilszámok begyűjtve.
Én egy nappal előbb lennt leszek, ott várlak titeket pénteken :)
A kajára keretpénzt kapunk, abból azt veszünk ami kifér :)

Ha valakinek van kérdése, még szerda estig felteheti :)

Aki tud, hozhat autentikus "tüncis" cuccokat a táborba(ruhák, nyakláncok ez-az), annál kevesebbet kell majd foglalkozni helyben az esetlegesen felmerülő jelmezhiánnyal, meg amúgy is jó lesz, beilleszkedni :)

Ne felejtsétek el a meleg ruhát!!! tapasztalat hogy arrafelé még nyáron is hűvösek az esték.
ESŐKABÁT! Vagy valami ami ha elázik nem ázol vele :P
Kisbicskát, ollót, zsilettpengét lehetőleg ne, lesz minden ami kell, de ha mégis, óvatosan tárolva, és ne félmétereset :P
Pakoljatok kaját piát az útra, mert sok az a 4 óra, plusz még a vonatól a táborig. Nem tudom hogy lesz e nyitva a helyszínen bolt, vagy lesz e idő vásárolni, úgyhogy úgy pakoljatok hogy vacsiig ne akarjatok éhenhalni.
Strapabíró cipőt tegyetek el, mert lesz túra, és topánban nem a legkellemesebb.
Bármit, amiről úgy gondoljátok hogy jópofa lehet a táborban (gondolok itt fáklya, saját készítésű tolkienes vagy tündés cuccok, képek, versek, novellák, valami, ami a rendedhez jól jöhet) nyugodtan jöhetnek :)

Hirtelen ennyi jutott eszembe :S

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335877 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
Valószínűleg Pestről jövök, a számom meg nem változott azóta ;) bár van egy olyan alternatív lehetőség, h Győrből megyek, de azt még úgyis megírom időben.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
16 éve 9 hónapja #335866 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
Elnézést :oops: én is Pestről (eddig nem volt biztos)
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335854 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
Szeretnék kérni mindenkit hogy priviben küldje el nekem a mobil elérhetőségét. Esgalnak van szüksége rá a leutazáshoz, ugyanis én nem leszek ott, egy nappal előbb utazom le. És ha valaki késik vagy ilyesmi, szeretné ha el tudná érni az embereket.

Eddig íyg néz ki:
Galadh, szörcsi, Remzy, Elrenor, Anglechel, Ratzkha Mogyi pestről, gillothot, Minervát és Nimdorcit pedig nem tudom :S Jó lenne ha mielőbb megtudnám h hogyan jöttök, bár feltételezem Minerváról hogy pestről, a többikről sejtésem sincs.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334366 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
Vadászok rendje: Galadh, Remzy és Ratzkha
Bölcsek: mogy, Elrenor, Anglachel
Táncművészünk Minerva
Krónikások: Én, Szörcsi, Gilloth
Dalnokunk és kézművesünk pedig nincs

Nimdorciról pedig nem tudom hol van :S

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334351 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
ha nem tudja, akkor megkérdez minket:D Bölcsek rendjében vagyok.

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334335 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
Docs : te tod h a családunkbol ki meik rendbe tartozik ? mert akkor mondjuk lehetne ezalapján csinni vmit :FF

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334241 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
Alyr írta még egy szervezős topicba, ez fontos lehet:
3. Mornaimire: Az igazi szépet már a természet (vagyis Aule) megalkotta, azt felhozni jó, de átformálni nem. A kövek igazi vadsága természetükből fakad.

Ergo a kézművesek max a kövek nyers valóját foglalhatják minél szebb foglalatba :)
Én a krónikásoknál leszek. Előszeretettel írok majd Aule hatalmas hegyeiről, a hegyen lakó sasokról, a hegyek mélyében lapuló barlangokról meg ilyesmik :)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334217 Írta: Ratzkha
Ratzkha válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
Főnöknő: Én is Pestről és megpróbálom még ma elküldeni Nimdorc számát priviben vagy hasonló.

Mogy: Köszi!

Van valakinek ötlete/spontán asszociációja a feket ékszer-hez? Mifélék-kifélék leszünk mi? Gondolom noldák, merhogy azoknak volt köze kövekhez. De ezen túl? Bányászok vagy ötvösök jellemzőek inkább a családunkra?
Értsd: ki milyen rendben lesz? Ki lesz ékszerész és ki monjuk bölcs? Azért kérdezem, mert akkor az egyének különböző érdeklődési köreiből akkor össze lehetne hozni egy egységes csapatképet. Pl: a vadászaink kifejezetten a hegyvidékekre specialzálódtak, ahol a bányászexpedíciókat megvédhetik az esetéleges vadállatoktól, hegyomlásoktól, tapasztalt természetjárókként a kövek ismerői segítségére lehetnek a sebes vizű hegyi folyamokon való átkelésben, stb. A kézműveseink meg jóban lehetnének Aule-nagyúrral, és valószínűleg tökélyre fejlesztették a hegyek gyomrából bányászott szebbnél szebb ékkövek megmunkálását. A közröhögés elkerülése végett már nem is írom, hogy táncosaink meg ugrálnak, mint a hegyi kecskék... :P De szóval mindenki kitalálhatja, hogy szerinte miképpen illeszthető be a csapatidentitásba az ő egyéni "szakértelme" és ötletei. (illetve tökjó lenne, ha be is dobná a közösbe, h minnyájan tudjunk hozzá alkalmazkodni.)
Én valószínűleg a vadászok közé fogok tartozni. Ismerem majd a mindenki elől elzárt fagyos hegyláncok szegélyezte fennsíkokat és rejtett völgyeket és akár a hegyek alatt átvezető barlangrendszereket is, melyek a hegyek gyökereinél gazdagok jó ércekben. (nem tervezek aranymosó szitát és csákányt hozni)
De értelemszerűen minden jó ötletet és egyéni hozzájárulsát nagyon szívesen vesz a csapat születőfélben lévő énképe/önazonossága.
A sötét ékszer velünk van!

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk
Téma zárolva.
  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
16 éve 9 hónapja #334150 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
Dodie: privi ment :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334108 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
Nimdorcot el tudja érni valaki Tolkienes privin kívül? Vagy ad nekem valaki valami elérhetőséget? Mert akkor megkeresem én :)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334055 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
énis pestről megyek, sőt Anglachel is pestről jön.

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #333972 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
azé ne harapd már le a fejem...mellesleg marha sűrűn kommunikálunk írásban...

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #333960 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
mogyi má teis felfoghattad volna miota ismerjük egymást hogy nem írok ellipszilonos j-t ... de nembaj egyszer má csak képesek lesznek felfogni ezt az emberek, remélem még megélem.

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #333920 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
Pestről jövök
(Remzy: az heLYzet, de nem baj :D )

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.238 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére