Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek

Több
16 éve 10 hónapja #331094 Írta: Prérifarkas
Mai bevásárlókörút eredménye: nyakláncok are ready, akinek nem tetszik azt megfojtom vele. A dolog úgy néz ki, h szééép fekete viaszosvászon madzagon fel van függesztve egy obszidián medál, tőle jobbra-balra egy-egy fekete-szürke gyöngy. Közösségileg elhatároztuk, h ez jól néz ki, úgyhogy már meg is van belőle a tíz darab:DD Zsugorkázni attól még lehetne mondjuk, mer pojén:D meg csapattali powa:3

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330875 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
Nem tudom, mogy, hogy össze tudjuk e szervezni, mert nem tudom a csapatból pl ki vidéki.
Én meg dolgozni fogok(remélem) a hétvégéim meg nem igazán szabadok.
más: szóltak h kérdezzem meg a cspattól, így megkérdezem: van valakinek olyan varrógépe, amit el tudna hozni a táborba?

u.i.: már majdnem mindenki becsekkolt, már csak az kéne hogy napi szinten olvassa mindenki a topicokat és hozzá is szóljon a kérdéses témákhoz.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330854 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
ha van igény rá, lehet tábor előtti összeröff itt nálunk. akkro meg lehetne csinálni a zsugorkákat, meg kitalálni a címert, meg legalább midnenki megismerne mindenkit személyesen.
(az az itt az Újpest, a kék metró végállomásától egy köpésre).
és ha jók lesztek, sütök meggyespiskótát:D

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330636 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
és ha csinálnál tervet, és összeülnénk tábor előtt megcsinálni? sütő van itt...

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330597 Írta: Prérifarkas
hogy ide is okoskodjak egyet, szívesen csinálnék nyakláncterveket (elsősorban a zsugorkás címert meg az obszidiángyöngyöt kombózva), majd linkelem, tessék meglesni és véleményezni.
csak előtte meg kéne csinni :3

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330315 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
És Remzyéhez is hozzászólok, beszéltünk msnen, és nekem ez az ötlet is nagyon tetszik. Nem kell feltétlenül pont olyat, de sok helyen lehet obszidiánt kapni viszonylag értelmes árakon, és akár a táborban mindenki megcsinálhatja magának a nyakláncát :)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330314 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
Ami még fontos lehet: Csapattösszetétel :D

Mornaimire Család

Nagyanyó/Családvezető: Dodiee

Galadh
Szörcs
Ratzkha
mogy
Anglachel/Gurthang
Elrenor
Gilloth
Minerva
Rohin
Remzy

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330313 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
nemakarom szabotálni a zsugortoszt csak felvetek egy másik ötletet :) milenne ha vennénk egy nyakláncot vagy karkötőt obszidián gyöngyökböl (sztem nagyon maximum 2000 magyar forint) és hajtogatunk belőle iet : www.wehug.com/img/apache-tear-si ... 68752a.jpg (ezvolt az első kép amit kidobott a google de nekem teccik) persze valoszinüleg nemlesz ien szép meg tökéletes de van benne egy kis obszidián, egy kis handmade is ^^

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330302 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
Nem tudom, ki hallott róla, de van olyan cucc, hogy zsugorka. Hasznos kis holmi, gyakorlatilag egy plasztiklapszerű téma. Az a lényege, hogy smirglipapírral le kell dörgölni hogy matt legyen, és ezután lehet rá sima színesceruzával rajzolni bármit, kívánt formára vágni, és utána be kell tenni a sütőbe kb 1 percre. Ekőzben a lp összemegy, megvastagszik, és a minta beleég, így egy körülbelül hamadakkora kis medált vagy bármit lehet kapni(sütés előtt célszerű kilyukasztani papírlyukasztóval, a lyuk is kissebb lesz, de tapasztalak hogy belefér bármilyen börszál vagy ilyesmi). A színek picit besötétednek, kiélesednek, de jól néz ki. Szal ha valakinek tetszik az ötlet, összedobhatunk egy csomagra, abból biztos kijön 9 db nyaklánc vagy ilyesmi, és ha valaki segít akár meg is csinálom, csak találjuk ki mi legyen rajta :)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330285 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek

Prérifarkas írta: és Tünde azt mondta sötét a lelkünk, kövezzük meg, mint tábori előkészület:D


látlak ám :wink:
de ha nektek ez kell ahhoz hogy jók legyetek.... :P :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330283 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
ezt majd a csapveznéni vagy a családfő vagy klánvezér mittom má hogyhívjuk, eldönti :D

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330272 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek

Remzy írta: o.O jo voltam itt kb 2 hónapja is de aktívan még velem után voltam max :FF azmeg má régvolt :D

szerk : lesz valami csapatinduló vagy titkos kézfogás, jelszó vagy valami ? XDDD

az nagyon kéne. meg is írhatod :P
(legyen piros nyakkendő, mint az úttörőknek?)

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330269 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
o.O jo voltam itt kb 2 hónapja is de aktívan még velem után voltam max :FF azmeg má régvolt :D

szerk : lesz valami csapatinduló vagy titkos kézfogás, jelszó vagy valami ? XDDD

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330229 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
Mielőtt istenigazából belehúznánk, jó lenne ha mindenki becsekkolna. Marci, barátnődnek van accountja vagy te képviseled mindkettőtöket?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330226 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
A család neve quenyául mornaimire lesz, így leszünk emlegetve a táborban is elv. Memorizáljátok :)
Nyitottam két topicot is, azokat is lessétek meg.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330199 Írta: Prérifarkas
aki babot akar enni remélem nem velünk lesz egy házban xD amúgy hahó mindenki, még élek, remzy az a négy év az kettő, csak szólok:)

és Tünde azt mondta sötét a lelkünk, kövezzük meg, mint tábori előkészület:D

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330196 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
úgyis meg akartam kóstolni a hagymás babot. Csak egy dologtól félek. Tavaly is volt bográcsolás csapatszinten, és fixen mindenkinek kiosztották a paprikáskrumpli alapanyagait, és attól nagyon eltérni nem lehetett (tábori költségvetés, sok kaja olcsón)
Ezért gondoltam arra, hogy az adott alapanyagokból mást készíteni, mint a hagyományos paprikáskrumpli.
(de ha gondoljátok, vmikor tábor előtt lehet itten hagymásbabot főzni :D )

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330184 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
Hello :)

én jó hagymásbabot tudok főzni, bár bográcsban még nem próbáltam, csak tűzhelyen :) csak sok-sok konzerv bab kell hozzá, és még több baconszalonna...

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330162 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
apropo inyencség: ettetek már slambucot?:D
www.mindmegette.hu/index.php?app ... ecept=2322


ui: arra gondoltam, hogy mi lenne, ha akinek jó ötlete van, egybegyűjteném, és ebbe a hsz-be szerkeszteném...akkro egy helyen lenne:D

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330154 Írta: Anglachel/Gurthang
Üdv (:

Örülök, hogy ilyen jó csapatba kerültem, és főleg, hogy nolda vagyok/leszek, már másodszor is életemben (:

Bográcsot már tavaly is vittem, meg álványt. Ezt a műveletet egyébként idén is megismételhetem, ha kell.

Egyébként az ínyencségre szavazok...

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330077 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
Ugye egy bogrács kell, amiben mink főzünk.
Megpróbálhatom elkunyizni anyuméktól, mert nekik van egy, de ha van mégegy a családban, akkor megpróbálok arra lecsapni, de ezt még nem ígérem meg.
Amit ezzel kapcsolatban kérdezni akartam: ragaszkodjunk valami hagyományoshoz (esetleg elő van írva, hogy márpedig mindenki paprikáskrumplit csinál), vagy adott alapanyagokból próbáljunk valami inyencséget varázsolni? (Anyám pasija mestere a bográcskajáknak, gondoltam kérek tőle vmi jó kis receptet).

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330063 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
Na hali :D
Én lennék itt a csapvez vagy családfő vagy valami hasonló, szóval nekem kell majd rendbe szedni ezt a helyet meg ilyesmik:)
Ahogy a listát lestem a többség ismer, aki nem az meg nyugodtan kérdezhet :)
Ebben a topicban fogjuk majd gonosz terveinket forralni hehe.
Na jó, most vizsgáztam és kicsit meg vagyok kattanva, de majd írok valami értelmeset is :) Addig is üdv mindenkinek.

u.i.: Nincs bográcsom :P Sztem a bogrács nem olyan kifejezetten alapfelszerelés egy pesti lakásban.

u.u.i.: Van moderátori jogom is muhahaha :D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330010 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
na muha énis ittvok :P kb 4 év után ujra :D akkor mondjuk első kérdés lehetne az hogy ki tud bográcsot hozni :D

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #329997 Írta: Alyr Arkhon
Üdv az új topikban!

Egy fontos dolog rögtön, ami kimaradt a levélből:

Minden csapat maga fog főzőcskézni az egyik napon, ehhez a bográcsot nektek kell hoznotok.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #329970 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
És nem hiszem el:D én vagyok az első hozzászóló:D fura érzés, még sosem volt ilyen itt nekem a fórumon.
Szal hello mindenki:D

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja - 16 éve 4 hónapja #329097 Írta: Ulmo
Ebben a topicban lehet készülni a 2007-es táborra.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.211 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére