Vanimalóte - Százszorszép csapat - Előkészületek

Több
16 éve 8 hónapja #337534 Írta: Leguanember
Juj, hát máris milyen virgoncak vagytok!

Köszönöm, hogy eljöttetek, hogy részt vettetek, hogy lelkesek voltatok, hogy felköszöntöttetek, és még nagyon sok mindent!

Még részletezem majd, most hála és mosoly nektek tőlem!

u.i.: Csuda képek és szövegek kerültek fel Rana jóvoltából, érdemes figyelmesen böngészni :-)

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #337512 Írta: Annis
Na a második kép övön aluli volt.... jössz te holnap a közelembe... :P :twisted:

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #337505 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Üdv nép!

Elkezdtem felpakolászni a képeket,de egyenlőre csak 15 van fenn...de azért csak nektek,csak itt: www.kep.tar.hu/eldamire
A csapatképünk pedig fenn van az iwiw-es képeim között:)

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #337473 Írta: Annis
Üdv!

Külön köszönet az én kedves kis családomnak akik még felejthetetlenebbé, mulatságosabbá, varázslatosabbá, hangulatosabbá, szebbé és többé tették az első táboromat... és az összetartásért, az odafigyelésért Ákoska beszólásaiért amik nélkül - valljuk be- nem röhögtünk volna ennyit és mindenért amit veletek ez alatt a 10 nap alatt átélhettem...

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #337459 Írta: Feanor Faelivrin
Én is nagyon jól éreztem magam (igen még a te ellenedre is Andris :P ) és remélem a jövőben is fenn tartjuk ezt a jócsaládi-iszonyt

"A mosoly a leger
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #337218 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Közkívánatra:
:arrow: Csapatindulónk:

Valinorban élünk
Ragyog a mi fényünk
Mindennap csodáljuk a Két Fát,
Mert
Mi vagyunk a fények
Vanyái e népnek
Nézzétek hát e jó bandát

Mert mi Százszorszépek vagyunk.
Százszorszépek vagyunk.

Kimegyünk a rétre
Virágok közébe
Összegyűjtünk mindent
Ami kell,
Hogy
Végre hazaérve
Főzhessünk belőle
Fűszerekkel hintett menza teát

Mert mi Százszorszépek vagyunk.
Százszorszépek vagyunk...


:arrow: Ádám szülinapi dala

Van egy srác,egy hobbit lelkü
Vörös hajú,vidám szívű.
Ha szól egy dal,és jó a kedve
táncra perdül énekelve
ő.

Mert ő 1xer és 2xer és 3xor és 4xer,5xör
6xor és 7xer és 8xor és 9xer,10xer
Szép.
Még tízen 1xer és 2xer...
Még huszon 1xer és 2xer...
Még harminc 1xer és 2xer...

Ádám az a mi vezérünk
Követjük őt és nem félünk
Jöhet akár bármi fűszer
Kipróbáljuk jó nagy kedvvel
mi.

Mert negyven 1xer és 2xer...
Még ötven 1xer és 2xer...
Még hatvan 1xer és 2xer...

Köszöntsük hát illő dallal
Tiszta szívvel,boldog hanggal
Lassan felnő a családfő
Mert most 22 éves lett
ő.

Mert hetven 1xer és 2xer...
Még nyolcvan 1xer és 2xer...
Végül kilencven 1xer és 2xer és 3xor és 4xer,5xör,
6xor és 7xer és 8xor és 9xer
SZÁZSZORSZÉÉÉÉÉP

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #337186 Írta: Rozsomák
Sziasztok:D

húúúú, de sokáig aludtam ma:D Én nagyon jól éreztem magam, köszönöm nektek. Feanor neked is, te is nagyon hozzájárultál ehhez bár sajnos a végefele már elfelejtődött a hajad megcsinálása...

Szerintem jó kis család voltunk és már most hiányoztok...
Akkor pihenjetek és aludjatok és majd találkozunk Kapolcson:D:D


Andris:)

/és képzeljétek el, hogy mindenkit oldalba böktem, miközben ezt a levelet olvastátok :twisted: /

Paraszt vagyok :) Tanyán lakok :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #337003 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Köszönök minden kedves csapattagnak mindent...élmény volt veletek ez a 10 nap.A 2 dalunk dalszövegét nem sokára beírom ide,amint kialszom magam:)
Nagyszerű csapat voltunk...de nem is...VAGYUNK!!!Mert mi SZÁZSZORSZÉPEK vagyunk...pá-pám:)))
Mikor találkozunk legközelebb? :D

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336524 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vanimalóte - Százszorszép csapat - Előkészületek
Este elég hüvös van, úgyhogy meleg ruhát, pulóvert feltétlenül hozzon mindneki!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336352 Írta: Ringbearer
Oks, akkor a többieket várjuk a keletinél. :wink:
Az én számom pedig alant található, ha valaki késne, vagy ilyesmi.

Ezen a héten pénteken, azaz július 13-án reggel 9 és fél 10 között találkozunk a Keleti pályaudvaron a jegypénztáraknál - az MTT tábor feliratú tábla alatt. Keressétek Gandalfot, aki 2 fejjel magasabb mindenkinél. Fél 10-ig legkésőbb mindenki vegye meg a jegyét! Diákoknak a jegy 1820 Ft, a teljesárú 3640 Ft. A vonat 10:05-kor indul, induljatok el inkább 2 órával előbb, de ne késsen el senki! Köszönöm a figyelmet!


"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336331 Írta: Leguanember
A leutazásról.
Jómagam előre megyek, és egy nap elteltével érkeztek Ti, pénteken délután.

Szeretném ezennel megbízni Ringet és Ranát, hogy a családi névsor birtokába jutva terelgessék révbe nemzetségünket a Keleti pályaudvaron .
Rana, Ring, úgy gondolom, rátok bízhatom a kis család utaztatását, a szükséges tudnivalókat a mai nap folyamán még megkapjátok tőlem telefonon, arra az eshetőségre is készülve, ha nem néznétek már a fórumot.


A teljes névsorunk:
Artner Ákos, Csányi Bianka, Farkas Eszter, Juhász Csaba, Kopper Viktória, Kopper Klaudia, Majoros András, Pálvölgyi Panna, Reisz Anna, Schmidt Barbara (Rana), Sedyó Inez, Várszegi Éva (Ring) és Becze Ádám (ez lennék én családfőként)


Viki és Klau vasárnap jönnek, ezt tudom, Ákost pedig a szülei hozzák. A többiek nem jelezték az ellenkezőjét, így a pályaudvaron egymásra kellene találnotok kilencen.

Köszönöm előre is!
Ádám (még mindig nem quenya:)

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336264 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Viszlát kispajtások a táborban:)

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335987 Írta: Leguanember

Feanor Faelivrin írta: 17cm-es karkötőmre a feanor nevet szeretném csomóztatni. köszi

Ádám (Nagypapa :P ) a könyvet amiről beszéltünk, a táborba elhozod nekem?


Természetesen, fiam. De nevezz csak Papónak egyszer! :twisted: Bár hallottam, túlnőttél rajtunk kissé. :-9

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335944 Írta: Ranamarth (Endóriel)

Feanor Faelivrin írta: 17cm-es karkötőmre a feanor nevet szeretném csomóztatni. köszi


Reméltem,hogy ezt mondod,mert már kész van:)))

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335888 Írta: Feanor Faelivrin
17cm-es karkötőmre a feanor nevet szeretném csomóztatni. köszi

Ádám (Nagypapa :P ) a könyvet amiről beszéltünk, a táborba elhozod nekem?

"A mosoly a leger
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335535 Írta: Leguanember
Kedves Százszorszép család!

Íme az összefoglaló tudnivalók:

:arrow: A nyilatkozók nyomán úgy néztem, hogy a táborban amikor főzőcskézni kell, mi sütögetni fogunk parázson, ehhez hozzatok fűszert és konzerves alapanyagot, ha kívántok (pl. kukorica, borsó), a konyháról kapunk krumplit, hagymát, kolbászt, szalonnát, hozathatunk gombát esetleg. És ALUFÓLIÁT, azzal még üzletelhetünk is más családokkal!

Továbbá botot fogunk faragni, a díszítéshez kértem pár hozzávalót Manwééktől, remélem időben leszállítják Valinorba. EZ IS MEGVAN!
:arrow: Mi pedig hozzunk szárított zöldnövényeket, gyógyteákat, mézet is lehet ám, tényleg! Meg gyökereket, ha szép és tiszta, meg mindenféle sámáni dolgot. (Nem sátánit! :twisted: )
Lesz amúgy tábori gyógyszerarzenál, majd megtanulhatjuk a kezelését, ha gondoljátok.

Címerügyben is születtek szép tervek, én úgy gondolom, ezt ráér a helyszínen véglegesíteni.

:arrow: Hozzatok magatokkal meleg ruhát, sátorba talán még pokróc sem árt a hálózsák fölé, legyen nálatok zseblámpa és zárt, túrázni való cipő.

:arrow: Ha van még kérdésetek, akkor itt a topikban, ha net nincs, akkor palantíron is akár: 0620/2547811 Becze Ádám, Leguanember

HÚÚÚ, BORRRZASZTÓAN VÁROM MÁR, HOGY MEGKEZDŐDJÖN AZ ÜNNEPSÉG ÉS A BANZÁJ!!!

u.i.:
"Juhú, én a "100xszép" feliratot szeretném kérni a karkötőmre, ha ez megoldható. A Leguanember hosszú, a Leguan és az Ádám meg nem túl releváns jelen esetben részemről, mivel majd előrukkolok vmi quenyás névvel a táborra. Óh, és a csuklóm körmérete az 18 cm.
Ehhez kell még kötözőrészt toldani gondolom.
Szóval ha nem túl nagy munka, akkor én a csapatnevünket kérem rá."
KÖSZÖNÖM SZÁZSZOR SZÉPEN! :D

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335459 Írta: Lindír
A sajátomra Lindírt kérvényeznék...meg fordítottkeresztet :twisted: (viccvolt:D)
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335438 Írta: Aredhel Tulcakelume
Ranamarth:
Előszöris nagyon köszönjük a karkötőket! :D
Az enyémre írjátok h "Inez", ez a nevem (mily meglepő). Méretileg nemtom, kb 17et mondanék, de mind1 mekkora, magamra erőltetem. :roll:

"..and i find it kind of funy, i find it kind of sad, the dreams in wich i'm dying are the best i ever had.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335367 Írta: Kopper Viki

Ranamarth (Endóriel) írta: Sziasztok!

Annissal úgy döntöttünk,hogy nekikezdünk a karkötők elkészítéséhez.Ehhez azonban szükséges lenne,hogy mindenki nyilatkozzon milyen nevet szeretne a sajátjára...lehetőség szerint ne a leghosszabbat válassza :roll: ...valamint kéne mindenkitől egy nagyjából meghatározott csuklóméret,csak,hogy nehogy kicsi legyen valakire,vagy ilyesmi:)


Sziasztok!

Szerintem tök szupik lesznek a karkötők (Annis blogján látottak alapján), és nagyon ari tőletek, h megcsináljátok... :D
Az én karkötőmre VIKI-t írjatok...ja és a csuklóméretem kb 15 cm, de lehet egy kicsit kisebb is...

Holnap elutazunk nyaralni, és csak 14-én érünk haza(ezért megyünk később a táborba), úgyhogy, a fórumon nem tudunk írni, majd ott találkozunk! :lol:


(Az előző üzit is én írtam, csak véletlenül Summer nevén...bocsesz)

Átszerkesztettem ide egybe neked.
Leguanember/Ádám, a családfő

Egy táncosnő
hajlékony, mint a macska;
fürge, mint a mókus;
könnyű, mint a tollpihe;
és kecses, mint a hattyú.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335358 Írta: Summer

Ranamarth (Endóriel) írta: Sziasztok!

Annissal úgy döntöttünk,hogy nekikezdünk a karkötők elkészítéséhez.Ehhez azonban szükséges lenne,hogy mindenki nyilatkozzon milyen nevet szeretne a sajátjára...lehetőség szerint ne a leghosszabbat válassza :roll: ...valamint kéne mindenkitől egy nagyjából meghatározott csuklóméret,csak,hogy nehogy kicsi legyen valakire,vagy ilyesmi:)


Az én karkötőmre Summer-t írjatok légyszi.(remélem nem túl hosszú):D
A csuklóméretem kb. 16cm...
Jah, és nagyon köszi, h megcsináljátok a karkötőket!!!:)

in another world i'm a fairy♥
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335294 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Sziasztok!

Annissal úgy döntöttünk,hogy nekikezdünk a karkötők elkészítéséhez.Ehhez azonban szükséges lenne,hogy mindenki nyilatkozzon milyen nevet szeretne a sajátjára...lehetőség szerint ne a leghosszabbat válassza :roll: ...valamint kéne mindenkitől egy nagyjából meghatározott csuklóméret,csak,hogy nehogy kicsi legyen valakire,vagy ilyesmi:)

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335157 Írta: Summer

Annis írta:
Én viszont a kettőt úgy gondoltam ahogy írtam :wink:
Magyarán én nem tudok olyan szabályról hogy mintához/bonyolultabb mintához minimum 3 féle szín kell... magyarán nekem elég egyféle fehér és egyféle sárga is, lde ha van ilyen szabály akkor már jópárszor megszegtem :D

Virágon én is gondolkodtam de a tervek után megrekedtem a felvetésnél, mert csak nagyon bonyolult módon tudnám megoldani...


Közben frissítettem a blogon a képtárat, mappa ugyanaz, de tettem fel képeket a sárga-színátmenetes és a névbeleírós karkötőkről...


Megnéztem a képeket-karkötőket... :D A névbeleírós nagyon jó, van 1tippem, h h csinálod, de nem vagyok benne biztos... :) úgyh majd megtanítod??:D
A színátmenetes karkötő is nagyon jól néz ki... :)
Sajna a virágot(százszorszép) én se tudom, h hogy lehetne megcsinálni, ezért kérdeztelek, hátha neked van vmi 5leted... :D

in another world i'm a fairy♥
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334808 Írta: Annis

Summer írta: Annis: Igen, igazad van:D Sokmindent lehet2színből is...én a 3at úgy gondoltam, h 1fehér és csak 1fajta sárga nem elég...
A név beleírást csomózással gondoltad???én ilyet nem tudok, de szívesen megtanulnám!:)
Igyekszem én is pár karkötőt megcsinálni, h megnézzük mien... :) a rombuszos minta nagyon jól nézhet ki...olyat én is tudok:)jah, és szted nem lehetne a százszorszépet-mint virágot vhogy belekombinálni a karkötőbe(ez csak egy 5let). Köszi a megjegyzést, tanácsot:D


Én viszont a kettőt úgy gondoltam ahogy írtam :wink:
Magyarán én nem tudok olyan szabályról hogy mintához/bonyolultabb mintához minimum 3 féle szín kell... magyarán nekem elég egyféle fehér és egyféle sárga is, lde ha van ilyen szabály akkor már jópárszor megszegtem :D

Virágon én is gondolkodtam de a tervek után megrekedtem a felvetésnél, mert csak nagyon bonyolult módon tudnám megoldani...


Közben frissítettem a blogon a képtárat, mappa ugyanaz, de tettem fel képeket a sárga-színátmenetes és a névbeleírós karkötőkről...

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334665 Írta: Leguanember
Hozzatok gyógyteákat, szárított fűszereket, ha van, ilyesmit!

Jól fogunk kinézni:-)

Most elutazom feltöltődni, csütörtök este jövök.

Jó nyarat addig is!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334436 Írta: Kopper Viki
Köszönjük a kedves fogadtatást!:D

...még a gyógyteákhoz visszatérve: szerintem ez nagyon jó ötlet, imádom a teákat:) ha kell tudok vinni egy pár félét ( pl.:hurutoldó-, bodzavirág-, hársfa- és kamillavirágteát ), mert van belőlük otthon.szóljatok, ha hozzak belőlük! :lol:

Egy táncosnő
hajlékony, mint a macska;
fürge, mint a mókus;
könnyű, mint a tollpihe;
és kecses, mint a hattyú.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334432 Írta: Summer
Annis: Igen, igazad van:D Sokmindent lehet2színből is...én a 3at úgy gondoltam, h 1fehér és csak 1fajta sárga nem elég...
A név beleírást csomózással gondoltad???én ilyet nem tudok, de szívesen megtanulnám!:)
Igyekszem én is pár karkötőt megcsinálni, h megnézzük mien... :) a rombuszos minta nagyon jól nézhet ki...olyat én is tudok:)jah, és szted nem lehetne a százszorszépet-mint virágot vhogy belekombinálni a karkötőbe(ez csak egy 5let). Köszi a megjegyzést, tanácsot:D

in another world i'm a fairy♥
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334430 Írta: Annis
Csak megjegyzés, de számomra új információ hogy karkötőnél minimum 3 szín kell a mintához... Amiket eddig írtunk azok ugyanis mind megvalósíthatóak 2 színből. Név beleírásához kell egy betüszín meg egy háttérszín és tudtommal az is mintának minősül, de már egy sima rombuszmintához is elég ennyi, meg jópár általam ismert bonyolultabbhoz is. A fehér-sárga csíkosat én megvariáltam azzal hogy nem sima sárga és sima fehér fonállal, hanem egyféle fehér-sárga színátmenetes fonállal dolgoztam hogy ne szabályosan jöjjenek elő a színek de ott meg egyfélét használok végig...
Egyébként meg mindkettőnek vannak árnyalatai... sárgából kb 20 félét lehet kapni, fehérből is legalább 3-at szóval azokkal is lehet variálni...

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334404 Írta: Leguanember
Kedves Summer és Viki, Eru hozott itt a családi ejtőzőszobában Titeket!

Én lennék a családfő, mint már írtam volt, tudok róla, hogy vasárnap jöttök, nagy történésekről nem maradtok le, aztán viszont felgyorsulnak az események :-)

A fehér-sárga az csak alap, a fő színek, akármi más is lehet mellé díszítőként.

Botot keresünk nektek is természetesen!

Várunk szeretettel!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334403 Írta: Summer
Hali!
Klau vagyok vagy Summer is jó lesz:) Sajna csak mostanra sikerült elérnem a fórumot...
A botos-druidás 5let nekem is tetszik. Meg az a gyógytea is jól hangzik...
én a táncosok rendjébe kerültem...de szívesen segítek a csomózós karkötők készítésében, mert tudok pár fajta kicsit bonyolultabb mintát...ezzel kapcsolatban az a kérdésem van, h nagyon ragaszkodunk a fehér-sárga színkombinációhoz, vagy még más (pl.:barna) is belefér???(1csomó karkötő mintához min. 3szín kell... :) ) ja, és mi sajnos csak a 3.napon tudunk odamenni... :( úgyh ha csináltok ien "botkereső" túrát akkor ha találtok szereztek nekünk is botot:D
igyekszem mostantól sűrűbben életjelet adni...már én is nagyon várom a tábort 8)

in another world i'm a fairy♥
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334401 Írta: Kopper Viki
Sziasztok!
Viki vagyok. Bocsi a késői jelentkezésért...csak most kerültem internetközelbe :( ...amúgy én is élek és virulok! :D jah és a táncosok rendjébe tartozom, de kézműveskedni is nagyon szeretek, szóval szívesen segítek bármiben...amiben tudok :D a csapat ötletei az identitással kapcs nagyon tetszenek!...a bot is! ja és a főzésben rám se számítsatok...

Egy táncosnő
hajlékony, mint a macska;
fürge, mint a mókus;
könnyű, mint a tollpihe;
és kecses, mint a hattyú.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.227 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére