Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta

Több
16 éve 8 hónapja #340660 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Igen jó:)

AKKOR TALI 16:45 déli pályaudvar

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340647 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Nekem oké.

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340612 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Aiya, nossenya!

Nagy nehezen hazatértem az edz

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340583 Írta: Nóli i linantea
Nekem a Déli a lehető legkényelmesebb, szal odamegyek tutira :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340562 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Na ez jó kérdés.
De szerintem Elétek megyünk. Csak mindenki tudja meg időben.

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340468 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Hahó, Család!
PROGRAMVÁLTOZÁS!

Erumeának nem igazán jó a megbeszélt busz, mert nincs hozzá csatlakozása Abaligetről, ezért úgy döntöttünk, vonattal megyünk. A vonat 16:58-ra ér a Déli Pályaudvarra.

Kérdés: kijöttök-e elénk, vagy bemenjünk valameddig, s ha igen, hová?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340318 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
köcönöm :oops:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340314 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Csatlakoznék a többiekhez:
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT RABYN!

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340310 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Boldog, sok lilaságal teli szülinapot a Rabynnak! :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340287 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Más Tma: Felyacundu, neked megvan még a harcosrendnek írt dalszövegem? Megköszönném, ha begépelnéd!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340283 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Itt is BOLDOG SZÜLINAPOT kedvenc csapveznéninknek!!!!! :hello: :hello: :hello:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340264 Írta: Nóli i linantea
Akinek van kedve és lehetősége, jöjjön el velünk moziba csütörtökön 1030ra a Corvin moziba, a L'ecsóra. :D Patiszon szervez, én csak megyek :)

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340206 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta

Artemisz (Erenya) írta:

Felagund írta:

Rabyn írta: Ja igen fontos a tüzijáttal kapcsolatban: csatolt toldalékot lehet ám hozni:)


Höhö...
Hoznád Alyrt, mi? :P


Én is hoznám Csabát és szerintem hozni is fogom ;)


Én meg - ha beleegyezik - Danit hozok :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340195 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Igggen! Éljen a közösségi csetélet. Amit az emesen forradalma elmosott a színről... Gyerteeeek! :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340190 Írta: Nóli i linantea
Nemtom mennyire olvassátko a fórum többi részét, de van mirc chatünk! Gyertek fel h avan rá lehetőségetek :D

Snuffles írta: Megy a cset.

Először is tudnivalók, hasznos lehet:
www.irc.hu/ircpage/irc.html
www.mirc.co.uk/translations/hungarian.html
letoltes.prim.hu/index.prm?pid=28

Aztán. Miután elindítottátok a mIRC-et, bejön egy üres ablak, alul egy sáv, amibe lehet írni. Beírjátok ezt:
/server irc.freenode.net
Ezután csatlakozik a cucc és kijön egy kis ablakocska egy sávval, ahová ezt írjátok be:
#tolkienHU
És elvileg ennyi.

Kérdést Benhez vagy hozzám, általánosságban Jaco és efkú is tud válaszolni. :)


If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340015 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Jaja:)) Tökjóóó!:)))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340012 Írta: Nóli i linantea
Vííííííí, látszanak a többi csapattopicok :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339939 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
TALIK TALIK TALIK!!!!

TÜZIJÁTÉKNÉZŐS CSALÁDI ÖSSZEJÖVETEL!!!!

Időpont: Aug. 20.
Találkozási hely: Népligeti buszpályaudvarnál a pénztáraknál 17:30kor, hogy 45re ott tudjunk lenni a busznál.

Onnan meg eldöntjük hol szeretnénk nézni a tüzijátékot. Én hídra nem szeretnék menni, mert onnan még sosem láttam rendesen.

Hozzatok magatokkal inni-ennivalót meg amiről úgy gondoljátok, hogy el kell hozni:)) (pulcsit pl.: mindenképp)

Utána bárhova mehetünk.

Táboros tali: szept 8. szombat. Részletek később, csak hogy ne feledjük el:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339810 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
:D DDD

Ry: Én valami partra gondoltam, de nem vagyok valami rutinos néző apával mindig egy hídról néztük az mttsekkel meg megint csak hídról. Rakpartról eddig kétszer láttam egyszer összenyomott minket a pánikoló tömeg amikor egy baromállat a kocsijával behajtott közénk, tavaly meg hát igazából nem is láttam.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339751 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta

Artemisz (Erenya) írta:

Remzymama/Tünde írta: Artemisz, ha kész az egész, feltöltenéd a Tolkien.hu-ra? szerintem tökjó :lol:
más meg lusta megírni :P


Nicsak :P
Köszi, Tünde, ha gondolod, szívesen, persze; de nem túl személyes ez ahhoz? :? Majd átnyesem kicsit.


ha az a címe hogy Élménybeszámoló a 2007 es táborból, ahogyan én láttam, akkor nem :)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339747 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Honnan néznénk kb? Tömegiszony kerülendő...

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339746 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta

Felagund írta:

Rabyn írta: Ja igen fontos a tüzijáttal kapcsolatban: csatolt toldalékot lehet ám hozni:)


Höhö...
Hoznád Alyrt, mi? :P


Én is hoznám Csabát és szerintem hozni is fogom ;)

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339743 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta

Rabyn írta: Ja igen fontos a tüzijáttal kapcsolatban: csatolt toldalékot lehet ám hozni:)


Höhö...
Hoznád Alyrt, mi? :P
Na, mindegy, én is megkérdezem Barbimat :D

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339670 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Ja igen fontos a tüzijáttal kapcsolatban: csatolt toldalékot lehet ám hozni:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja - 16 éve 8 hónapja #339660 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta

Remzymama/Tünde írta: Artemisz, ha kész az egész, feltöltenéd a Tolkien.hu-ra? szerintem tökjó :lol:
más meg lusta megírni :P


Nicsak :P
Köszi, Tünde, ha gondolod, szívesen, persze; de nem túl személyes ez ahhoz? :? Majd átnyesem kicsit.

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339626 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Artemisz, ha kész az egész, feltöltenéd a Tolkien.hu-ra? szerintem tökjó :lol:
más meg lusta megírni :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339507 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Artemisz: Köszi szépen, nagyon jó! Élvezetesen írsz, ennyi mindent én nem is tudtam megjegyezni - főleg, hogy mikor volt mi :oops:

Nóli: fogadd drakulációimat! ;)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339474 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta

Rabyn írta: Artemisz: a pajzsunkat tudtommal Felci vágta ki:)


Márk hathatós segítségével. Láttam ;)

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339420 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Artemisz: a pajzsunkat tudtommal Felci vágta ki:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339409 Írta: Nóli i linantea
Artemisz: már mondtam, de tök jó hoyg írtál :) Én nagyon gyorsan elfelejtem a dolgokat, és így ez tök jó :P Meg azok is eszembe jutnak amik nincsenek leírva 8)

Itt is elújságolom akkor: Sikerült a fellebbezésem, és benn vagyok az állatorvosin! :bounce:
(Aki esetleg nem tudja, először nem számították be a második nyelvvizsgámért kapott pontokat, és így csak a Szegedi orvosira votl elég pontom. De gyorsan intézkedtünk, és mindenkinek -az OFIKnak meg az Állatorvosi egyetemnek is- az orra alá dörgöltük a második nyelvvizsgámat, így megkaptam az érte járó puszpontokat,m és bekerültem a Szent István Egyetem Állatorvos Tudományi Karára 8) )

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.258 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére