Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta

Több
16 éve 8 hónapja #339369 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Dávid, köszi a sms-t, buli vaaan :D :hello:

Kedves Család!

Elkezdtem írni a Tábori Naplót. Sok személyes részlettel gazdagítva. Gondoltam, örülnék, ha olvasnátok. Lassan fog készülni, mert próbálom visszaadni a hanglatot, amennyire lehet, de túlzásba sem akarok esni. Kérlek, írjatok majd véleményt! Az első-második nap élményeiről, íme az összefoglaló:


1. nap:
Reggel Ildivel készülődés, Nagyapa levisz minket a Nyugatiig :) Utazás, batár sok csomag, fergeteges hangulat a Keleti jegypénztárainál. Leginkább szemlélődés. Casaubonnal és ickével beszélgetek. Jó. Utána mikor Dávid érkezik, már magával ragad a pörgés. És persze sok-sok ölelgetés Panniéktól és másoktól is. Hirtelen rám tör, mennyire borzasztóan tud hiányozni mindenki külön-külön, és most, hogy így évente egyszer együtt vagyunk, meg nem jut idő mindenkire, ha bilokálódnék se. Rémes. Miért nem lehet minden évszakban Tábor?
Beszállásnál a szokásos őrültekháza, súlyosbítva azzal, hogy az utolsó pillanatban kiderül, az első kocsik mennek csak Újhelyig. Átpakolás. A végén Sillel, Furival és Dáviddal közös kupé. Sil angol nyelvű könyveit nézegetjük, egyik gyönyörűbb mint a másik. Az hagyján, hogy erre költi valszleg a fél fizetését, de még elcipelni se rest őket! És még én hittem azt, hogy gazdaságosan tudok csomagolni...
Dávid hátramegy beszélgetni. Én egy darabig Eglarral és Cuéval dumálok, mert az jó, olyan rég volt már így, mikor mindegyikünk vidám és gondtalan (többé kevésbé). Aztán ők visszamennek. Egy kocsival hátrább a hangulat tetőfokán tombol, Nimdorc méregerős gyömbérjével (Andris arca kész tanulmány :D ), Ery beszólásaival, Feanor szűnni nem akaró pattogásával és Adim vicceivel. Kicsi Feanornak a tesztoszteronszintje két méterrel jár a feje fölött, 15 éves, nohiszen. A kis drága :P Snufflest meghívom a mi kupénkba. Aztán ott is ragad, mert akkora lesz a tömeg a vonaton. Jön még Nellas és Olosta. Miskolcon integetünk Fox anyujának. Látunk egy tökéletesen sasmadár alakú felhőt, meg egy horizontig érő tábla napraforgót, mely láttán Snuffles felsikít: SZOTYIIII!!! :D A kupéban ülő kedves idegen hölgy elmesélgeti, mit érdemes megnézni itt a környéken. Csurog a nyálunk. Az út hátralévő részében HarryPotter-barkochbával múlatjuk azidőt, a hölgy is becsatlakozik, sok feladványt ő talál ki.
A buszút zsúfolt és nagyon vidám, mint mindig. A táborhely több mint szuper, és Csaba nagyon klassz sátorhelyt választott két fa közt. Dumálok egy jót Olostával, Nellassal, Amival (édes csaj). Még egyelőre úgy érzem, lesz energiám ezerrel végigpörögni a Tábort. A bagós szekcióhoz is leülök kissé, és láss csodát, csöppet sem érzem magam nem odavalónak. Most már kifejezetten örülök, hogy Cé is itt van.
Spontán nótabrigád szerveződik Pók házánál. Ami és egy másik új srác, Peet segít Póknak gitározni, a ritmushangszerek is villámgyorsan gazdára lelnek, és dalolunk, ahogy a torkunkon kifér. Úristen, de hiányzott már!!!! Micsoda boldogság!
Csapatbemutatkozás. Enikő nem jött, viszont itt van Karesz haverja, Gyurma. Aranyos srácnak látszik. Jól elvagyunk, de közben azért sandítgatok erre-arra, hogy oldják meg mások az ismerkedést. Úgy tűnik, mindenki fel van dobva.
Este sétára indulunk. A vak is látja, hogy itt valami készül. Az este hűvös és az erdő gyönyörű. Énekelünk Ádámmal, jaj, nagyon jó. Mikor beérjük a többieket, Angwennal is; majd a koromsötét erdei avarra telepedve egyezményesen nótára gyújt szinte mindenki. Rengeteg a csillag. Csak a csapvezek közbeszólása csöndesít el minket, ahogy előadják a Tündék Ébredését. Nagyon nem nehéz beleélni magunkat. Annyira jó! Hazafelé a csapattal (Nóli, Rabyn, Patiszon, Ildi, Dávid) kart karba öltve, énekelve vonulunk. Dzsungel Könyve forever!!! Azonban megálljt parancsolnak a vezetők, és felmagaslik előttünk Márk azaz ezer bocsánat, Tilion hírnök nyúlánk alakja, tunikája smaragdzöld, a derekán széles, csillogó ezüstöv. Ő vezet minket tovább. Elragadó az egész. Mikor felbukkan egy villogó reflektorokkal rémítő büdös autószörny, Tiliontól elhangzik a figyelmeztetés: "Ha nem maradtok csöndben, Melkor küld egy másikat, nagyobbat, hátulról és lámpa nélkül." Mindenki próbál lehiggadni, de a várakozás csak úgy feszül. Mikor belépünk a kapun, mindenkinek leesik az álla. Karácsony van? Vagy ez itt tényleg Valinor??
A Tábor- és rendi vezetők fantasztikus kosztümökbe öltözködve, mesterségük címerével, ünnepélyesen fogadnak minket. Az összes fán mécsesek és égők pislákolnak, s a Két Fa arany-ezüst fénybe vonja a színteret. Lenyűgöző. Csöndben hallgatjuk Alyr ( azaz Aulë) üdvözlő szavait. Ezután máglyát gyújtanak, és kezdődik a tánc, a mulatság. Későn kerülünk ágyba (sátorba).

2. nap:
Hogy mennyire jó is a sátor oldalát melengető napsugárra és a Somewhere over the Rainbow lágy, ringató ritmusaira ébredni! Kiülök a Tábor közepén a padra beszélgetni Esgallal, Eryvel, Rabynnal és sok más kedves emberrel. Esgal még a hajam is befonja.
Reggeli után kezdődik a munka. Az egyik első előadók közt vagyunk, így gőzerővel fekszünk neki a bábvarrásnak, a fiúk éppúgy, mint a lányok. A szent csapatméz és a finom tea sem maradhat el, ahogy azt előre megbeszéltük. Némi napon kínlódás után remek helyet találunk magunknak a fák alatt egy pad körül. Addigra már a bábok közel kész állapotba kerülnek, mindenkié nagyon aranyos. A csapatpajzs is megtervezésre kerül, a fáradhatatlan Tilion ki is fűrészeli nekünk, elegáns késő középkori címert formáz, teljesen profi. Megszavazzuk Nóli címertervét, de egy cseppet se bánkódom, az enyém túl légies lett volna ékkőcsiszoló nolda létünkhöz képest. Egyébként a többi csapat is kitesz magáért, az látszik. A pavilon alatt szorgosan pingáló emberek görnyednek a pingpongasztal fölé, és a két varrógép megállás nélkül kattog az anyagok szegélyén. Délutánra már mindenki megegyezik abban, hogy a lila egy fantasztikus szín :D
Estébe hajlik már a délután, midőn odacsapódom a pajzsot pingáló Dávid, Nóli és Erumea (Borcsi) mellé. Sajnos nincs türelmem sokáig maradni, pedig olyan jó együtt dolgozni így emberekkel, akiket szeretek, és pláne, hogy Borcsi lassan kezd kinyílni, olyan jó látni, ahogy mosolyog. Nem lehet egyszerű bekerülni egy ilyen harsány, szorosan összeforrott közösségbe, főleg nem egy zárkózott embernek.
Időközben a házak mögötti nagy füves pályán röplabdacsapat áll nagy körben, hangosan számolják a beleütéseket. Celebrom és Peet fáradhatatlanok. Ankalimon érkezik, és megígéri, ha eljutunk 25 ütésig egyhuzamban, minden játékban résztvevőnek a csapata kap szalagot. Ja, igen, a szalaggyűjtés a fő motiváció idén :P Tőlünk ott van Rabyn, Ildi és Patiszon is. Isteni jó, sikítozunk, nevetünk. Aztán persze a végén sikerül. Őrjöngés, hurrá. Az Élet szép.
Este a tűznél Feanor (Ratzkha) bemutatja a Szilmarilokat. Csodálkozás. A csapatunk már előre megbeszélte, hogy külön rak tábortüzet a közös tűz után a focipálya végében. Felyacundu hesenya bő köpenyben érkezik, jön még Patiszon, Nóli, Ildi, Borcsi. Melegszünk a tűznél és beszélgetünk. Mi hatással lehet szép, csendes valinori életünkre Feanor cselekedete, kit láthatóan gőgössé és iriggyé tett munkájának gyümölcse, hisz még a Valák kérésére se hajlandó megosztani velünk a belőlük áradó Fényt. A komor gondolatok közepette is megmelenget belülről az összetartás és a higgadt bölcsesség közös átélése, éppúgy, mint kívülről a tűz. 'Feanor' odajön és leül közénk, hanem mikor a Szilmarilokról kérdezzük, gyorsan és indulatosan távozik. Énekléssel próbáljuk elűzni a gondjainkat, Patiszon velem énekli a Legyen... kezdetű régi szép éneket, s a második ismétlés után már mindenki, s felettünk az ég tele csillagokkal. Annyira jó ez! Mikor elköszönök tőlük, már olyan könnyűnek érzem magam, mint egy felhő.
Még Szorospatakon sem volt ilyen gyönyörű, otthonos a táj, mint itt, és ott se volt ennyi milliárd s milliárd csillag!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339276 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta

Felagund írta: Artemisz: hát


lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339270 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
FONTOS!!!!!

Ha szeretnétek táboros képes DVD-t akkor írjatok emilt az mtttabor@tolkien.hu ra. Szvsz kb 100-200 forint lesz attól függ mennyiért tudok dvdt szerezni. :)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339247 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Nóli: jutubon beírod, hogy "bécsi munkásinduló"...

Artemisz: hát

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339069 Írta: Nóli i linantea
Artemisz, mely digitális formában tudom meghallgatni a dallamát a műnek? :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339061 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta

Felagund írta:

erumea írta: Szia, Ilsaimíre! :D
Na, sikerült bejelentkeznem.Én abszolút benne vagyok mindenben, majd még Artemisszel egyeztetünk a buszról. Viszont én másnap az unokatesómmal megyek hozzájuk, ezért valószínüleg egy sporttáska is velem lesz 20-án, amit valahol le kéne raknom... :?
Ja, és ööö kinél tudnék ott aludni?


Aiya, nésaincenya!

Ki mondta, hogy fogunk aludni??? :mrgreen:
Én a magam részéről felajánlom a szobám egy részét (mondjuk az ágyamat tartalmazó részét ;) ), ha minden kötél szakad...

Artemisz: kiráááááály :hello:
A kreativitásodból futná esetleg még egy versszakra, ami kicsit családspecifikusabb? ;)


Hehe, az vicces lenne, nálad aludni :) )))
Nem haragudna anyukád, hogy odacsődülünk? :P

Örülök, hogy tetszik a dal :D
Öö, jó, majd gondolkozom. De kitalálhatnánk együtt is, úgy volna az igazi, nem? ;)

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja - 16 éve 8 hónapja #339039 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta

erumea írta: Szia, Ilsaimíre! :D
Na, sikerült bejelentkeznem.Én abszolút benne vagyok mindenben, majd még Artemisszel egyeztetünk a buszról. Viszont én másnap az unokatesómmal megyek hozzájuk, ezért valószínüleg egy sporttáska is velem lesz 20-án, amit valahol le kéne raknom... :?
Ja, és ööö kinél tudnék ott aludni?


Aiya, nésaincenya!

Ki mondta, hogy fogunk aludni??? :mrgreen:
Én a magam részéről felajánlom a szobám egy részét (mondjuk az ágyamat tartalmazó részét ;) /edit Félreértések elkerülése végett: az ágyam szigorúan egyszemélyes, nem kell rögtön rosszra gondolni, hé :tongue:), ha minden kötél szakad...

Artemisz: kiráááááály :hello:
A kreativitásodból futná esetleg még egy versszakra, ami kicsit családspecifikusabb? ;)

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339020 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta

Nóli i linantea írta: Mielőtt még bárki is azt hinné hogy nem jövök, de. :twisted:
Szal jövök, jövök én, csak nem nagyon voltam itthon hogy ezt közöljem :)



Agyon is csapnálak, ha nem jönnél! *ölel* :P :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339008 Írta: Nóli i linantea
Mielőtt még bárki is azt hinné hogy nem jövök, de. :twisted:
Szal jövök, jövök én, csak nem nagyon voltam itthon hogy ezt közöljem :)

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338964 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Szia Borcsi!!! Na, csakhogy itt!!!! :D

Írtam egy kis szösszt, Felyacundu hesenya kedvéért főképp, egyik kedvence, a Bécsi Munkásinduló dallamára. Majd énekelhetjük huszadikán :P Íme:


HOLDKÖSZÖNTŐ:

Száműzött noldák a jéghegyeken át
szívükben őrzik a Fák sugarát.
Kardunkra dermedt a testvéri vér,
éjben az átkozott vajh' hova tér?

Kísérj, te ősi, szent, kék-ezüst zászló,
jeges szél, vidd kürtök szavát
köszöntsd az új fényt
mely friss reményként
ébred az éjhomályon át.

Hős noldák, talpra, fel, erőnk, ne lankadj,
gyilkos, kegyetlen bár e táj,
könnyebb a léptünk,
fény jött el értünk,
Valák kegyelme véle jár.


Nos?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338930 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Szia Erumea!

Jó látni Téged itt :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338923 Írta: erumea
erumea válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Szia, Ilsaimíre! :D
Na, sikerült bejelentkeznem.Én abszolút benne vagyok mindenben, majd még Artemisszel egyeztetünk a buszról. Viszont én másnap az unokatesómmal megyek hozzájuk, ezért valószínüleg egy sporttáska is velem lesz 20-án, amit valahol le kéne raknom... :?
Ja, és ööö kinél tudnék ott aludni?

,,A barát elfogad olyannak, amilyen vagy, de elvárja, hogy egészen olyan legyél, amilyen vagy." (Richard Louv)
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338893 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Én le merem fogadni, hogy idén nem lesz semmiféle ilyen típusú 'balhé' :)
Nem fog ekkora vihar zúdulni ránk, az tuti, de még egy kisebb sem ;)

17:45-kor várunk Rátok Népligetnél!

Gyurit ki tudja értesíteni?

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338674 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Tehát!

TÜZIJÁTÉKNÉZŐS CSALÁDI ÖSSZEJÖVETEL!!!!

Időpont: Aug. 20.
Találkozási hely: Népligeti buszpályaudvarnál a pénztáraknál 17:30kor, hogy 45re ott tudjunk lenni a busznál.

Onnan meg eldöntjük hol szeretnénk nézni a tüzijátékot. Én hídra nem szeretnék menni, mert onnan még sosem láttam rendesen.

Hozzatok magatokkal inni-ennivalót meg amiről úgy gondoljátok, hogy el kell hozni:)) (pulcsit pl.: mindenképp)

Utána bárhova mehetünk.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338669 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta

Rabyn írta: Akkor szerintem legyen az, hogy elétek megyünk a buszhoz és onnan rögtön megyönk keresünk vmi jó kis helyet ahonnan mindent látunk.


:P:P:P:P
Köszönjük szépen!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338564 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Akkor szerintem legyen az, hogy elétek megyünk a buszhoz és onnan rögtön megyönk keresünk vmi jó kis helyet ahonnan mindent látunk.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338550 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta

Rabyn írta: Szerintem elég olyan 3-4 körül találkozni.


Ha mi Erumeával busszal jövünk Pécsről (márpedig azzal fogunk, mert csóró vagyok és nem fizetek IC jegyet, bocs), 17:45-re érünk a Népligetbe (az előző sajna délre már ottlenne és korán is indul). Oké az?

Na, ezt is megértem, hogy élőben fogom látni a Tűzijátékot :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338547 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Szerintem elég olyan 3-4 körül találkozni. Akkor azoknak se kell korán kelni akik messziről jönnek. Tüzijáték csak 9től lesz, mi általában olyan 7-8 tól már találunk valami jó kis helyet ahonnan nézhetjük. Tavaly mondjuk az volt a mázli, hogy nem hídon álltunk hanem a ferenciek terén és be tudtunk szaladni védett helyre, szerintem idén se ártana valami olyan helyet találni ahonnan 5-10 perce van a legközelebbi védett hely.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338527 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Szerintem, mivel egyrészt éjszakai programot szeretnénk, másrészt Erúmea és Artemisz Pécsről jönnek, teljesen OK lenne egy 2 óra körüli kezdés, ökörködünk mondjuk hétig (vagy lehetne valami program is, ha akarjátok utánanézhetek), akkor befoglalunk valami jó kis helyet tűzijátéknézésre, annak tízre vége is, és aztán irány az éjszaki Budapest :D

/edit

LADIES AND GENTLEMAN! IT'S MY GREATEST PLEASURE TO INTRODUCE YOU THE LEGENDARY CRAFTSMAN, SO GIVE IT UP FOOOOOOOOR
ERÚMEA!!!

:hello: :cheers:

Hahó :D

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338495 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Ry: majd ébrentartunk:))) Az utóbbi időben én se vagyok valami nagy éjszakázós:(

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338463 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Én pl nem bírom az éjszakázást. XD
Az lenne a kérésem, h ha meglesz pontosan mikor találkozunk, vagy esetleg mégse lenne 20án, írjatok egy sms-t, mert lehet h addig nem látok netet. :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338457 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta

Patiszon írta: Felagund: szerintem az utóbbi alapból is előfordul Nálad ;)
Én is benne vagyok az éjszakázásban :)


Ó, kösz... :D

De amúgy gondoljunk arra, hogy van 18 év alatti családtag is, és lehet, hogy neki már ágyban a helye ;)

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338358 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Felagund: szerintem az utóbbi alapból is előfordul Nálad ;)
Én is benne vagyok az éjszakázásban :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338357 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta

Felagund írta: Háááát, én benne vagyok az éjszakai programban is, de számoljuk hozzá, hogy 18-án fogok visszajönni edzőtáborból, szóval nem garantálom, hogy nem fogok hirtelen rajtaütésszerűen elaludni és/vagy egy idő után hülyeségeket beszélni :D


Állunk elébe :D :D

Jajj, nagyon édesek vagytok :) :oops: Remélem, nagyonjó idő lesz!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338314 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Háááát, én benne vagyok az éjszakai programban is, de számoljuk hozzá, hogy 18-án fogok visszajönni edzőtáborból, szóval nem garantálom, hogy nem fogok hirtelen rajtaütésszerűen elaludni és/vagy egy idő után hülyeségeket beszélni :D

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338302 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Egyébként olyat lehet csinálni, hogy a tüzijáték után még beülünk valahova vagy elmászkálunk valahova (időjárás függő ugye) és akkor akár virraszthatunk is veled Artemisz:))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338084 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Helló Család!

Annyira remek volt ez a 9 nap!
Eddigi legjobb táborom :)
És mindenkinek külön-külön megköszönöm, hogy ott volt, meg hogy volt, meg minden :)

Rabyn: Tök jó voltál! Jól összetartottad a csapatot - hangerővel is :)

Artemisz: mindig maradj ilyen ;)
Ági: köszi, hogy elviseltél minket és közénkolvadtál ;)
Borcsi: köszke, hogy velünk voltál és mindenben benne voltál :)
Felyacundu: mert az vagy, ami ;) Ja és a fini lecsóért :)
Finwe: hogy olyan szépen rajzolsz!
Gyuri: mert közénk illesz ;)
Mírrand: bírlak, csajsziiii :D Ja, és kösz a laptopot :)
Nóli: köszi az ölelést ;)
Patiszon: Öö, ja az én vagyok :P
Ryana: LILAAA :D

És köszi, hogy lejátszottátok a dubidámot ;)
Sajnálom, hogy hamarabb el kellett jönnöm, de a találkozón végig ott leszek ;)

A tábor jellemzése kicsit később ;)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338016 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta

Artemisz (Erenya) írta:
- fel tudna vki ajánlani egy közelebbi szállást avagy hajlandó velem virrasztani hajnalig? *aggódvanéz*


Szerintem Nargothrond 'wain 2.0 akkorra már fogadóképes lesz :D

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338005 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Artemisz: ahogy a tüzijátéko ismerem olyan éjfél körülre szoktunk hazaérni és akkor még nem volt vihar:P

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #337953 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta


Megbeszéltem Erumeával, hogy együtt jövünk fel Pestre 20.-án. Mellesleg Rabyn, én szívesen aludnél nálad, de tekintve, hogy 21-én a hajnal 6-kor induló IC-t kell elérnem a Keletiből Sopronba, kicsit necces lesz - fel tudna vki ajánlani egy közelebbi szállást avagy hajlandó velem virrasztani hajnalig? *aggódvanéz*

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.229 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére