Karácsonyi est 2007

Több
16 éve 3 hónapja #350666 Írta: Erdariel
Erdariel válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
Hahó!
Aly, én úgy tudtam, hogy dec. 3-án volt elnökségi gyűlés, és előtte küldtem egy e-mailt a terembérletről a vezetoseg@tolkien.hu -címre (hétfőn pedig újra rákérdeztem, és küldtem a névsort). Nem tudom mi lett vele, de biztos elment. Mindegy igazából, a felajánlást köszi, de sztem maradjon a pinceklub. Hangulatos, jól megközelíthető, és akkor azt a pénzt lehet másra fordítani.
Ami

Édes Víz és Kacagás!
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #350661 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007

Alyr Arkhon írta:

Remzymama/Tünde írta: OFF
nagyon halkan megjegyzem, a Fogadó belépti díjas volt, és eltartotta önmagát
OFF


nagyon halkan jegyzem meg hogy énis pont erre céloztam.


:lol: okéoké

(törölhető OFFok)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #350659 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007

Remzymama/Tünde írta: OFF
nagyon halkan megjegyzem, a Fogadó belépti díjas volt, és eltartotta önmagát
OFF


nagyon halkan jegyzem meg hogy énis pont erre céloztam.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #350655 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
OFF
nagyon halkan megjegyzem, a Fogadó belépti díjas volt, és eltartotta önmagát
OFF

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #350652 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007

Erdariel írta: Üdv!
Nekem Aly írta hogy nem tud fizetni a vezetőség, miután a vezetőség vcmére küldtem egy e-mailt még a vezetőségi gyűlés előtt. Szerintem mindkét helyszín megfelel, de én a 2.-ra szavazok, mivel ott tovább maradhatunk és csak étel és ital szempontjából kell hozzájárulás.
Ami


Ez így nem igaz.

1. Azt írtam, hogy _szerintem_ nem tud fizetni az MTT, de a kérésedet továbbítom (amit kb 10 percen belül meg is tettem). Tettem ezt azért mert legjobb tudomásom szerint az eddigi szokás ez volt (Akár Tolkien Fogadón akár máskor)

2. E-mailt nem a vezetőségi gyűlés előtt küldtél, hanem egy héttel utána. (e hét hétfőn)

3. Az MTT elnöksége a mai nappal (ettől függetlenül) megszavazta a terembérletre a 4000 forintot, azaz az ilyen akadályok elhárultak.

Bocsánat a hangnemért.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #350641 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
Én még mindig nem döntöttem el... :oops: igyekszem minnél hamarabb...

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #350639 Írta: Erdariel
Erdariel válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
Üdv!
Nekem Aly írta hogy nem tud fizetni a vezetőség, miután a vezetőség vcmére küldtem egy e-mailt még a vezetőségi gyűlés előtt. Szerintem mindkét helyszín megfelel, de én a 2.-ra szavazok, mivel ott tovább maradhatunk és csak étel és ital szempontjából kell hozzájárulás.
Ami

Édes Víz és Kacagás!
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #350598 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007

Erdariel írta: Sziasztok!
Egy kis probléma merült fel. Az MTT vezetősége nem tudja biztosítani a 4000ft-os terembérletet szombatra, úgyhogy ha továbbra is a Batyiban szeretnénk tartani, akkor valahogy össze kell dobni a pénzt. Én nem szeretnék belépős karácsonyt szervezni, úgyhogy kerestem egy másik lehetőséget. A kollégiumom (Móricz Zs. körtértől másfél percre) pinceklubja szabad 5-től, 10-ig, és egy kis rábeszélés után beleegyeztek, hogy ingyen megszálljuk. Van itt is vízforraló, bögrék, zenegép, és természetesen ingyenes lenne...Döntsétek el melyiket szeretnétek, a magam részéről a 2.opciót támogatom, de ha a Batyis helyet össze tudjuk dobni, az is jó lesz!
Várom a reakciókat!
Minden jót!
Ami


Ez egy rémhír. Amennyiben a Batyi rendelkezésre áll, és a szervezők azt tartják a legmegfelelőbb helyszínnek, akkor az MTT a bérleti díjat kifizeti. (Esetleg meggondolandó, hogy mindeki dobjon majd be 100 Ft-ot amolyan hozzájárulásként.)

Ezúton kérem a szervezőket, hogyha legközelebb ehhez hasonló pénzügyi problémájuk vagy igényük van, egyenesen engem keressenek. Ha a dolog sürgős, akkor pedig használják bátran a telefont...

Ja, és én is ott leszek.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #350570 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
70%, hogy megyek.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #350568 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007

Erdariel írta: Az ám:)
De no para, kigányolom, és nagyon szép lesz, és nem kéne fizetni, szal szerintem jó lesz, de azért mondjatok még véleményt!

Nekem tökéletes :)
Csak legyünk minél többen :D

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #350562 Írta: Erdariel
Erdariel válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
Az ám:)
De no para, kigányolom, és nagyon szép lesz, és nem kéne fizetni, szal szerintem jó lesz, de azért mondjatok még véleményt!

Édes Víz és Kacagás!
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #350561 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
Estike? :mrgreen:

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #350555 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
sziasztok!
mi szívesen mennénk, de ezt mér megírtam Aminak...sztem jó lesz az a pinceklub, ha az ingyenes!(: remélem sikerül megszervezni, és leszünk egy páran!(:

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #350552 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007

Attila írta:

Leguanember írta: Amennyiben a kolesz pinceklubban könnyebben teremthető karácsonyi hangulat, akkor támogatom az új helyszínt. A Batyi azért túl nagy terem a maroknyi lelkes csapatnak, nem?

Ádám


Miért hányan leszünk? Sacc/kb.? :roll:


a szavazás alapján 6-21 fő közt valahányan :P de az emtétét ismerve biztos sokan nem szavaztak, akik jönnek :)

nékem mind1 a helyszín, csak döntsük el mielőbb. :)
a "10-ig" egyébként mit jelent? 10-kor kezdünk el takarítani, vagy addigra az utolsó ember és az utolsó morzsa is tűnjön el? :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #350541 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007

Leguanember írta: Amennyiben a kolesz pinceklubban könnyebben teremthető karácsonyi hangulat, akkor támogatom az új helyszínt. A Batyi azért túl nagy terem a maroknyi lelkes csapatnak, nem?

Ádám


Miért hányan leszünk? Sacc/kb.? :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #350540 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007

Erdariel írta: Sziasztok!
Egy kis probléma merült fel. Az MTT vezetősége nem tudja biztosítani a 4000ft-os terembérletet szombatra, úgyhogy ha továbbra is a Batyiban szeretnénk tartani, akkor valahogy össze kell dobni a pénzt. Én nem szeretnék belépős karácsonyt szervezni, úgyhogy kerestem egy másik lehetőséget. A kollégiumom (Móricz Zs. körtértől másfél percre) pinceklubja szabad 5-től, 10-ig, és egy kis rábeszélés után beleegyeztek, hogy ingyen megszálljuk. Van itt is vízforraló, bögrék, zenegép, és természetesen ingyenes lenne...Döntsétek el melyiket szeretnétek, a magam részéről a 2.opciót támogatom, de ha a Batyis helyet össze tudjuk dobni, az is jó lesz!
Várom a reakciókat!
Minden jót!
Ami


Amennyiben a kolesz pinceklubban könnyebben teremthető karácsonyi hangulat, akkor támogatom az új helyszínt. A Batyi azért túl nagy terem a maroknyi lelkes csapatnak, nem?

Ádám

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #350533 Írta: Erdariel
Erdariel válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
Sziasztok!
Egy kis probléma merült fel. Az MTT vezetősége nem tudja biztosítani a 4000ft-os terembérletet szombatra, úgyhogy ha továbbra is a Batyiban szeretnénk tartani, akkor valahogy össze kell dobni a pénzt. Én nem szeretnék belépős karácsonyt szervezni, úgyhogy kerestem egy másik lehetőséget. A kollégiumom (Móricz Zs. körtértől másfél percre) pinceklubja szabad 5-től, 10-ig, és egy kis rábeszélés után beleegyeztek, hogy ingyen megszálljuk. Van itt is vízforraló, bögrék, zenegép, és természetesen ingyenes lenne...Döntsétek el melyiket szeretnétek, a magam részéről a 2.opciót támogatom, de ha a Batyis helyet össze tudjuk dobni, az is jó lesz!
Várom a reakciókat!
Minden jót!
Ami

Édes Víz és Kacagás!
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #350338 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007

Gandalf írta: Szavazzatok minél többen! :wink:


De ne csak szavazzatok, hanem szóljatok Aminak is, h. jöttök, ha még nem tettétek! :D

Kérek mindenkit, HOGY HA SZERETNE JÖNNI, JELEZZE NEKEM VALAHOGYAN: illuin_omral@freemail.hu , 06709415766.


"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
Több
16 éve 3 hónapja #350334 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
Halkan megemlítem, hogy néhányan a rendezvény vége (azaz 9 óra) után szeretnénk átmenni ide , akit érdekel, csatlakozzon ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #350284 Írta: Erdariel
Erdariel válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
Ja, és mégvalami!
Mindenki hozzon valamilyen ajándékot (legjobb ha saját magad által készíted), mert lesz ajándékozás. A helyszínen kéne kihúzni a neveket, szerintem így a legegyszerűbb, de ez rajtatok múlik majd.
Legyetek jók!

Édes Víz és Kacagás!
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #350282 Írta: Erdariel
Erdariel válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
Hahó!
Tehát akkor mégegyszer. Karácsonyi Estet tartunk Batthyány Alapítvány termében (Eöttvös utca 24.) jövő szombaton, (dec. 15). 18-tól 21-óráig. 17órától pakolunk, előkészülünk.
Akik eddig jelezték jöttüket: Pati, Rabyn, Angwen, Cue, Gillz, Ádám, Artemisz. Ők azok, akik vagy írtak e-mailt, vagy szóltak személyesen.
Kérek mindenkit, HOGY HA SZERETNE JÖNNI, JELEZZE NEKEM VALAHOGYAN: illuin_omral@freemail.hu , 06709415766. Segítő kezeket is várok, Artemisz már szólt, hogy rá lehet számítani. Egyéni, vagy csapatos műsorokkal is készülhettek, ha gondoljátok, ezt is kérem jelezni. Nasit, innit pedig hozzatok, ha tudtok. Ha bármi kérdés van, nyugodtan keressetek!
Szépeket mindenkinek!
Ami

Édes Víz és Kacagás!
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #350029 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
tudom, hogy nem az igazi de nekünk van itthon egy műfenyőnk amit fel tudok ajánlani (még sosem láttam feldíszítve:P).

Ja és mennék én is, nem tudom írtam-e :D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #350022 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
Lehetséges, hogy tudok menni, mivel a bécsi utat lemondták, még lehet jelentkezni??? :roll: :oops:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #349299 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
A december 15 nekem sajna nem jó, koncertem van aznap. De majd gondolok Rátok...
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #349218 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
Batthyány Lajos Alapítvány terme, Eötvös u. 24. (Oktogontól befordulsz az Aradi utcán jobbra, és 1 sarok az Eötvös u. - ha befordulsz rá jobbra, az első kapu.) De nyilván kiírásra került volna időben a pontos cím, még van egy hónapunk ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #349211 Írta: Lylamanesha
Lylamanesha válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
Egy konkrét kérdésem lenne! Pontosan hova kell menni mivel sajnos nem tudom, hogy hol van ez a batyi?

Előre is köszönöm a felvilágosítást! :P :?:

"A mindent tudó ember boldog ember!"

Lylamanesha azaz Lájlámeneszá
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #349195 Írta: Erdariel
Erdariel válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
Hahó!
Akkor tehát: DEC. 15. (SZOMBAT) KARÁCSONYI EST, A BATYIBAN, 5-TŐL DEKORÁLÁS, 6-TÓL 9-IG MAGA A RENDEZVÉNY! JELENTKEZNI, NÁLAM (Kiss Ami) E-MAILBEN (köszi Alyr:) AKI PRODUKCIÓVAL KÉSZÜL, VAGY ESETLEG SEGÍTENE BÁRMIBEN, JELEZZE AZT IS! És igen, sütik, teák, italok jól jönnének!
Ami

Édes Víz és Kacagás!
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #349188 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
Hát Attila sajnos nem tudok menni és így muffinokat sem tok vinni:(

A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #349187 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
Szerintem, az lesz, hogy én nem tudok menni DE mivel (most ez így nagyon hülyén fog hangzani, és lehet, hogy kicsit egoista is lesz) nagyon finom muffinokat tudok készíteni és szerintem (mivel eddig úgy tudom, hogy Balázs megy) odaadom neki majd a rendezvény napján. :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.205 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére