Karácsonyi est 2007

Több
16 éve 4 hónapja #349161 Írta: Rózsa
Rózsa válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
Ha még nem hangzott el: sztem finom sütikéket és egyéb nyamikat hozzunk magunknak! És innikéket! :D

:D :cheers:

Nekünk arról kell döntenünk, hogy mire használjuk az időt, ami megadatott"
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #349152 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007

Erdariel írta: Hahó!
Igen, nálam lehet jelentkezni, PRIVIBEN:) És szerintem a helyszínen húzzunk nevet.


A helyedben ezt gyorsan visszavonnám és ímélt mondanék helyette, két okból

1. Ha 20nál több ember ír neked gyorsan privit, akkor az utolsók törölni fogják az elsőket,

2. Finoman szólva is nem megbízható, késik, nem jön meg stb.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #349151 Írta: Erdariel
Erdariel válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
Hahó!
Igen, nálam lehet jelentkezni, PRIVIBEN:) És szerintem a helyszínen húzzunk nevet.

Édes Víz és Kacagás!
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #349122 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007

Attila írta: Lehetséges, hogy hülye kérdés, de lesz valamiféle "jelentkezési lap" ? :roll: :oops: :?:


Lap nem hiszem, hogy lesz, mivel ez egy kisrendezvény.
Amy (Erdariel) majd el fogja mondani, hogy milyen módon jelentkezzünk.
Valószínüleg e-mail-ben vagy priviben kell szólni, a nevedet kell elküldeni, meg valamit gondolom a húzással kapcsolatban ha lesz.
De majd ő beírja, aggodalomra semmi ok... :wink:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #349121 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
Lehetséges, hogy hülye kérdés, de lesz valai féle "jelentkezési lap" ? :roll: :oops: :?:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #349119 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007

Orsie / Fraktál írta: és ha a helyszínen húznánk a 3 lehetséges névből, annak fényében, hogy ki jött el? ettől még lehet készülni ajándékkal és még ott az izgalom is, hogy amit készítettél, jó lesz-e.


Húú...ezt most így nem értem, de jó ötletnek tűnik. Egyébként én is jönnék és nagyon támogatom az ajándékozást... :)

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #349050 Írta: Erdariel
Erdariel válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
5-től díszítenénk, és maga a rendezvény kezdődhetne olyan 6 körül.

Édes Víz és Kacagás!
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #349020 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #349019 Írta: Erdariel
Erdariel válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
Üdv!
Beszéletm Edinával, azt mondta a kolléganője el tudja vállalni a felügyeletet 5-től 9-ig dec. 15-én szombaton. Azóta többen mondták nekem, hogy mégis később jobb lenne. Kérlek mindenkit, írja meg, hogy mit gondol, mert minél előbb választ várnak, hogy megyünk-e oda, ha nem megpróbálok nézni vmi mást.
Ami

Édes Víz és Kacagás!
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #348929 Írta: Erdariel
Erdariel válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
Jaj, és mégegy dolog. Ha a tánckurzus 6ig tart, kezdhetünk később, hogy mindenki ott legyen, nem?

Édes Víz és Kacagás!
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #348928 Írta: Erdariel
Erdariel válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
Hahó!
Szombaton lesz hír a Batyiról! Nekem tetszik Ankalimon és Orsie ötlete a 3 névvel és hogy a helyszínen húzzunk, mert tényleg nem bitzos, hogy mindenki eljön aki ígéri.
Az ajándék lehetne pl vers, vagy dal is. Szeretném, ha készülnének emberek kreatív produkciókkal:), karácsonyiakkal!! Már tudok, aki fog;)
Szépeket!
Ami

Édes Víz és Kacagás!
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #348924 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
Akik a tánckuzuson vannak, később jönnek egy órával, nem tragédia.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #348922 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007

Erdariel írta: A tánckurzus hánykor kezdődik, és meddig fog tartani? A 15-én nem nagyon kéne változtatni szerintem. Korábban nem praktikus, mivel a szorgalmi időszak utolsó hete mindenkinek elég durva, később pedig már az otthoni karácsonyra szoktak koncentrálni. És szerintem hétvégén kéne csinálni.
Ami


gondolom 10-18-ig, mint az őszi lett volna.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #348916 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007

Aeglos írta: Az utolsó 3 pont szerintem sem kell.
A résztvevői lista necces. Mindig az van, hogy valaki mégsem jön, más meg eljön úgy, hogy nem is jelentkezett.

és ha a helyszínen húznánk a 3 lehetséges névből, annak fényében, hogy ki jött el? ettől még lehet készülni ajándékkal és még ott az izgalom is, hogy amit készítettél, jó lesz-e.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja - 16 éve 4 hónapja #348915 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007

Felagund írta: Kicsit mintha túl lenne szabályozva ez a karácsony, nem?


Az utolsó 3 pont szerintem sem kell.
A résztvevői lista necces. Mindig az van, hogy valaki mégsem jön, más meg eljön úgy, hogy nem is jelentkezett.

Viszont az nagyon tetszik, hogy én választom ki, hogy kinek adhatok, mert így nagyobb esély van arra, hogy mindenki olyan embert "húzzon" akit valamennyire már megfigyelt vagy számontart így olyan dolgot kap ami személyes.

Ajándékozás helyett az is lehetne, (most nagyon népszerűtlen leszek) hogy a fenti eljárással kiválasztott emberről kell írni fél oldalt. Véleményt róla, pozitívat, negatívat egyaránt, és személyes kell hogy legyen. Gyerekkoromban játszottunk ilyet örsgyűlésen és még mindig meg vannak a papírok. Én nagyon szerettem... :oops:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #348914 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
Felagund, ez is nézőpont, hogy túl van szabályozva de Ankalimon ötlete jó és ez egy kidolgozott javaslat és nem utasítás ;) így elkerülhető az is, hogy olyasvalakinek "kell" ajándékot adnod akit alig ismersz. és szvsz senki sem fog lovaglópálcával fenéken csapkodni ha eltérsz ettől.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #348912 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
Kicsit mintha túl lenne szabályozva ez a karácsony, nem?

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #348911 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007

Gandalf írta: Mi lenne, ha mindenki venne vmi apróságot és ott helyben húznák ki, kinek adják?


Szerintem legyen ajándékozás.

Gandalf ötlete is tetszik, de az biztos, hogy semmiképpen sem a szokásos "kihúzunk egy nevet, aztán 5 napig töprengünk, hogy mi a franc trendi dolgot adjunk egy alig ismert embernek" dolgot csináljuk.

A következőt javaslom:
Az ajándékozottat nem sorsoljuk, hanem a résztvevői listából lehet választani 3 nevet (akik között nem lehet közvetlen rokon, házastárs, élettárs, aktuális párkapcsolati partner, de lehet örök reménytelen szerelem), és azt elküldeni a szervezőknek, akik válaszlevélben küldik el, hogy végül ki lett a kiválasztott. (Ha a három név mindegyikét elfoglalták már mások, akkor e-mail-ben egyeztetnek új nevet - lényeg hogy a véletlen helyett az ajándékozási vágy és egy jótékonyan segítő szervezői akarat döntse el a párosításokat.)

Javaslom, hogy amikor mindenki kiválasztja a három nevet, ne arra gondoljon, hogy ő kinek adna legszívesebben, hanem arra, hogy kinek jelentene legtöbbet ha ajándékot kapna tőle...

Annak édekében, hogy a gesztus és a szándék legyen az elsődleges (és ne retorikai, művészeti vagy pénzügyi tartalékok) háromféle ajándékot lehetne adni:
1. Egy őszintén megfogalmazott kedves mondatot. (Lehet összetett mondat de nem lehett több 25 szónál).
2. Saját kezüleg készített kreatív cuccot. (Teljes szívvel és őszinte lelkesédessel kell csinálni, de az elkészítésére nem lehet fél óránál többet szánni.)
3. Egy olyan praktikus használati tárgyat, amiről biztosan tudod, hogy az ajándékozottnak éppen szüksége van, vagy nagyon hasznára lenne az életének ebben a szakaszában (az ajándék értéke nem lehet több, mint 300 Ft)


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #348897 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007

Orsie / Fraktál írta: mondom, szvsz inkább csináljunk valamit sk. kreatívkodni jó [...]

Az biztos, de ahhoz is meg kell venni az alapanyagokat. Ha pl csak egy gyertyát öntök, akkor ahhoz kell más is, de ennek nem itt a helye :) Így gondoltam én is, csak rövidebb volt leírni, hogy "venni valamit". Mindenesetre én még mindig pártolom a dolgot és megpróbálok rá szakítani néhány napot, mert egyrészt még nem voltam karácsonyszerű MTT-s cuccon, másrészt meg szeretnék ott lenni :)

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #348867 Írta: Erdariel
Erdariel válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
A tánckurzus hánykor kezdődik, és meddig fog tartani? A 15-én nem nagyon kéne változtatni szerintem. Korábban nem praktikus, mivel a szorgalmi időszak utolsó hete mindenkinek elég durva, később pedig már az otthoni karácsonyra szoktak koncentrálni. És szerintem hétvégén kéne csinálni.
Ami

Édes Víz és Kacagás!
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #348864 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
Én szeretnék ott lenni, de addig még sok minden történhet.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #348856 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007

Felagund írta:

Attila írta: Húúú dec. 15.-e szerintem ne legyen, mert (tudom, hogy az időpont nem tőlem függ) de én akkor emgyek Bécsbe.


Hát, sajnáljuk, ez egy vélemény, de, tisztelettel, valószínűleg nem hozzád fogják igazítani a rendezvény idejét...

Nem szeretnék vitatkozni, mert ennek nem itt a helye, de direkt mondtam, hogy "tudom, hogy az időpont nem tőlem függ". Szóval, csak ennyi. Nem várom el azt, hogy mindenki hozzám igazodjon, ugyanmár. Ha akkor lesz én nem megyek, ennyi. 8O

Az ajándékozás nagyon jó ötlet, akartam is mondani. De mindegy, bár mondjuk szerintem, valahogy ezt megkéne oldani, hogy ilyenek ne legyenek, ilyen rózsaszín szívek fiúknak vagy ilyesmik...

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #348852 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
amúgy dec. 15-16-ra tervezte Ladis az intenzív tánckurzust... (ld. Tánc topik)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #348827 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007

Snuffles írta:

Gandalf írta: Mi lenne, ha mindenki venne vmi apróságot és ott helyben húznák ki, kinek adják?

Ez nekem tetszik, nem tudjuk előre, kit kapunk, sokkal viccesebb :D Persze így venni kell valamit és gond, hogy nem tudjuk azt sem, fiú vagy lány lesz-e a húzott személy, de én pártolnám. :)

mondom, szvsz inkább csináljunk valamit sk. kreatívkodni jó (de ezt pont Neked nem kell mondanom, ugye ;) ) és az tényleg vicces, ha lány kap fiús ajándékot. de mondjuk ha ragaszkodsz ahhoz, hogy rózsaszínszívecskés marcipánt sütsz akkor nem lesz annyira szívás ha lányt húzol és nem mondjuk Felagundot :lol:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #348814 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
Én ott szeretnék lenni :) Az ajándékozást támogatom, szeretek kreatívkodni :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #348804 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007

Erdariel írta: Akkor dec 15, 5 óra Batyi jó lenne? Szerintem az jó 5let, hogy mindenki hoz vmi apróságot, és esetleg ott húzunk, de csak ha mindenképp szeretnénk ajándékozni.



Először Edina, aztán hirdess helyet :)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #348803 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007

Gandalf írta: Mi lenne, ha mindenki venne vmi apróságot és ott helyben húznák ki, kinek adják?

Ez nekem tetszik, nem tudjuk előre, kit kapunk, sokkal viccesebb :D Persze így venni kell valamit és gond, hogy nem tudjuk azt sem, fiú vagy lány lesz-e a húzott személy, de én pártolnám. :)

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #348797 Írta: Erdariel
Erdariel válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
Akkor dec 15, 5 óra Batyi jó lenne? Szerintem az jó 5let, hogy mindenki hoz vmi apróságot, és esetleg ott húzunk, de csak ha mindenképp szeretnénk ajándékozni.

Édes Víz és Kacagás!
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #348724 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
szvsz valami jelképes ajándékozás legyen és maximum úgy, hogy mindenki 1 embert kihúz. bár annyira nem vagyok híve a húzásos módszernek mert kicsit erőltetett, de annyi előnye van, hogy senki se marad meglepi nélkül.
viszont ha lesz ajándékozás, akkor szvsz az lenne jó, ha az ajándék saját készítésű lenne, az személyesebb. akár egy kis süti, vagy egy rajz, vagy gyertya, ilyesmi. a szándék a lényeg és nem az, hogy úristenmiafészkesfenétvegyekxy-nak, vagy basszusmennyitszánjakrámertötszázforintbólsemmitselehetvenni.
Felagund, kérjük a javaslataidat az ajándékozást illetően :)
sírni itt is lehet, és a szavazás igenis hasznos dolog.
és szvsz a Batyi jó hely, olcsó, fel lehetne díszíteni szépen, van konyhája, és jól megközelíthető.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #348723 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
Szerintem ne legyen ajándékozás.

6000/óra az nagyon sok.
Ennyibe a Halloween került...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.215 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére