Karácsonyi est 2007

Több
16 éve 5 hónapja #348720 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
Mi lenne, ha mindenki venne vmi apróságot és ott helyben húznák ki, kinek adják?
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348718 Írta: Erdariel
Erdariel válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
Tényleg jó lenne, ha tudnánk hány ember jön. Ezért, kérem írjon akit érdekel, hogy legalább egy körülbelüli számot tudjunk. A Sirius talán azért nem jó 5let, mert szeretném ha lennének előadások, akár egyéniek, akár csoportosak természetesen karácsonyi témával. Aki készül, kérem jelezze. 1000ft/óra az nagyon jó, utánanézek, de még megpróbálok a kolimban is alkudozni. Felagund felvetette, hogy legyen karácsonyi ajándékozás. Én jó ötletnek, csak egy kicsit körülményesnek tartom, de szerinte megoldható. Erről vélemény?
Minden segítséget köszönök!
Ami

Édes Víz és Kacagás!
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348710 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
attól függ hányan vagyunk, mi a program, de Batyi alapítvány székháza mindig megkérdezhető, ott általában egy óra 1000 forint csak nem tom hány óráig vállalja Edina vagy a másik hölgy, akinek szégyenszemre mindig elfelejtem a nevét :oops:
Ha kevés ember jön, ajánlom a Síriust, vagy akármelyik teaházat. Nem mindegy hogy 10-20 vagy 50 emberről van e szó, tehát ezért lenne jó tudni, mennyire lehet számítani.
Szavazás? :wink:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348708 Írta: Erdariel
Erdariel válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
Hahó!
Találtam egy helyet, de csak dec 16-án szabad, vasárnap, szóval ha ezt választjuk, akkor egy nappal későbbre tolódna. Az Eötvös Collegium nagyklubjáról van szó, a bérleti díj kb 6000 ft/óra. Nem tudom ez sok-e. Van konyha, vízforraló, bögrék, szóval teázni lehetne. Jól megközelíthető, mert a Móricz Zsigmond körtéren van. Mit gondoltok? Valaki tud esetleg helyet amit ingyen megkapnánk? Még én is fűzöm a vezetőséget, hátha engednek itt is az árból! Egyéb ötletek? Köszi!
Ami

Édes Víz és Kacagás!
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348705 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
siráokat ki lehet moderálni, és fenn egy gombra kell kattintani, eddig elég sokszor bejött
amúgy siránkozni így is tud, aki akar :)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348702 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
Isten ments!
Nehogy szavzás legyen róla, mert akkor tíz oldalon keresztül csak a sirámokat lehet majd hallani, hogy jajj, miért nem ekkor vagy akkor...

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348699 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
OK, tényleg... :oops:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348698 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
Aeglos, valószínűleg azért ment mindenki későn Samhain-ra, mert
1, aznap még munkanap volt (aznap, október 31.-én nem volt szünnap csak másnaptól)
2, utána volt a többségnek 4 szabad napja.

most azért kicsit más lesz a helyzet, 15.-e szombat de csak másnap van idő pihenni és aztán megint jön még pár dolgos hétköznap a karácsony előtt.
én is a korábbi időpontot támogatom, mert a többségnek tényleg számít, hogy hogyan és mikor tud este hazajutni.

engem érdekelne a dolog és szívesen segítek amiben tudok.
a szavazás szvsz is jó ötlet.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348697 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
Samhain nem volt szünnap, másnap volt szünnap.
Azért szombaton lehet korábban kezdeni! :wink:
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348694 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
Én végiggondolnám mégegyszer ezt az időpont dolgot, tekintve, hogy Halloween 8-re volt meghirdetve és jó, hogyha a nép nagy része 10-re befutott. (Tisztelet a kivételeknek akik időben, vagy 9-re jöttek... :D )
Pedig szünnap volt.

Helyötlet már van?
Valami hangulatosat kéne találni BP-en vagy körülötte, semmiképpen sem iskolabérlős cuccot...

Én tervezek jönni, de egy dolog még közbejöhet.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348690 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
mégegy ötlet: írjatok ki szavazást, hányan mennének/ki ér rá akkor, ebből kiderül milyen programok kellenének (fellépők vagy csak beszélgetős), milyen helyre kell szervezni (teaház vagy terembérlet)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348686 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007

Attila írta: Húúú dec. 15.-e szerintem ne legyen, mert (tudom, hogy az időpont nem tőlem függ) de én akkor emgyek Bécsbe.


Hát, sajnáljuk, ez egy vélemény, de, tisztelettel, valószínűleg nem hozzád fogják igazítani a rendezvény idejét...

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348683 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
Húúú dec. 15.-e szerintem ne legyen, mert (tudom, hogy az időpont nem tőlem függ) de én akkor emgyek Bécsbe.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348666 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007

Erdariel írta: Igazad van!:)
Akkor mondjuk 5 óra?


Szerintem ez pénzfüggő, mennyi a terembérleti díj mennyi időre, de mondjuk max 10kor legyen vége. És akkor már csak vissza kell számolni, mennyi jut rá. :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348641 Írta: Erdariel
Erdariel válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
Igazad van!:)
Akkor mondjuk 5 óra?

Édes Víz és Kacagás!
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348630 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
Belepof
Időpontvélemény: ha szombat és amúgy is délután 4től sötét van (hangulat adott) nem lehetne hamarabbra szervezni és akkor nem kell fél órányira belecsúszni az éjszakai járatok menetrendjébe? Úgy mindenkinek sokkal nehezebb a hazajutás, mindig ez a gond. Így többen nem mennek el. Aki Bp. másik végén lakik, annak órákba telik a hazajutás.
Köszi (kósza ötlet, szavazzatok le nyugodtan)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348623 Írta: Erdariel
Erdariel válaszolt a következő témában: Karácsonyi est 2007
Sziasztok!
Ankalimon elvileg engem kért meg a lebonyolításra. Nem tudom van-e erre igény, de szerintem nem rossz ötlet. Ami a dátumot illeti, december 15.-ére gondoltunk (szombat), a helyszín még kérdéses, ezzel kapcsolatban (meg minden mással kapcsolatban is:) várom az ötleteket. Szerintem este 8-12 körül tarthatnánk. Teázós, zenélős, beszélgetős, felolvasós estet képzeltünk el, akár egyéni produkciókkal megfűszerezve:). Kérlek írjátok meg mit gondoltok erről, eljönnétek-e ha lenne, készülnétek-e valamivel, segítenétek-e a szervezésben...
Előre is köszönök mindent!
Ami

Édes Víz és Kacagás!
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348622 Írta: Alyr Arkhon
Karácsonyi est 2007 téma létrehozva Alyr Arkhon által
Mert úgy tűnik ilyen is lesz idén.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.176 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére