A 2. rész - A Két Torony

Több
20 éve 8 hónapja #162333 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
:lol: Amikor Szilszakáll az Ó, én berkenyémet énekli...az haláli volt! Ahogy Pippin elaludt rajta... :biggrin2: :hello:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162331 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Mornambar írta: Ott egy picit gyenge poénok voltak....
No meg meg mikor az entek és a huornok szétkapják az urukokat!

Az lehet,de az jó volt mikor Pippin megnőtt...csak azt nem értem miért adott ki 'fahangot'... 8O

A huorok tényleg nagyon jók voltak.... :itscool:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162309 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ott egy picit gyenge poénok voltak....
No meg meg mikor az entek és a huornok szétkapják az urukokat!
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162283 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Mornambar írta: 7. Entital

Ja azt kihagytam,pedig az is nagyon jó!
"Az előbb mondtál valamit.........Fanyelven!" :D :D

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162205 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Szívesen, Nilraen, máskor is, mindig a köz szolgálatában...
Nem lesz olcsó, de majd megbeszéljük talán priviben... :D :D :D :lol:

Nekem a kedvencek:
1. A Ragu
2. A Kamra
3. "Ó én berkenyém..." :D
4. "Ninc ennivaló madárka"
5. A helytartó fiai
6. "Éppen hogy csak túljututtunk a jóreggelten..."
és végül 7. Entital
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja - 20 éve 8 hónapja #162204 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
;)
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162187 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Nekem a kedvenceim,sorrendben:
1.Faramir-Boromir
2.Ragus jelenet és amikor Aragorn és Gandalf Szauronról és Frodórol beszél (tehát az Aragornos jelenetek)
3.Kamrás jelenet
4.Éomeres bővítések(a huoros is ide tartozik)
5.Samu kötele
:D :D :D
Ezek nagyon jók voltak :wink:

ja és köszi Mornambar.

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162183 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Mornambar írta: Mik vannak így? 8O

Valószínüleg a bővített részek, tetszés sorrendjében! :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161929 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én a Két torony felét láttam filmen. A könyvben még nem tartok ott. :-)

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161886 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Mik vannak így? 8O
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161881 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!

A MOM-Parkos vetítés óta már én is megnéztem kétszer. :wink: Nekem mindenképpen így tetszik jobban.
Mondjuk szerintem az általatok említett jeleneteket leszámítva az a legvicesebb, mikor Gandalf Gimli Gandalf hangján beszél. :mrgreen: Tulajdonképpen... Gandalf akárkinek a hangján beszél. A végén, mikor a huornok erdeje előtt lefékeznek a lovakkal Éomer kiabál, hogy ne menjenek közel a fákhoz, de azt a könyvben Gandalf mondja. De a filmben nem látszik, hogy pontosan ki mondja tehát, akár Gandalf is mondhatja, csak éppen Éomer hangján volt kedve beszélni. :twisted:
Egyébként nekem így vannak:
1. Kamra megtalálása, méreckedés.
2. Ninc, madárka, ninc.
3. Faramir-Boromir
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161861 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Nilraen írta: Egyébként nincs valahova leírva,hogy melyik werkfilm hány perces?
(pl:WETA műhely,56 perc,45 mp...)


Nil: a www.dvdextra.hu oldalon az értékelőnél van kiirva, de a CD-ken nincs sehol -tudtommal.

Ringbearer!
Az I. lemez jelenetválasztásánál menj az utolsó oldalra, s lépegess lefelé a jeleneteken! Ha az utolsó elhagytad, megjelenik egy gyűrű, arra kattints!

Arwenről: Éomerrel? A werkfilm szerint is a tündékkel érkezik, de megnézem mindjárt!
A változtatásokról: PJ mondta, hogy sok ötletük volt hülyeség, mint ez az Arwenes, de inkább flashbackként oldották meg. Meg ahogy mondták: ez nem Szentírás, csupán egy csapat rajongó közös munkája.
KInek nem tetszik, csinálja meg jobban! :)
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161857 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Tinúviel!Tinúviel! írta:

Nilraen írta: Szvsz rohadt jók voltak a poénok..kivéve a Gimliset...de a száraz leveles eszméletlen volt! :D
De a csúcs az,amikor Pippin megtalálja az almát a víz tetején úszni,fölveszi,és fölnéz az égre...az kész.Az állati!


Az biztos! meg amikor szedi az almákat, már kb. 6 db van nála és meglát egy ázott csirkét... és eldombja az almákat :lol: Szerintem mind ari volt! Én a Gimlisnél azt hittem, hogy L. lelövi Gimlit... :oops: Én kész voltam a röhögéstől! :wink:

Aha a csirkésnél,már teljesen készvoltam a röhögéstől... :lol: :lol: :lol:
Billy felűlmulhatatlan... :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161854 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Nilraen írta: Szvsz rohadt jók voltak a poénok..kivéve a Gimliset...de a száraz leveles eszméletlen volt! :D
De a csúcs az,amikor Pippin megtalálja az almát a víz tetején úszni,fölveszi,és fölnéz az égre...az kész.Az állati!


Az biztos! meg amikor szedi az almákat, már kb. 6 db van nála és meglát egy ázott csirkét... és eldombja az almákat :lol: Szerintem mind ari volt! Én a Gimlisnél azt hittem, hogy L. lelövi Gimlit... :oops: Én kész voltam a röhögéstől! :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161837 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Szvsz rohadt jók voltak a poénok..kivéve a Gimliset...de a száraz leveles eszméletlen volt! :D
De a csúcs az,amikor Pippin megtalálja az almát a víz tetején úszni,fölveszi,és fölnéz az égre...az kész.Az állati!

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161830 Írta: gande
gande válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sajnálom, hogy nem tetszettek a poénok, én részemrol jókat röhögtem rajtuk, foleg a baltáson. Ott éreztem eloször igazán, hogy Jackson teljes testszélességben :-) kibújt Tolkien háta mögül és megmutatja önmagát. Megeshet, hogy ez a látvány valakinek nem jön be, de az ne azért legyen mert megtörtént, ham mert önmagában is izlése ellen való. Az író csak ihlet forrás és ezzel be is töltötte a szerepét. Egy önálló muvésztol nem kérheted számon egy másik alkotásának tulajdonságait, akkor se ha abból merít! Ez az Eowyn nem az az Eowyn, nem is az volt a cél, az egész csak variációk egy témára, egy olyan embertol aki megtehette, nem több, nem más...
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161813 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Te yoo ég mióta nem voltam itt... Hi mindenkinek, kellemes ünnepeket stb... :roll: Megkaptam karácsonyra a TTT bővítettet, úgyhogy tök yoo... csak épp kár, hogy sztem elég gyengék lettek a bővített jelenetek - nem mintha a film extra yoo lenne, de mind1... -... amit már régebben is híreszteltek, az Éowyn-Aragorn főzőcskés jelenet tényleg benne van, és szerintem nagyon megalázó Éowyn részéről... :? Trufa és Pippin is elég gyenge poénokat lövögetnek, főleg mikor a pipafűben lévő halott növények miatt nem kinálák meg Szilszakállt... persze a pálmát Gimli beszólása vviszi, mikor arra utalt, hogy a fejszéje beleáll az ork idegrendszerébe, azért mozgott még az ork. Szerintem ez nagyon dirva volt, egyáltalán nem méltó Tolkienhez. De mindegy... azért összegezve nem rossz a film. Szerintem a legjobb rész, amikor Gandalfék lelovagolnak arról a hegyoldalról - leszámítva, hogy egyébként elég képtelenség lenne, főleg utána még átugratni azt a kis öt méteres lándzsaoszlopot, dehát ez van.. az én igényeimet nehéz kielégíteni... :lol: -.

Elen síla lúmenn' omentielvo!
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161666 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Ulmo írta: Ring, amit írtál, nme a film vágása, csak a DVD-n jött ki ilyen hülyén. Le lehetett volna csengetni a jelenetet, ahol Samut felkapja a kósza, kicsit hirtelen lett vége.

De nagyon hülyén jött ki! Legalább a mozdulatot fejezte volna be! :?

Ulmo írta: Amit én találtam botrányosnak: Arwen ott volt a Szurdokban! Benne maradt a bővítettben is 8O Minervával tegnap kikockáztuk, és az utolsó rohamnál ott van Éomer mögött, fehér lovon, lila ruciban :rmad2:

Észre se vettem...de majd megnézem. Milyen gáz lett volna ha
Arwen elmegy Helm-szurdokba...

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161616 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Ellana írta: Hello! Olyan régen nem voltam már errefelé, hogy az még egy tündének is sok lenne, hát még nekem. Szóval, ha le vagyok maradva egy kicsit, akkor bocsi.
Tegnap vettem meg a Két Torony bővítetettet, (sajna csak VHS-re tellett), és nagyon bejött. Bár, persze, a könyvet ez sem kárpótolhatja.
Hanem, hadd legyek most egy kicsit nagyon szőrszálhasogató (ha valaki a pokolba kíván, majd oda is megyek): amikor Edoras népe a Helm-szurdokba tart, és megállnak táborozni, na szóval annál a bizonyos ragus jelenetnél Éowyn találgatja Aragorn korát. Aragorn azt mondja, 87 éves. De akkor már 88! Mert a könyv azt írja, hogy március 3-án vonultak vissza, és Gorni március 1-jén betöltötte a 88-at.
Tudom, hogy most mindenki a fejét fogja, bocs.


Ezt nemrég Minerva is megjegyezte nekem :) Higyjétek el, nem ez az egyetlen hiba a film és a filmek sztorijában. Kínos...

Estel:

Ulmo írta: Az extrák fordításáról többször írtam, hagyjuk a témát, ha kérhetem...

De ha ez nem elég: ha a magyar forgalmazó nem kap fordításra szöveget, akkor nincs miből extrákat feliratozni. Pont.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161605 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Tinúviel!Tinúviel! írta:

Ulmo írta: . Ami Éowyn gyászénekét illeti: beviszik Théodredet a sírhalomba, ajtó becsapódik. Ez is kicsit hirtelen, de jobban jön ki (Beszólás a MOM-parkos vetítésen: és akik vitték Théodredet, azok bennmaradtak? :D )


Az jó poén volt!Ezek szerint ezt nem csak én halottam! Ráadásul mindenki röhögött Éowyn gyászénekénél! Elég furi! :roll:

Te valószínüleg azért hallotad,mert én is ezt mondtam,és melletted ültem. :wink:

Egyébként nincs valahova leírva,hogy melyik werkfilm hány perces?
(pl:WETA műhely,56 perc,45 mp...)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161602 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Ulmo írta: . Ami Éowyn gyászénekét illeti: beviszik Théodredet a sírhalomba, ajtó becsapódik. Ez is kicsit hirtelen, de jobban jön ki (Beszólás a MOM-parkos vetítésen: és akik vitték Théodredet, azok bennmaradtak? :D )


Az jó poén volt!Ezek szerint ezt nem csak én halottam! Ráadásul mindenki röhögött Éowyn gyászénekénél! Elég furi! :roll:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161598 Írta: Eszterprise-Estel
Eszterprise-Estel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én sem értem, miért nem fordítottak le egy csomó dolgot az extrákban. Pl Mortensent egyáltalán nem értem. Pedig egy tök jó rész van a statisztákról, a harci jelenetekről, és felirat egy betü sem.

A remény hal meg utoljára
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161572 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Hello! Olyan régen nem voltam már errefelé, hogy az még egy tündének is sok lenne, hát még nekem. Szóval, ha le vagyok maradva egy kicsit, akkor bocsi.
Tegnap vettem meg a Két Torony bővítetettet, (sajna csak VHS-re tellett), és nagyon bejött. Bár, persze, a könyvet ez sem kárpótolhatja.
Hanem, hadd legyek most egy kicsit nagyon szőrszálhasogató (ha valaki a pokolba kíván, majd oda is megyek): amikor Edoras népe a Helm-szurdokba tart, és megállnak táborozni, na szóval annál a bizonyos ragus jelenetnél Éowyn találgatja Aragorn korát. Aragorn azt mondja, 87 éves. De akkor már 88! Mert a könyv azt írja, hogy március 3-án vonultak vissza, és Gorni március 1-jén betöltötte a 88-at.
Tudom, hogy most mindenki a fejét fogja, bocs.

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161539 Írta: gande
gande válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Arwenre:
oké Ulmo, de ez baki és nem rendezoi hiba. A törtenet szerint továbra sem volt ott, nem csak a figyelmet vonmták el róla. Ezt az extrákban Jackson mentegetozve, de kifejtette elég alaposan.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161538 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Mornambar írta: Ha már így beindultunk, mit szólnátok, hogyha megosztanánk egymásnak ilyen "botrányos" izéket! :twisted: :twisted:

Persze vhogy kötődjön a Két Toronyhoz, mielőtt jönne Ulmo, vagy vki... :D :lol:
Szóval ilyen ravaszul körülírt módban, okés? ;)


Amíg kötődik a filmhez, addig nincs gond. A topicgazda nem emberevő (legalábbis ilyenkor nem :twisted: )

Ringbearer írta: Egyszerűen botrányos, hogy mennyit nem fordítottak le az extrákból.
És botrányos a vágása magának a filmnek is.
Be se fejezi a mozdulatot, és A 2. lemezt rakja be...
Meg amikor Éowyn énekel paff vágás, és virág, hát ezt nagyon elszúrták...


Az extrák fordításáról többször írtam, hagyjuk a témát, ha kérhetem...
Ring, amit írtál, nme a film vágása, csak a DVD-n jött ki ilyen hülyén. Le lehetett volna csengetni a jelenetet, ahol Samut felkapja a kósza, kicsit hirtelen lett vége. Ami Éowyn gyászénekét illeti: beviszik Théodredet a sírhalomba, ajtó becsapódik. Ez is kicsit hirtelen, de jobban jön ki (Beszólás a MOM-parkos vetítésen: és akik vitték Théodredet, azok bennmaradtak? :D )

Amit én találtam botrányosnak: Arwen ott volt a Szurdokban! Benne maradt a bővítettben is 8O Minervával tegnap kikockáztuk, és az utolsó rohamnál ott van Éomer mögött, fehér lovon, lila ruciban :rmad2:
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161518 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
A TT-ben is van egy extra,amikor Gollam átveszi az MTV díját..Azt hiszem a jelenet választásoknál,tovább kell menni a köv. oldalra és ott van..

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161514 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Hunnai írta: Üdv!
Kérdezhetek valamit? Ugye a FOTR bővített DVD-n volt elrejtve egy TTT előzetes meg még valami, amit már egy éve nem találok ( :roll: ) A TTT-n nincsen esetleg valami?
Pussz:Hun


Én is kerestem, és én nem találtam. :(

Egyszerűen botrányos, hogy mennyit nem fordítottak le az extrákból.
És botrányos a vágása magának a filmnek is.
Be se fejezi a mozdulatot, és A 2. lemezt rakja be... :?
Meg amikor Éowyn énekel paff vágás, és virág, hát ezt nagyon elszúrták...

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161508 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Üdv!
Kérdezhetek valamit? Ugye a FOTR bővített DVD-n volt elrejtve egy TTT előzetes meg még valami, amit már egy éve nem találok ( :roll: ) A TTT-n nincsen esetleg valami?
Pussz:Hun

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161498 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ha már így beindultunk, mit szólnátok, hogyha megosztanánk egymásnak ilyen "botrányos" izéket! :twisted: :twisted:

Persze vhogy kötődjön a Két Toronyhoz, mielőtt jönne Ulmo, vagy vki... :D :lol:
Szóval ilyen ravaszul körülírt módban, okés? ;)
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #160746 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Elessar király... írta:

Gyöngyszem írta:

Aldarion írta:

Elessar király... írta: Nem haboztam!
Megrendeltem a Fotr és a TTT bővítettjét. Holnap pedig örömmel vágom az eladó szemébe: Nem kell!!!!

Szegény... :) :twisted:


Szegény??? Megérdemelné h Elessar yol beolvasson neki! :twisted:
én meg is tenném!

Fáradt vagyok én ahoz, hogy felgyalogoljak a városba.
Ő is átvert és én is átvertem.
Így egában vagyunk. :lol:


te tudod...

Gyöngycem (voltam valaha)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.821 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére