A 2. rész - A Két Torony

Több
21 éve 11 hónapja #57140 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #57120 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
ja egyébként tudtátok , hogy Chritopher Lee ( szarumán) az SW-ben is szerepel????
én nem szeretem az SW-t!!!
mindegy ezt már több topicban kitárgyaltuk, és ez amúgy is a TTT topic!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #57103 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
PJ úgysem fogja megváltoztatni! NEM NEM NEM!!!
Ő valóban nem nyálas amcsi!
ELEGEM VAN! ELEGEM VAN!
Ezen olyan ideges tudok lenni! MŰVELETLEN TAHÓ BUNKÓK!
További címjavaslatok: ,,Sok nagy csata Középföldén" ,,A Két Torony ami nem a WTC-re utal" ,,Szauron visszavág" (és akkor jönnek a tiltakozó StarWarsosok) ésatöbbiésatöbbi :)

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #57100 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ithil: igen, igen,ez a hallgattál volna... dolog az ideillő!!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #57081 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Elég szomorú, hogy csak akko tudja meg a címét, amikor film lesz belőle, és még ráadásul ilyeneket mond. :evil:
Erre szokták mondani:" Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna!" :twisted:
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #57077 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
úúútálom, amikor egy bizonyos dologról , abban a témában tudatlanok nyilatkoznak, és állati nagy baromságokat beszélnek!!!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
az ilyeneknek úúúgy beszóólnéééék!!!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #57069 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Bocs, Gandalf, nem tudtam, hogy 1954-ben fejezte be a művet. Csak azt, hogy 1925-ben kezdte el. Olyan buta vagyok, és hirtelen haragú! :( Összeírtam itt mindenféle marhaságot! Nem fogják megváltoztatni a címet, ne aggódjatok! Legalábbis remélem.... És különben is, ki volt az, akinek ez eszébe jutott? Mármint a WTC és a Két torony közti hasonlóság. Szerintem nincs normális ember, aki ezt észrevette volna.
Fru :)
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #57044 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ez egyszerűen hihetlen!
Az amerikaiak elmwehetnek a ******-ba!! Tolkien találta ki ezt a címet! A Két Torony! Az meg más aza WC vagy mi! Ha megváltoztatják a címét nagyon kileszek! Nagyot csalódom PJ-ben :cry: ! NEM FOGJA ENGEDNI!!!! PJ nem egy nyálas amerikai! Éljenek az új-zélandiak és az angolok! :wink:
Addják neki akkor A Három Torony címet egy ide vagy oda! Nem számít!!!! Kész...
Elnézést.

Inkább a lényeget. Letöltöttem azt a 4 perces bemutatót és annyira meghatódtam (no meg eszembe jutott mennyit kell várni :cry: ), hogy elsírtam magam. :cry: :oops:
De Szméagolt rightív nem mutatták :evil: ! Valaki tud egy IGAZI nagy Gollam képet mutatni?
Amikor Frodó a Holt -lápon volt... mi lesz velem a moziban!? :wink:
Na meg Szarumán! Most mindenki (aki nem olvasta a könyvet) azt hiszi, hogy Szarumán olyan mint Szauron. Pedigy 1 Szauron sokkal rosszabb (bár Melkornál nem jobb), 2 Szarumán a maga idején hatalmas volt és jó! Nagyobb mint Gandalf!
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #57003 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Nekem a Két Toronyról soha nem jutott eszembe a WTC!
Jesszum! Csak most olvastam vissza! Mégis mit gondolnak? Ha ettől az 1200 aláírástól megváltoztatnák a címet (ami kizárt) akkor hányan tiltakoznának az új cím ellen? Az tuti, hogy ennek a többszöröse!
ÁÁÁÁÁ!!! Mien emberek vannak! Teljesen egyetérzek minden rokonnal, családtaggal, de azért ez tulzás! Ha 20év múlva két rádiótórnyot építenek egymás mellé, akkor is tiltakozni fognak? Miattuk nem fogom egész életemben kerülni ezt a két szót!
Bocs, csak ezen annyira fel tudom húzni magam!
_______________
'...összeforr a törött szablya
s kortonás lesz a király..'
Rago
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #57002 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Elanor: Teljesen igazad van! Ezek az amerikaiak mondanak valamit ezzel. De okosak lehetnek. Nahát! Hogy Tolkien miért nem látott a jövőbe, mikor a könyvecskéjét címezte? Nem is értem! Ezt fel sem lehet fogni!
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #56982 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Amikor megtudtam, hogy a folytatás is biztosan elkészül, határtalanul boldog voltam. Ám Peter Jackson ízléstelen döntést hozott, amikor A két torony címet adta a folytatásnak.


Na, ennél már csak az lenne jobb, ha azt mondták volna, hogy Tolkien milyen ízléstelen döntést hozott, hogy ezt a címet adta a könyvének, amikor tudnia kellett volna, hogy jópár évvel később be fog következni ez az eset. Hát, hogy lehetett ez a Tolkien ennyire ízléstelen... nem is értem...

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #56974 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Vagy lehetett volna 'A Szövetség tagjainak kalandjai Középföldén'...
A petíció szövegéből kiderül, hogy az ürgének fogalma nincs a Gyűrűk Uráról. Az ilyen ember miért szól bele olyan dologba, amihez nem ért?

'Két egyetemes dolog van a világon. A hidrogén és az emberi ostobaság.'
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #56924 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ezt az egyik ismerősünk is felvetette, de én nem naon tudtam válaszolni! De most már tudnék!
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #56923 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Mert a történet középpontjában két torony áll: Orthanc és Minas Morgul tornya. Itt zajlanak az események. Azért Helm szurdokának mégsem keresztelhették volna! :D :D :D
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #56913 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Amúgy miért pont A Két Torony címet kapta? :roll:
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #56912 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
A Gyűrűk Urát nem 1925-ben írták :!:
A Két Torony címe szerintem 1954 körül születhetett, amikor feldarabolták három kötetre a művet....
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #56888 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Na jó!
Itt és Most szeretném leszögezni, hogy minden sajnálatom azoké, akik v. akiknek a rokonai meghaltak, DE MÁR A T*KÖM TELE VAN A WTC-VEL!!!!!!!!
Ilyen nincs! A drága Amerika! A szent nemzet! A Kultúra őshazája!!
Na nem húzom fel magam :)
PJ szerintem magasról és vastagon :) Az a kemény 1200 aláíró, húamindenit! Fogadjunk mind amerikai, és 12-en fejenként százszor szavaztak :)
Egyébként javasolnám az ,,Aragorn Király lesz" címet! :mrgreen:

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #56872 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Tényleg megváltoztatják a címet???????????? Az nem lehet!!!!!!! :evil: :evil: Hiszen ezt a címet Tolkien adta!!!!!!!! És különben is, kit érdekelnek az amerikaiak? Unom, hogy Amerika a világ ura, a divat megmondója, a leggazdagabb ország!!!!!!! Attól még, hogy így van, nem kell az 1925-ben írt könyv címét megváltoztatni!!!!!! :cry: Ez csak egy film!!!!! És semmi köze a WTC-hez!
Fru :)
Bocsi az én kirohanásomért is!
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #56870 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Brisa! Sikerült röhögőgörcsre fakadnom az irományod nyomán! :lol: 8) :lol:

Azonban komolyra fordítva a szót, azt hiszem nem tudok Újat mondani az "elhangzottakkal" kapcsolatban. Teljesen egyetértek az előttem szólókkal! Aki hülye ugye....

"Aure entuluva!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #56830 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8O :evil:
Mekkora barmok vannak,tejóég!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8O
ez hihetetlen...persze,és Tolkien meg már előre megjósolta,mi?????????És a könyvcímmel akkor már nincs baj? :?
Mellesleg:szept.11 már tök rég volt! :evil:
riasztó.... :?
de ez ugye csak egy vicc??? 8O
Remélem,nem lesznek képesek megváltoztatni a címet mondjuk...Héttoronyra,vagy Gyűrűk ura2:A szövetség visszatér-re,vagy mire!!! :x
Akkor sírni fogok,annyi szent! :cry:
Fujj... :(
:( :cry: :x :evil: :?

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #56812 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Rayan: Elolvastam, és csuklanom kellett ekkora ostobaság láttán.

"Amikor megtudtam, hogy a folytatás is biztosan elkészül, határtalanul boldog voltam. Ám Peter Jackson ízléstelen döntést hozott, amikor A két torony címet adta a folytatásnak."

Uram atyám! El sem tudom hinni, hogy PJ ennyire "ízléstelen", amért annak a könyvnek a címét adta, amiből a film készült. Hogy lehet ennyire ostoba? Hát nem? Most vegyük végig: "A (The)"... ahh... egyenesen felháborító, a "két (two)...huh...van pofája egyátalán leírni, nem hogy kiejteni, és akkor még nem is beszéltünk a "torony (towers)" szóról... ehhez az aljassághoz már szavakat sem találok. Miért nem gondol arra ez a PJ, hogy a világ minden emberének két magasba törő valamiről kapásból a WTC-re asszociál? Ezért hát tilos kiejteni a "két" és a "torony" szót, még külön-külön is, nemhogy együtt! Hát PJ még azt sem tudja, hogy a Világegyetem az USA körül kering? Hát ember az ilyen?????

"Szeptember 11. után megbocsáthatatlan lenne megengedni, hogy ez megtörténjék. Remélhetőleg Peter Jacksont és a gyártó New Line Cinemát meggyőzik az aláírások arról, hogy egy kevésbé sértő címet válasszanak a mozinak" - írja petíciójában az aláírás kezdeményezője."

Valószínű. 1200 aláírás biztos elegendő lesz ahhoz, hogy PJ és a NLC hanyatt vágja magát... Már látom is a szemeim előtt: mindketten a homlokukhoz csapnak a petíció olvasásakor, és verseny futnak a radírért, illetve vetődnek a "delet" gombra. Így a film címe ez lesz: "Tisztelgés a WTC emlékének". (Tolkien pedig tapsolna a sírjában.)

Brisa
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #56782 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ez iszonyatosan dühítő!! Mindenki, aki aláírta, fulladjon meg! :evil:

Itt lehet elolvasni a cikket, és elolvashatjátok azt az ostoba petíciót is.

Könyörgöm! Hogy lehet egy világklasszis regény címét megváltoztatni?!?
Áfonya: valóban NAGYON NAGY a Jóisten állatkertje :evil:

[size=9:2nntnth2]Bocs a kirohanásért.[/size]

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #56751 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
WTC-TTT: Erre csak annyit tudok mondani: nagy az Isten állatkertje... :x

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #56744 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Valamelyik újságban olvastam, hogy PJ úgy érzi, a rajongók meglincselnék, ha megváltoztatná a TTT címét, mikor azt kérdezték tőle, nem fél-e attól, hogy a nézők majd a WTC-re fognak asszociálni a címből.
Viszont szerintem ő sem akarja megváltoztatni a címet, hiszen ugyanolyan rajongó, mint mi ( :twisted: ), és nem érdekli, mennyi lesz a bevétele vagy az elmaradt haszna a dologból.

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #56742 Írta: Molina
Molina válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sil: Köszi szépen! Majd megpróbálom a kínait/japánt!

A példa erős, de amúgy nem olyan rossz, mert legalább érzékelteti a dolgok állását.
De hogy ebből mi lesz, nem változtat semmi lényegesen. Ígyis úgyis várjuk!
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #56721 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
JÓÓ, valamennyire meg lehet őket érteni, de ezt Tolkien már 50 éve (vagy mittomén pontosan hány, bocsi) megírta!!

ez olyan mintha a rómeó és júia címét megváltoztatnák , mert George Bush feleségét , aki nem rég halt meg júliának hívták !!
(jó ez elég szar pl volt , de nem jutott jobb az eszembe :oops: )
mondjuk nem pontosan ugyanilyen...

NA,DE AHOGY AZ ELŐBB MONDTAM , HOGY A FILM A LÉNYEG!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #56704 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Bár azért ha jól belegondoltok, meg lehet érteni őket.
Ráadásul a bemutató csak kicsit (pár hónappal) lesz később,mint az egy éves évforduló. :!:
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #56694 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Mekkora marhaság ez!!!!!! Szeptemberben volt az eset, és szerintem minden normális ember már nem a WTC-re gondol!!!!! Ha megváltoztatják a címet, nagyon mérges leszek!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: Na, mindegy, tényleg az a lényeg, hogy a filmet leadják, nem az, hogy mi a címe.
Fru :)
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #56674 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
jaaaaaj!!
nehéz az élet,de nekem mindegy, felőlem változtassák meg a címét, ha attól boldogok lesznek, csak ne legyen túl nagy jogi vita!!

VÉGÜL IS AZ A LÉNYEG ,HOGY A FILM MINNÉL ELÖBB A MOZIKBA KERÜLJÖN ITT MO.-N IS!!!!
a cím miatt nehogy csússzon a premier vagy ilyesmi!!!! :o :o :twisted:

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #56631 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Arra nem gondolnak, hogy a GYU rajongóknak (akik melleseleg egyre többen és többen vannak :) ) A Két Torony címről eszükbe sem jut a WTC, max, ha vki felhívja rá a figyelmet. Legalábbis nekem nem jutott ez sosem az eszembe (persze, lehet, hogy én vagyok a hülye... :) ).
Sztem egy vki hallotta ezt a címet, aki előtte nem tudott róla, és erre rögtön a WTC jutott az eszébe, ezt elmondta vki másnak, az meg még vkinek és így tovább, és így tovább. Ezzel csak azt érik el, hogy azoknak is eflhívják rá a figyelmét, akik ezelőtt nem gondoltak erre. Mást úgysem érnek el vele, mert PJ világosan kikötötte, hogy nem fogja megváltoztatni!

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.816 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére