A 2. rész - A Két Torony

Több
22 éve 5 hónapja #57654 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Cicafül: mi a gond? Azt a linket próbálod, amit wwwalaki ajánlott? Nagy a preview mérete, és megszakad a kapcsolat letöltés közben? Ha ez a gond, használj egy letöltés-kezelő programot (GetRigth, Gozilla, DAP), ezek tudják folytatni a megszakadt letöltéseket. Ha más a probléma, konzultáljunk!
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #57649 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Bocs, hogy megszakítom ezt a megbeszélést, de hogy kell letölteni azt a *** 4 perces trailert? :( :? :evil: Nekem sose jön össze! :cry: Légyszi segítsetek!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #57648 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Csavargó, akkor melyik napot javaslod?

Ulmo: Egyetértek! Tényleg sötét és villog. Ráadásul a színek sem jönnek ki. De Gollam tényleg jó!

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #57646 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Még annyit a TTT preview-hoz: nincs valahol egy jobb minőségű? Amit wwwalaki ajánlott, az a 4 perces, ami a film végén megy, jó, de kicsit sötét, villog stb. De Gollam a végén nagyon jó! Ahogy beszél ... :twisted: Hiteles!
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #57598 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Jacko tényleg jól játszaná Banyapókot. Csak egy jelmez kéne neki. :lol: De tényleg, ne cseszegessük szegényt. Nagyon jó hangja van, nekem személy szerint tetszik. De a GyU-ba nem nagyon illene bele.
A SW-t csütörtökön nézem meg. Biztos jó lesz. Bár nem vagyok SW rajongó, de azért érdekel. A GyU előzetest meg mindjárt letöltöm. Köszi, wwwalaki! :)
Fru :)
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #57585 Írta: wwwalaki
wwwalaki válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
KEDVES BRISA!!!

a TTT előzetest úgy találod meg, hogy:

behozod a www.movie-list.com oldalt.

lemész egy picit, és a felsorolt előzetesek végén
/asszem az utolsó : May 7, 2002/ megtalálod azt a kiirást: MORE

arra rákatt. és kihozza az összes többi előzetest, megint lemész egy kicsit, és -kb az oldal közepén April 1, 2002 -nél megtalálod:
Just added: Lord of The Rings: The Two Towers Preview!

rákattintasz, és ott gondolom már tudod: kezdődhet a letöltés!!!!


SOK SIKERT A LETÖLTÉSHEZ!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #57563 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Juhééé! Sikerült!
Ugye milyen szép napunk van? :lol:

Akárhogy nézem én azt az oldalt wwwalaki, sehol nem találom a TTT trailerét. (Ellenben a Klónok támadásáról 4 is van :!: :D )

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #57560 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁá..........
Hogy a fenébe lehet letölteni a Quicktime-ot. Próbálkozom, de nem megy (valószínűleg azért, mert nem nem tudok angolul :( )! Valaki segítsen legyen szíves!!!!!!!!

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #57548 Írta: wwwalaki
wwwalaki válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
ha jó a Quicktime -otok, akkor a www.movie-list.com -ról próbáljátok meg letölteni.

ha meg nem, akkor keressétek vissza ebben a topicban azt a részt, ahol még erről beszélgettünk, hogy honnan lehet letölteni.
amikor megjelent az előzetes.

biztos össze fog jönni!

sok sikert a letöltéshez! :lol: :lol: :lol:
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #57545 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ezt tényleg jó lenne tudni! Én is próbáltam több helyről letölteni, de egyszer sem jött össze... :cry:
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #57537 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ez minde szép és jó, de sztem inkább ne Michael Jacksonról beszélgesünk ebben a topicban... ;)

Inkább azt megtudná nekem mondani vki, hogy honnan lehet letölteni azt a TTT előzetest, amelyik állítólag négy perces, és nem a koreai/japán/kínai, vagy mittudénmi... :roll: 8)

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #57510 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Azért én egy kicsit megvédeném Jacko-t.
Ne felejtsétek el, hogy mennyit tett a gyerekekért(főleg a kisbetegekért), az esőerdőkért. :!:
Jó azért amit a megmaradt testrészeivel művel, az azért egy kicsit tulzás, de mégis szerintem nem emiatt kéne róla beszélni, megemlíteni, hiszen mást is csinált a plasztikáin kívűl. :roll:
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #57503 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Meg felesleges kiadások...

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #57418 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Persze,már úgyis félig nő és amellett baromira ijesztő:)
De különben az Nsyncesek rohamosztagosokat játszottak volna és hálisten nem látszana a fejük(ja és énekelni sem fognak :wink: )De azért ez olyan lenne,mintha PJ beletunkolná a GyU-ba britnit,mint tündét vagy hobbitot vagy mit tudom én mit.Én mondjuk nem bírom az új SW-t(a régi nagyon teccett!!),de azért ez hülyeség lett volna és kitolás a rajongókkal!

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #57356 Írta: amanibhavam
amanibhavam válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
a kinézete bőven kompenzálná a méretét


love is the shadow that ripens the wine
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #57352 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
:)
Csak egy kicsit kicsi lenne Banyapóknak,de biztos megoldanák valahogy.Ma ez már nem gond...

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #57351 Írta: amanibhavam
amanibhavam válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Michael Jackson tökéletesen alkalmas lenne Banyapóknak, de ez az én magánvéleményem :twisted:


love is the shadow that ripens the wine
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #57350 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én egy percig sem izgultam emiatt.Sztem úgyse változtatják meg.Csak azt mondtam hogy ez az egész hülyeség...

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #57349 Írta: wwwalaki
wwwalaki válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
ne parázzatok már, tuti nem lesz semmi baj!
na!
nyugiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii



:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #57347 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ez hülyeség.Most olvastam el hogy milyen címváltoztatásról van szó... Mind1.
Szóval szerintem hülyeség.Én amikor egyáltalán megtudtam hogy mi az a LOTR,megnéztem a filmet meg elolvastam a könyveket,akkor ez a szept. 11-ei dolog már rég megtörtént, de nekem a mai napig amíg el nem olvastam ezt a topicot,eszembe se jutott a WTC...

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #57343 Írta: Erendis
Erendis válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!
Most olvastam bele a topicba, de teljesen megrökönyödtem attól amit olvastam. Milyen jogon akar néhány amerikai, akik nagy valószínűséggel nem olvasták a könyveket és nem is látták a filmet, megvétózni egy ilyen dolgot? Jobban tennék, ha inkább a saját házuk táján néznének körül. Az ellen miért nem ír senki ilyen lelkesen petíciót, hogy bárki milyen könnyen fegyverhez juthat vagy hogy Hollywood évről évre milyen borzalmas és erőszakos filmeket készít a művészi szabadság és egyéb hangzatos jelszavak alatt. Vagy lehet, hogy az amerikaiak irigyek lettek az új-zélandiakra és csak kötekednek?
Abban biztos vagyok, hogy ez az incidens nem fogja megváltoztatni a film címét. A WTC áldozatait én is tiszta szívből sajnálom, de nem tartom etikusnak belekeverni őket ilyen dolgokba; nyugodjanak békében.
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #57308 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ja,írjunk... :lol:
csak éppen ez kb annyit változtatna,mint a filmcím miatti felháborodás... :(
szipp...
Amúgy mit zavarta volna a rajongókat,ha mint Áfonya mondá az N'sync ijedt pofával felrobban(v.mi?)???
Én pl. fel sem ismerném őket...
mind1.
Bár végülis ha mondjuk Banyapókot Michael Jackson játszaná,v. valami ilyesmi,az télleg lehetne felháborító számomra.(mondatszerkesztés!!! :x )

De én is sajnálnán(és asszem-sajnálni fogom :? )ha kihagyják a Megye megtisztítását!
Bár nekem mondjuk a könyvben azért tetszet,mert így nem lett olyan hirtelen vége az egésznek.
De azért-ilyen formában sem-fogják kihagyni a Szürkerévet?
mondjuk BIZTOS nem... 8)

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #57298 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
OFF: Ahogy Ulmo mondja. Lucas vmi nőrokona (lánya?) kérésére belerakta az Nsyncet a SWEPII-ba, bár alig látszottak volna (kinyuvasztották volna őket vmi robbanásnál :twisted: ), a rajongók kicsit felkapták a vizet...
ON: PJ-re egyébként én is zabos leszek a Megye megtisztítása miatt :evil: - egyik kedvenc részem a könyvben! - de sajna tényleg nagyon úgy néz ki, hogy kihagyják... :cry:
Na de max. írunk egy petíciót, hmm? :wink: :twisted:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #57296 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Eredetileg szó volt arról, hogy az N'sync (ejtsd: enszink) is szerepet kap az SW II-ben. Aztán a rajongók felháborodása elmosta az egészet. Ilyen dolgokra PJ is számíthat, pl ha kihagyja a Megye megtisztítását, és Szarumán halálát a Megyében (erre sajna van esély :cry: )
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #57292 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én sem tudom, hogy jön össze a SW és a Nsync (amúgy hogy a fenébe kell kiejteni ezt a szót?). Áfonya :?:

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #57276 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Jahh, meg a személyiségi jogaik... :?
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #57194 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Áfonya: az Nsync-et a SW-bóóól???? mi?? erről még nem hallottam!!

egyébként ez igaz, hogy az amcsik szeretik a petíciókat és szeretnek perelni is!! minden hülyeségééé perelnek!!! :x

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #57160 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
"Az amcsik imádják a petíciókat, írnak is naponta több százat."

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

"Aure entuluva!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #57145 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
aieless: ez naon teccik!
________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #57143 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Gyerekek, ne parázzatok, nem lesz változtatás, nyugi. Az amcsik imádják a petíciókat, írnak is naponta több százat. 1200 ember kicsit kevés a New Line Cinemának. Arról nem is szólva mekkora presztizsvesztés lenne ez számukra a rajongóknál. Akkor lenne csak lincshangulat! G. Lucas se egy jótékonysági egyesület, de a sok feldühödött rajongó miatt ő is kivágta az NSync-et a SW-ból. :wink: Mi vagyunk a lényeg, az mi ízlésünket kell kielégíteni. PJ nem adja be a derekát ilyen hüleségnek. :)
aieless: "A Két Torony ami nem a WTC-re utal", ez jó... :lol: :lol:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.877 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére