Mentem,néztem,csalódtam

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #43510 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
Akkor legközelebb figyelnem kell a kocsira, a túracipőre és PJ-ra Bríben. Legolas mosolyát már észre vettem és PJ-t is láttam egyszer Bríben, ha arra gondoltok, akkor az is kihúzva a listáról. :-)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #43509 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
Olórin, <br> arra elfelejtettem figyelni. Mármint a túracipőre. De pályázom Vic CD-jére, és akkor majd kielemzem. :o )
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #43508 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
túracipő:))))
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #43507 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
Lalaith,<br> <br> (autó)<br> hja, egy már könnyű észrevenni, ha egy Bölcs felhívja rá a tündelányok figyelmét :) )<br> <br> Legközelebb Gandalf túracipőjét kéne megvizsgálnunk :) <br> <br> <br> <br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #43506 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
a 3. tanácsot különösen megfogadom:))
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #43505 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
Most pedig szeretném közkinccsé tenni legújabb megfigyeléseimet:<br> 1. Boromir nem pislog.<br> 2. Olórin, láttam a tükröződő szélvédőt!!!! Mindenkinek ajánlom figyelmébe: amikor Samu megáll a kukoricásban, és közli, hogy ennél tovább ő még nem ment, a kamera távolodik, és akkor a horizont jobbszélén megfigyelhető, amint egy kocsi végigszáguld az úton, és becsillan a szélvédője! :o )))<br> 3. Jó tanács: ha sötétben chipset esztek, vigyázzatok, nehogy bekapjátok a rohadt tazót... :o DDD<br> 4. Legolas a közönség felé villant valami mosolyszerűt a legeslegvégén.<br> 5. És végül Penngaladiel: ''Minden a Gyűrűk elkészítésével kezdődött. A tündék KAPTAK hármat, a törpöké lett hét ..., és kilencet az embereknek adott Szauron.'' Namost: gyűrűket KAPNI nem = gyűrűket KÉSZÍTENI. A fülem, köszöni szépen, jól érzi magát.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #43504 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
Babó,<br> <br> a buckamanóknak és a Sírbuckáknak inkább az eredete, a történelmi ódonsága az érdekes.<br> <br> Valaha ott éltek az egyre jobban szétaprózódó északi emberkirályságok népei, akik egyre fogyatkozó esélyekkel küzdöttek az Angmarból és a vele szövetséges Carn Dúmból támadó gonosz ellen.<br> <br> Aztán elbuktak, az országok kihaltak, s az egykori várak romjainak halmát benőtte a fű, és nem maradt más utánuk, csak zöld buckák... De az egykori gonosz idők emlékei még továbbra is ott lappangtak...<br> <br> <br> <br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #43503 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
Én csalódtam a filmben, mármint pozitív értelemben
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #43502 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
Ha számít a véleményem én személy szerint egyáltalán nem csalódtam a filmben, az igaz hogy kihagytak bizonyos részeket, de az nem probléma...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #43501 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
Gandalf: Igazad van, el is olvasom, újrakezdtem az elsőtől. Tényleg buckamanók voltak, de azt hiszem, a fejezet a cselekmény szempontjából nem volt fontos. Örülök annak, hogy nem teljesen ez lesz a vége, és attól, hogy megtudtam egy ilyen szörnyű információt, még nem ez a lényeg. Elnézést, ti biztosan jártasabbak vagytok benne, már akik többször olvasták. Szerintem nagyon jó könyv!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #43500 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
Ööö. Babó, valamit összekeversz! A köd a sírbuckákon fejezetben nincsenek orkok, csak buckamanók.<br> Érdemes lenne elolvasnod végig a történetet, mert nem biztos, hogy az lesz a vége, amire gondolsz! Rengeteg váratlan fordulatot tartogat még a könyv!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #43499 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
Olvastam egy pár hozzászólást, és egyetértek, a film után az első reakcióm az volt, milyen jó a barlog! Még nem olvastam végig, 2 éve olvastam a második kötet feléig, és most azt hallottam, a végén meghal Frodó. Engem nem is igazán a végkifejlet érdekel, hanem a hangulata. A mű nagyon hiteles, a Jó és a Gonosz örökös harca, és nem mindig a Jó győz. A tündék eredetileg elfek voltak, most, hogy így nézem a feliratozott számítógépes változatot, de Göncz Árpi bácsinak többek között ezt is köszönhetjük, mert sokkal jobban hagzik. A Köd a sírbuckákon c. fejezet is harcos-orkos volt, azt is kár kihagyni, meg az Öregerdőt..Fantasztikus hangulata van egy sötét erdőnek, ahova nem hatol be a fény, fenyő-és gyantaillattal, ugrándozó mókusokkal a fákon... A könyvet tényleg hitelesen adja vissza a film, Hobbitfalva is pont ilyennek képzelhető el a leírás szerint. <br> Engem Babónak nevezett el az apám, és már több mint 13 éve így hívnak otthon. Pedig nem vagyok alacsony (lány mivoltomhoz képest magas, 181 cm), és a talpam sem szőrös, meg nem a földbe vájt üregben lakom. Mindenesetre Tolkien világa lenyűgöző!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #43498 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
Hát senki nem érti meg , hogy nekem tetszett a film, csak 1-2 dolgot másképp csináltam volna??? Á! És igen a könyvet is vagy 600x ovastam 1-3-ig és vissza:) Valszinü hogy nem csak nekem kéne jobban odafigyelnem az olvasáskor;)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #43497 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
Sztem meg a legjobb Galandriel
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #43496 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
A balrog a legjobb!!!!!!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #43495 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
A balrog szerintem iszonyatosan jó lett!!! Azt majdnem így képzeltem el én is. Szerintem Mória volt a legjobb rész.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #43494 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
Jött a Balrog!<br> Attól mindenki menekült!:-)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #43493 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
de nem ám... :) <br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #43492 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
Olorin!<br> <br> De a tunde nem a trolloktol ijedt meg! :)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #43491 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
Penngaladiel:<br> <br> a barlangi trollokról Móriában:<br> bizony hogy szerepelnek! <br> Az első, aki bedugja a lábát és karját a Mazarbúl Termébe, az egy troll!<br> Aztán a Híd előtt, amikor az orkok a tüzes árok mögé szorultak, 2 troll hozott kőlapokat, hogy át tudjanak kelni a tűzön...<br> <br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #43490 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
Orulok, ha ezaltal ujabb reszt fedezel fel ebbol a csodalatos vilagbol! :) <br> Ha mindkettot meg tudod szerzni, akkor a sztorit mindket konyvbol olvasd, mert a Szilmarilokban kerekebb, a Gyuru kereseseben viszont jobban kibontott!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #43489 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
El fogom olvasni! Érdekes, hogy a Dol Amrothi Finduilas is fiatalon meghal. Elég szerencsétlen név. <br> Most megyek, mert rám zárják az egyetemet. Jó éjt drága Turin!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #43488 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
Ooohh, akkor azert nem ertetted a multkori uzenetet!<br> Finduilas Turin Turambar szerelme volt a Szilmarilokban,tundelany, de mindkettojuknek keseruseg, es halal jutott. Finduilas allt egyedul Turin vegzetenek utjaba, de vegul egyikuk se kerulhette el a sorsat!<br> Mindez a Szilmarillokban van Turin Turambar fejezetben, es a Gyru kereseseben Hurin gyermekeinek torteneteben. A kedvencem Tolkientol!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #43487 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
A nevem Boromir és Faramir anyucikájától kölcsönöztem. Olyan szépen hangzik. Egyébként mi az a Hurin gyermekeinek története?
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #43486 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
Bocs, hogy a nevedet mindig elirom!<br> A Hurin gyermekeinek tortenetet!<br> A neved alapjan azt hittem... :(
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #43485 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
Mit?<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #43484 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
Findulias! <br> <br> Te is szereted a Narn i hin Hurin-t? :)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #43483 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
Legolas mindig jól néz! Akkor is nagyon jó, amikor meglátja, hogy Boromir haldoklik. Nekem az a rész a csúcs a filmben, de ez már az akinek tetszett topicba illik.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #43482 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
és ha jólemlékszem lassitva volt ajelenet.<br> Ez nagyon olyanvolt mint a Star Warsban Luke,amikor Obi-Wan meghalt,és utánna Solo,odaszólt,hogy gyerünk övskös,most indul csak a kaland.<br> És nemazért halt meg,hogy itt búsuljunk.Itt Aragorn,szólt,hogy menjenek tovább,mert még nincs vége!Persze a Star Wars,ha úgyvesszük ebböl született. :-) )
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #43481 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
Draga Findulias! ;) <br> <br> Teljesen egyetertek, engem is Gandalf siratasa fogott meg a legjobban az elso konyvben!<br> Egyszeruen nem hittem el, hogy meghalt, es meg se lepodtem, amikor a kov. kotetben ujra megjelent! A film egyik legjobban sikerult jelenete! Ahogy Legolas nez, az hihetetlen, de Gimli es a hobbitok se semmik. Fantasztikus alakitas volt, ott igazan meghatodtam!
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.247 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére