Nézzük meg együtt a filmet

Több
21 éve 7 hónapja #91132 Írta: Earendil
Earendil válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet

Tybald írta: Kocsmázás a film után: Kétlem, hogy a DP-ben nyitva lesznek hajnal 3kor a kajás/piás részlegek :cry: Valószínű, hogy a film után az épületben se lehet maradni és kétlem, hogy a Security figurák sokat gondolkodnának azon, hogy kirakják-e azokat akik nem akarnak önkánt távozni :cry:


Na, azért gondold csak meg: 77 karddal/íjakkal felfegyverzett bátor harcos ellen Középföldéről mi esélyük lehet a biztonságiaknak? :wink:
Tényleg, mágus lesz közöttünk? :look:

Amúgy vegyük át még egyszer a szitut: Éjfélkor film, utána egy csomó tömeg ott lézeng... Ezt kihagynák a vendéglátók?
Persze nem tudom, az ilyen marketing témához mindig hülye voltam.
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #91096 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Van egy javaslatom a bulizásra. Nem jártam még ott, de a Pestiest szerint non-stop, pénztárcakímélő árakkal, fűtött terasszal és internetsarokkal rendelkezik. Zwack Café a neve, a Ferenciek terénél van. Szerintem ott el tudunk lenni, amíg beindul a közlekedés. A DP-tól az éjszakai 50-essel el tudunk oda jutni:
www.bkv.hu/ejszakai/50evissza.html

De ha valami nyitva lesz még a DP-ban, lehet, hogy érdemes inkább ott maradni a metró indulásáig...
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #91027 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Dodiee: bizony volt ilyenről szó, de minekutána csak Dez maradt, aki ezt vállalná, ezért gondolom le lett fújva 8)
De ha már ketten vagytok, már az is haladás :)

Én részemről csináltam ma egy pólót, azt fogom felvenni, semmi extra, de azért gondoltam, vmi kell... :roll: majd meglátjátok, nekem tetszik 8)

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #91024 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Van már 5let h hová megyünk?

Az aggódó szüleim szerint, vmien pesti illetőségű, menjen el a DP-ba és kérdezze meg, h nyitva tartanak-e az éjféli vetítés után

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #91022 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Lenne egy nagy kérdésem:Szó volt anno mindenféle beöltözésekről(ezaz, csinálj csak úgy, mintha nem a te hülye ötleted lett volna...), az over? nem erőltetem hogy hülyét csináltathassak magamból a fél DP előtt, meg nekem amúgy is meg lesz a mozirucim, de akkor ezzel mi van? mert hallottam holmi tündének öltöző emberekről...
Algieba Markab:Ahh!! hobbit vagy???lépj be a hobbit klubba :wink: előnye:semmi, viszont hátránya még kevesebb!!! jelentkezni se kell, csak valld magad tagnak!!! na jó, jutalmul megveregetjük a válladat!(apropó, milyen magas vagy?csak hogy kell e sámli a vállveregetéshez) na jó, off vége...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #91017 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Üdv!

Alír: Persze, viszem. Egy feltétellel: Ha valaki beszél előtte a DP-okkal, hogy be lehete-e ien cuccosokat vinni hozzájuk. Igaz, hogy ez díszkardnak minősül (tudtommal), és ahhoz még engedély sem kell, de nincs kedvem éjfél tájban (a TTT előtt!!) a biztonságiakkal hadakozni (na, azért nem olyan értelemben :nono: ), hogy megtarthassam a kardomat...

Sziasztok
Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #90902 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Ööö...ja! OK, majd akkor +próbálom! :roll: talán...
Tényleg! Akkor most hánykor is talizunk? Szeretnék minél előbb odamenni (addig sem kell hallgatnom a szüleimet, akik tuti egész este azzal fognak traktálni, hogy nehogy elmenjek a cukrosbácsikkal... :roll: na, jó, csak vicc volt! :wink: )!! Ha Thaur úgyis ott lesz 10-kor, akkor megyek én is!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #90894 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Augustíne:
Ha én Vácról elhozok egy acél kardot akkor neked az már semmi.

csomagold be, ha szégyelled. én is be fogom hogy ne sérüljön... de a markolat majd kilátszik!


"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #90891 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Én nagyon gondolkozom, hogy elhozzam-e a kardot, mert enyhén égés lenne az egész városon végigjönni egy 1 m hosszú félig gumi, félig nemtudommilyenanyagú izével... :?
Azt értem, hogy primula mázlista, mert Londonban ott volt a premieren, de azt már nem értem, hogy Minerváék miért ilyen mázlisták!!! :? :roll: :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #90883 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet

"Csak" kulcstartót... Istenem, a mázlista. Ezeket a kulcstartókat mi már előző este nézegettük, hogy talán nem kéne odaadni nyereménynek... :wink:


Miért, milyenek? Mesélj! 8O

~ Une lumi
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #90857 Írta: Tybald
Tybald válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet

Minerva írta: Tybald: nekem anyám mondta, de tőlem mehetünk 96-ossal is, csak az meg 10 után 20 percenként jár... :x
Ja, és van előtte vmi werkfilm, szóvel lehet, hogy már hatra oda kéne érni, hogy legyen helyünk... *sóhaj*

Pólusbusz az a kereti és a Pólus közt jár ugyanazon a vonalom amin a 73, 173 de csak 3 helyen áll meg. AZT el tudom képzelni, hogy valahonnan az Árpád hídtól is megy 1 busz céljáratként a pólushoz, passz.

Fegyver cuccos: Az előző bemutatóval kapcsolatban mi volt a tapasztalat, biztonsági őrök nem balhéztak miatta?

Kocsmázás a film után: Kétlem, hogy a DP-ben nyitva lesznek hajnal 3kor a kajás/piás részlegek :cry: Valószínű, hogy a film után az épületben se lehet maradni és kétlem, hogy a Security figurák sokat gondolkodnának azon, hogy kirakják-e azokat akik nem akarnak önkánt távozni :cry:

Algieba Markab: Hm, befér hozzád 75 ember?:)

Ez a város olyan mint én: Nincs benne semmi biztató
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #90854 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Az Index fórumán találtam:

Beugrottam a Duna Plazaba:
8-án este 23:00-kor a nyolcas teremben lesz a werkfilm vetítés, 20 perc hosszan. Nem kell semmi jegy, aki kapja marja jelleggel lesz az ültetés. Ha jól értettem, csak egyszer fogják leadni.


:P

Ez azt jelenti, hogy megbeszélhetünk egy alternatív találkozási időpontot is a TTT előtt azoknak, akik a werkfilmre nem tudnak odaérni.
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #90840 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Én 10-re jövök a DP-be
a szüleim visznek, így nekik ez kényelmesebb (többet tudnak aludni :D )

Mikor lenne vége, a közösségi életnek ?

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #90831 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet

Minerva írta: Jaj, ne talizzunk 10-kor, mert akkor ér véget a díszpremier ;o) és nem fogok odaérni a Pólusból... Illetve Sillel nem fogunk odaérni.... Qrva messze van a Plazától...8O :bounce:

Ez jó volt, Min. :wink: :D De ott ülhetek majd melletted?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #90830 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet

Sorel írta: Most olvastam valamelyik újság cimlapján, hogy ma lesz a diszbemutató. Lehet, hogy kettő is lesz?

Igen, úgy tudom, Ulmo pl. arra kapott jegyet.

Az a legjobb, hogy a premier előtti szinkronizált, a premier meg feliratos, úgyhogy rögtön mindkettőt láthatom. :wink:

Akkor hol és mikor lesz a premier előttiseknek a tali? Remélem, azért odaérünk mi is a werkfilmekre. (Már csak azért is, mert a premieres jegyemet nem kaptam még meg fizikai formában, és ha ti beültök a werkfilmekre, én meg nem érek oda addigra, akkor az nekem elég nagy pech.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #90827 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet

emeldir írta: Én is szerettem volna nyerni rá jegyet, de "csak" kulcstartót sikerült. Azért örülök ennek is, kíváncsi leszek, milyen... :D

"Csak" kulcstartót... Istenem, a mázlista. Ezeket a kulcstartókat mi már előző este nézegettük, hogy talán nem kéne odaadni nyereménynek... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #90752 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet

Earendil írta: A kocsmamentes dumcsizás is OK részemről. Kéne valami jó hely, ami nyitva van éjszaka. Tud valaki ilyet? A Plazában vajon mennyire lehet ottmaradni?


Mielőtt még valaki megkérdezi, nem, nem tudok ilyen helyet!! Ezért kértem, hogy aki szívesen segítene és kutatgatna nekünk valami pléjszt, esetleg van némi szabadideje, legyen kedves nézelődjön.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #90741 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Volt róla szó hogy valakik szervezkednek e hét szombatjára egy TTT-re, olyanok akik szerdán nem tudnak jönni...
létezik még ez a csoport?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #90732 Írta: Algieba Markab
Algieba Markab válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Páran arra szövetkeztünk, hogy csapatot alkotva, együtt megyünk el megnézni a Két tornyot. Jelenleg az útitársak száma hat. Aki szeretne csatlakozni, az szóljon. A film után vagy előtt, nálam, meg lehet nézni az első rész rendezői változatát. A mozi után pedig össznépi hobbit buli :)
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #90728 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Irunien:
Van lista, Rayannál....

És elvileg hely is van, de ha nincs majd lesz valami.

De a földi halandó kifejezés a társaság jó részére sértő. ;)


"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #90720 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Földi halandók! (akik éjféli premierre jönnek)
Jó lenne az a fél v. 3/4 11, de hova lehetne utána beülni? :roll:
U.i.: Tud vki vmiféle listáról, amin össze van irva, hogy kik jönnek? :?:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #90701 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet

Niphredil/Szméagol írta: Fél és háromnegyed 11 között jó lenne nekünk, úgyhogy ott leszünk! Az utána történo dumcsizásban benne vagyok, a kocsmázásban már kevésbé, mert szeretnék még az utolsó óráimra "normális" állapotban beérni (bár kétlem, hogy ez a TTT után sikerülne :D ).

Nem kötelező alkoholt inni :wink: Nekem meg dolgoznom kell másnap, meg a gyógyszer miatt egyébként sem ihatok :roll: Legalábbis sokat nem 8)

:cheers:

Akkor tisztázzuk le véglegesen. Szerintem fél és háromnegyed 11 között találkozzunk - várjunk csak, 75 ember nem biztos, hogy elfér a mozi előtt 8O - de azért célozzuk meg a mozi előtti részt, a mozgólépcsők környékén. Aki karddal, jelmezben stb. jön, az érjen oda korán, hogy egyértelmű legyen a találka helye :biggrin2:

Ha 11-kor kezdődik az "Így készült...", azt azért jó lenne megnézni, ezért legyen mindenki pontos!
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #90695 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Üdv néktek!
Nem tudom, mikor lesz gyülekező, de én előbb ottleszek, és remélem más is, mert én még a DP-ben sose jártam és így elsőre nyagynak tűnik...
túl nagynak




más:


Aki tud, hozzon, kardot, íjat!

én hozok, talán Léli, Augustíne és Beleg is....






"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #90693 Írta: Sagrat
Sagrat válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
üdv népek!!!
húha, igencsak közeledik a Film... egy éjjel a tévében láttam egy kupac apró részletet... hmmm, micsoda élmény lesz majd! s ilyen derék társasággal :) Alvaroval sikeresen szereztünk olcsó anyagokat (290 meg 660 ft/m, utóbbi fekete poláranyag, sajna csak 3 métert vettünk, de megteszi - na vajon minek fogok beöltözni? :) ), amikre rááldoztam összes kreatív és varrási tehetségemet, ami mondjuk nem sok. bár Alvaroét csak beszegtem (nincs varrógépük), majd csinál vele valamit. az ő anyaga egy csinos selyem, s ma este kihidrogénezi a haját... én viszont meg fogok égni abban a polárcuccban, de sebaj :) )) nem lett valami tökéletes, persze, de a tehetségemhez képest egészen elégedett vagyok :)
megyek, amilyen hamar tudok! :) még 11 előtt. úgysem árt jókor elindulni, nekem nagy tehetségem van a késésben. úgyhogy elindulok legalább fél 10 körül, az a biztos ;) még nem tudom, mikor indulnak az első buszok felénk, de valszeg nem 3-kor, hanem 4-kor, s szerintem is jó lenne eldumcsizni valahol. lereagálni az élményt meg ilyenek, levezető gyakorlat...
van jegyem :) )) dejó :)
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #90692 Írta: Earendil
Earendil válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
A kocsmamentes dumcsizás is OK részemről. Kéne valami jó hely, ami nyitva van éjszaka. Tud valaki ilyet? A Plazában vajon mennyire lehet ottmaradni?
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #90687 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Fél és háromnegyed 11 között jó lenne nekünk, úgyhogy ott leszünk! Az utána történo dumcsizásban benne vagyok, a kocsmázásban már kevésbé, mert szeretnék még az utolsó óráimra "normális" állapotban beérni (bár kétlem, hogy ez a TTT után sikerülne :D ). A diszbemutatósok hatalmas mázlisták!
:wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #90679 Írta: Earendil
Earendil válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Ha film után lesz valami kocsmázás, abban én is benne vagyok. :cheers:
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #90678 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Én is szerettem volna nyerni rá jegyet, de "csak" kulcstartót sikerült. Azért örülök ennek is, kíváncsi leszek, milyen... :D

~ Une lumi
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #90669 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Most olvastam valamelyik újság cimlapján, hogy ma lesz a diszbemutató. Lehet, hogy kettő is lesz?
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #90666 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Tudomásom szerint a díszbemutatóra földi halandók nem léphetnek be, kizárólag fejesek és szerencsés mázlisták (ld. Minerváék), akik azért maximálisan megérdemlik ;)

KIS OFF:
Min drága, ha ott lesz esetleg Rékasi, megtennéd nekem, hogy kérsz tőle autogramot Rayan néninek?? Lécciléccilécci. Persze csak ha sikerül letámadnod. Nagyon örülnék! Köszike.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.750 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére