Nézzük meg együtt a filmet

Több
21 éve 9 hónapja #87013 Írta: Csavargó
Csavargó válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
asszem mi is (Szendi +én )jelentkeztünk.
Pénzt mikor ? kinek? hol?

Üdv: Csavargó

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #87011 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Már értem, miért nincs senki! Mindenki talin van! :idea: Bezzeg én itthon betegeskedem... Szipp, hüpp :bawling:
Már csak 20 nap! Jejejejejeje!!! ;) :bounce:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86951 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Rayan! Ne haragudj, de két jegyet vissza kell mondanom, csak egyre tartanék igényt! Valaki remélem el tudja még vinni! és ne haragudj, hogy csak most szólok, de ma derült ki. 8O

~ Une lumi
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86944 Írta: Sagrat
Sagrat válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
üdv népek!!! gondolom, regisztrálom magam itt :)
kissé skizoid lény vagyok, mert inkább a Gyűrűlidércek állnak hozzám közel, de régi origós nevem is Shagrat (a h az kell, szeretem, ha s-sel van ejtve a nevem, kb minden nickem s-es :) ). Stargazer szólt, hogy Rayannak adjam a pénzt 2 jegyre, a Kicsi@Világban. szerencsére megvan a mobilszám, így majd telefonálok! és persze köszi a szervezést :)
közelg az idő, nem tudom, tudok-e addig valamiféle csuklyás köpenyre emlékeztető ruházatot összehozni, sebaj :) ÉN aztán jövök, az tuti. apropó, nem tudjátok, hőre lágyuló fülnek való anyagot hol lehet találni? a kedves hegyesfülű elf akar lenni =) annak idején azért lett rövid barna hajú, kövér kisfiúból karcsú, szőke hosszú hajú bájosság, mert odavolt a tündékért :) engem inkább a Fekete Lovasok vonzanak, de ezen nem veszünk össze... ;) sziasztok! ha lesz időm, lehet, hogy jövök még, mindenesetre igyekszem :) bocs, ha túllelkesen itt feleslegesen és zavaróan fecsegtem :)
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86943 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Üdv!

Könyvmoly, akkor ha lehetne, lecsapnék. Kérdés: két db-ról van szó?

Even

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86919 Írta: Könyvmoly
Könyvmoly válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Ne haragudjatok rám, de tegnap kaptam ajándékba két jegyet, szeretném az enyémeket lemondani, bárki elviheti.
Rayannak még írok magánban is.
Boldog karácsonyt, és Gyűrűk Urában gazdag Új Évet!

Nőnemű vagyok, de ez a kép a kedvencem.
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86886 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Fantáziadús, nem? Egy széles utcát széles utcának nevezni...

Egyébként hulla vagyok. A körímélre egyszerűen nincs energiám. Lenne valaki olyan jó, hogy a felsorolt fórumosokat értesíti a leírtakról?! Pénzt, mennyit, mikor, hova stb. Nagyon megköszönném. *neurotikus szmájli* Az origósokat Stargazer már informálta. (Sg, azé jó fej vagy! *pacsi* Megkíméltél egy újabb szájkoptatástól. KÖSZ SZÉPEN! ;) )

Even, Neked is köszi, hogy helyreraktad a jónépet :!:
A listát folyamatosan frissítem.
Bogarak, ha bárki innentől kezdve megkérdezi, hogy mennyi a jegy, hova megyünk és hasonló értelmes kérdésekkel jön, azt megkeresem éjjel a lakásán és...!!! [size=9:2zwfiqfb](a többi az olvasó fantáziájára van bízva)[/size]

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86875 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Széles utca, és Madách térnek hívják :wink:
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86873 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Hatalmas vagy, Rayan!
Valaki meg tudná mondani pontosan, hogy melyik utcában van a K@V? Mert eddig annyit tudok, hogy a Deák térnél elmenni a Károly körút felé, és ott egy hosszú utca balra, de hogy hívják az utcát? Anyu valamikor délután bemegy, és fizeti hármunkét!

:wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86867 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Tőlem is kapsz egy cuppot, Rayan, de csak mértékkel, mert már így is el vagy árasztva. :lol:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86858 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Rayan!
Köszi mégegyszer mindenki nevében is!
SZUPER VAGY!!! :itscool:
Puszi: Onering (Kinga)

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86856 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Ryan! ISZONYAT ARANY VAGY!!! HOLNAP KAPSZ EZÉRT TŐLEM IS 1 NAGY PUSSZT!! Holnapra viszem a pénzt! :wink:

Én is elképzeltem, mit fogunk csinálni a premieren! Azt hiszem én el is fogok ájulni... :roll: /Ha már a trailereket is úgy sikoltozom végig mint 1 félőrült, és utána még fél percig remeg a kezem, akkor nem tudom, mi lesz a filmnél!!/

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86847 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Egy embernek vállalom a hitelezést. Sil, ugye egyedül jössz? Mert akkor holnap elviszem a tiédet is a Kicsi@Világba. (Priviben megírom a telefonszámomat, hívj fel majd légyszi egyeztetés végett :D )
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86826 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Hú! Én személyesen nem valószínű, hogy fel tudnék menni, de valszeg anyum holnap éppen Pestre megy. A gond az, hogy nem tudja, hol van a K@V (ha tudná, akkor sem találná meg :twisted: ). Na most, azt nem tudom pontosan, hogy mikor érkezik a vonata (azt hiszem, hogy a Délibe), de a fizetés csak úgy lenne megoldható, ha valaki kimenne elé, és ö ott a helyszínen fizetne. Biztosat ma este vagy legkésőbb holnap tudnék mondani, de azt hiszem, ez így volna kivitelezhető. Persze még a végén lehet, hogy kikönyörgöm, hogy hadd menjek fel, mert ugye ez életbevágóan fontos!
Tehát ma estére megpróbálom lefixálni a dolgot, de mindkét esetben meg szeretnék kérni valaki pestit, hogy legyen a segítségemre!
[size=9:3dzbo5cc]Vagy valaki hitelezne nekem 3x950 Ft-ot, mint Silnek? Ezt borzasztó nehéz megoldani..[/size]
:wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86823 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Valaki meg tudná nekem hitelezni jan. 2-ig? Esetleg tudtok adni valami számlaszámot, amire befizethetem? (Nem vagyok pesti, csak januártól lakok Pesten.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86805 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Csatlakozom az előttem szólókhoz: Rayan: Nagy vagy! Imádunk! Én is viszem a pénzt pénteken :wink:
Már alig várom :!: 8-án dél körül vizsgázom, éjjel premierre megyek, és 9-én 9től szóbelizem :lol: ez 2 napja derült ki.... :P vicces nem?
De hát persze,hogy még ez sem tántorít el attól,hogy ott legyek!

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86801 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Rayan: Imádunk!!!


Hozom a pénzt pénteken

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86778 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Köszönjük Rayan!!!!!!

Szerintem nyugodtan mondhatjuk mindenki nevében..köszi Rayan!!! Nagy vagy!!! ;)

Ja egyébként hozom a pénzt én pénteken ;)
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86777 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Alyr: Nem olvasol rendesen topicot, pedig direkt az ilyen kérdések miatt írtam vastagbetűs összefoglalót!!! És ott írtam, hogy 950 Ft a jegy!!! Szóval elmostalak a Dunával!!!

Emberek, télleg nem viccből koptattam a billentyűzetet, részletek ügyében kéretik visszalapozni és igenis tessék elolvasni a hozzászólásom, és ne kérdezzük meg hatszor ugyanazt!!!

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86775 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Rayan: és ez mennyi fejenként?

Mírielnek írjatok smst, ha nem tudja adni a pénzt én befizetem helyette pénteken.


"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86765 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Rayan, imádunk!!! Hogy ezt én személy szerint bizonyítsam, segítek a pénzgyűjtésben neked, ahogy ígértem.
Tehát emberek, és tündék és egyéb fajhoz tartozók, nekem is lehet befizetni a jegyárat, ha valaki valamiért Rayannak nem tudja, a számom 30/224-6314, pénteken én is a Kicsi@világban leszek, amúgy meg keressetek meg és megoldjuk, hogy a pénz eljusson rendeltetési helyére.
Gyerekek, belegondoltatok, hogy majdnem 100 ember lesz ott? Irtó feelinges lesz! Már nagyon várom!!!

Even

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86760 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
A bemutató mindig feliratos? Vagy van szinkronizált bemutató is párhuzamosan? /bocs, ha nagyon hülye a kérdés/
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86758 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Hi!
Azt persze elfelejtettem mondani :) , a K@V elérhetősége a Találkozásokban szerepel. A számom továbbra is: 06-20-538-28-34
Hívjatok, ha bármi gáz van.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86755 Írta: Aragorn
Aragorn válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Sziasztok mindenkinek!
Olvasván,hogy mily sokan mentek a premierre,örömmel tölt el,de sajna én temtudok akkor elmenni:-(
Így nélkületek ,vagy esetleg más időpontban módom lesz rá.
Elnézést,hogy ilyen ritkán jövök mostanában,egy kis tech-meg egyéb dolgok miatt nemtudtam..-(
Előre is nagyszerű élményt kívánok az összes rajongónak,és azoknak is akik "csak" szeretik a filmeket.Mostmár azért képben lesze,vagyis remélem. :)
Üdvözlettel mindenkinek:Aragorn-aki hű nevéhez(kósza)igen ritkán jár errefele:-( :D
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86745 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Rayan, akkor a puszit adok mint a Hold!!!!!Szakadjon belé a fejed!:)))) Én majd csak a premier után halok meg boldogan:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86736 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Rayan: IMÁDUNK!!!!

Azt hiszem, ezt mindenki nevében mondhatom! :) Nagyon-nagyon köszi!! Én részemről pénteken viszem a pénzt, és még vmi:
én most lecsapnék az egyik jegyre, ami "fölösben" van, mert a bátyám is szeretne jönni!

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja - 21 éve 9 hónapja #86722 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
ÓRIÁSI HÍREM VAN!!! (DE CSAK MÉRSÉKELTEN TESSÉK ÖRÜLNI!)

Beszéltem Farkas Attilával, és ő eltett nekünk 95 db jegyet A Két Torony január 8-ai éjféli feliratos premierjére. 16 soros a terem, a jegyeket középre kaptuk.

Most jön, ami még nem volt.
A kifizetendő összeg 90250 Ft, amit le kell perkálnunk jövő hét szerdán.

EMBEREK!
ÉN ROHADTUL MEGKÉREK MINDENKIT, HOGY VEGYE KOMOLYAN, HOGY A KEZEMBEN KELL LÁTNOM A PÉNZT KEDD ESTÉRE!


ÚGYHOGY LÉGYSZÍVES: A PÉNTEKI NAPTÓL KEZDVE MINDEN NAP LEHETŐSÉGETEK VAN ARRA, HOGY SZEMÉLYESEN HOZZÁTOK EL A PÉNZT. (Persze a családtagok/haverok/egyebek lóvéjával együtt!!!)

Pénteken aki akar, délután 4-től 9-ig megtalál a Kicsi@világ teázóban.
A többi napon (szombattól keddig) délután 5 órától 6-ig a Félix kávézóban fogok ücsörögni. (A Nyugati pu.-tól a Margit híd felé indulva, a Vígszínházzal szembeni kis mellékutcában.)


Nagyon szépen megkérem a vidékieket is, hogy tegyenek meg ennyit a közös buli érdekében, hogy felvánszorognak Pestre. Tudom, hogy kitolás meg minden, de életbevágóan fontos. Ekkora összeget nem tudok és nem is merek kérni a Társaságtól egy LEP előtt...Remélem, megértitek.

A lista. Ők körlevelet/értesítést fognak kapni a pénzkifizetést illetően.

Adelard
ainu+2
Alexa
Alvaro
Alyr Arkhon
Aralataion
Augustíne
Áfonya
Ági és öccse
Bélus
Cicafül
Csavargó
Dez
Dodiee+2
Earendil
Elanor+1
Esgal+3
Estel
Eszter
Evenstar+4
Ezüstliliom
Fereste
feromone
Finduilas
Gabi
Gollam
hedge_hog
Hobbit
I rbisz
Irunien+barátnő
Ithilgalad
Kinga
Könyvmoly+1
kriszana
Lady Anor
Léli+2
Lili+tesó
Luin
Marék
Minerva
Míriel
másik Míriel
Morgana
Naszagni
Nienor+1
Niphredil+2
Penngaladiel
Rayan
Ring-bearer+3
Sesy és anyuja
Shagrat
Sil
sorel+2
Sötét Úr
Stargazer
Szendi
Tarskrem
Telu+1
Thaurwathiwen
Torn
Ulmo
Varda
vargi


91 fő!
Még maradt 4 jegy...Úgyszólván ezekre az csap le, aki akar.


Huh. El nem hiszitek, mekkora megkönnyebbülés...Ezt a pár rongyot meg már csak összedobjuk ;)
Rayan voltam, most már boldogan halok meg :lol:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86636 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
majd megpróbálok még jönni mostanában + a szünetben, de ha nem jelentkeznék, akkor kérlek írjatok mailt, hogy jöhetnének -e vagy nem!!!

előre is köszi!!! :itscool:

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86622 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Sziasztok!!!!!

Remélem vannak itt még néhányan, akik tudják ki vagyok!!!

köszönöm Rayan a mailt, de csak most tudtam följönni!!!

Szóval nem tudom még,hogy tudok- e menni az éjfélire, mert már nagyon rég megígértem néhány embernek,hogy a TTT-t is velük nézem meg elsőre!!! Szóval még megbeszélem velük, meg veletek, mert arra gondoltam,hogy ők is jöhetnének, ha nem gáz!!!
nem fórumosok, de fanok ők is!!!!

Egyébként, még azt sem tudom, hogy anyám elenged - e!!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86580 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet

" írta: A másik, ami szervezo´´dik, az egy hétvégi megtekintése a filmnek, azok számára, akik nem tudnak az éjféli premierre eljönni. Hogy hol és mikor, szinkronizáltan-e vagy feliratosan, azt már annak a talinak a szervezo´´i döntik el.

Már ha egyáltalán lesz,mert eddig nem nagyon akartatok jelentkezni.... :?
Lécci,ha akartok utánnézést,akkor azt döntsük el,mert aztán dec.28-ig nem tudok nethez jutni,és azért arra is le kéne foglalni a jegyeket.
Szerintem jobb lenne szinkronosan megnézni,mert ha jön olyan is,aki már éjfélkor is volt,az már látta egyszer feliratosan és lehet hogy másodszorra már szinkronnal szeretnék megnézni.De nekem tényleg teljesn mindegy,felôlem akár orosz alámondással is mehet,csak jöjjön össze!!!Úúúgy szeretném veletek is megnézni!

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.447 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére