J. K. Rowling: Harry Potter

Több
20 éve 6 hónapja #178207 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
8. KÖTET?!
Rowlingnak abba kéne tudni hagynia, mert nem lehet mindent a végtelenségig húzni! Szerintem már az 5. sem olyan amilyennek lennie kéne. Jól sikerült, tényleg meg minden, de az egész HP sokkal aranyosabban és szelídebben indult, aztán...hm, elég komoly regény lett belőle. Ami nem is baj, de az első kötetbe kisgyerekek ásták be magukat, az 5. azonban már nem nekik való és ezt nehezen fogadják el. Rowlingnak talán el kellett volna döntenie, h most kisebbeknek ír, vagy nagyobbaknak!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178202 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
8. kötet.. Vicces lenne.. Még az első 7 sincsen kész.. (csak ugye az első öt) és az ötödikre is 3 éve kellett várni... Kiváncsi leszek mikor jelenne meg a nyolcadik.. Annak idején azt számoltuk, hogy ha évenete jelenik meg Hp akkor 20 évesek leszünk mire mind megjelenik... most szvsz 25-26 leszekmire az utolsót a kezembe foghatom majd...


Hallottátok, hogy Tom Felton aki Malfoyt játsza nem írta még alá a szerződést mert depresszios lett attól, hogy mindenki a szerepével azonosítja és a lányok is elkerülik?
Hát hozzám jöhet.)))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178199 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Igen, és ha nem érdekel egyszerűen kerüld el :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178176 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Úgy, ahogy a THK, Állatbarátok, Vallás, stb topic.

Vegyes
Minden, ami a többibe nem fért bele :)


Vagyis így. Nincs köze Tolkien-hoz, de a fórumosok közt vannak, akiket érdekel a téma.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178170 Írta: Gyűrűk Úrnője
Gyűrűk Úrnője válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
MÁR BOCS DE HOGY KERÜL
IDE W WW.TOLKIEN.HU-RA AZ A hARRY POTTER?

Hai!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178133 Írta: Hermi15
Hermi15 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Lehet hogy itt én vagyok az egyetlen akinek tetszett a film???????
De mondjuk tényleg a studió nagyon jól járt::::))) De csak azért lehetett kasszasiker, mert megnézték :arrow: van akinek tetszett a film. Mert jó, lehet hogy az elsőt azt azért nézte meg mert tetszett enki a könyv, de ha az nem tetszik neki akkor nem nézi meg a kettőt. deazt is sokan megnézték. Szerencsére!!!!!!

Roszz úton jár az, aki álmokból épít várat és közben elfelejt élni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178070 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Csak egy kis "izé"...

ÉM írja ma: Lehet h lesz HP 8?
és akkor rövid kis cikkben kifejtik h valszeg lesz egy 8. kötet is, mert az írónő erre célozgat...

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178012 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Brisa írta: Dín, szerintem azért nem olyan nagy hülyeség ám ez a korhatáros dolog. Különösen a filmeknél. A munkám során elég sokszor találkoztam olyan 6-8 (!!!) éves (és idősebb) fiúkkal, akik a SW részeit kívülről fújják, és pl. a Predátor meg az a nagyod durva, hiper-szuper intelligens cápákról szóló film a kedvence. Igaz, elsőre nem bírta végignézni a szerencsétlen, de másodszorra már igen, mesélte büszkén. És persze ennek következtében a srácok a filmek mintájára ütik-verik egymást, a mesék már unalmasak számukra, iszonyúan beszűkűlt a fantáziájuk, és emellet súlyos beilleszkedési zavarral küzdenek (mivel csak ütni-vágni tudnak), szoronganak, rosszakat álmodnak (nem mernek a szüleik nélkül elaludni), nem képesek problémákat megoldani (ill. ez a képességük kimerül az erőszakos módszerekben...)

Amúgy én a rajzfilmek többségét is korhatárossá tenném: 18 éven felüliek is csak szülői felügyelettel nézhetik. Kb. ilyen szintűek a MiniMax műsorai is...

Amúgy korhatárossá tenni valamit, az még kevés. A szülők gondolkodását kellene inkább megváltoztatni.

Remélem nem túl off...: Egyet értek veled de szvsz Dín' nem a korhatár meghúzására gondolt akkor... Talán arra inkább hogy gyakorlatban nincsenek betartva és szinte feleslegesek lesznek,kevesen figyelnek fel rá és van amikor csalódniuk kell mert olyan dolgok vannak a nem korhatáros filmben is hogy már nem tudják higyenek-e a kis számnak a sarokban... :roll:
Dín! Engem-ha mást nem is- érdekel hogy ne a pénzröl szóljon! Meggyözödésem hogy a munkát az elkötelezettség az odaadás az ihlet kell hogy vezérelje hogy annak akármilyen müvészi irodalmi értéke legyen. Lehet hogy valóban azért nem jött be nekem annyira az 5.rész mert az elözöekhez hasonlítgattam de ennek eredménye is utal valamire. Nem tud(hat)om mennyi része volt az írónö fejében meg a folytatásokról az elejétöl kezdve de nekem a Fönix Rendje kicsit a levegöben lógott , össze szedetlennek tünt. Nem mondom hogy nem szeretem de mindig bennem van az érzés hogy ez a rész mennyire más. Tudom mert Voldi visszatért,stb de én nem erre gondolok. Mindazonáltal vannak benne kedvenc elemeim mint hogy a Minisztérium mily' durván visszautasítja a tényeket, mi lesz a vége annak ha 1 tekergöt bezárnak vagy ha egy önbizakodott gyereket például állítjuk a többinek... :roll: Amik mai világunk gyakori hibái közé tartoznak,szvsz.
Én filmek terén a 2. helyezem elönybe de csak is az elsöhöz viszonyítva. Pont attól veszti müvésziességét ,szerintem hogy nem hogy csak nem használ saját ötleteket de a könyvbeli gondolatiasságot is mellözi vagy minimálisra csökkenti,mindezt a reménybe hogy mid a temérdek könyv rajongót megnyerjék a filmnek.Az eredmény=a hangulat sehol sincs a könyvtöl,de valóban kasszasiker lett. Egészségére a stúdiónak! Én meg búsúlhatok a válogatós ízlésemmel.... :?

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178011 Írta: Hermi15
Hermi15 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Én dínnel teljesen egyetértek! Ezt szerettem volna mondani, csak nem tudtam megfogalmazni....... Ez a korhatáros izé nem cska meséknél nem jön be , de a norm. filmeknél is tök fölösleg! HA meg akarom nézni ki a fenét érdekel hogy mennyi idősnek nem ajánlják...

Roszz úton jár az, aki álmokból épít várat és közben elfelejt élni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177969 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Dín, szerintem azért nem olyan nagy hülyeség ám ez a korhatáros dolog. Különösen a filmeknél. A munkám során elég sokszor találkoztam olyan 6-8 (!!!) éves (és idősebb) fiúkkal, akik a SW részeit kívülről fújják, és pl. a Predátor meg az a nagyod durva, hiper-szuper intelligens cápákról szóló film a kedvence. Igaz, elsőre nem bírta végignézni a szerencsétlen, de másodszorra már igen, mesélte büszkén. És persze ennek következtében a srácok a filmek mintájára ütik-verik egymást, a mesék már unalmasak számukra, iszonyúan beszűkűlt a fantáziájuk, és emellet súlyos beilleszkedési zavarral küzdenek (mivel csak ütni-vágni tudnak), szoronganak, rosszakat álmodnak (nem mernek a szüleik nélkül elaludni), nem képesek problémákat megoldani (ill. ez a képességük kimerül az erőszakos módszerekben...)

Amúgy én a rajzfilmek többségét is korhatárossá tenném: 18 éven felüliek is csak szülői felügyelettel nézhetik. Kb. ilyen szintűek a MiniMax műsorai is...

Amúgy korhatárossá tenni valamit, az még kevés. A szülők gondolkodását kellene inkább megváltoztatni.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177951 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
A cikket olvastam.
És mi azzal a gond, ha NEM ér véget?
Szerintem legyen sok-sok részes! Ha nem lenne vége, akkor még többen vennék meg a 8-adik kötetet, stb...

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177855 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Dínchamion írta:

Alyr Arkhon írta: (egyébként ha egy általam olvasott cikknek hinni lehet, azért lett az AD&Dben mindenki egyenlő mert egyes emberek beperelték a céget mert feudalizmusban éltek a kitalált szereplők)


OFF:

Kornya? Rúna magazin? :wink: Nagyon tanulságos az a cikk, az AD&D netbookokról, meg a TSR állatságairól. :!:

ON.


Rúna magazin stimmt, hogy Kornya-e azt nem tudom...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177844 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Alyr Arkhon írta: (egyébként ha egy általam olvasott cikknek hinni lehet, azért lett az AD&Dben mindenki egyenlő mert egyes emberek beperelték a céget mert feudalizmusban éltek a kitalált szereplők)


OFF:

Kornya? Rúna magazin? :wink: Nagyon tanulságos az a cikk, az AD&D netbookokról, meg a TSR állatságairól. :!:

ON.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177831 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
A My Little Pony még pedofíliára is utal, hogy a Teletabbies egyértelmű szexuális utalásait ne is említsem... ( nyilvánvalóan van egypár igencsak perverz fickó az USAban akik azzal foglalkoznak hogy mindenbe mindent beleláltnak...)
A gyerekkönyves definícióval egyetértek, anno a PMben a GyUt ajánlották gyerekeknek, a HPt nem... (mármint a filmet)

(egyébként ha egy általam olvasott cikknek hinni lehet, azért lett az AD&Dben mindenki egyenlő mert egyes emberek beperelték a céget mert feudalizmusban éltek a kitalált szereplők)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177827 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Egy gyerek könyvből készült gyerekfilmnek nem lenne szabad korhatárosnak lenni!


Na ne vágtassunk messzire a fikció fehér lován (képzavar rulez :D )! :nono: Én már abban sem vagyok biztos, hogy mi mitől korhatáros -- a Tom & Jerry-t pl. betiltották, a My Little Pony állítólag sámánizmusra és vudu fekete mágiára bíztatja az amerikai serdülőket... Egyszóval: az egész korhatáros dolog úgy hülyeség, ahogy van. :?

Egyébként ha már itt tartunk, a Phoenixről írtam anno egy recenziót (nem jelent meg :( ), és már abban is azt tudtam mondani: a HP akkor gyerekkönyv, ha gyerek olvassa. Ha viszont ennek a gyereknek olyan tapasztalatai vannak, amik alapján megérti/átérzi az ábrázolt borzalmakat, az nem a HP hibája :arrow: a korhatáros-téma és a "nem való gyerekeknek" érvelés meghalt. :)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177825 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Wana írta: Hmm... Elég sok véleményt olvastam... Szerintem a HP nem csak gyerekeknek szól, de ifjúsági regény... Olvastam az első 4 részét, az ötödik megvan, de annyi negatív kritikát hallottam... Nomeg mást olvasok... Maguk a könyvek nagyon jók, élveztem őket, de hogy a film mekkora egy semmi... Akkorát csalódtam... a másodikat meg se néztem az első után, mert az első is annyira semmilyen... semmi egyéni, teljesen, pontról pontra a könyv. nekem ez nem tetszik benne. Amúgy szvsz nem hogy oscarra nem jelölték, inkább azon csodálkozom, hogy málnát nem kapott =PPP


Hm.

1. mijaza ifjúsági regény? És mitől az? (Ma ilyen kötekedős hangulatban vagyok :) )

2. a film éppen attól jó, hogy _nincs_ benne egyéni -- nem úgy, mint a TTT-ben: az éppen attól _nem_ jó (szvsz), mert tele van egyéni ötlettel. Persze ízlés kérdése, de szerintem (:!:) a HP jobb film a könyvből, mint a GyU, és a Chamber of Secrets kimondottan állat jó... :wink:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177823 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Elza Eldaniella írta: Talán még sem ér véget a Harry Potter sztori

Nem gondolja, hogy ez már egy kicsit tulzás! Vagy már csak a pénz szerzésről szól az egész HP. :wink: :?


Nem értem, mi ezzel a gond? Hol látszik ebből, hogy a "pénzről szól"? És kit érdekel, hogy a pénzről szól, ameddig jó? :roll: (Vö. SW prequelek)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177807 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Talán még sem ér véget a Harry Potter sztori

Nem gondolja, hogy ez már egy kicsit tulzás! Vagy már csak a pénz szerzésről szól az egész HP. :wink: :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177680 Írta: Wana
Wana válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hmm... Elég sok véleményt olvastam... Szerintem a HP nem csak gyerekeknek szól, de ifjúsági regény... Olvastam az első 4 részét, az ötödik megvan, de annyi negatív kritikát hallottam... Nomeg mást olvasok... Maguk a könyvek nagyon jók, élveztem őket, de hogy a film mekkora egy semmi... Akkorát csalódtam... a másodikat meg se néztem az első után, mert az első is annyira semmilyen... semmi egyéni, teljesen, pontról pontra a könyv. nekem ez nem tetszik benne. Amúgy szvsz nem hogy oscarra nem jelölték, inkább azon csodálkozom, hogy málnát nem kapott =PPP

Rivendell, a bölcsek városa...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177674 Írta: Hermi15
Hermi15 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ki mondta hogy a hp gyerekkönyv???????? Én még ilyet nem is halotam, dde attól lehet így is.... :?
Sztem a maga nemében jók lettek a filmek. Csak nem ugyanolyan mint a könyv. De ez nem is biztos hogy baj (ne vegyétek a fejem!!!!!!!!!) :)

Roszz úton jár az, aki álmokból épít várat és közben elfelejt élni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177536 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Én láttam így is úgy is..
A magyar szinkronrol eleve megvan a véleményem.. (a szinkronredezőkről is... ismertem egyet de ez más téma)
A filmben olyan hibák vannak amik elvileg nem engedhetőek meg.. Egy gyerek könyvből készült gyerekfilmnek nem lenne szabad korhatárosnak lenni!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177465 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ti MAGYARUL láttátok a filmet???

Mert akkor megértem, mert a magyar szinkronszínészek 90%-a abszolút kezdők... (mármint a gyerekek)
De angolul tök más...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177401 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Szvsz a rendezés nem volt olyan rossz, csak a gyerekszinészek. :roll:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177356 Írta: Moiraine alias Elyanon
Moiraine alias Elyanon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
A HP filmekkel a legnagyobb baj az, hogy ha különálló történetek lennének, amit nem adnak ki könyvben, akkor is "pocsék".. nem tudom máshogy kifejezni, egy két részt kivéve az egész film rossz.. :roll: :crap:

1 élőnek ki a halál hallatlan palástját erőlteti erőtlen vállára nincs útja egy halottal ki akár a halál halála is lenne

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177088 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Egyetértek, Hp film= :crap:

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176920 Írta: Elza Eldaniella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176900 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Kik azok az azok ott fent?


Tudod, akik kicsinálják Kenny-t. :) (a szemetek!)

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176898 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Kik azok az azok ott fent?

Egyébként egy film minősége igenis a rendezőn Is (nagymértékben) múlik!!
Meg a színészeken, forgatókönyvírón, stbstb. de nagyrészt a rendezőn.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176887 Írta: Hermi15
Hermi15 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ő rendezte a "Reszkessetek betörők"-et is! És Colombus nak írják, nem pedig Kolombusnak!!!!!!!!! :evil: Nekem semmi bajom nincs a könyvekkel. Nem a rendezőm múlt egyrészt, hogy milyne leegyszerűsített lesz a film. Ennyi időt adtak nekik. :evil: Azok ott fenn nem tudnak semmit a moziról. :evil: :evil: És ha még többet dolgoznak rjata, soha nem látjuk talán annyi ideig csiszolják még..... :?

Roszz úton jár az, aki álmokból épít várat és közben elfelejt élni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176729 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Chirs Kolombus (asszem így irják) rendezte az első két filmet. Ugyanő rendezte a Mrs. Doubtfire-t és még sok más családifilmet

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.200 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére