C. S. Lewis: Narnia krónikái

Több
17 éve 11 hónapja #304080 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: C. S. Lewis: Narnia krónikái

Niphredil Eleanor írta:
OFF: Nem tudom, ki ismeri az Eragon c. könyvet. Most lesz hamarosan (december 15.-én) a könyvből készült film bemutatója a mozikban... Esetleg nem lehetne ennek a témának is csinálni egy topicot? Szerintem egész biztosan lenne rá igény... :roll:
Elnézést az OFFolásért... :oops:
ON :wink:


Persze, lenne rá, de igazából semmi köze nincs Tolkienhez. A Narnia még elmegy, mert ugye C.S. Lewis és Tolkien barátsága... A HP az kult, és sokat emlegetik egy lapon a LotR- el, a Star Wars... Ne kérdezd.. :D Az is kult. :D De persze meglehet próbálni, írj valamelyik adminnak.


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #304063 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: C. S. Lewis: Narnia krónikái

Niphredil Eleanor írta: Talán volt már itt ez a kérdés, és akkor előre is elnézést kérek mindenkitől, de lehet már tudni, hogy lesz-e újabb Narnia film, és ha igen, akkor az körülbelül mikorra várható? :confused2:


A következő Narnia film a Caspian herceg lesz a tervek szerint,és 2008-ra van beígérve jelenleg. :arrow: klikk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #303999 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: C. S. Lewis: Narnia krónikái
Talán volt már itt ez a kérdés, és akkor előre is elnézést kérek mindenkitől, de lehet már tudni, hogy lesz-e újabb Narnia film, és ha igen, akkor az körülbelül mikorra várható? :confused2:

OFF: Nem tudom, ki ismeri az Eragon c. könyvet. Most lesz hamarosan (december 15.-én) a könyvből készült film bemutatója a mozikban... Esetleg nem lehetne ennek a témának is csinálni egy topicot? Szerintem egész biztosan lenne rá igény... :roll:
Elnézést az OFFolásért... :oops:
ON :wink:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja - 17 éve 11 hónapja #303820 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: C. S. Lewis: Narnia krónikái
Anyukámnak a könyvéről is lessz vmi cikk azon az új honlapon, amit Cincz mutatott. már azon gondolkodtam, hogy anya kérérsére belinkelem, dehát megelőztek... :roll: :D

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #303775 Írta: Ilmadrin
Ilmadrin válaszolt a következő témában: C. S. Lewis: Narnia krónikái
SPOILER

Olyan illúzió romboló a hetedik rész utolsó fejezete, hogy meghalnak, ugyanakkor nekem az a véleményem nem csoda, hogy két ilyen nagy fickó jó barátok voltak/Tolkien és Lewis/.

/SPOILER

"Csak egyszer kiteszed a lábad az útra,
és már el is jutottál, ki tudja hová?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #303659 Írta: Zoltan
Zoltan válaszolt a következő témában: C. S. Lewis: Narnia krónikái
Figyelem!
Erdélyben hosszú és kitartó munka révén létrejött a C. S. Lewis munkásságával és Narnia Krónikáival foglalkozó honlap. Nagy áttörésnek számít, mert Erdélyben magyar nyelven ilyen jellegű honlap ezen kívül nincs. Ha ideje engedi, és kedve van, látogasson el a www.narniakronikai.ro címre és fedezzük fel együtt Narnia birodalmát.
Üdvözlettel, a szerkesztőség

Narnia birodalma, mely összeköt bennünket!
www.narniakronikai.ro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
17 éve 11 hónapja #302714 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: C. S. Lewis: Narnia krónikái
Kicsit (vagy nagyon? :?: ) OFF, de megjelent a másik Lewis-sorozat, a Kozmikus Trilógia első kötete, (A)Csendes bolygó címmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302438 Írta: Glorlyg
Glorlyg válaszolt a következő témában: C. S. Lewis: Narnia krónikái
Hela ! Sikerült online módon elolvasnom az összes könyvet ha valaki nem szeretne költeni itt megtalálja!

e-books.uw.hu/start.php

Regisztrálni kell, de aztán falhatsz akármit!

Gilran Thalion Glorlyg


=^ . ^=

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302418 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: C. S. Lewis: Narnia krónikái
Megjelent a 7. kötet is végre :)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 napja #302071 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: C. S. Lewis: Narnia krónikái

endor írta: Nem tudja valaki hogy ,mi lett a 7. könyv végén Tashsal?


nem olvastad??? :? 8)

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 napja #302055 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: C. S. Lewis: Narnia krónikái
endor kérdésére priviben adja meg a választ az, aki tudja, vagy jelezze a hozzászólásában, hogy Spoiler!
Köszönöm.

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 napja #302040 Írta: Endor
Endor válaszolt a következő témában: C. S. Lewis: Narnia krónikái
Nem tudja valaki hogy ,mi lett a 7. könyv végén Tashsal?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #301481 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: C. S. Lewis: Narnia krónikái
Aki szeretné majd megvenni a 7. kötetet, A végső ütközet- et, az már előjegyezheti a www.bookline.hu/control/producth ... narntc3104 - n.

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #300319 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: C. S. Lewis: Narnia krónikái
Ez nagyon ott van :D 8O

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #300304 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: C. S. Lewis: Narnia krónikái
uramjézus!!!! ezt hol találtad?? 8O :D

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #300302 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: C. S. Lewis: Narnia krónikái

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #300106 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: C. S. Lewis: Narnia krónikái
de aki nem tud várni, kiveheti könyvtából a régi fordítást. mondjuk én az új fordításból még csak az első kettőt lvastam, de megvagyok a régivel is. de lehet, hogy ez csak rám vonatkozik...

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #300091 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: C. S. Lewis: Narnia krónikái
Ha az előző megjelenésésből indulok ki, minimum egy hónap csúszás várható...

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299989 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: C. S. Lewis: Narnia krónikái
Én 2006 szeptemberéről tudok .
www.konyvlanc.hu/narnia/index.html

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299984 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: C. S. Lewis: Narnia krónikái
Van valami hír az utolsó kötet megjelenéséről? Mert mintha már meg kellett volna már jelennie. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299275 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: C. S. Lewis: Narnia krónikái

Rabyn írta: Bár az uccsó könyvet még nem olvastam, de nekem úgy tűnt, hogy Lucy a Hajnalvándor Útja c. kötetben tűnik fel utoljára.


Nyet, feltűnik a zutolsóban is.
Viszont mivel Lucy megnő és változik, nem muszáj ugyanannak a színésznőnek játszania szvsz. Elég, ha csak hasonlít kicsit. :)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299264 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: C. S. Lewis: Narnia krónikái
Bár az uccsó könyvet még nem olvastam, de nekem úgy tűnt, hogy Lucy a Hajnalvándor Útja c. kötetben tűnik fel utoljára.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299257 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: C. S. Lewis: Narnia krónikái
Igen biztosan ez lesz, vagy az mint a HP-nél hogy annyi pénzt szednek össze hogy akkor tufják forgatni amikor a szereplők évei megegyeznek. Csak ugye itt is az a gond hogy nem tartják be a könyvek sorrendjét ...

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299247 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: C. S. Lewis: Narnia krónikái

+Earendil+ írta: És az is gáz egy kicsit,hogy a könyvekben 2.-és a 7. rész között csak néhány év telik el,és Lucy kb 9-10 éves A Végső Ütközet idején,míg (ha így haladnak) a Lucyt alakító színészkiscsaj lesz vagy 30 éves az utolsó film forgatásakor :lol: :roll: :pimp:


akkor majd keresnek egy hozzá hasonló színészlányt. :roll: legalábbis nekem így tűnik logikusnak:D

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299242 Írta: +Earendil+
+Earendil+ válaszolt a következő témában: C. S. Lewis: Narnia krónikái
Sziasztok!
Szerintem nem lehet mindegyik Narnia könyvet megfilmesíteni!
A Varázsló Unokaöccsét,és A Hajnalvándor Útját nemigen tudom elképzelni sikeres mozifilmként... :roll: És az is gáz egy kicsit,hogy a könyvekben 2.-és a 7. rész között csak néhány év telik el,és Lucy kb 9-10 éves A Végső Ütközet idején,míg (ha így haladnak) a Lucyt alakító színészkiscsaj lesz vagy 30 éves az utolsó film forgatásakor :lol: :roll: :pimp:

Az Útnak vége nincs soha,
Ha egyszer az ajtón kifut;

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299080 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: C. S. Lewis: Narnia krónikái
az nem olyan jó, mint a többi, de azért vannak benne jó részek. például mikor rájön, hogy az ablak alatt betűk vannak, meg amikor a boszorkány énekel meg ezek a részek...

egyébként nagyon elhallgatott ez a topik.
rakok be néhány képet...:
www.narniagaleria.extra.hu/displ ... t=13&pos=4
www.narniagaleria.extra.hu/displ ... =13&pos=11
www.narniagaleria.extra.hu/displ ... =13&pos=13
www.narniagaleria.extra.hu/displ ... =13&pos=16
www.narniagaleria.extra.hu/displ ... =13&pos=18
www.narniagaleria.extra.hu/displ ... =13&pos=17
www.narniagaleria.extra.hu/displ ... =13&pos=20

egy extrát is: harmat.hu/book/b213.htm én már olvastam... érbemes megvenni. :)

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #298687 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: C. S. Lewis: Narnia krónikái
elolvastam a 6. Narniát és jelentem, hogy nem tetszett...
Bár a láplakó az iszonyatosan jófej:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja - 18 éve 3 hónapja #295447 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: C. S. Lewis: Narnia krónikái
Stara: ezer kössz, de tényleg, lehet, hogy csak elkerülte a figyelmemet... :oops:

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #295207 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: C. S. Lewis: Narnia krónikái
Ha netán, nem legális úton van meg, akkor ajánlom a privát üzenet gombot ;) Köszi.

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #295186 Írta: charlotte227
charlotte227 válaszolt a következő témában: C. S. Lewis: Narnia krónikái

dracung írta: Megvan a Narnia filmzenéje! Csodálatos! Ajánlom figyelmetekbe!

Honnan van meg? PLZ írd le, nekem is kéne :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.696 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére