Állatbarátok

Több
18 éve 11 hónapja #273117 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Okos, mint a macska és hűséges, mint a kutya. Legalábbis állítólag.[/quote]
Ezt a hírt megcáfolnám hogy Apa szavait idézzem olyan hülye mint a Degu és úgy el megy mint a Pinty!! :wink: Nagyon aranyosak nekünk van 8 görényünk Édik

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273112 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ancalima: a görényeket én is nagyon szeretem, de az a baj, hogy a macskával nagyon nem bírják egymást. Meg, hogy nem-kertesházba nem való, mert nem, kertesházba meg azért nem, mert megöli a szomszédok csirkéit, macskáit, nyulait... :? szóval nehézkes.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273102 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Háziállatnak egyértelmű, hogy a kutyát választanám megint. Annyi fajta van, mindenki megtalálja a neki valót...
Esetleg még vadászgörényt. Okos, mint a macska és hűséges, mint a kutya. Legalábbis állítólag.


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273089 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ethuil írta:

Nimrocco mirimafea írta:

Silima írta:

Vikil írta: Ha kivánhatnátok milyen állatot szeretnétek? :idea:


Lovat, ez egyértelmű. ;)
Meg rengeteg olyan állat van, amit nem szeretnék "tartani", hanem mondjuk csak nézni... szarvas, gyöngybagoly...


Egyetértek.Én még patkányt szeretnék :)

Van egy a pincében, kéred???

Nekünk egerünk is van kell???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273077 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nimrocco mirimafea írta:

Silima írta:

Vikil írta: Ha kivánhatnátok milyen állatot szeretnétek? :idea:


Lovat, ez egyértelmű. ;)
Meg rengeteg olyan állat van, amit nem szeretnék "tartani", hanem mondjuk csak nézni... szarvas, gyöngybagoly...


Egyetértek.Én még patkányt szeretnék :)

Van egy a pincében, kéred???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273044 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Timona írta: Sziasztok!

Augusztus 26- án német juhász kiskutyáink születtek (fajtiszták, bár törzskönyvük nincs).
Köztük van 3 kisfú akiknek gazdit kéne találnom.
Ami fontos, hogy nem ingyenes az akció ;) a komoly érdeklődőkkel az árban majd megeggyezünk :)
1- 2 hét múlva el is lehet őket vinni!

Ha érdekel valakit, vagy van olyan ismerősötök, aki kiskutyát szeretne, akkor szóljatok bátran, ezen az email címen várom a jelentkezéseket: timona@citromail.hu

Itt pedig találtok egy kis ízelítőt:
kep.tar.hu/timona/50141875#2


"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273029 Írta: Mayra
Mayra válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én négy kutyát szeretnék de sajna ebből hármat már nemlehet! Mert Laura az első kutya akire emlékszem a játszótársam volt, egy nyugdíjazott rendőrkutya németjuhász és nagyon okos játékos kutya volt!
A második Gombóc őt egy téli napon találták napközis gyerekek és mivel egyik sem merte hazavinni így anyukám hozzta haza imádnivaló kis rókaformájú pofácskája volt, és nagyon hálás, valamint ügyes és szorgos házőrző volt. A harmadik Böbe aki tizenöt évig volt velem és imádtuk egymást, őt az anyukám édesapja hozzta haza és én azonnal beleszerettem, és bár azóta mind elmentek de vissza sírom őket!
És a negyedik, ami még álom de remélem egyszer majd ez is teljesül, egy golden retrivert szeretnék majd a magaménak tudni!

Csak a hegyeket nézzem és a felhőket láttom, amint tova szállnak egy arany sugáron!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273027 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta:

Vikil írta: Ha kivánhatnátok milyen állatot szeretnétek? :idea:


Lovat, ez egyértelmű. ;)
Meg rengeteg olyan állat van, amit nem szeretnék "tartani", hanem mondjuk csak nézni... szarvas, gyöngybagoly...


Egyetértek.Én még patkányt szeretnék :)

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273010 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta: Én delfint vagy vadállatot semmiképpen sem szeretnék.
A delfin intelligenciája igen közel áll az emberéhez, szerintem nincs jogunk fogságban tartani...
És mindazokat sincs akik jobban érzik magukat szabadon.

A macska félig ilyen, félig nem, a kutya viszont hozzánőtt az emberhez, neki iszonyatos csapás ha nincs Gazda.
(a lovakat nemtudom. nem ismerem őket)


Az biztos hogy nagyon inteligens a delfin, de pl. mért tart az ember papagájt vagy varánuszt? Ez ugyan olyan és én legalább 1 x szeretnék 1 delfinnel uszkálni a vizben :cry:
A lovak az ember nélkül ugyanúgy megvan mint vele

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272981 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én delfint vagy vadállatot semmiképpen sem szeretnék.
A delfin intelligenciája igen közel áll az emberéhez, szerintem nincs jogunk fogságban tartani...
És mindazokat sincs akik jobban érzik magukat szabadon.

A macska félig ilyen, félig nem, a kutya viszont hozzánőtt az emberhez, neki iszonyatos csapás ha nincs Gazda.
(a lovakat nemtudom. nem ismerem őket)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272978 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ben Kenobi írta: Macskát. Csakis feketét :)

Képzeljétek, ma volt egy bagoly a kertünkben! :) Apa le is fotózta, majd rakok fel képeket. :) Sztem kuvik, de nem vagyok biztos benne, tuti, hogy nem fülesbagoly. :D

Nekünk voltak Kuvikkaink sőt volt füleskuvikkunk is! :wink:
Elmondhatom a gaglyok a leg aranyosabb madarak!

Én mondjuk lovat, terriert vagy vizslát, delfint, 1 barátot asszem egyelőre ennyi :lol: Ja + elefántot!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272975 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Kutyát, aztán sziámi macsekot(de olyan valódit), aztán intelligens zsiráfot, meg tigrist meg farkast. Talán ennyi, de mondjuk még egy kaméleon is jó lenne :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272969 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta: Ha kivánhatnátok milyen állatot szeretnétek? :idea:


Kutyát.
Natürlich.

Megvigasztal hogyha szomorú vagy, feltétel nélkül szeret... Ilyen tulajdonságokkal tudtommal nemigen rendelkezik más állat...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272968 Írta: Cirmos
Cirmos válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta: Ha kivánhatnátok milyen állatot szeretnétek? :idea:

Természetesen macskát. Sőt, macskákat! Pl. egy skót lógófülűt (imádom őket), egy brit rövidszőrűt (kéket vagy ezüst cirmost), és esetleg egy sziámit vagy thai-t. Bár... egy akármilyen házicica is jó lenne... de nem tarthatok macskát, sajna. :(

adesso vieni qui
e chiudi dolcemente gli occhi tuoi
vedrai che la tristezza passera
/Ron/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja - 18 éve 11 hónapja #272964 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Macskát. Csakis feketét :)

Képzeljétek, ma volt egy bagoly a kertünkben! :) Apa le is fotózta, majd rakok fel képeket. :) Sztem kuvik, de nem vagyok biztos benne, tuti, hogy nem fülesbagoly. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272949 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Kutyát! - hűséges, aranyos, segítőkész, hosszú életű, se kicsi, se nagy...

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272944 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta: Ha kivánhatnátok milyen állatot szeretnétek? :idea:


Lovat, ez egyértelmű. ;)
Meg rengeteg olyan állat van, amit nem szeretnék "tartani", hanem mondjuk csak nézni... szarvas, gyöngybagoly...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272898 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ja náluk is ez van annyi állat van hogy anya már kikészült! :roll:
Attól függetlenül én mégy szeret nék mondjuk lovat, elefántot, delfint,valami cuki kutyát meg még ilyen ikis apróságok :wink:
Ha kivánhatnátok milyen állatot szeretnétek? :idea:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272363 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Kiscicáink születtek két narancs :) és egy szürke. Nagyon aranyosak :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272303 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Lehet, hogy nekónk is lesznek kiskutyáink.... De csak január-február körül lehetne őket elvinni (adja az ég, hogyNE legyenek)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272239 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Timona, nagyon szívesen segítenék, de nem lehet... a szüleim ki vannak akadva, mert úgy néz ki, hogy megint gyarapodott eggyel a kenyérpusztítók száma, egy 6hetes Jack Russel terrier képében. :D Eszméletlen aranyos, bár nem egy túlméretezett példány... Szeretném megtartani, de lehet, hogy Anya inkább eladja... :( Majd ha lesz, rakok be róla képet. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272233 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Augusztus 26- án német juhász kiskutyáink születtek (fajtiszták, bár törzskönyvük nincs).
Köztük van 3 kisfú akiknek gazdit kéne találnom.
Ami fontos, hogy nem ingyenes az akció ;) a komoly érdeklődőkkel az árban majd megeggyezünk :)
2- 3 hét múlva el is lehet őket vinni!

Ha érdekel valakit, vagy van olyan ismerősötök, aki kiskutyát szeretne, akkor szóljatok bátran, ezen az email címen várom a jelentkezéseket: timona@citromail.hu

Itt pedig találtok egy kis ízelítőt:
kep.tar.hu/timona/50141875#2

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 napja #271343 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Van nálunk 1 hétre megőrzésre egy törpeschnauzerkölyök. :) Tündéri! :) Picurnak hívják elvileg, de sztem a Csimbók jobban illene rá... :D Úgy néz ki, mint akit egy tehén tévedésből megevett, kicsit kérődzött rajta, aztán kiköpte. :D Ja, és a lába per pillanat zöld, mert tegnap du. füvet nyírt. :D
Mikor a szúnyoghálóajtón keresztül először szembesült a kutyáinkkal, először hősiesen odament (az arcokon döbbenet, a többi kutya meg sem tudott szólalni... :lol: ) aztán mikor megszeppenve hátat fordított, a többiek észbekaptak és ordítva kezdték rugdalni a szúnyoghálót. Csimbók erre mint a kilőtt nyúl, félig ugatva, félig vonyítva berohant a szobába, majd mikor rájött, hogy nem üldözik, igyekezett úgy tenni, mintha a megfutamodás a hadművelet része lett volna... :D :lol: Mondanom sem kell, hogy nagyon meggyőző volt! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 napja #271118 Írta: Glorlyg
Glorlyg válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Van egy cicám akinek gazdit keresünk! Az illető egy Matyi névre halgató 3 éves ivartalanított kandúrbandi. Cirmos színű, és mérhetetlen szabadságvágya van. Teljesen emberközpontú hízelgős fajta, kiválló egerésző vérvonalból.

Olyan gazdit keresek neki aki vidéki, esetleg gazdaságuk van. A probléma ugyanis az vele hogy nem igen bírja a bezártságot, az az Bp kellős közepét.Ezért szeretnénk új gazdit neki. Van egy másik cicánk Matyika anyja ő igazi kis tündér és jól bírja a város kellős közepét ellentétben a fiacskájával!

Szóval igen örülnék ha lenne jelentkező!

Előre is köszönöm!

Gilran Thalion Glorlyg


=^ . ^=

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270894 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Lesre ülni én is szeretek! :lol: Csak mostanába rengeteg szunyog van!
Azt is szeretem van 1 olyan les hova beköltöztk a denevérek. Marha cukik!
A lesek tele szoktak lenni bagolyköpettel! Nem valami szívderírő látvány az egérkoponya meg ilyesmok! 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270882 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

olorin.papa írta:

Alyr Arkhon írta: Hát igen, a bagoly az lopakodó vadász. Van neki beépített hangtompítója.


Igen, és térhatású hallása...


Csak a szemét nem tudja forgatni. 8O :) Ezért kell a száznemtudomhány fokban elfordítható nyak... ;) :)
Különben a tollán nagyon látszik, hogy bagolytoll... puha és pelyhes. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270879 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta: Hát igen, a bagoly az lopakodó vadász. Van neki beépített hangtompítója.


Igen, és térhatású hallása...

bagoly rúúúlz :lol:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270871 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hát igen, a bagoly az lopakodó vadász. Van neki beépített hangtompítója.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270860 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szarvasbőgéééééés!!!! :D Imádom! :) [size=9:3rlimn4i]Brühü... ;) [/size] Nálunk nincs szarvas sajna, a Hanságban van legközelebb. Oda szoktunk kimenni októberben szarvasbőgést hallgatni... Egész évben azt várom, akár látunk valamit, akár nem... :) Gyönyörű!!! Szerintem. :)
Egyszer ültünk alkonyatkor a magaslesen, mikor lecsaptak ránk a baglyok... A fejünktől 30 centire kanyarodtak el, és SEMMIT nem lehetett hallani az égvilágon! Kiderült, hogy az a magasles volt a vártájuk, amire mi csüccsentünk... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270837 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Voltatok kint szarvasbőgésen?
Mondhatom én akaratom ellenére is halgatom met a szobánm ablaka alett ordibálnak! :x
Álmodtam valami hülyeséget a medvékkel aztán felriadtam és az a Béna szarvasnak olyan hangja volt mint 1 medvének! Odamentem az ablakhoz de termászetesen nem láttam! :cry: Am nem félek tőlük, de tényleg!
Ezt elmondtam apának ő meg akolegályának és lelöbvette! (de csak azért mert ott volt azon a héten)Szóval már csak normális hangu bikák bőgnek! :wink: Ammmm szeretem halgatni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.283 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére