Állatbarátok

Több
19 éve 3 hete #269050 Írta: Dalma/Mira Marinda
Dalma/Mira Marinda válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én tegnap csinálltam ezt a cicámma és a kutyámal. Fogtam a kutya nyakörvét, és odaültem mellé. a macsek 1 méterre volt tőllünk. A kutya tök nyugisan leült, s nézte a kiscicákat, akik aranyosan leskelődtek, s néha a közeledő anyacicára nézet... Olyan édesek voltak.... :cry:

"Egy csepp is növeli a tengert!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete - 19 éve 3 hete #269038 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Emberek, nincs vki, aki tudja, hogy kell egy dolmányos varjút hozzászoktatni 9 hisztérikus kutyához, úgy, hogy mindenki életben maradjon?!?! 8O ... Erre ment rá a napom... :P :?


Nagyon egyszerű!
Mutasd meg a kutyéknak, hogy a varjú hozzád tartozik,a tied, a te társad, és teljes védelmed alatt áll! :wink: a drágaszágod... gollam gollam :gollum1:

Amikor az ebek látják, hogy a madár kizárólag a rajtad keresztűl közelíthető meg, akkor szomorúan békén haggyák...

Én oda tettem a macskát a kutya elé, megmagyaráztam nekik, hogy nem szabad bántani, aztán meg ha hozzá akart nyúlni, jól pofonvágtam..
a harmadikat már nem várta meg.

Szvsz kezdd a falkavezérrel... :)

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269027 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Emberek, nincs vki, aki tudja, hogy kell egy dolmányos varjút hozzászoktatni 9 hisztérikus kutyához, úgy, hogy mindenki életben maradjon?!?! 8O ... Erre ment rá a napom... :P :?


Bekerut, ez most komoly? 8O Sztem eléggé veszett ügy... Nekünk csak egy kutyánk van, de nem bírtuk rávenni, h toleráns legyen a kertbe tévedt szökött postagalambbal...

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269014 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Silima: sajnos nemtudom.
Pedig a varjú úriember, ez az öltözködésén is látszik, a kutyák meg az ember legjobb barátai...

Mindazonáltal, amikor az új kutyát hoztuk, Buksi napokig kergette mire megbarátkozott vele és felvette a falkába.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269013 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Emberek, nincs vki, aki tudja, hogy kell egy dolmányos varjút hozzászoktatni 9 hisztérikus kutyához, úgy, hogy mindenki életben maradjon?!?! 8O ... Erre ment rá a napom... :P :?


Sajnálom, de mi még a macskánkat (amit már elajándékoztunk, me nem tarthattuk a lakásban) sem tudtuk hozzászoktatni a két kutyusunkhoz! Mondjuk ebben az is közrejátszott, hogy ezek vadászkutyák :? de nagyon szeretjük őket, így sajna a macskának kellet távoznia, de nagyon jól érzi magát a mostani gazdájánál:)

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269004 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Emberek, nincs vki, aki tudja, hogy kell egy dolmányos varjút hozzászoktatni 9 hisztérikus kutyához, úgy, hogy mindenki életben maradjon?!?! 8O ... Erre ment rá a napom... :P :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269003 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Virág (Leila) írta: Ez a Lykos nagyon jó arcnak tűnik, nektek született? Mert láttam, hogy vannak olyan picikék is nálatok, ez az egyik?


Igen. 5 született,ebből 4et kivittek Svájba. Lykos meg tesóm barátnőjéé lett volna.. de az utsó pillanatban nem kellett neki a kutyus, így marad. :wink: Bár.. ha holnap is 1kor, 3kor és 6kor kell vinni pisilni, főbelövöm magam!! Szobatiszta azaz überinteligens dög ugyanis.. :? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #268997 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Aranyos. Hihetetlen überintelligens képet bírnak vágni a kiskutyák!! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #268988 Írta: Dalma/Mira Marinda
Dalma/Mira Marinda válaszolt a következő témában: Állatbarátok
tök édesek a képek! Grt.

"Egy csepp is növeli a tengert!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #268980 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
aranyos a kutyus!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #268977 Írta: Dóri/Lucy
Dóri/Lucy válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nagyon édes a kutyus.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #268962 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ez a Lykos nagyon jó arcnak tűnik, nektek született? Mert láttam, hogy vannak olyan picikék is nálatok, ez az egyik?

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #268944 Írta: Cirmos
Cirmos válaszolt a következő témában: Állatbarátok
PiciRigó: Cuki a kutyus!!! :D

adesso vieni qui
e chiudi dolcemente gli occhi tuoi
vedrai che la tristezza passera
/Ron/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #268941 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nah akkor a képek, amikkel még lógtam. :wink: Mellette még van pár kép :)

képek






[size=9:32oblraj]**moderátori bejegyzés: link összehúzva by Alyr**[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #268925 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta:

olorin.papa írta:

Silima írta: Néha (főleg kan kutyáknál) megoldás szokott lenni az ivartalanítás is.


Mindenféle állat esetében jót tesz az ivartalanítás, csak arra kell figyelni, hogy fenőtt legyen...
A gazdáknak is sokkal jobb...



Arra is kell ügyelni, hogy ne legyen nagyon felnőtt.

A mi régi macskánkat akkor ivartalaníttattuk, amikor már nem először mászkált el, és teljesen nyilvánvalóan megrázta a dolog.

Kutyáknál szerintem hasonló lehet.


JÁÁÁJ! :eek2: :triste: :bawling:
Engem is nagyon megrázna a dolog...
A viselkedésében sem nagyon változik, nem lustul, és nem hízik, persze azért nem szabad nagyon megtömni
állítólag még a szexet igényli (persze, ha ott van helyben) csak nem csavarog, és nem szaporodik. Ez a szukáknák nekünk is nagyon fontos, ugyi... :wink:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #268920 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

olorin.papa írta:

Silima írta: Néha (főleg kan kutyáknál) megoldás szokott lenni az ivartalanítás is.


Mindenféle állat esetében jót tesz az ivartalanítás, csak arra kell figyelni, hogy fenőtt legyen...
A gazdáknak is sokkal jobb...



Arra is kell ügyelni, hogy ne legyen nagyon felnőtt.

A mi régi macskánkat akkor ivartalaníttattuk, amikor már nem először mászkált el, és teljesen nyilvánvalóan megrázta a dolog.

Kutyáknál szerintem hasonló lehet.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #268913 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Néha (főleg kan kutyáknál) megoldás szokott lenni az ivartalanítás is.


Mindenféle állat esetében jót tesz az ivartalanítás, csak arra kell figyelni, hogy fenőtt legyen...
A gazdáknak is sokkal jobb...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #268909 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Most hoztak hozzánk egy dolmányos varjút. Le van bénulva az egyik szárnya, különben egészséges. És NAGYON tud csípni! Az ujjamból már hiányzik egy darab... Eredeti neve Jakob, de a Rebire is hallgat ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #268876 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Mayra: egy ismerősöm mesélte, hogy megkötötte a kutyáját, mert mindig elkóborolt. Csak egy kicsit nagy nyakörvet vett rá, és házilag próbálta megrövidíteni. A kutya első dolga volt átugrani láncostul a kerítésen - és csak azért nem akasztotta fel magát, mert a nyakörvből kicsúszott a feje...
Néha (főleg kan kutyáknál) megoldás szokott lenni az ivartalanítás is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #268766 Írta: Mayra
Mayra válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Én személy szerint nem vagyok a kutyamegkötés híve, ha nagyon muszáj, inkább berekkentem a kennelbe, de ha pl. csirkét öl, vagy harap, akkor nem tudok jobbat.
Kicsit úgy vagyok vele, mint a fülvágással. "Barbár szokás, embertelenség, szadizmus, divat..." Igen? És hány lógó fülű vadállat van? És mi jobb a kutyának, 1x átesni a fülvágáson, vagy egész életében fülgyulladással küszködni?... :?

Sajna nálunk ez nem igazán jött be, mert úgy mászott át a kerítésen, hogy azt öröm volt nézzni! És persze utánna megfogni az sem volt semmi!
Úgyhogy marad a lánc és a nyakörv, mert csak ez állítja meg a szökésben és a garázdálkodásban!

Csak a hegyeket nézzem és a felhőket láttom, amint tova szállnak egy arany sugáron!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #268754 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Silimának nagyon igaza van, meg kell nézni, és mérlegelni mi jobb az állatnak és nekünk, és úgy dönteni, és végrehajtani, mégha az per-pillanat kellemetlen is.
Most biztosan barbárnak néztek, amikor ilyent írok:
Voltam állatmenhelyen, még a jobbik fajtából, és megmondhatom, hogy egy 4-5 éves kutyusnak ott nagyon rossz sora van, mert örökbefogadni nem akarja senki, tartani meg költséges, és nem is érzi jól magát (annyi bánatos és reménykedő szeretetéhes kutyatekintetet, mint ott, életemben nem láttam.
Ha már választani kell a halál, és a menhely között, akor inkább én döntök az elaltatás mellett. Azokról az állatokról meg beszéni sem akarok, akik kiteszik az ebet az út mellé, ahol hosszú hetek kínlódása után fog a szerencsétlen kimúlni. :evil:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #268738 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én személy szerint nem vagyok a kutyamegkötés híve, ha nagyon muszáj, inkább berekkentem a kennelbe, de ha pl. csirkét öl, vagy harap, akkor nem tudok jobbat.
Kicsit úgy vagyok vele, mint a fülvágással. "Barbár szokás, embertelenség, szadizmus, divat..." Igen? És hány lógó fülű vadállat van? És mi jobb a kutyának, 1x átesni a fülvágáson, vagy egész életében fülgyulladással küszködni?... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #268737 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Persze nem egy jó dolog megkötni a kutyát éjszakára, de néha tényleg fontos, például ha csirkegyilkos az illető eb, vagy csavarog, de ennél már akkor is jobban őriz, ha meg van kötve...

Én nem tartanék kutyát a lakásban, valahogy "nemodavaló", elég nagy traumát okozott nekem, az, amikor 9 kutyával, és másik 3 emberrel laktam egy házban :dead:
Szerencse, hogy csak pár napról vot szó, de akkor is nem győztem a szőr kefélgetni a ruháimból... :shake:
Szeressük az álatokat, de mindet csak a maga helyén

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #268735 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ethuil írta: Éjszakára mi értelme megkötni a kutyát??? Hisz úgy már nagyon megvédi a házat :evil:


Unokatesóméknak is meg van kötve a kutyusuk, mert legyilkolta a szomszéd összes csirkéjét. Szükséges megkötni,persze nem a legjobb megoldás, de ez van. Éjszakára viszont beviszik a házba és az előtérben alszik. nah ez megint nem egy kellemes megoldás, mivel az előtér egyik oldalán vannak a szobák, a konyha meg ilyenek a másikon pedig a fürdőszoba. Vagyis mikor kimész fogatmosni este és jönnél be, akarva akaratlanul is megsimogatod a kutyát, aminek következtében vissza kell menned kezet mosni, de utána megint jönnél be.. :lol: //Nekem is 2órámba került a fogmosás.. :P //

Itt van a kisdögöm. Lykosnak hívják és vannak képek. Majd nemsoká felrakom ;) nagyon édes!! dfelemásszemű és olyan csúcs pofija van :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #268694 Írta: Dalma/Mira Marinda
Dalma/Mira Marinda válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nemlehet, hogy beragadt a házába és sírt, mert nem tudott kijönni???
:lol: :lol: :lol: 8O

"Egy csepp is növeli a tengert!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #268633 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta:

Virág (Leila) írta: Nem lehet, mivel a párja már régen meghalt, igaz, hogy előtte pároztak, de az már nagyon régen volt :? Mindegy, már nem hallom, csak reggel adott ki ilyen hangot :? majd meglátjuk...


Előfordulhat olyasmi is hogy ha mostanába vettétek már a kereskedésben terhes lett!!! 8O Van ilyen ismerek 1 pár emberkét kikkel történi ilyen!!


Igen, én is ezen törtem a fejem, dehát Virág azt írta, a már régen megözvegyült. (Mmint a hörcsög... ;) ) (Mindenesetre nem lehet kellemes, ha direkt 1 hörcsögöt veszel, mert NEM akarsz többet, és pár héten belül már 8 van... :P 8O)
Nem tudom, nincs több ötletem... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #268630 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Virág (Leila) írta: Nem lehet, mivel a párja már régen meghalt, igaz, hogy előtte pároztak, de az már nagyon régen volt :? Mindegy, már nem hallom, csak reggel adott ki ilyen hangot :? majd meglátjuk...


Előfordulhat olyasmi is hogy ha mostanába vettétek már a kereskedésben terhes lett!!! 8O Van ilyen ismerek 1 pár emberkét kikkel történi ilyen!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #268613 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nem lehet, mivel a párja már régen meghalt, igaz, hogy előtte pároztak, de az már nagyon régen volt :? Mindegy, már nem hallom, csak reggel adott ki ilyen hangot :? majd meglátjuk...

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #268605 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Virág (Leila) írta: Valaki segítsen!!!
A hörcsögöm ma reggel óta fura nyüszögő hangot ad ki, szerintetek mi lehet ennek az oka :? ? És majdnem az összes forgácsot betúrta a házába, ő már alig fér be :lol: :roll:


Nem lehet, hogy elleni készül?... Van párja? Mikor vettétek?
Bár a mi nyulaink akkor is hordták a szalmát az ólba, amikor ivarzottak, és baknyúl még csak a közelben sem volt... ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #268604 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Valaki segítsen!!!
A hörcsögöm ma reggel óta fura nyüszögő hangot ad ki, szerintetek mi lehet ennek az oka :? ? És majdnem az összes forgácsot betúrta a házába, ő már alig fér be :lol: :roll:

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.134 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére