Állatbarátok

Több
19 éve 1 hónapja #267661 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok

gilloth írta: Virág: a mienk tud. :D Télen kábé másfél méter magasra mászott fel, bár nem igazán fára, hanem tujára, de mikor megláttam, azt hittem, hogy nem keltem még fel... 8O Sajnos fotó nem készült.... Ha gondolod, Barni tarthat egy tanfolyamot a beagle-dnek ;) (ő egyébként cockerspani és ő is a madarak miatt vonzódott a fára-, azaz bokorramászás iránt..... :D )

Csibész a szép nemtummilyen bokrokra mászott fel még régebben, jól tönkretéve a tetejüket, be is szakadt alatta az egyik, szal a három közül kettőt ki kellett szedni. :roll: :D A járókelők meg csodálkoznak: "Nézd, milyen aranyos kutya, fent ül a bokor tetején!" :mrgreen: Csak azokat a bokrokat sajnálom, olyan szépek voltak,. :? :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 1 hónapja #267660 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Virág: a mienk tud. :D Télen kábé másfél méter magasra mászott fel, bár nem igazán fára, hanem tujára, de mikor megláttam, azt hittem, hogy nem keltem még fel... 8O Sajnos fotó nem készült.... Ha gondolod, Barni tarthat egy tanfolyamot a beagle-dnek ;) (ő egyébként cockerspani és ő is a madarak miatt vonzódott a fára-, azaz bokorramászás iránt..... :D )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267655 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A mi kutyáink meg fára akarnak mászni, hogy elkaphassák a madarakat, de valami véletlen folytán nem sikerül nekik, pedig nagyon igyekeznek :wink:
Majd, ha lesz egy kis időm, megtanítom a sajátomnak, hogy kell (mármint fáramászni) jó kis mutatvány lenne, akár acirkuszban is felléphetnénk vele: A beagle, aki fáramászik :lol:

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267654 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok

KönnyTigris írta: Igaz, hogy sztem mindenki elmenekül még a környékről is legyen az ember vagy állat vagy 2 in 1. :P

Na én biztosan csak tisztes távolból figyelném. :P A Pókokat nem kedvelem. :P

Ami nekünk van ez a vakondriasztó golyócska, rohadt büdös (mire anya hazahozta kocsival majd megfulladt tőlük bent :P :D ), mamáméknál nem müxött. Másnap reggelre a vakond a betemetett túrás helyére még túrt egy kicsit. Nálunk viszont elment, vagy mi. A kutya mindenesetre ma reggelre kikaparta a helyét a túrásnak. :lol:

Apropó, mamám mesélte tegnap, hogy a kutya múltkor egy döglött egérrel rohangászott. 8O :D Hogy a macskától vette el (valószínű), vagy találta, nem tudni. Mindenesetre a kukában kötött ki. Mármint az egér. (ti. a kutya, aki egyébként Csibész névre hallgat, mamáméké, de átjár hozzánk, mert egymás mellett van a két ház, és őrzi mindkettőt, bár apa nem kedveli túlzottan :roll: de attól még átjön. :) )

Frici szeret egerészni, múltkor láttam, ahogy játszott eggyel, majd jóízűen elropogtatta. :D Pedig aranyosak az egerek is, csak nem épp hasznos. :?

A kutya meg múltkor bekapott egy varanyos békát, azt hitte, hogy egér. :D Rögtön ki is köpte jó messzire, utána fél óráig habzott a szája. :D :roll: Varangyos béka nem ártalmatlan, úgy kellett neki. :twisted: Azóta amúgy kutya baja. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267649 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok

olorin.papa írta:

Silima írta: Olorin.papa: a macskánk béna, elengedi az egereket, főleg így, vénségére, hogy csak minden 2. foga van meg... :?
A vakondűző virághoz: nekünk is van, "teljesen biztos" - ahogy azt Móricka elképzeli... :? Volt, hogy a vakond szívbaj nélkül kitúrta a földből a növényt... :P :)


Akkor meg valami élelmesebb macsnak kell felkínálni, de az elengedés szvsz nem megoldás, mert a kis szürkebundásból így is sok van...
És egészen télig hordhatod a szomszédba, amikor is végre valahára megfagynak...

Vagy szerezz be egy kígyót... :wink:


A madárpók is szereti az egérkéket. :? Igaz, hogy sztem mindenki elmenekül még a környékről is legyen az ember vagy állat vagy 2 in 1. :P Szal ez egy bombabiztos megoldás. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267596 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A mi kiscicáink olyan ragadozó természetűek, hogy halomra hordják az egereket :) aztán még jót birkóznak velük, a múltkor repülni tanították a döglött egereket :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267593 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Kígyót. Az hiányzik még ebből a diliházból. Esetleg komodói varánusz... :D
Mindegy, az egész nem akkora gond, mint egy piton a konyhában :D ;) Elviseljük :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267592 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Olorin.papa: a macskánk béna, elengedi az egereket, főleg így, vénségére, hogy csak minden 2. foga van meg... :?
A vakondűző virághoz: nekünk is van, "teljesen biztos" - ahogy azt Móricka elképzeli... :? Volt, hogy a vakond szívbaj nélkül kitúrta a földből a növényt... :P :)


Akkor meg valami élelmesebb macsnak kell felkínálni, de az elengedés szvsz nem megoldás, mert a kis szürkebundásból így is sok van...
És egészen télig hordhatod a szomszédba, amikor is végre valahára megfagynak...

Vagy szerezz be egy kígyót... :wink:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267590 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Olorin.papa: a macskánk béna, elengedi az egereket, főleg így, vénségére, hogy csak minden 2. foga van meg... :?
A vakondűző virághoz: nekünk is van, "teljesen biztos" - ahogy azt Móricka elképzeli... :? Volt, hogy a vakond szívbaj nélkül kitúrta a földből a növényt... :P :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267589 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Silima!
Az nem megoldás, hogy elviszed pár házzal arrébb, mert vissza vándorolnak.
Leg jobb megoldás lenne, ha a macskádnak tálalnád fel őket, és így szép fényes szőrű macseszt kapnál végűl, és az egerek is eltűnnének.

Én hallottam, sőt láttam is "vakondriasztó" virágot.
El kell ültetni, és a vakondokok szépen odébb állnak...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267587 Írta: Dalma/Mira Marinda
Dalma/Mira Marinda válaszolt a következő témában: Állatbarátok
hehe :D :lol: :D :lol:

"Egy csepp is növeli a tengert!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267582 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A konyhánkat megszállták az egerek. Nagyon. Anya rakott ki "varázslatos" élvefogót, ami használ is valóban! Van, hogy napi 3-4 egeret is találunk benne... Mi a megoldás, ha fogtunk egeret? Elvisszük 5 házzal arrébb... :lol: :oops: (Van ott egy lakatlan ház, nem a haragosaink udvarába dobáljuk be őket!)
Annyi egeret fogtunk már, hogy arra gondoltam, piros szalagot kéne kötni a nyakukba, hátha csak 1, ám kitartó és hűséges egérről van szó, aki élvezi a "libikókás" rendszerű egérfogót! ;) :idea:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267581 Írta: Dalma/Mira Marinda
Dalma/Mira Marinda válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekem volt egy cicám akivel figyeltük a vakondot, ahogy mozgatja a földet, majd csinálltunk óvatosan egy kis lukat és láttuk a vakondot! :lol:
Tisztára hasonlít a hörimre! Félig! :lol:

"Egy csepp is növeli a tengert!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267577 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nálunk meg vakond tanyázik, nemrég, kb. 1 órája túrt egy új halmot és Frici elmélyedve figyelte a halom mellett, ahogy mozog a föld alatt. :) Anya kiment, hogy ilyen vakondriasztót helyezzen el (az állatra teljesen ártalmatlan, de már föltúrta a kertet egy darabon és kicsit zavaró), kerti ásóval csinált egy lyukat, a macska meg belebújt félig és kaparta a lyuk oldalát. :D Ilyet se láttam még, macska vakondászik, rúlz. :) )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267566 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Vikil, szalamandra nálunk jóformán egyáltalán nincs... Talán ha közelebb lennénk a Szigetközhöz meg a Mosoni-Dunához, akkor lenne, de én személyesen még sosem találkoztam velük. :( Béka viszont sok vaaaan! :) ;)
A Szigetközben van hód, már évekkel ezelőtt láttuk a kirágott fákat! :)
A tavunkban leellettek vagy fialtak vagy szültek vagy tojtak vagy mit csináltak a guppik meg a xifók! 8) Tele vagyunk kishallal... :P :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267564 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ben Kenobi írta: Mi idén televagyunk békákkal. Sok közülük nagyon pici, kb., mint a hüvelykujjam körme, annál picivel nagyobb. Ma is felszedtem egyet, a lépcsőn ült, tök aranyosak! :D


Mi is nemrég grilleztünk és jöttek a békák 1000rel!! :wink: Én szeretem őket!! Nálunk is vannak ilyen törpe békák, de 1 idelye már nem láttam!
Tudjátok mit láttam régen szalamandrát!!! :roll: Pedig eső után jöttek 1000rel!!! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267499 Írta: Dalma/Mira Marinda
Dalma/Mira Marinda válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én nem szeretem a rovarokat, se a békákat, de szerintem édesek!

"Egy csepp is növeli a tengert!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267490 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Mi idén televagyunk békákkal. Sok közülük nagyon pici, kb., mint a hüvelykujjam körme, annál picivel nagyobb. Ma is felszedtem egyet, a lépcsőn ült, tök aranyosak! :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267385 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Ne bántsátok, aranyos ez a maga módján... Az a típusú állat, amit NEM LEHET kiirtani... ;) :twisted: Életképes jószág.

Hááát.. Szépnek szép, de csak _jó_ messziről, vagy képről. :D Tényleg az ősrovarokhoz hasonló, szóval ha így közelítjük meg, szép. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267383 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ne bántsátok, aranyos ez a maga módján... Az a típusú állat, amit NEM LEHET kiirtani... ;) :twisted: Életképes jószág.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267379 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok

olorin.papa írta:

Silima írta: ÖÖ, nekem bejött... :oops: Ezüstöt ősrovar van rajta.
www.prograph.hu/mangorlo/02240022.jpg Ez is az, hátha ez bejön!
Kiscsótányhoz még nem volt szerencsém... :oops: :)


HÚÚÚÚ :dead: engem is kitörne a frász, ha ilyen mászkálna az ágyamba...
:quasi:

8O hálistennek nem ez az, de ha ilyet látnék nem találkoznánk többet, ott ütne meg a guta 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267378 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: ÖÖ, nekem bejött... :oops: Ezüstöt ősrovar van rajta.
www.prograph.hu/mangorlo/02240022.jpg Ez is az, hátha ez bejön!
Kiscsótányhoz még nem volt szerencsém... :oops: :)


HÚÚÚÚ :dead: engem is kitörne a frász, ha ilyen mászkálna az ágyamba...
:quasi:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267377 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
ÖÖ, nekem bejött... :oops: Ezüstöt ősrovar van rajta.
www.prograph.hu/mangorlo/02240022.jpg Ez is az, hátha ez bejön!
Kiscsótányhoz még nem volt szerencsém... :oops: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267375 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta: Nekem sem jön be!! :evil: Pontosan mi is van rajta?

Másold be a linket be a google keresőbe, kerestesd a képek címszó alatt, nekem úgy bejött :wink:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267368 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ethuil írta:

Silima írta: Én néha egy-egy jókora pókkal osztom meg az ágyam... :) Hajnali egy körül előmásznak, köszönnek nekem, aztán visszamásznak.
A kis fényes soklábúnak sztem az a hivatalos neve, hogy "ősrovar", tehát valszeg nem vmi újkeletű hibrid faj...
helios.date.hu/allattan/rovarg/lepsach.jpg Egyre gondolunk?

Sajna nem jött be a link, de majd ha fogok egy ármányos kis dögöt, bescannelem :twisted:


Nekem sem jön be!! :evil: Pontosan mi is van rajta?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267351 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Mayra írta:

Ethuil írta: Pincebogarak? Honnan jönnek? Bérházban pld.?


Nem arra a kicsi szürke szelvényes felsővel és alatta sok apró lábbal rendelrező bogárkára gondolsz?


Nos, Ők a pinceászkák.
Nekem tetszenek, amit szaporázzák a léptüket :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267251 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Én néha egy-egy jókora pókkal osztom meg az ágyam... :) Hajnali egy körül előmásznak, köszönnek nekem, aztán visszamásznak.
A kis fényes soklábúnak sztem az a hivatalos neve, hogy "ősrovar", tehát valszeg nem vmi újkeletű hibrid faj...
helios.date.hu/allattan/rovarg/lepsach.jpg Egyre gondolunk?

Sajna nem jött be a link, de majd ha fogok egy ármányos kis dögöt, bescannelem :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267246 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ethuil írta: Hát közelebről nem néztem meg az tuti hogy fekete meg ránézésre két részből áll. Jaj de utálom őket :? :( :evil:


A bogarak lehetnek cukuk is! Állítólag kiskoában még a svábbogár is szép! :wink: A mókus megeszi a bogarakat ugye! :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267204 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én néha egy-egy jókora pókkal osztom meg az ágyam... :) Hajnali egy körül előmásznak, köszönnek nekem, aztán visszamásznak.
A kis fényes soklábúnak sztem az a hivatalos neve, hogy "ősrovar", tehát valszeg nem vmi újkeletű hibrid faj...
helios.date.hu/allattan/rovarg/lepsach.jpg Egyre gondolunk?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267191 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hát közelebről nem néztem meg az tuti hogy fekete meg ránézésre két részből áll. Jaj de utálom őket :? :( :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.074 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére