Állatbarátok

Több
19 éve 1 hónapja #265301 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
visszatértem. Bocsi, hogy hirtelen elég meredeken fogok témát váltani, de a helyi újság kishír rovatában olvastam, hogy valahol messze egy hét azaz 7 centis hal embert ölt! Egy kisfiú fogta ki, és elvitte megmutatni a barátainak, de a hal kiugrott a kezéből egyenesen a torkába, és megfojtotta!!! 8O Arról nem szólt a hír, hogy a hal túlélte-e....

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #265157 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Jelentem alássan: 5 kiskutya van :) Ma du. mek lefényképezni őket, már alig várom. Szerintem majd csak holnap szolgálhatok fényképpel, de megpróbálom felrakni minél hamarabb ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #265153 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sajnálom KÁJ, de nekünk is két pont ennyi idős kutyusunk van, és Apa ebbe is alig ment bele...Én szívesen elvinném, de nem lehet...(egyébként nekünk is két lány kutyusunk van, és nagyon jól kijönnek egymással, ha megengednék, hogy megtarsd, talán kipróbálhatnád, hogy összeismerteted a tiéddel...csak egy ötlet...)

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #265150 Írta: Dalma/Mira Marinda
Dalma/Mira Marinda válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nagyon édes lehet a kutyus is és a madárka is :!:
Nekem van 2 kutyám, ezért nem fogadhatom be :cry: :!:
sorry :cry:

"Egy csepp is növeli a tengert!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #264990 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Virágszál írta: Silima, a szüleid állatorvosok? De jó neked! Szoktál segédkezni?


Nemnemnem, Anya állatorvosi asszisztens. Az "Anyáék" kifejezés Anyára és a doktor úrra vonatkozott. :)

KÁJ: Nagyon sajnálom, és igazán megértem a helyzeteteket... :( de nem hozhatok több kutyát. Próbáljátok hirdetni újságban meg ilyenek, hátha!

Képzeljétek, tegnap beállít Anya egy ismerőse egy kis lyukacsos falú dobozzal (odavagyok a kis lyukacsos falú dobozokért ;) ... :P ) és berak a röpdénkbe egy nimfapapagájt. 8O 8O Hozta ajándékba, csak úgy... (plusz egy babérágat is, amit szedett nekünk valahol... :lol: ) Csak tátogtunk. 2 hónapos madár, és úgy néz ki, hogy hím, mert rikoltozik, mint az eszelős. A kutyáink már belediliztek. :lol: És úgy néz ki, hogy Babérnak fogják hívni... [size=9:3igjq2ve]Hiába mondtam Anyának, hogy ez olyan, mintha egy tál babér' vette volna, mondta, hogy Egytálnak mégsem hívhatjuk... :lol: [/size]
Szóval megint eggyel többen lettünk. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #264965 Írta: KÁJ
KÁJ válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!!

A segitségeteket szeretném kérni.
A XVIII. kerületben lakom, és az utóbbi hetekben feltünt nálunk egy vöröses sárga farkaskutyaszerű fiatal (max. 2 éves) vidám kutyus. Mindenkivel barátságos, és jóhúsban lévő állat (volt) de kiderült, hogy nincsen gazdája. Egy darabig etetgethetjük, de ez nem megoldás hosszú távon. Nem fogad6om be, mert az én kutyám nem szereti a lányokat, (mivel ő is az) és nem akarom hogy megtépjék egymást.
Nyomoztam utána, és kiderült, hogy a kutyus gazdája eladta a házat, és a kutyát ráhagyta a következő tulajdonosra. Sajnos ő is árulja a házát, úgyhogy nem maradhatott ott. Ha valakinek kell, egy fiatal, játékos, szófogadó nagyon okos és szép állat, (és el is tudja szállitani) akkor kérlek irjatok privit, vagy emailt. Akit érdekel, jöhet próbalátogatásra is.

Nagyon-nagyon Köszönöm: KÁJ

*****by KÁJ*****

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #264951 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta: Nem lehetett olyan kicsike az a gerle!! HA hagyta magát!!


Ezt hogy érted? Még csak pelyhei voltak tollak helyett! Igen is kicsi volt!

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #264950 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nem lehetett olyan kicsike az a gerle!! HA hagyta magát!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #264947 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Silima, a szüleid állatorvosok? De jó neked! Szoktál segédkezni?

Képzeljétek, egyszer találtunk a nagymamám kertjében egy gerlefiókát! Haza vittük, mert nem találtuk a fészket, és nem tudott még repülni. Szívószállal adtuk neki a kaját, próbáltuk utánozni az anyját, és sikerült!!! Aztán egyszercsak azt vesszük észre, hogy nincs a dobozban, amibe tettük, és tudjátok hol volt? A konyhaszekrény tetején :D megtanult repülni, és már magától evett! Így aztán visszavittük a mamámhoz, és ott elengettük :) ...VÉGE

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #264934 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ancalima Anarórë írta: NEmrég láttam egy természetfilmet, ahol az egyik csimpánzt Frodónak hívták.


Anyáék nemrég műtöttek egy gyomorcsavarodásos angol vérebet, akit szintén Frodónak hívtak... :D :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #264924 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
NEmrég láttam egy természetfilmet, ahol az egyik csimpánzt Frodónak hívták.

Narmo: Majd fényképezd le őkeeet!!!!


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #264919 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: PiciRigó: Éljen! :dance: Hány kiskutya lett?


Bevallom nagyonnagyon őszintén: Foggalmam sincs, csak telón közölték, hogy van kussutyus. De majd ma vagy holnap előkerítem az illetékest mert meg szeretném nézni őket, biztos olyan édik :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #264903 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ha már itt tartunk akkór a darázs tud harapni!! 8) Példának okáért itt vagyok én kiskoromba 1 lódarázs kiharapott beőlem 1 darabot!!! Ja, és meg is csípet!!l 8O 8O :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #264858 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Vikil: engem nem szoktak megharapni. Jó, csípni... ;) Ha sikerül jól megfogni, nem éri el a kezed, bár a nyaktekercs nevéhez méltóan igyekszik... ;)

PiciRigó: Éljen! :dance: Hány kiskutya lett?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #264772 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hmm.. Dalma sztem is tudja apud hogy eteted és talán csak megpróbálta hogy maradhasson a cica, arra alapozva hogy megfogja az egeret. Szal ez csak egy alibi. ;)


Emberek!! Megvannak a kishuskyk!!! :D /me halálboldog.. :D Elvileg kapunk egy picikét, csak sajnos aisa már el is ajándékozta.. Grr.. :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #264736 Írta: Dalma/Mira Marinda
Dalma/Mira Marinda válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Apa látja, mikor simogatom, de etetni még nem látott.
A cica meg fél és nm birjuk levinni a pincébe.
Emberek :!: A madár nembír harapni csak csípni! :D

"Egy csepp is növeli a tengert!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #264727 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Megnyugtatlak nem csak te nem vagy tisztába a dolgokkal!! :D 8O :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #264717 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Dalma_13 írta: Nekem van egy kiscicám, akit etetek, de ezt apukám nem tudja, és most arra kért, hogy vigyem le a pincébe, mert van ott egy egér!
Ezt most nem tudom mire vélni, mert apa utálja az állatokat!


hm... hamár van cicád akkor gondolom legalább hasznosítsa magát, és fogja meg az egeret.
Bár nem értem, ha nem tudja hogy etetted, miért kért meg hogy mégis vidd le a pincétekbe.....
Most én lennék értettlen????? :P :oops: :twisted: :P

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #264714 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta:

PiciRigó írta: Nimjandíj: Jujj.. És nem csípett meg? A madarak elég agresszívan csípnek, ha félnek.. és nagyot!! :?


Veréb nem. Nyakterkercs igen! 8O Verebet, galambot, fecskét, pintyet stb.-t már fogtam, azok nem csíptek. Papagáj rettentő erősen tud harapni!! 8O Meg a meggyvágó is. :P Elvileg le tudja harapni egy ember ujját... De még hozzá sem volt kézből szerencsém. :roll:


Na ezt nem veszem be!!! A veréb a stigó az összes kismadár úgy harap mint az ördög!!! :twisted: :twisted: 8O Szépek meg minden, de harapnak méghozzá nagyot!! :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #264707 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Dalma_13 írta: Nekem van egy kiscicám, akit etetek, de ezt apukám nem tudja, és most arra kért, hogy vigyem le a pincébe, mert van ott egy egér!
Ezt most nem tudom mire vélni, mert apa utálja az állatokat!


Ezek szerint mégis tudja, hogy eteted.
Lehet, hogy utálja, de tuda, hogy egérfogásra való a macska (elvileg)... :)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #264704 Írta: Dalma/Mira Marinda
Dalma/Mira Marinda válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekem van egy kiscicám, akit etetek, de ezt apukám nem tudja, és most arra kért, hogy vigyem le a pincébe, mert van ott egy egér!
Ezt most nem tudom mire vélni, mert apa utálja az állatokat!

"Egy csepp is növeli a tengert!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #264693 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

PiciRigó írta: Nimjandíj: Jujj.. És nem csípett meg? A madarak elég agresszívan csípnek, ha félnek.. és nagyot!! :?


Veréb nem. Nyakterkercs igen! 8O Verebet, galambot, fecskét, pintyet stb.-t már fogtam, azok nem csíptek. Papagáj rettentő erősen tud harapni!! 8O Meg a meggyvágó is. :P Elvileg le tudja harapni egy ember ujját... De még hozzá sem volt kézből szerencsém. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #264687 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nimjandíj: Jujj.. És nem csípett meg? A madarak elég agresszívan csípnek, ha félnek.. és nagyot!! :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #264673 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Apa munkatársának egyszer telefonáltak az alatta lakók a munkahelyére, hogy valaki van a lakásában... Oson haza, lopakodik csendben, egyszer csak HÁPHÁPHÁPHÁPHÁPHÁP - egy vadkacsa vágódik el a feje mellett.... 8O :lol: Kicsit megrémült, gondolhatjátok... Kiderült, hogy a madár ablakostul repült be a lakásba... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #264643 Írta: Dalma/Mira Marinda
Dalma/Mira Marinda válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekem egyszer a szobámba repült be egy kisveréb, de kinyitottuk az ablakot, és kirepült.
Anyukám szobájába egyszer egy posta galamb repült be, levél is volt a lábán, de nem akartuk elolvasni!
A nővérem és az apukám szobájában (külön-külön) denevér volt.
Szintén az apukám szobájában volt egyszer egy ronda béka!
Még egy fecske is berepült az előterünkbe!
Vonzuk az állatokat! :lol:

"Egy csepp is növeli a tengert!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #264626 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Jaj de jó, hogy happy end lett... :) ;)
Mi verebeket a kéményből szoktunk kiszedni. Beesnek, és nem tudnak függőlegesen felfelé repülni. :( Télen, mikor fűtünk... 8O szóval ciki... 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #264624 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ma a munkahelyemen a raktárban pakolásztam, és hallottam valami motoszkálást a hátam mögül a toronymagas chips-es kartonok irányából. Hátra néztem, és abban a pillanatban megszűnt a zaj. Gondolotam biztosan tévedek. De amikor már harmadszor is hallottam, arra gondoltam, hogy esetleg egy egér lehet. Kicsit közelebb mentem, és füleltem, aztán megint hallottam, de fentről. Felmásztam egy létrára és mit látok? :) Fent a raktár ablakában, egy picike veréb kétségbeesetten próbálkozott kijutni a zárt ablakon. Nagynehezen, sikerült megfognom. Éreztem, a kezemben, hogy milyen gyorsan ver a szíve... :D (persze a madaraknak, ill. általában az állatoknak egyébként is gyorsabb a szívverése). Aztán kivittem és elengedtem. ...és boldogan repült a társai után. :D

... a történetnek vége ... ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #264614 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Vikil: látni mi is láttunk egy csomót, de befogni azt nem tudtuk. Nagyon rákaptak a szabadság ízére...
Egyszer a rozelláink kiszabadultak. Apa elkapta az egyiknek a farkát (ki is jött az összes tolla... :oops: 8O ) és a visítozására visszajött a párja.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #264601 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Nagyon sajnálom, Alyr!... :(

PiciRigó: a mi papagájunk egyszer elrepült, de visszajött Anya hívására...

Találtuk illetve láttunk már papagájt erdőben!! 8O :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #264591 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta: Buksi kutya immár egy csinos sírban nyugszik.
Ma délelőtt elaltatták, és így - bár szomorú módon - de kétségtelen bizonyítékot szerezhettem arról, fáj-e az altatás.
Nem.
Szinte biztos vagyok benne, hogy föl sem fogta mi történik.


Nagyon sajnálom, Alyr... Mi volt a baja? Hány éves volt?
Legjobb barátnőm kutyája is most halt meg, néhány hete... Hároméves, bolond, mozgékony, makkegészséges kis uszkár volt, barátnőm ölében feküdt, egyszercsak felpattant, de összeesett, és meghalt. Azt mondják, agygörcs végzett vele, valami születési rendellenesség, ami ennél a túltenyésztett fajnál lép fel...


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.878 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére