Állatbarátok

Több
19 éve 2 hónapja #263212 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Gilloth: biztos, hogy az állatok (nem csak kutya-macska, de velük érintkezik a legtöbb ember) szinte jobban tudják, hogy bajod van, mint te magad. Sztem gazdija is válogatja, hogy próbálják-e vigasztalni, mert pl. ha én mérges vagyok vmiért, többnyire inkább eloldalognak, mert (bevallom :oops: ) hajlamos vagyok leordítani őket... :oops: Persze nem mindig, általában nem vagyok vérengző vadállat... :twisted: :P

A macskám szereti a gitárszót, meg a Nightwisht! 8) Szinte folyton szól a szobámban a zene, de a macska csak akkor jön be, ha gitározom, vagy Nw-t hallgatok. 8) Okos jószág! :P

Más:
web.axelero.hu/mohljo/kocsag.html Apa fényképezte

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263200 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Vannak jó pillanatai, de elég lökött jószág! :lol:
Habár sokmindent megtudok neki tanítani. Keresse a labdát, ül, fekszi, marad, helyedre, ugorj be a kocsiba :P no meg a lábhoz!

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263195 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Vikil: jobbulást! :)

Elessar: Nagyon aranyos! :D Biztos jófej kutya lehet. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263191 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Állatbarátok

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263190 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Gilloth: Mi az oldal pontos címe?

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 2 hónapja #263185 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Állatbarátok
----Vikil: sajnálom... :( de örülök, h nem történt még nagyobb baj. És jobbulást!!! Meg athelast beléd. ;)
----Elassar király: Photobucketet próbáltad már? Tapasztalataim szerint jobb mint a tar.hu. Pl. linkelni is jobb onnan.

ma rossz hírt kaptam, és a kutyánk, mikor kimentem, úgy gondolom, valahogy érezte, hogy valami nem oké, és mikor leguggoltam, akkora nyakamba mászott, és vagy tíz percig nem lehetett levakarni... ilyet máskor azért nem csinál, pedig kimutatja a ragaszkodását mindig. Sztem meg akart vigasztalni, de lehet, hogy csak antropomorfizálom szegényt. De a kutyák sokszor megérzik, ha baj van, és vigasztalnak, nem? Sőt azt hallottam, hogy a cicák is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263155 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Vikil: hát igen, ezt hívják tűzkeresztségnek... Jó, hogy nem lett komoly bajod. Sajnos (?) ez a lósport egyik oldala... Én is mindig attól félek, hogy ha leesem, a ló rámlép. (bár egyszer már rálépett az arcomra, nem olyan vészes :blackeye: ... 8O )
Azért jobbulást Néked! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263153 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Bocsi hogy témát vátok!! :oops: ez kötelező volt leírnom!

Metörtént az első esésem nagylóról!! Igaz mikór volt pónim 5-6 évesen rengeteget estem! :lol: Most viszont ez fájt!! A lóval mentem óra végén
egész lovardát vágtában (illetve karámot ami nem valami kicsi dolog).
Szóval nagyban váktázok és a ló valami oknál fogva nekiált galopozni vagy mit aztán valahogy meg is botlott és eldobtam a szárakat!!! Ja, és ráadásul a páca is volt a kezembe! Amit amúgy az esésig szorongattam!:( A lóról még annyit hogy ha olyanya van képtelenség beugratni! És most ojanya volt ezért volt a pálca a kezembe mert attól retteg! Szóval elkezdtem lecsúszni és mikór végre visszahúzhattam volna magam megbotlott vagy mi! Szerncsém volt mert a ló elé és nem a karámra estem! Tehát beestem a ló első lábai közé ezáltal hasbarugott és természetesen bokán!!!!!!! A végső fázis, fejjel a homokba fúródtam (vagy 10 tonna homok volt a számban!) A többiek azt hitték hogy eltőrtem a nyakam! mikór úgy már éreztem hogy nem kapok levegőt meg ilyesmi feltérdeltem és azt mondtam "Zsóka holnapra hozom a csokid" és összeestem. (Zsókával fogadtunk hogy 1 évig nem esek le már csak 1 kevés kellet volna hozzá) Szóval asszem élek csak a bokám fáj rettenetesen!! (valószínüleg nem megyek biciglitúrára vasárnap) Nézzük a dolgok napos oldalát! Nem nekem kellet bevezetnem a lovat!! Ja hogy el ne felejtsem a ló othagyott a francga!! igaz mikór megált engem sasólt! És mikór mentem ki a karámból jött utánam!!
ÉLEK!!!! és még azis vidít hogy a ló nem futott még ilyen marhagyórsan
(imádom hajtani őket)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263139 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Pedig a keverék kutyák a lejátékosabbak és legboldogabbak a kutyák között. Persze csak az enyém után! :lol: Amúgy ő border collie, de nem tudtam feltölteni a tar.hu-ra a képeit! :evil:

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263053 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Rabyn: Ebben van igazság!

Én nem nagyon szeretem a keverék kutyákat (utcai mixeket)
De ő nagyon cuki!! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262971 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Jaaah:) amugy nemtom mik vannak benne. De egész normális tud lenni ha akar:))
rájöttünk, hogy valszeg azé tüsszög meg sikerült vizetszívnia aikor uszott a tóban... és azt tüsszögi ki

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262955 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta: Ízisz: aranyos kutya, kifejező a szeme. (a kép viszont marhanagy...)


Sajnos így sikerült... :lol:

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262928 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Állatbarátok

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262926 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
OFF.: beismerem ijesztő dolog volt az ilyesztő, mert helyesen ijesztő

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262918 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ízisz: aranyos kutya, kifejező a szeme. (a kép viszont marhanagy...)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262822 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Rabyn: aranyos kutyus! :P

Ő itt a mi kutyusunk, Golyó:

gportal.hu/picview.php?prt=90022 ... 91&index=6 Ez a kép tavaly nyáron készült.

(Méreteit tekintve 40 kg körüli.)

Itt még pici, azon a napon készült, mikor elhoztuk régi családjától, úgy március körül:

gportal.hu/picview.php?prt=90022 ... 91&index=4

És itt még kisebb, a régi családjánál:

gportal.hu/picview.php?prt=90022 ... 91&index=1


Lehet, h jegesmedve volt a papája?? :lol:

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262816 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ma megyek a mamámhoz, ahol a ciccünk is lakik kertesház lévén. Jön elém, nyávog mint állat, dörgölőzik. Nézem mi baja, kaja van, víz van, akkor nem értem. Kicsit simogatom, leülök a fűbe, és nézek magam elé. Macska odasomfordál, megintcsak dörgölőzik, majd tipurcan az árnyékomban. Felülök, hogy tudjam simogatni, erre szemrehányóan néz, feláll, és visszamászik az árnyékomba. Ezt kib. 3X játszotta el. Oooolyan ééédiii... :D

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262808 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nem tudok a kutyáról képeket tölteni a tar.hu-ra! :cry:

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262796 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Rabyn írta: összvissza kevert:DD

ilyen: www.freeweb.hu/gyzyke/kutya/IMG_9440.JPG
www.freeweb.hu/gyzyke/kutya/IMG_9442.JPG

Tök aranyos! :D Mienk (szvsz modtam már) vizsla, pumi, tacskó-keverék, szóval eléggé izgága, meg hülye. :D De amúgy aranyos is tud lenni. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262783 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Rabyn írta: összvissza kevert:DD

ilyen: www.freeweb.hu/gyzyke/kutya/IMG_9440.JPG
www.freeweb.hu/gyzyke/kutya/IMG_9442.JPG


Olyan kutyaszerű.
:D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262772 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Rabyn írta: összvissza kevert:DD

ilyen: www.freeweb.hu/gyzyke/kutya/IMG_9440.JPG
www.freeweb.hu/gyzyke/kutya/IMG_9442.JPG


Ez az egyik legjobb fajta! Keveredik benne minden speciálisan tenyésztett kutya jó tulajdonsága...

Értelmes pofája van! :up:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262756 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Állatbarátok

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262733 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Rabyn írta: Hát mi a mienket naponta többször (kétszer háromszor mikorhogy) szoktuk levinni és egész jól bírja. Enni meg egyszer kétszer kap attólfügg mennyi a maradék:)
Mostanában jobban van kicsit, bár azért én elvinném dokihoz a hugom helyében

Milyen fajta a kutyátok?

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262725 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hát mi a mienket naponta többször (kétszer háromszor mikorhogy) szoktuk levinni és egész jól bírja. Enni meg egyszer kétszer kap attólfügg mennyi a maradék:)
Mostanában jobban van kicsit, bár azért én elvinném dokihoz a hugom helyében

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262712 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Idhren írta: Muszáj beírnom, mert valahogy fel kell dolgoznom, hogy szombaton el kellett altatnunk a kutyánkat. Nem evett, epilepsziás rohamai voltak, és folyton hányt. Jobb így neki, de nekem hiányzik. Bocs a lehangoló beírásér, eléggé kivagyok... Ha sok embernek elmondom, talán könnyebb.

Nagyon sajnálom. A bagyapám kutyáját is el kellet altatni. 12 éves volt, nem evett, fájtak a lábai, és az egyi9k reggel vért vizelt. Akkor vitte el a nagyfather. :cry:

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262697 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ízisz:
Szerintem nem nagyon bírta a gyűrődést. Hiszen rég volt kint!
(ez olyan mintha a lovat két kör séta elött már vágtáztatnám 8) ) :wink:
Ilyen kórban már elég a napi 1 kaja! Szerintem!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262673 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Idhren: :(

A kutyánk labrador retriever, 1,5 éves, és szoktuk vinni egy pár km-re lévő tóhoz. Általában odasétálunk, meg vissza. Tavaly tökéletesen bírta az egész távot, úszott, jött, meg nem állt.

Most vittük először a nyáron oda, bár nem mentünk egészen a tóig, tehenek akadályozták utunkat, amike közismerten nem bír a kutyánk.

Szóval visszaúton feladta a menetet... :?: nem tudom, miért. Meleg volt, az igaz. De eddig mindig bírta. Bár van egy-két sejtésünk, kérlek segítsetek! ja, és kocsival kellett hazafurikázni... még értem sem jönnek be a városba... :lol:

1. tavasszal el lett kerítve az udvar, fele akkora területet birtokol, mint régen, bár ez is elég nagy, és ha kint vagyok, mindig hátraengedem. Talán nem mozog kellő mennyiséget?

2. napi kétszer kap, ilyen korban szoktak átváltani napi egyre. Lehet, hogy elhízott? (nem látszik rajta...)

3. többször kéne vinni sétálni? napi egyszer?

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262657 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Muszáj beírnom, mert valahogy fel kell dolgoznom, hogy szombaton el kellett altatnunk a kutyánkat. Nem evett, epilepsziás rohamai voltak, és folyton hányt. Jobb így neki, de nekem hiányzik. Bocs a lehangoló beírásér, eléggé kivagyok... Ha sok embernek elmondom, talán könnyebb.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262654 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Rabyn írta: Mit jelent ha akutyánk sokat alszik és tüsszög? Néha fél percig sem bírja abbahagyni a tüsszögést és mostanában nem is olyan vidám mint eddig... most kap valami gyógyszert mert álvehmes volt (állítólag) és megindult a teje és el kellett apasztani. Lehet, hogy ettől van? Bár a hugom elviszi holnap(ajánlom neki) orvoshoz de fene se tudja.


Ilyen melegben nem csoda ha egész nap döglik, az enyémek is azt csinálják, de azért mindenképpen nézesd meg dokival.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262613 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta: Részemről az ilyesztő tökéletes mert nem vagyok
valami nagy helyesíró! :oops: :cry:

Nana! Az egy dolog, hogy nem vagy jó helyesíró, de próbáld fejleszteni valamelyest! ;) :) OFF vége. :D

Rabyn: Szerintem is jobb, ha látja az orvos. Biztos, ami biztos. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.128 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére