Állatbarátok

Több
19 éve 2 hónapja #263914 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hát a mi macskánk az először magára gondol. Szerintem ha lennének kismacskái, akkor azok alultápláltak lennének rendesen. :P Egyébként nem kövér cicc, mert rengeteget mozog, de egoista állat. Meg rohadt válogatós is. Nem eszi meg a házikosztot, csak a macskakaját, a védett madarakat, meg az egeret. :D

[size=9:siuo54b8](most megint nem leszek hosszabb ideig, kéretik jónak lenni)[/size]

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263897 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Múltkor egy nagyon barátságos sünit fogtam a kertben, a hugom ölében már mászkálni akart meg effélék. Fénykép is van róla, ha tudom, felteszem.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263858 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

PiciRigó írta: Ezt nem hiszem. Nálunk is volt pár kóbor kutyus akik csak átmenetileg voltak ott, és tőlük sem sajnálta a kaját, inkább éhezik, de odaadja a kajáját :D


Ajha. :o Hát ez meglep.
De tény, hogy akkor csak kézből lehetne megmérgezni... ;) És azt is csak akkor, ha nincs épp más kutya a láthatáron... :P :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263857 Írta: Dalma/Mira Marinda
Dalma/Mira Marinda válaszolt a következő témában: Állatbarátok
De kedves!

"Egy csepp is növeli a tengert!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263809 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta:

PiciRigó írta: Silima: Fúha... Durva egy állatállományotok van! 8O Nekünk csak 1 kutyusunk van, meg egy problémás nagymama, de ők ketten lefoglalják minden időnket.. Napi 4szer kell ellátni őket és ráadásul a kutyus csak kézből eszik.. (Fene a jódógát.. :P el van kényeztetve, de legalább nem tudják a rosszakarók vagy állatellenesek megmérgezni.. :) )


PiciRigó: küldd el hozzánk 1-2 hétre a kutyátokat, a farkastörvények közepette rájönne, hogy nem csak kézből lehet enni... :twisted:
Azt hiszem, James Herriot írta, hogy egy agyonhizlalt, elkényeztetett öreg pincsit vitt haza gyógykezelésre, mert a gazdiasszonya nem bírta megtagadni tőle a májpástétomos falatkákat és tortaszeleteket... 8O (mmint a kutyától... :roll: ) A dokiéknál az 5 vadállat kutya között a pincsi egy hét alatt lefogyott és "megfürgült"... :P :D


Ezt nem hiszem. Nálunk is volt pár kóbor kutyus akik csak átmenetileg voltak ott, és tőlük sem sajnálta a kaját, inkább éhezik, de odaadja a kajáját :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263792 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A mi kiscicáink visszaköltöztek, meg hozták a papát is... :D
Most van 7 darab... 8O

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263771 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szent Eru!
Nem vagyok 4 napot, és ti szétchatoljátok a topicot? Dalma, Virágszál, és a többiek, légyszi ne chatoljatok, mert ez nekem naggggyon sok munkámba kerül, mire kitörlöm, és nem a legjobb elfoglaltság lassú net mellett. :evil: Ízisz, Nelossel, Silima köszönöm a segítséget.

Más. Akkor most témába vágva. :) Most jöttem haza Balcsiról, és elképesztő mennyi macska van ott! Itt egy vörös kandúr, ott egy fekete nőstény, csak kamilláztam, hogy milyen gyönyörű keverékek voltak. Meg persze elfogott a nosztalgia is, mert a mi cicánk is azokról az utcákról származik.... :lol: Egy kb. 1 hónapos kiscicát is láttam, és már egyedül vadászott! 8O Hát igen, az utcán hamar meg kell tanulnod az élet dolgait.... 8) :lol:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263737 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nálunk is van jó kis állatállomány: 2kutya, 8macska, 3perzsamaska, disznó :P , tyúkok, nyulak végtelen mennyiségben :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263700 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Dalma_13 írta: Silima: Annyira rosszak az állataid?


Nem "rosszak", csak már rájöttek, hogy ha nem megfelelő sebességgel esznek, akkor aki előbb végez, kérdés nélkül elzabálja előlük... :roll: Nem éhes egyik se, de falánkak, és nagyon mohók. A mopsznak már párszor a torkán akadt a falat, alig tudtuk újraéleszteni... 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263697 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok
No igen!!!

Nekünk van 1 kutyánk +1 macskánk, de ezek bőven felérnek 5 másik állattal még. A kutyánk kerge bírka, a macskánk meg sztréjkol mert alig eszik mostanába......meg vannak zakkanva ezek az állatok nyáron..... :twisted: :P

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263686 Írta: Dalma/Mira Marinda
Dalma/Mira Marinda válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Silima: Annyira rosszak az állataid?

"Egy csepp is növeli a tengert!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263671 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

PiciRigó írta: Silima: Fúha... Durva egy állatállományotok van! 8O Nekünk csak 1 kutyusunk van, meg egy problémás nagymama, de ők ketten lefoglalják minden időnket.. Napi 4szer kell ellátni őket és ráadásul a kutyus csak kézből eszik.. (Fene a jódógát.. :P el van kényeztetve, de legalább nem tudják a rosszakarók vagy állatellenesek megmérgezni.. :) )


PiciRigó: küldd el hozzánk 1-2 hétre a kutyátokat, a farkastörvények közepette rájönne, hogy nem csak kézből lehet enni... :twisted:
Azt hiszem, James Herriot írta, hogy egy agyonhizlalt, elkényeztetett öreg pincsit vitt haza gyógykezelésre, mert a gazdiasszonya nem bírta megtagadni tőle a májpástétomos falatkákat és tortaszeleteket... 8O (mmint a kutyától... :roll: ) A dokiéknál az 5 vadállat kutya között a pincsi egy hét alatt lefogyott és "megfürgült"... :P :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263647 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Silima: Fúha... Durva egy állatállományotok van! 8O Nekünk csak 1 kutyusunk van, meg egy problémás nagymama, de ők ketten lefoglalják minden időnket.. Napi 4szer kell ellátni őket és ráadásul a kutyus csak kézből eszik.. (Fene a jódógát.. :P el van kényeztetve, de legalább nem tudják a rosszakarók vagy állatellenesek megmérgezni.. :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263546 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Mayra: annyira nem vészes. :P A madarakkal nincs sok gond, elszórakoztatják ők magukat, a macska is "egyedül jár sétálni", mint minden macska, és neki minden hely egyformán jó... (főleg ha párnázott és a radiátor közelében van... :) ;) ) A kutyákat Anya tartja rendben nagyrészt, szegénynek most nehéz, mert van egy regiment kicsi is... 8O A halak nem sok vizet zavarnak, a teknősök kopognak, ha éhesek... :P

De tény, hogy néha nagyon fárasztó a sok kutya!! (Természetesen nem hodjuk őket sétálni, akkora kertünk van, hogy "lefutják" magukat)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263541 Írta: Dalma/Mira Marinda
Dalma/Mira Marinda válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekünk sajnos nem lehet a háznál kutya és macska, de titokban van egy kiscicám. :D Gyönyörűszép macsek!

"Egy csepp is növeli a tengert!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263536 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Apáék, amikor kicsik voltak, volt legalább 10 macska a háznál. :) Aztán szép lassan eltűntek. :(
Nekünk is volt már jó sok macsunk (me macskabolond, de tényleg :D ), csak minddek volt valami baj előbb-utóbb, elütötte valmi őket, elvesztek, szomszéd tett velük valamit (volt már rá példa, hogy Fricit medencénvágták valahol egy lapáttal...), vagy valami betegségük volt. :? Frici mégtartja magát, talán azért is, mert ki van ivartalanítva, meg kiskorától kezdve a garázsban alszik. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263485 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Dalma_13: elég sok állatom van: 9 kutya, 1 macska, 2 teknős, 1 kanári, 5 papagáj, 2 pinty, 1 gerle, és kb. 200 hal. :) Neked? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263394 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
[size=9:2imyb0u2]Emberek, nagyon szépen kérek mindenkit, ne chateljünk túlzottan... Köszönöm![/size]

Díszmadárértőkhöz lenne egy kérdésem: van két rozellapapagájunk, de nem költenek semmi pénzért. (Jó, lehet, hogy mindkettő tojó... :oops: :lol: Elég egyformák... De nem biztos!) Csináltunk nekik odút a megadott méretek alapján, de bele sem mentek! Mi "állítva" szereltük fel neki a költőládát. Nem tudja valaki, hogy álló vagy fekvő odút szeretnek-e jobban a rozellák?...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263386 Írta: Dalma/Mira Marinda
Dalma/Mira Marinda válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szerintem tejért hízeleg, de az én cicám akaratlanul is ott marad hálából egy simogatásra. :lol:

"Egy csepp is növeli a tengert!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263373 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hú... 8O

Olorin: hogyne tudnának tettetni?! Csak van, hogy elég átlátszó. :P :D Szted a macska, amikor hízelkedve könyörög tejért vagy kajáért, akkor TÉGED szeret?... :P (Jó, a macska szélsőséges példa... :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263329 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekem is van egy kutyusom, aki nagyon izgága tud lenni :D , sőt talán mindig az :D

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263321 Írta: Orsi_
Orsi_ válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekem a kutyusomnál azis elő szokott fordilni, hogy van egy csont ami már régi és otthagyta a fűben, és látszólag már nem érdekli, én beteszem a helyére aztán ő kihozza onnan, és ezután több óráig képes rajta rágódni. Kicsit fura, mi?? :?:

A szeretet fény a vakoknak, hang a némáknak, dal a süketeknek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263319 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok

olorin.papa írta: Igen, az állatoknak sokkal finomabb szenzoraik vannak a megérzésekre, és nem tudnak tettetni sem... :wink: (bár ebben nem vagyok biztos)
Némi-nemű edzéssel talán mi is tudnánk finomítani ebbéli tudásunkat.


Ez nagyon igaz, de ki kéne tényleg fejleszteni valami ilyen megérzőképességet az emberek számára is. Például a kutyusomszeret kézből enni, sőt imád!! Van olyan kaja amit csak és kizárólag kézből eszik Pl. Kuyakonzerv.. Örülök neki nagyon.. :? És hatalmas fogai vannak mert nem egy kicsi kuty, de mégis olyan finoman tudja elvenni a kezemből a cuccost, mégis tudja hogy mennyire erősen és hogyan foghatja meg a kezem. Furcsa, mivel gyakorta van olyan, hogy nagy emberek, úgy nagy mint kiterjedésben, erőben nagy és úgy fogja meg a csuklóm, hogy azt majdnem eltöri, mert képtelen érezni, hogy mennyire erősen szabad. Érdekes, hogy az állatok csak állatok, mégis jobban oda tudnak figyelni a másikra, míg a híres ember még err sem képes, hogy felmérje a másik testi meg lelki erejét.. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263318 Írta: Dalma/Mira Marinda
Dalma/Mira Marinda válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az én kutyusom (ki már nincs meg), egyszer olyan aranyosan megvigasztalt kiskoromban mikor sírtam :oops: . Nyafogott, ami a kutyáknál sírás (szerintem).

"Egy csepp is növeli a tengert!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263292 Írta: Orsi_
Orsi_ válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az én kutyám meg azt is érzi, hogy én vagyok a gazdája, pedig van még egy kutyánk(az atestvéremé) és az is eléggé hozzám van nőve... :)

A szeretet fény a vakoknak, hang a némáknak, dal a süketeknek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263278 Írta: Orsi_
Orsi_ válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hát igen...
Az én kutyám egyszer kiszökött(akkor még nagyon ingoványosak voltak a kerítéseink :lol: ) és nagyon engedetlen volt úgy jött vissza, hogy azt tettettem, hogy sírok, de tényleg a határán voltam, és így odajött. Bezzeg a másik kutyáért át kellett mennem a kerítésen...

A szeretet fény a vakoknak, hang a némáknak, dal a süketeknek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263260 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Igen, az állatoknak sokkal finomabb szenzoraik vannak a megérzésekre, és nem tudnak tettetni sem... :wink: (bár ebben nem vagyok biztos)
Némi-nemű edzéssel talán mi is tudnánk finomítani ebbéli tudásunkat.

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263257 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok

gilloth írta: ma rossz hírt kaptam, és a kutyánk, mikor kimentem, úgy gondolom, valahogy érezte, hogy valami nem oké, és mikor leguggoltam, akkora nyakamba mászott, és vagy tíz percig nem lehetett levakarni... ilyet máskor azért nem csinál, pedig kimutatja a ragaszkodását mindig. Sztem meg akart vigasztalni, de lehet, hogy csak antropomorfizálom szegényt. De a kutyák sokszor megérzik, ha baj van, és vigasztalnak, nem? Sőt azt hallottam, hogy a cicák is.


Ebben tényleg van valami. Az én vagyis a mi Wolfunk is ilyesmi módon reagál a dolgokra. Egyszer nagyon szomorú voltam. Ő játszott az udvar közepén és odajött eldobta a labdáját és megnyalta a kezemet. Utána nem lehetett levakarni mert mindenfelé követett.. és figyelt..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263252 Írta: Dalma/Mira Marinda
Dalma/Mira Marinda válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!
Most megyek először lovagolni, és irtózatosan félek, meg izgulok.
Más: van egy kiscicám, akit az utcáról fogadtam be, de az apukám, ha meglátja, rögtön elzavarja. Most mit tegyek?:?

"Egy csepp is növeli a tengert!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263233 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Silima: Nekünk van othon 1 Amazon papagájunk.Tündéri madárka, de ha valami zene megy összefüggéstelen dolgokat ordibál össze vissza!! :D Ja és közben ropogtatja a kalitkát vagyis töri szét 1000 darabra!! :x
Nem valami kellemes dolog mondhatom!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.140 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére