Állatbarátok

Több
19 éve 1 hónapja #268095 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nem vakond-témába vágó, de ezt ki kell írnom...

Most voltam kint a nagyanyámnál, és szegény kutyáját úgy tartja, hogy rossz nézni... Eteteti rendesen, az látszik rajta, de be van zárva egy kis elkerített részbe, (ami eredetileg disznóól volt, tehát olyan is...) olyan kevés mozgástere van, hogy nem tudott mást csinálni, csak egyhelyben forogni. Mellette, még szintén az ólban méteres parlagmű áll tömött sorokban. Azon a kis helyen pedig, ahol tud mozogni, szörnyű nagy mocsok van! Az a szegény állat pedig csak nézett rám azokkal a szomorú szemeivel, és a szívem összeszorult... :( Amikor meg kiengedtem, csak nézett rám, nem mert kijönni. Pedig nincs bántva, csak épp úgy él, ahogy. De még akkor sem volt szívem visszazavarni, amikor kigyomtalanítottuk a "disznóólat". Olyan gyönyörű állat... Hogy lehet, így tartani? :? :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268042 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: [size=9:3867l1lk]A kutyát temettétek vissza vagy a gödröt? :oops: 8O Bocs...[/size]

:mrgreen: A gödröt és énrám volt kiróva e "nemes" feladat. :P :D A macska megfogja a vakondot, ahonnét anya hozta ezeket a vakondirtó golyókat (aminek sok haszna nincs, és tulajdonképpen egyszerű naftalin :D [size=9:3867l1lk](a naftalin az, ami nagyon ég, ugye? :D :twisted: vagy az nem ugyanaz, mint a nafta? :oops: )[/size]), ott a boltos azt mondta, hogy az ő mcskátjuk kiásta a vakondot és csak megfojtotta, de nem ette meg. :) (jaés nem a kutyára raktuk a tüskés ágakat, hanem a gödörre :D de semmit nem ér, máa megint kapart egy lyukat a bestia :lol: meg a vakond is túrt egyet :D )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268039 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ben Kenobi írta: Hála, a tüskés ágacskáknak, meg a visszatemetésnek. :D


[size=9:1t4tb8wj]A kutyát temettétek vissza vagy a gödröt? :oops: 8O Bocs...[/size]
Vakond nálunk szerencsére idén nincs, úgy látszik, a macska meg a kutyák kiirtották... :oops: Tavaly széttúrták a gyöpöt :P
Niph: nagyon sajnálom. :( Tényleg nagyon rossz érzés, ha az embernek elpusztul egy kedvence... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267964 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Köszi, Vikil. :) Nem tudom, most hol van a vakond, vsz használtak azok a golyócskák és elment. Jelenleg tegnap reggelig a kutya lett az "ellenségünk", mivel kétszer is ásott egy jó nagy árkot. :D De már abbahagyta. :) Hála, a tüskés ágacskáknak, meg a visszatemetésnek. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267943 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Tippek! Vakond elleni akciókhoz! :wink:
A vakondtúrásrt ne tapossátok be hanem hordjátok el a földet!
Vakondfüst! Használ legalább ket napig! Mert visszajönnek!! :evil:
Amikór túr a vakond öntsetek rá 1 kanna vizet! Erre tutira kijön!!
Ha még valami írok nem jut eszembe!
A vakond leg ádázabb ellenségek közé tartozik !
Apát az őrületbe kergetik meg engem is!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267903 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Köszönöm együttérzésetek! :oops: :closed: :oops:
8 éves volt a cicc. Igazából mikor rájöttem hogy nem él nem is fogtam fel. Csak este mikor megírtam barátnőmnek sms-ben akkor jött ki rajtam, a sírás. Ha hazamegyek mindig kérdem régi szokásom szerint anyumat: cicus merre. Aztán rájövök nincs többé.
Persze jó neki, nem szenved többet.
Igazából a kutyánk is keresi.

Hozzátenném hogy kikötöttem egy ideig nem akarok macskát. Először is folyton a régi kedves cicámat keresném benne.
Másodszor heteken belül kezdődik a fősuli+koli, s én nem tudnék annyi időr tölteni a ciccel, aztán nem szokna meg annyira.

Majd az idő begyógyitja ezt a sebet is....... :oops: :crying:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267890 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Részvétem Niph, nagyon együttérzek veled. :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267842 Írta: Dalma/Mira Marinda
Dalma/Mira Marinda válaszolt a következő témában: Állatbarátok
sajnálom, de szerintem jobb lenne, most valami más állatot ha kérnél! Mondjuk hörit, vagy kutyát

"Egy csepp is növeli a tengert!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267834 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Részvétem Niph!!! Tudom milyen érzés, ha meghal a cicád :cry: De igaza van KönnyTigrisnek, legalább már nem szenved tovább! Nekem most egy kutyusom van, azok általában hosszabb életűek, mert ha jó helyen tartod őket, nem kell attól félned, hogy elüti az autó!
Ha kérsz egy másik kiscicát, sztem jobb lesz, mert babusgathatod, a picikét :wink: Mennyi idős volt?

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267784 Írta: Cirmos
Cirmos válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nem tud vki olyan tenyészetet, ahol skót lógófülű cicák kaphatók???

adesso vieni qui
e chiudi dolcemente gli occhi tuoi
vedrai che la tristezza passera
/Ron/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267782 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Niph: Gondolj arra, hogy legalább már nem fáj semmije, nem szenved többet. Persze ettől sem lesz könnyebb, de talán megnyugtatóbb elengedni.. :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267778 Írta: Dalma/Mira Marinda
Dalma/Mira Marinda válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ha egy állatot elvesztesz, a legjobb barátod veszted!

"Egy csepp is növeli a tengert!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267777 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
:crying: Sajnálom! :crying:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267775 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Üdv!

Nem is tudom hogy ho, kezdejm!

Talán ott hogy kedves állatbarátok, ahányszor csak tudjátok szeressétek kedvenceiteket........van oka hogy miért mondom ezt.!!!!

A táborból arra mentem haza hogy a cicám beteg./már 2 hónapja is az volt/
Szerencsétlen cicc alig volt fél kg. Nem igen evett. miután hazamnetem még pár napig jól volt. Aztán csütörtökön 08.04 nem evett csak gubbasztott a dobozában a pincében. Minden nap megnézem de nem volt jobban. S ráadásul egy keserves nyávogást is levágott:mintha csak azt mondta voln: Csinálj velem valamit, ne szenvedjek.
Aztán hétfőn reggel megyek megnézem, de már nem ébredt fel, elaludt szegény ciccem örökre.

Szóval elpusztult a cicám, s én most nem akarok másikat egy darabig......................................... :bawling: :crying: :dead: :crying: :crying:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267754 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ben Kenobi írta:

KönnyTigris írta: Igaz, hogy sztem mindenki elmenekül még a környékről is legyen az ember vagy állat vagy 2 in 1. :P

Na én biztosan csak tisztes távolból figyelném. :P A Pókokat nem kedvelem. :P


jah, én is azt tettem eleinte. Utána felbátorodtam, majd közölték, hogy valszeg mostmár éhes, azért mozgolódik :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267751 Írta: Dalma/Mira Marinda
Dalma/Mira Marinda válaszolt a következő témában: Állatbarátok
vakondtúrás az még süteményben is finom nyammm... :arrow: Én olyat még nem ettem

"Egy csepp is növeli a tengert!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267747 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A nagybátyám elkergette a vakondokokat a földjérő... nem is volt vakondtúrás... de terménye sem, mert a kártevők mind ledarálták a növénykék gyökereit... :evil:
akkor inkább vakondtúrás :P az még süteményben is finom :D nyammm...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267735 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hat, nem is tudom... nem nagyon jartam erre... :roll: De mostantol fogok. :)

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267733 Írta: Dalma/Mira Marinda
Dalma/Mira Marinda válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nálunk évente egy egér van! Mázli!
mért nem vetted észre?

"Egy csepp is növeli a tengert!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267730 Írta: Dalma/Mira Marinda
Dalma/Mira Marinda válaszolt a következő témában: Állatbarátok
nálunk már kb 5 éve nincsenek vakondok

"Egy csepp is növeli a tengert!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267729 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Állatbarátok
:lol: Hat ez a topic nagggyon kiraly! Hogy nem vettem eddig esrzre?
A vakondok fel attol a hangtol is, amit a felbe vagott kolasflakonban bugo szel ad. :) Azt kell a foldbe asni, es csa!

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267728 Írta: Dalma/Mira Marinda
Dalma/Mira Marinda válaszolt a következő témában: Állatbarátok
az igazat megvalva, én vég nem is hallottam vakondriasztóról! :oops:

"Egy csepp is növeli a tengert!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267727 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A mi egyedi vakondriasztónk: naphtalin....

Rettentő büdös és széles körben érezni, úgyhogy talán a vakond is elköltözik a szomszédba. :lol:

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267723 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ben Kenobi írta:
Ami nekünk van ez a vakondriasztó golyócska, rohadt büdös (mire anya hazahozta kocsival majd megfulladt tőlük bent :P :D ), mamáméknál nem müxött. Másnap reggelre a vakond a betemetett túrás helyére még túrt egy kicsit. Nálunk viszont elment, vagy mi. A kutya mindenesetre ma reggelre kikaparta a helyét a túrásnak. :lol:


Hű én multkor láttam vmi nagyáruházban napelemes vakondriasztót. Annyira kellett nevetnem. Ha nem süt a nap akkor maradjon csak az a vakond? :P :D
Állítólag az a hangjával riaszt.

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267715 Írta: Dalma/Mira Marinda
Dalma/Mira Marinda válaszolt a következő témában: Állatbarátok
:D :twisted: :D :twisted: :D :twisted: :twisted: :twisted:

"Egy csepp is növeli a tengert!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267683 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Dalma/Mira Marinda írta: :arrow: A mamáméknál a tyúkok a fán alszanak! :wink:


Természetesen a tyúkok kellemes alvóhelye a fák ágai...
A róka, ha tyúkra fáj a foga, elkezd köröni a fa körűl (persze ha megteheti) a bolond tyúk mindig szemmel akarja tartani, ezért állandóan pörgeti a fejét utánna, és ha nincsen szerencsélye, akkor elszédűl, és leesik az ágról... :sleepy: :crap:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267675 Írta: Dalma/Mira Marinda
Dalma/Mira Marinda válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A kiscicámat,, ha elkezdem simogatni, akkor megszagolja a kezem és elkezd nyalogatni! :lol: Imádom őt, bár apukám nem is tud róla! :wink:

"Egy csepp is növeli a tengert!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267674 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Dalma/Mira Marinda írta: :arrow: A mamáméknál a tyúkok a fán alszanak! :wink:
:arrow: Egyszer megesett velünk, hogy a nővéremmel a kutyánkkal játszottunk(aki a mamámnál lakik, s Picúr a neve), és egy tyúk kirepült!
Megfogadtuk, hogy vissza kergetjük! (a nővérem fél a tyúkoktól :lol: ) A tyúk elkezdett a nővérem felé futni, a kutya meg megakarta védeni és a nyakánál megfogta és tartotta! Mondtuk neki, hogy Picúr engedd el, engedd el, de ő csak nézett ránk! :lol: A végén persze elengette!

Hiába, a kutya az EMBER legjobb barátja nem másé :twisted: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267673 Írta: Dalma/Mira Marinda
Dalma/Mira Marinda válaszolt a következő témában: Állatbarátok
:arrow: A mamáméknál a tyúkok a fán alszanak! :wink:
:arrow: Egyszer megesett velünk, hogy a nővéremmel a kutyánkkal játszottunk(aki a mamámnál lakik, s Picúr a neve), és egy tyúk kirepült!
Megfogadtuk, hogy vissza kergetjük! (a nővérem fél a tyúkoktól :lol: ) A tyúk elkezdett a nővérem felé futni, a kutya meg megakarta védeni és a nyakánál megfogta és tartotta! Mondtuk neki, hogy Picúr engedd el, engedd el, de ő csak nézett ránk! :lol: A végén persze elengette!

"Egy csepp is növeli a tengert!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267662 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Gilloth: A mi kutyáink akácfára próbálkoznak, de nem hiszem, hogy valaha sikerülni fog nekik! Egyébként bokorra szerintem az enyém is fel tudna mászni, mivel a majdnem két méter magas kerítést átugorja 8O Attól félek, hogy egyszer fennakad :?
Lány vagy fiú kutyád van? A spánieleket nagyon bírom :wink:

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.068 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére