A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?

×

Szavazás: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Morgoth
8 6.9%
A nazgúlok
33 28.4%
Ungoliant
5 4.3%
Sagrat
5 4.3%
Glaurung
20 17.2%
Sauron
9 7.8%
A móriai balrog
14 12.1%
Banyapók
7 6%
Szarumán
15 12.9%
Szavazók száma: 9 ( Turlas, angelina, Irunien, bandi, Barbara M. ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 4 hónapja #82376 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Estel:ahhha! Én meg már azt hittem megint egyszer én vagyok hülye! :oops: huhhh! Nagyon megnyugtattál!

A legnyerőbb akkor is a Banyapóóóóóóók!!!!!!!!!!
_______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #82352 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Nem tudom, mit esztek a nazgúlokon... :roll: :)
Jó, persze, elismerem, ''jól néznek ki'', meg nem hinném, hogy örülnék neki, ha eggyel összefutnék egy sötét sikátorban (téynleg, vannak Középföldén sikátorok? ;) ), de sztem nem ők a ''legnyerőbb'' gonoszok... :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #82263 Írta: Estel Adániel
Nem baj volt, csak érthetetlen, hiszen nem Ragoran hozzászólása volt legfelül... na mindegy, téma amúgy is off... ;)

Alyr Arkhon írta: Hmmm...


Akkor is Szauron a nyerő!!!


:D

Hát, akárhogy is nézem, szegénykém továbbra is középmezőny... :lol:
Szarumán viszont dobogós & bronzérmes!! :dance:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #82240 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Ja, Estel, minket meg jól bezsongattál. Miért volt baj, hogy nem Te voltál az utolsó hozzászóló? :wink:

Amúgy testületileg utálom az összes negatív szereplőt. Vagy sötétek, (lelkileg, és/vagy sötétben élnek) vagy büdösek, vagy mindkettő egyszerre. A legárnyaltabb Szarumán.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #82182 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Hmmm...


Akkor is Szauron a nyerő!!!


:D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #82171 Írta: Estel Adániel
Hehehehe :D
Dehogy! Ennek az a története, hogy az előtte elküldött hozzászólás után feltűnt, hogy mégis téged (Ragorant) jelöli meg utolsó hozzászólóként.
Ezért próbából beírtam valamit, és továbbra sem változott a helyzet, ráadásul kitörölni sem hagyta a legutolsó hozzászólásomat, csak szerkeszteni. Mivel más mondanivalóm nem volt, üres (vagy csak szóközből álló) hozzászólást pedig nem fogad el, kénytelen voltam valamit mégiscsak ott hagyni... és végül emellett döntöttem. ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #82167 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Off: Ragoran, van egy sanda gyanúm, hogy Estel "hülyíteni akarja a népet." Ha nem így van, elnézést Estel. :wink:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #82111 Írta: Estel Adániel
Hát, alighanem egy megfejthetetlen... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #82030 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?

Estel Adániel írta:


Estel:Milyen kód? Mivan? *ezt nem értem!* :o /
________________
...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #81661 Írta: Estel Adániel

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #80748 Írta: Estel Adániel

Alyr Arkhon írta: Hmmm....
Nem követi a föld görbületét, hanem egyre mélyebbre megy a tengerfenék alá, aztán jön föl, pont úgy, hogy egyenes legyen a gömb két pontja között.

Egyébként ha Pockó nem Szarumán embere, akkor mit keresett az utolsó fejezetben a Bakföldi Kapunál, mint a "Főnök Nagyembere" ?
Egyébként attól még mehettek mind a két helyre egyszerre nazgulok, voltak elegen...

Alyr, a hétvégén elolvastam a könyvben az ide vonatkozó részeket:
Tartom magam ahhoz, amit már elmondtam... ;)

[size=9:2fbfv3fr]És Bríben is van egy-két alak, akiben nem szabad megbízni - folytatta aztán. [/size]mármint Aragorn... I. könyv, 10. fejezet - Vándor [size=9:2fbfv3fr]- Például Páfrány Pockó. Rossz híre van az egész Brí-vidéken, és nagyon különös népek jártak hozzá. Biztosan látták az ivóban: fekete képű, vigyorgó fickó. Nagyon bizalmasan sugdolózott az egyik délről jött idegennel, aztán együtt osontak ki, mindjárt a "baleset" után. (...) A Lovasok bizonyára odakint hagyták a lovaikat, és a Déli Kapun jöttek át titokban. Most már biztos, hogy mindent tudnak, hiszen benéztek Páfrány Pockóhoz; valószínű, hogy az a délvidéki ember is kém volt. (...) De a hatalmukat mások rettegésének köszönhetik, és Bríben máris vannak egypáran, akiket a markukban tartanak. Majd ezeket a nyomorultakat fogják be a piszkos munkára: Páfrányt, egyet-kettőt az idegenek közül, és talán a kapuőrzőt is.[/size]a nazgúlokról Gandalf számol be Elrond Tanácsában: II. Könyv, 2. fejezet - A Tanács [size=9:2fbfv3fr]Így hát ott szálltam az éjjel, s törtem a fejem, mi lehet a Lovasokkal, hisz itt, Bríben, úgy látszik, csak kettőről tudnak. De még aznap éjjel többnek is hírét vettük. Megjöttek vagy öten nyugat felől, kidöntögették a kapukat, s mint az üvöltő szélvihar, sepertek végig Brín; (...) Hogy pontosan mi történt, nem tudom, de azt hiszem, így lehetett: a Kapitányuk nem mutatkozott, elrejtőzött délen, kettő a falun át előrelovagolt, négy pedig a Megyébe tört be. S mikor Töbörlyukban s Bríben e négy kudarcot vallott, visszalovagoltak a Kapitányhoz, hogy jelentést tegyenek neki, s így az Utat, a kémeiktől eltekintve, őrizetlenül hagyták. A Kapitány ekkor néhányukat az országon át egyenest keletre küldte, ő meg a többiekkel nagy dühösen továbblovagolt az Úton. (...) Négy lovas üldözőbe is vett, de egy idő múlva visszafordultak, s úgy látszik, a Gázló felé vették az irányt. Némi segítséget ez is jelentett, hisz nem kilencen, csak öten voltak, mikor a táborotokat megrohanták. [/size]Papsajt beszél a Megyében történtekről a könyv végefelé: VI. Könyv, 7. fejezet - Hazafelé [size=9:2fbfv3fr]Az idevalósiak meg inkább otthon maradnak, és bereteszelik az ajtajukat. Mind azok miatt a jöttmentek és a banditák miatt, akik tavaly kezdtek szállingózni a Füves Úton, tán emlékeztek rá; (...) A Kecskebuga Béni, aki valamikor a Nyugati Kapunál volt, meg az a Páfrány Pockó, az idegenek oldalára állt, és el is mentek velük; szerintem ők is engedték be őket.[/size]

Amiről viszont nincs mit vitáznunk, az a Csalagút egyenes volta... elvégre Te voltál ott, és Te láttad ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #80700 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Alyr: sok nazgulból jut mindenhová! De ez a Könyvben le is van írva, nem?? Mármint, hogy hány "db" nazgul hol-mikor-mit...??????De lehet, hogy megint keverek vmit... :?
__________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #80139 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Hmmm....
Nem követi a föld görbületét, hanem egyre mélyebbre megy a tengerfenék alá, aztán jön föl, pont úgy, hogy egyenes legyen a gömb két pontja között.

Egyébként ha Pockó nem Szarumán embere, akkor mit keresett az utolsó fejezetben a Bakföldi Kapunál, mint a "Főnök Nagyembere" ?
Egyébként attól még mehettek mind a két helyre egyszerre nazgulok, voltak elegen...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #80106 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir

Penngaladiel írta: Bocs, hogy kötözködök, de ez ugye csak a filmben volt így. A könyvben azon az éjszakán Frodó bakföldi házába törnek be a nazgulok, Bríben inkább Páfrány Pockó és bandája (a ferdeszemű déli idegen) gyanúsítható a gyilkossági kísérlettel :cool2:


Miből gondolod, hogy Éowyn nem a filmről beszél? A szipogás meg a vonyítás amúgy is stimmel... :wink:

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #80105 Írta: Estel Adániel
Helyesbítenék: Páfrány Pockó Brí-beli lakos volt, a délről jött idegen pedig Szarumán embere. A nazgúl egyébként Trufát "lehelte" le, és valószínűleg addig nem ismerte se Pockót, se annak 'újdonsült haverját' ...
(Egyébként a Csalagút sem egyenes... :? Követi a Föld görbületét... :D )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #80091 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
UI: Inkább mentem volna hajón, mint a Csalagúton... A hajó szép, látni a tengert és még a levegő is friss, a Csalagút meg kész klausztrofóbia...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #80089 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Ulmo: megteszem, amint tudom, és Szauron akkor is szuperlény... :)
Penngaladiel: Hmmm.... Meglehet, hogy igazad van, de nem biztos... Akármennyire is összetartónak tűntek , Pockó Szarumánnak dolgozott, a déli viszont Mordornak, olyannyira, hogy este el is beszélgetett az egyik nazgullal, aki a társalgás után le is lehelte a közelben tartózkodó Trufát vagy Pippint (nem tudom, így hirtelen, hogy melyiket) , tehát elképzelhető, hogy míg Bakföldre is betört egy vagy két lovas (az egyik köpeny nélkül) addig a Pajkos Póniban is körülnézhetett néhány...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #80073 Írta: Penngaladiel

Éowyn! írta: Ezek a nazgulok olyan aranyosak, amikor szipognak! (füveznek?) És olyan szomorú, amikor vonyítanak! És annyira lehet őket sajnálni, amikor Bríben beégnek! (párna-eset) :triste: :bawling: :bounce: :evil2: :cooljump:

Bocs, hogy kötözködök, de ez ugye csak a filmben volt így. A könyvben azon az éjszakán Frodó bakföldi házába törnek be a nazgulok, Bríben inkább Páfrány Pockó és bandája (a ferdeszemű déli idegen) gyanúsítható a gyilkossági kísérlettel :cool2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #80032 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Alyr: welcome back :hello: ! (átmentél a Csalagúton? Mázlista!)

Lurtzzal kapcsolatban igazad van, a filmben sehol nem hangzik el a neve. Uglúk viszont állítólag lesz a Két Toronyban!

Alyr írta: 2. Én sajnos nem olvastam még a Gyűrű keresését, mert nem jutottam hozzá, de szerintem Szauron bekalkulálta Szarumán mesterkedését, és ha egy kicsit gonosz akarok lenni, feltételezhető, hogy saját urának bukását is.


Mégis jobb lenne, ha elolvasnád a Gyűrű Keresését. Érdekes dolgokat fogsz találni.
Szauron nem volt mindentudó szuperlény, ne bonyolítsuk túl a dolgot!

Maia-maia viszony: mivel semelyikünk nem tud bizonyítékot felmutatni, se pro, se kontra, erről nem nagyon tudunk vitázni (sajnos :( )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #79976 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Éowyn!
Jól tippelem, hogy a nazgulokra szavaztál?? :wink:
_________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #79932 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Ezek a nazgulok olyan aranyosak, amikor szipognak! (füveznek?) És olyan szomorú, amikor vonyítanak! És annyira lehet őket sajnálni, amikor Bríben beégnek! (párna-eset) :triste: :bawling: :bounce: :evil2: :cooljump:

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #79931 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Hmmm-hmmm...
Nos én mint bennfentes, aki az egyenes úton kelt át a tengeren (ti: Csalagút) próbálok mindenre gyorsan válaszolni:

1. Uglúk vagy Lurtz az teljesen mindegy, mert ha észrevettétek senki sem mondja ki a nevét

2. Én sajnos nem olvastam még a Gyűrű keresését, mert nem jutottam hozzá, de szerintem Szauron bekalkulálta Szarumán mesterkedését, és ha egy kicsit gonosz akarok lenni, feltételezhető, hogy saját urának bukását is.
A balrognak pedig parancsolhat, mert maia és maia között is van különbség hatalomban...
A blackjackban Gandalf varázsolna egy -1-es lapot is, ha kellene... :)
Ez volt az egyetlen esélye...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79520 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?

Ulmo írta: Egyébként Lurtz valószínűleg azért nincs, mert ő csak a filmben szerepel (mivel a vasudvardiak vezére Uglúk volt)


Akkor mért nem Uglúkot rakták a Filmbe?
Vagyis, hogy került oda Lurtz?? :hein:
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79518 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?

Penngaladiel írta:

Ulmo írta: Penngaladriel: Svindler már csak ilyen kérdéseket szokott feltenni...
(Egyébként hol láttad azt a zoknit? 8O Nekem kell egy olyan!)


Penngaladiel r nélkül, ha szabad kérnem.

Ehem. Elnézést, Penngaladiel :oops: :oops: :oops:
Egyébként Lurtz valószínűleg azért nincs, mert ő csak a filmben szerepel (mivel a vasudvardiak vezére Uglúk volt)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79516 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?

Minerva írta: Glaurunglaurunglaurun! Miért hanyagoljátok szegény kis hüllőt? :cry: Sárkányok rulz! :itscool: :o


Én isz szeretem a a kis gyíkot!!!
Meg a Banyapókot!!! :wink:
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79427 Írta: Penngaladiel

Ulmo írta: Penngaladriel: Svindler már csak ilyen kérdéseket szokott feltenni...
(Egyébként hol láttad azt a zoknit? 8O Nekem kell egy olyan!)


Penngaladiel r nélkül, ha szabad kérnem.
Zokni szerintem a legtöbb szupermarketben van/volt, ahol ilyesmit is árulnak: az Új Udvarban a Max-ban láttam először, de a Kaiser's is árulta, sőt, boxeralsót is :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79424 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Kis gyíkocska, tényleg! :lol:
Én is láttam zoknit... A Plusban... Lábszagú Lurtz, gáz! 8O :mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79421 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Minerva: Egyetértek! Én is arra a kis gyíkra szavaztam :)
Penngaladriel: Svindler már csak ilyen kérdéseket szokott feltenni...
(Egyébként hol láttad azt a zoknit? 8O Nekem kell egy olyan!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79417 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Glaurunglaurunglaurun! Miért hanyagoljátok szegény kis hüllőt? :cry: Sárkányok rulz! :itscool: :o

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79373 Írta: Penngaladiel
Lurtzra nem lehet szavazni? Mióta egy szupermarketben megláttam zoknira hímezve... :evil2:

De komolyan, szerintem a kérdés nem a legjobban van föltéve. Ilyen módon nem is tudok szavazni, mert a gonosz az gonosz, és nincs kedvencem közöttük. Ha a kérdés az lenne, melyik fejezi ki legjobban a gonoszt, akkor a válasz egyértelműen Melkor - egy az egyben felismerhető benne Lucifer/Sátán minden tulajdonsága: bukott angyal, hazug és megtévesztő, báránybőrbe bújt farkas, gyűlöl mindent, amit Ilúvatar szeret stb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.208 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére