A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?

×

Szavazás: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Morgoth
8 6.9%
A nazgúlok
33 28.4%
Ungoliant
5 4.3%
Sagrat
5 4.3%
Glaurung
20 17.2%
Sauron
9 7.8%
A móriai balrog
14 12.1%
Banyapók
7 6%
Szarumán
15 12.9%
Szavazók száma: 9 ( Turlas, angelina, Irunien, bandi, Barbara M. ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 7 hónapja #76016 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Morgoth...A többieket mocskosnak éreztem...ő fenséges...

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #76006 Írta: Barbara M.
Barbara M. válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
:? Itt mit kell csinálni? Csak szavazni?

Keresd az Kettétört Kardot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #76005 Írta: Molly Brown
Molly Brown válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Szerintem mindenki jófej a gonoszak közül főleg Szauron...
Na mindeggy.A nazgulok is tök cukik. :wink:

Amazons Viva!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #75956 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?

kriszana írta: Én is a banyapókra szavazok!



Helyes-helyes!!!
__________________
...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #75935 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Azért jó tudni, hogy nem gyűlik meg Nazgúllal a bajom... :wink: 8) :) Most így szavazás után... :twisted:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #75812 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Én is a banyapókra szavazok, de nekem Szarumán a kedvencem :twisted:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #75790 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Akkor is Szauron a khirály!!!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #75569 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Nevra: Pontosan!! Alakítsunk Banyapók fanclubbot! :lol: Hajráá Banyapók!
(már ketten rá szavaztunk, így tovább! :wink: )
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #75544 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Éljen Banyapók! :evil2: De Smaug mér maradt ki? :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #75438 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?

zsoffija írta:

Ragoran írta: Banyapóóóóóóóókkk! (aki nem gonosz csak hiszékeny!!! :wink: )


És éhes!


Nagyon éhes!
_______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #75418 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?

Ragoran írta: Banyapóóóóóóóókkk! (aki nem gonosz csak hiszékeny!!! :wink: )


És éhes!

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #75417 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
:lol:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #75402 Írta: Théoden
Théoden válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
"Szegény" Smaug miért maradt ki a listából?? :lol: :lol: :lol:

Arise now, arise, Riders of Théoden!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #75397 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Banyapóóóóóóóókkk! (aki nem gonosz csak hiszékeny!!! :wink: )
Vállalom, hogy nazggal gyűlik meg a bajom, de akkor is!!! :twisted:
_____________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #75362 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Köszi Thaur! Szóval a Szilmarilokban szerepel, azért nem volt ismerős...
El kéne már azt is olvasni.. :?

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #75334 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Galurung, és kész! Ezen nem lehet változtatni! Sárkányok rulz!!! :P

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #75237 Írta: Estel Adániel
:dead: :eek2: 8O :closed: :crap: :oops:
Ne haragudj, Nazg!!
:look:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #75173 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
MICSODA KÉRDÉS EZ? AKI NEM RÁNK SZAVAZ, ANNAK VELEM GYŰLIK MEG A BAJA!!!!!!!!!!! :twisted:

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #75133 Írta: Thaurwathiwen
Adelard: Egy iszonyatosan gonosz sárkány, a Turin turambar történetében szerepel (Szilmarilok), ő az 1. sárkány, Morgoth teremtménye. Nienor miatta veszti el az emlékezetét, Túrin megöli őt a történet végén... (javítsatok ki ha naon nagy hülyeséget mondtam)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #75130 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Nekem a nazgúlok tetszettek a legjobban :)
Egyébként ki az a Glaurung?Arra rájöttem hogy egy sárkány, de hol volt?

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #74780 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Ahogy Húrin családját romba dönti Glaurung... nem semmi! Még az utolsó szavai is ölnek. :evil2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #74729 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Naná, hogy Galurung... A hüllők rulzanak! :mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #74697 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Igazából nekem a kedvenc gonoszom a GYU táras kis szauronja... az tényleg édes 8)

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #74694 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Glaurung. Mindent egybevetve, a világirodalom egyik leggonoszabb teremtménye...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #74647 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Szauron rulez!!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #74640 Írta: Beleg Cúthalion
Sagrat, yess :)
Van benne valami... valami jo :) de nagyon melyen :)

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #74626 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Éljen a Balrog(, aki sötét és gonosz)! :evil3: :lol: :bounce:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #74508 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Szarumán.... még akkor is amikor nem törött a botja...!!!!


Olyan sármos, olyan férfias, olyan csinos, fehér és olyan jo hangja van és ráadásul nem fajgyűlölő!!!! :) :D :wink:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #74500 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Glaurung... :roll:
Őt annyira...utáltam,hogy húha...ien egy igazi vérbeli gonosz sárkány... :up:
:?

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #74463 Írta: Eurynome
Eurynome válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Yo kis kérdés... 8)
Éljenek a nazgulok! Kár, hogy már halottak :wink:
Szegény Glaurung... :( :roll:

...and Death laughs back...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.234 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére