Beszélgetések

Több
15 éve 3 hete #383179 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Jövök, csak nem tudom, mikorra. Ha nem vagyok ott az Örsön találkozón, akkor értelemszerűen később jövök, ne várjatok. (Ellenben a segélykérő hívásomat igen:D)

Pussz.

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hete - 15 éve 3 hete #383177 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Viki, Juli: :( Sajna én még megyek egy táborba nyár végén, úgyhogy én nem megyek a savariára pedig régóta szeretnék. Kb tábori talira is úgy fogok beesni, hogy előző nap érek haza!

Bogárkák, aki nem biztosra írta, azt szeretném, ha itt/emailben/smsben megírná, hogy biztosan jön. :cool: Lehetőleg minél hamarabb. (Meg azt is, hogy kb mikorra várható a becsapódása.)

Akik holnap biztos, hogy az Örsön lesznek 11-kor (ha jól gondolom): SÚ, Zsodoo, Ingwea, Sári. Valamelyikünk kimegy az Örsre, még nem tudjuk ki. (Geri, te gondolom Rákoskereszttúr felől jössz.)

Már folynak nagyban az előkészületek, nagyon várunk titeket!!!! :)

"Be the change you want to see." Gandhi
Utolsó szerkesztés: 15 éve 3 hete által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hete #383173 Írta: Viki
Viki válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Sziasztok! sajnos nem érek rá szombaton:(, mert a családdal Balatonon leszek...de a nagy tábori talira mindenképp megyek!Julcsi egy másik táborban van most, úgyhogy ő se tud menni. Jó szórakozást nektek! am jön valaki savaria karneválra?

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hete - 15 éve 3 hete #383156 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Akkor beszéljük meg azt, hogy szombaton 11-kor tali az Örsön a metrómegállóm előtt! Kincső, akkor neked kéne ideveztned a népet, mert a holnapi után már tapasztaltabb leszel. :)
Nem baj, ha nem kezdésre jöttök, csak szóljatok mindenképp holnapig, hogy jöttök-e biztosra, mert akkor úgy főzünk!
Sári, ugyanaz a számom!
Orsie, hozd Foxot!!! Csak már smsben nem akartam válaszolni, mert nem lesz pénzem.

Akik jönnek:
Kincső

Zsodoo
Geri
Ingwea
Sári

Akik még nem tudják de úgyis jönnek :cool: :
Orsie + Fox
Lyona
Minc
Szofi
és Ratz ikertesója Dani

Ill. Dorkát és Ágit nem tudom még; Vikiről és Juliról is próbálok még infókat szerezni.

"Be the change you want to see." Gandhi
Utolsó szerkesztés: 15 éve 3 hete által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hete #383155 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Beszélgetések
hátizé, ha én megyek, akkor egyrészt hozom Foxot is, másrészt én biza 11-kor fogok sztem felkelni^^ szóval ha megyünk, akkor mi majd inkább koradélután.
de még nem tudom.. esély van, hogy menjek, de elvileg vidéken leszünk. ehh, klónozódni kéne.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hete #383154 Írta: Ingwea
Ingwea válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Én is megyek 15.-én!!! :) De én legkorábban 11-re tudok az Örsre érni. És természetesen tábori talira is megyek. :D

I will leave, I will leave the woods that bore me,
For our days are ending and our years failing.
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hete #383152 Írta: Rhien
Rhien válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Sziasztok!
Balkézzel jelentkezem hatalmas lelkesedésseel, jövök 15.én mindenféleképpen!:D:D Jó lesz már látni titeket:) Ring, számod ugyanaz, mint tavaly? vagy milyen számon tudlak elérni?

szombatig soksok ölelés mindenkinek!

és:KI VEZET? MAEDHROS! FÉL KÉZ, HARCRA KÉSZ!
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hete #383132 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Szerintem lehet 29-én is az össztábori tali előjátékaként, csak így talán többen tudnak legalább az egyikre eljönni, nomeg az augusztus vége az még meeeessszeee vaaaan :)

Gyűjünk, gyűjünk! :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hete #383130 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Sziasztok! Én remélhetőleg tudok jönni, de nem biztos, hogy kezdésre... Még kitalálom addig az életem, aztán csipogok. De ha jövök, hozok sütit:)

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hete - 15 éve 3 hete #383124 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Sziasztok,
én úgy készültem, hogy 29-én lesz a tali.. szombaton sajna esküvőre kell mennem. (nem, nem a sajátomra :) ) ha tizenegytől lesz a tali, akkor talán be tudok ugrani egy órára... de akkor teljes esküvői pompában megyek :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Utolsó szerkesztés: 15 éve 3 hete által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hete #383118 Írta: Cedomir
Cedomir válaszolt a következő témában: Beszélgetések
áá nagyon jól hangzik így ez a tali. kár hogy nem tudok jönni. az a baj h sok lenne a vonatjegy így oda vissza. de majd ősszel. :)

Ki vezet? MAEDHROS!
Fél kéz ... HARCRA KÉSZ!
E!
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hete - 15 éve 3 hete #383117 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Mondjuk célszerű lenne egy találkozót megbeszélnetek az Örsön, hogy együtt tévedjetek el... :P Szerintem a 10 vagy 11 óra reális egy találkozóra. Ja, hát ha hoztok rágcsát, üdítőt vagy sütit akkor mééég több kaja lesz! Vagy ha hoztok esetleg egy táboros képekkel kiírt dvd-t, vagy cd-t, amit levetítenénk, az se lenne rossz.. :)

"Be the change you want to see." Gandhi
Utolsó szerkesztés: 15 éve 3 hete által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hete #383115 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Orsie, ha nem jössz, madarat fogatunk a nyakadhoz! ;) (Elég szigorú voltam?) :)

Ring: az "egész nap" úgy értendő, hogy 0 óra 00 perctől vártok minket? Vagy van valami közelebbi elképzelés is? Mit hozzunk még?
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hete - 15 éve 3 hete #383114 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Sziasztok!
Lehet hozzánk jönni, úgy nézem nem fog esni az eső, úgyhogy bográcsos kerti party lesz. :)
Hozzatok fürdő ruhát, medencénk az nincs de van egy kerti zuhany, ami szintén nagyon frissítő!
A cím: 17. kerület, Demjén utca 14. Időpont: augusztus 15. egész nap.
Az Örstől a 276E busszal kb fél óra alatt lehet ideérni, a Diadal útnál kell leszállni. (A Spar után.)Onnantól pedig vagy kiszaladunk elétek, vagy telefonon eligazítunk titeket.
Orsie, tök jó lenne, ha tudnál jönni!!!
Brandír, Finc: tuti nem értek rá egy kicsit se? Mert kb 15-20 percre laktok tőlünk kocsival...
Geri, akkor te most ráérsz, hogy nem mentél Németországba?
Dorka, Ágiról nem tudod, hogy tud-e jönni?
Ki az, aki vidéki és gond a hazajutás/lejövetel?
Többiek akik eddig nem szavaztak?
Akik most nem tudnak eljönni, azok ne aggódjanak, szervezünk még egy talit ősszel, mert nyáron mindenki nyaral össze-vissza, és nagyon jó lenne összeröffenni! Ja, és tábori talira ugye mindenki jön??

"Be the change you want to see." Gandhi
Utolsó szerkesztés: 15 éve 3 hete által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hete #383096 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Beszélgetések
hahó!
én lehet, hogy most hétvégén is elutazom, szóval még kérdéses, hogy tudok-e menni 15-én. viszont úgy alakult, hogy Tábori talira sikerül eljutnom :)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hete #383089 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Leng a kezem, jelentkezem! Óóó... a francba, leszakadt... Kellett nekem jobb kézzel hadonásznom... ;)
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hete - 15 éve 4 hete #383067 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Amennyit már tudni lehet, az kikerült ma a tábori topicba by Icke. :)

SZERK:
Beszéltem Ringgel és Ratzcal, ééééés ezennel meghirdetnénk Maedhros nemzetségének Első Találkozóját

augusztus 15. szombat egész napra

valószínűleg Ringékhez, de ezt még le kell fixálnia a szüleivel, ha nem ott, akkor lehet nálunk, vagy valami szép szabadtéri helyen, stb.

Végleges jelentkezéseket kérünk ide a topicba! :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Utolsó szerkesztés: 15 éve 4 hete által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hete #383063 Írta: Cedomir
Cedomir válaszolt a következő témában: Beszélgetések
ez a tábori találkozó ki van írva valahova? tudom hogy tábor végén beszéltünk róla, de azóta már sok idő eltelt. :)

Ki vezet? MAEDHROS!
Fél kéz ... HARCRA KÉSZ!
E!
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hete #383060 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Ez még mindig csak 14 ember szavazata :(
Én egyébként azt javaslom, hogy ha 29-én mint jelenlegi legtöbb szavazatoson tartunk is (ottalvósat érdemes, hiszen másnap tábori tali), akkoris tartsunk 20-án vagy most hétvégén egy másikat, hiszen amúgy a tábori ÉS nemzetségi taliból is kimaradnak a 29-30án rá nem érők. Mit mondtok?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hete #383057 Írta: Cedomir
Cedomir válaszolt a következő témában: Beszélgetések
az a baj, hogy a legtöbb jelölés talán 29-re ment (többek közt nekem is az a legjobb), ha jól látom, de sok embernek meg az nem jó. :(

Ki vezet? MAEDHROS!
Fél kéz ... HARCRA KÉSZ!
E!
Téma zárolva.
  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
15 éve 4 hete - 15 éve 4 hete #383055 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: Beszélgetések
hogy ne vesszen el:
doodle.com/g5v5ihaeddzygwmb (Mikor gyűljön Maedhros nemzetsége?)

szerk: ez alapján úgy tűnik, hogy augusztus 20, 22, vagy 23 lenne megfelelő...
Utolsó szerkesztés: 15 éve 4 hete által.
Téma zárolva.
  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
15 éve 4 hete #383054 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Nem tudom mennyire olvassátok a tábori topicot, ezért berakom ide is:

icke írta: Tábori tali

Valószínűleg az alább említett Rekettyésben tartjuk, éspedig augusztus 30-án, vasárnap. Igen, szerettük volna szombati napra rakni, de 29-e sajnos országos munkanapnak minősül, a következő szombaton a live-val konkuráltunk volna, és nem akartuk szeptember közepéig halasztani. A helyszín jelenleg 95%-os, a következő pár napban válik 100%-ossá.

Ezek szerint a nemzetségi gyűlést nem tarthatjuk akkor, hacsak nem akarjuk, hogy a nemzetségi a tábori talin belül egy kisebb találkozó legyen. Gondolom 29-e se lenne túl jó azoknak akik dolgoznak...
Ezért a kérdés az, hogy mikor tartjuk meg a nemzetségi összejövetelt. (és most már talán ideje lenne, hogy eldöntsük)
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hete #383030 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Valahogy nem emlékszem arra, hogy Corvus Corax lett volna, de hiányzott is nagyon. Volt viszont LotR musical is. Loreena meg az utóbbi időben mintha már vízcsap-zenévé válna... Szép, szeretem, de ilyen mennyiségben már unom.
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hete #383012 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Loreena McKennitt is volt, jó sok.

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382895 Írta: Orowan/Gery
Orowan/Gery válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Igazából a nagy részüket nem ismerem, de pl. a Corvus Corax-nak nagyon jó, hasonló stílusú zenéik vannak.
www.corvuscorax.de/

"The purpose of life is a life of purpose. "
(Robert Byrne)
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #382875 Írta: Cedomir
Cedomir válaszolt a következő témában: Beszélgetések
ja tényleg ezt már akartam kérdezni, hogy mik azoknak zenekaroknak a neve amiket hallgatgattunk táborban? :)

Ki vezet? MAEDHROS!
Fél kéz ... HARCRA KÉSZ!
E!
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382870 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Beszélgetések
hahó, feltettem a képeimet a netre! Táboros topikban ott a link.
Dorka, van kép a kézékszerről is, bocsi, hogy csak most prezentáltam.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382868 Írta: Ingwea
Ingwea válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Nálunk is ez volt az egyik első reakció... De aztán elmagyaráztam, hogy ahhoz képest nem is drága. :D

I will leave, I will leave the woods that bore me,
For our days are ending and our years failing.
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382855 Írta: Cedomir
Cedomir válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Hajjajj, én tudom ezt. Mondtam is unokatesómnak hogy nincs igaza, de a kedvemen ez már nem segített. :D

Ki vezet? MAEDHROS!
Fél kéz ... HARCRA KÉSZ!
E!
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382817 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Mint alapító elnökségi tagnak, és jelenleg is FB-tagnak, elhiheted nekem: az MTT-be eddig mindenki csak beletett pénzt. Mondjuk megérte. ;) Ha egy kicsit utánaszámolnak, hogy a tábor ára hol van a hasonló táborokhoz képest, még az is csoda lesz, hogy egyáltalán volt kaja.
Amúgy én sem csodálkozom. Amikor megalakultunk, állandóan a politikai beállítottságunk érdekelt egyeseket. Csak hát nem volt. Most, hogy a politikával mindenkinek tele van a padlás, a személyes anyagi haszon lett érdekes. Majd rájönnek, hogy az sincs. Pontosabban haszon az van, csak nem anyagi: a közösség, a társaság, az összetartozás, és akármennyire nem tetszik is a fanyalgóknak, a kultúra. Persze ezt nehéz megérteni. ;) :D
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfRatzkhaAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.781 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére