Beszélgetések

Több
14 éve 11 hónapja #384174 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Beszélgetések
uhh de lappang a mi topicunk :O
hogy vagytok fingoniták? :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hete #383549 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Hahó!
Ugye mindenki nézi a táboros topicot, és értesült róla, hogy a tali helyszíne megváltozott: az Orczy-kertben lesz, ami a Nagyvárad térnél van. A kert bejáratánál találkozunk 11-kor.

Remélem jöttök sokan! Holnap találkozunk! :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hete #383472 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Az első számú hiperaktív, napelemmel működő és reggel fotoszintetizáló shaolin növendék is jön. :D
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hete #383461 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Beszélgetések
én ott leszek ;)

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hete #383454 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Hahó, ugye mindenki jön tábori talira? :D

" írta: Sziasztok!

És itt következnek a várva várt pontos információk a tábor taliról! smile

A talit augusztus 30-án tartjuk a Rekettyés étteremben. A hely megközelíthető a Kolosy térről induló 65-ös busszal, amivel a végállomásig fogunk menni, és onnan laza 30-40 perces séta után érkezünk meg a helyszínre.
Jó lenne, ha közösen tudnánk elindulni a menetrendszerint 9:46-kor induló busszal, aminek a menetideje 15 perc, ezért ha egy mód van rá kérlek ne késsetek!
A tervek szerint a közös séta 10 órakor kezdődik a Fenyőgyöngye étteremtől (ez a 65-ös busz végállomása), 11-től táboros képek és videók nézegetése és sztorizgatás lesz. Ezek után ha a nemzetségek igénylik, akkor lehet külön elvonulni, saját programot csinálni, stb...
Kaját, ellátmányt hozzatok, de a helyszínen is lehet venni!

(Fizetnünk nem kell a helyért, de ha veszünk 1-2 pohár üdítőt akármit biztosan fognak jobban fognak örülni nekünk.)


argh
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #383100 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Igen van krónika,a felét már begépeltem,a többit is igyekszem. :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #383046 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Kedves Nép! :D

Először is elnézést, hogy ily sokáig hanyagoltam az internetet, tábor óta fel-le utazom. Most viszont végre egy kis időre tényleg hazaértem, és afféle jó 12 órás alvás után tizenegykor kikúszva az ágyból eszembe jutott, hogy hiányoztok.

Az MSN és e-mailcímeket kicseréltem a csatahajo-kukac-hotmail.com formátumra (ez az enyém, vegyetek fel!), hogy gonosz e-mailcímvadász robotok ne küldjenek Nektek spam-eket. Fórumba ne írjatok @-ot, mert arra ugranak ezek a programok...

Figyelmetekbe ajánlanám továbbá, hogy

" írta: Üdvözletem!

No. Visszaértem Sočáról, és közzétennék néhány infót - megkésve bár, de törve nem.

1. Tábori tali

Valószínűleg az alább említett Rekettyésben tartjuk, éspedig augusztus 30-án, vasárnap. Igen, szerettük volna szombati napra rakni, de 29-e sajnos országos munkanapnak minősül, a következő szombaton a live-val konkuráltunk volna, és nem akartuk szeptember közepéig halasztani. A helyszín jelenleg 95%-os, a következő pár napban válik 100%-ossá.

2. DVD

A videóanyagokat tegnap kaptam meg, hamarosan nekikezdek bedigitalizálni, és a tábori talira attól függően készül el a DVD, hogy a technika balrogja hányszor/milyen mértékben pofázik ebbe bele. (Illetőleg SÚ felvételei kérdésesek még, de elvileg ő is rajta van az ügyön.)
A képek összeszedése kicsit kínosabb, a Picasából, ha jól láttam, tényleg le tudom tölteni (ezt majd este, otthonról tudom ellenőrizni); aki viszont nem oda rakta fel, azzal valahogy majd kontaktolok, és kisütünk egy eljuttatási formát. A legbiztosabb talán tényleg a DVD-re kiírt, kézbe adott eljárás, ugyanakkor ez a legnyakatekertebb is. Gigabyte-os nagyságrendről beszélünk, itt az FTP már rég nem játszik.
Viszont akárhogy is, én a masterpéldány elkészítéséig tudom vállalni a DVD-t, a sokszorosítást ellenben (mint már jeleztem a vezetőség felé) nem tudom megoldani, ergo erre várok ötleteket, javaslatokat, horribile dictu felajánlásokat.

Volt még valami? :) =

icke

Ugye mindenki jön augusztus 30-án? Fingon-köpenyeket ne tessék otthon hagyni! :)

Nemzetségtalálkozó-ügyben pedig én is lelkes vagyok, csak éppen nagyon elfoglalt. Ez ilyen zsúfolt nyár lett, úgyhogy sajna csak tábori tali után érek rá. A rákövetkező hétvégét (már szeptemberben) a Tolkien-live már lefoglalta, amit amúgy mindenkinek ajánlanék szeretettel, Aeglos az egyik főszervezője! :D Én mindenképp megyek, főoldalon az infok!

Szóval marad a szeptember, akár a szeptember 11-12-13 (p-szo-vas) egyike? Tudom, az még jó messze van, de gondoltam, kezdjük el időben a körbekérdezést.

Na, várom a válaszokat, addig is puszi!!!

Szerető Nagyanyátok

U.i.: Náda, tényleg lenne krónika? Nahát, aranyba kell Téged foglalni! :)

argh
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382969 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Na jövök én is, magával sodor az ár.
Még egyszer szeretném megköszönni nektek ezt a tábort. Az elmúlt 3 évben ez volt a legeslegjobb tábora az MTT-nek. :D Az én msn címem: kozimozi1j-kukac-windowslive.com ,aki fel akar venni vegyen.
Olyan jó mikor itthon végig nézem már vagy századszorra a csapatról készült képeket. Köszönet mindenkinek a hülyülésekért, a chili con carne-ért, a fingonita dalért és mindenért!!!
Csigaház 4 Ever!
Ki a Király! Fingon (és Sanyi)!
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382813 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Na írok én is, mert írni jó :) Most jöttem meg, és sokkal kevésbé vagyok hulla, mint tábor után (egy napig aludtam Rómában, ahelyett h városnéztem volna. persze közben néztem, csak néha aludtam.menet közbe xD). A szavakat meg a billentyűzetet nem igen találom xD Hosszú köszönőizét nem írok, aki fontos, annak azthiszem eljuttatom valahogy. Az msn címem dindae919-kukac-hotmail.com és engem bátran fel lehet venni, akinek erre kedve szottyan, senkit sem küldök el, főleg mert szeretek beszélni, mégha ez nem is mindig látszik :)
Amúgy köszönöm nektek, hogy bár nagyon féltem a tábortól, hogy jó lesz-e és ha igen akkor hogy is lesz... és végül nagyon jó lett, és nagyon nagy szerepetek volt ebben nektek :) Szóval köszönöm Julcsi, Aeglos, Ryana és Rodarth :) és remélem lesz nemzetségtali (:

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382712 Írta: andariel
andariel válaszolt a következő témában: Beszélgetések
hello mindenki, mindenkepp ossze kene hoznunk egy csaladtalit! es nagyon jo volt veletek, szvsz ez volt a legjobb csapat, de ezt csak csendben es halkan mondom :) az en msnem: christinedaae-kukac-citromail.hu az emailem pedig szabo.noire-kukac-gmail.com, batran irjatok, bar mostanaban nem leszek nagyon msnen, azert gmailchat meg van :)

pusszantas

Why do they call it rush our when nothing moves?
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382496 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Beszélgetések
:D OKÉ

És még valamit Fingonért.

A képet Anna Lee készítette.
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382481 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Elder, ha engem leengednek 2004 ota táborba akkor a te hüjeségeidet is kötelesek elfogadni :D D

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382474 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Nah, megjöttem én is! :cool:
Nagyon köszönöm mindenkinek ezt a csodálatos tábort! :D
Nagyon jók voltunk! :D
Örülök annak h megismerhettem új embereket és h elfogadtatok a hülyeségeimmel együtt. :P
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382469 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Csináljatok csapattalitosz megbeszélő topikoooot+++!!!

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382344 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Lav jú all. Ennyit tudok csak most mondani. :)
msn: ryana_@freemail.hu . Az email nem ez, az a profilban van.

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382279 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Halihó Fingon népe!

Egy élmény volt Veletek ez a 11 nap.
Köszönöm mindannyiotoknak!:)

msn: aeglos'kukac'tolkien.hu

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382253 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Beszélgetések
tukortojas-kukac-yahoo.com az MSN-címem, bár ez a profilomban is látható, de hátha valaki lusta megnézni, de mégis érdekli... az e-mail címem viszont NEM ez, akit érdekel, kérdezze meg MSNen :D vagy metaflora-kukac-alomvilag.hu is még használatban...
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #382241 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Beszélgetések
fqqdk-kukac-hotmail.com az msn-em, az értelmes mailcímem pedig fqqdk-kukac-clusterone.hu, illetve üdvözlet mindenkinek, Ulmo pedig egy tündér, hogy még a DNS vizsgálat eredményének megérkezte előtt adott nekem ide írási jogot :)

code a rat the monster on doom in it
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #382035 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Beszélgetések
az enyim is itt van: muuzzli-kukac-citromail.hu
ez msn-en és email is :P
csak ide is egy kis nyál:
köszönöm nektek hogy veletek lehettem!
-Julcsinak hogy a nagyink volt,és hogy sikerült összetartania minket
-Ryanának,Aeglosnak,Rodarthnak hogy anyuink és apunk volt
-az együtt játszást,a bohóckodást,a nevetést,az alkotást,a Fingon,Fingon,Fingont...,a chili con carne-t,a bulit,és még sorolhatnám!
kívánom hogy mindenkinek teljen a további nyara szépen!
szóltam.
am. a krónikás dolog majdnem teljesen készen van,2 nap hiányzik,azt megírom és akkor elküldöm Julcsinak és majd ő tovább küldi ha gondolja :P

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382003 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Beszélgetések
no, pár embernek igértem MSN-t szal anyamkinnya-kukac-freemail.hu emilt ne irjatok mert azt nem nézek :P ha valaki moleszterálni akar itt elér

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381915 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Beszélgetések

Náda írta:

Elder írta:

darthpit írta: Életben Zsolti vagyok, 16 eves (úgy látom eddig a legfiatalabb).
Amivel vigyázni kell, az az, hogy fárasztó tud lenni a humorom
(már gyújtottam fel agyat msn-en keresztül).
Szeretek ezen-azon gondolkodni, elkalandozni.

Akkor már ketten vagyunk. :cool: :lol:

:D kis ifjoncaink :D (bár nem mintha én sokkal több lennék :D )

:P
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381913 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Beszélgetések

Elder írta:

darthpit írta: Életben Zsolti vagyok, 16 eves (úgy látom eddig a legfiatalabb).
Amivel vigyázni kell, az az, hogy fárasztó tud lenni a humorom
(már gyújtottam fel agyat msn-en keresztül).
Szeretek ezen-azon gondolkodni, elkalandozni.

Akkor már ketten vagyunk. :cool: :lol:

:D kis ifjoncaink :D (bár nem mintha én sokkal több lennék :D )

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381910 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Beszélgetések

darthpit írta: Életben Zsolti vagyok, 16 eves (úgy látom eddig a legfiatalabb).
Amivel vigyázni kell, az az, hogy fárasztó tud lenni a humorom
(már gyújtottam fel agyat msn-en keresztül).
Szeretek ezen-azon gondolkodni, elkalandozni.

Akkor már ketten vagyunk. :cool: :lol:
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381908 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Ja és még annyit hogy én külön járattal megyek, szal majd csak a táborban találkozunk a buszon nem leszek
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381901 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Drága Vitéz Nolda Testvéreim!

Ezúttal is szeretnék Nektek jó Utat kívánni és sok szerencsét a Helcaraxén való átkeléshez, ahol mivel a Lámpásokat ledöntötték, zebra meg nincsen (esetleg valami kezdetleges Zebra féleség lehet, melyet Ungoliant hagyott hátra sötét mocskából a fehér havon, amire azonban azt tanácsolom, hogy ne is lépjetek,... no ha valaki dacos természete révén vagy puszta noldaszeszélyből még is rá lép az megtébolyul) arra kérnélek hogy vigyázatok!
Ha valaki ne adj isten lemarad az úton, Eru ne adja elvész, az se aggódjon, legvégső napjainkig dalokat zengünk majd róla s megsiratjuk noldamódra, szoborról meg a fagy gondoskodik, amit csak a végső csatában döntünk majd le...
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381860 Írta: darthpit
darthpit válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Életben Zsolti vagyok, 16 eves (úgy látom eddig a legfiatalabb).
Amivel vigyázni kell, az az, hogy fárasztó tud lenni a humorom
(már gyújtottam fel agyat msn-en keresztül).
Szeretek ezen-azon gondolkodni, elkalandozni, és néha dalolászok,
ez azért van mert nem meríti a telefont amiről hallgathatnám őket.

Kékkel írandó énemről még nincs elképzelésem, csak
annyi hogy a darthpit (igen, kis d vel)nem túl tünde név.
(nem okoz sok gondot kitalálni egyet)

Elcsaljuk a haláltól jogos diadalát. Le nem győzetünk. Tiszta szívvel ugrung két lábbal a pokolba, tudván: Mi újra felemelkedünk!
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381854 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Nah azért!!! Ne csinálj ilyet többet mert megállt bennem az ütő :P
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381832 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Beszélgetések

Aeglos írta:

Náda írta: Sajnos nem tudok jönni táborba.Nagyon örültem neki amikor megtudtam hogy veletek lehetek együtt,jó kis nemzetségnek ígérkezett.Remélem jól fogjátok magatokat érezni a táborban!
Mindenkinek jó készülődést és eseménydús napokat kívánok!
Náda

Nagyon sajnálom, Náda! :(
Remélem - ami gondod van - idővel helyrehozható.

Szép nyarat!

áhh ne aggódjatok,sikerült megoldanom hála Gandalfnak,dorwnak és Ankalimonnak!Jöhetek!!!!!!:D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja - 15 éve 2 hónapja #381828 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Beszélgetések

Náda írta: Sajnos nem tudok jönni táborba.Nagyon örültem neki amikor megtudtam hogy veletek lehetek együtt,jó kis nemzetségnek ígérkezett.Remélem jól fogjátok magatokat érezni a táborban!
Mindenkinek jó készülődést és eseménydús napokat kívánok!
Náda

Nagyon sajnálom, Náda! :(
Remélem - ami gondod van - idővel helyrehozható.

Szép nyarat!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Utolsó szerkesztés: 15 éve 2 hónapja által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381815 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Sajnos nem tudok jönni táborba.Nagyon örültem neki amikor megtudtam hogy veletek lehetek együtt,jó kis nemzetségnek ígérkezett.Remélem jól fogjátok magatokat érezni a táborban!
Mindenkinek jó készülődést és eseménydús napokat kívánok!
Náda

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfJulcsi_Alew
Oldalmegjelenítési idő: 0.213 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére