Beszélgetések

Több
15 éve 2 hónapja #381756 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Dreamer, szaggat a szívem a gondolatra, hogy az idei megmérettetés ismét fekete űrt hagyhat a lelkedben, de azt hiszem, most tévedsz...

Dreamer_KF írta: Primadonnaként elvárom, hogy mindenki csodálja termetem, gyors észjárásom, és díjnyertes lovam (még nincs, de csodáljátok csak). Beképzelt fráter vagyok, és azt hiszem, hogy minden, amit csinálok az jó és szép. Természetesen akkor is, ha nem. Pedig de.

Te basszus ECHTE NOLDA vagy, fiam! :D :D :D

argh
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381596 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Így tábor előtt pár nappal én is bemutatkoznék azoknak, akik nem ismernének:

Civilben Balázs, címeres ökör, messzi hírű lókötő és öreg nyugdíjasok riogatója vagyok. Primadonnaként elvárom, hogy mindenki csodálja termetem, gyors észjárásom, és díjnyertes lovam (még nincs, de csodáljátok csak). Beképzelt fráter vagyok, és azt hiszem, hogy minden, amit csinálok az jó és szép. Természetesen akkor is, ha nem. Pedig de.
Megélhetésért terrorizálok embereket, akik miattam nem tudnak aludni, és kirabolják a benzinkutat. Sajnos már több embernek is én mondom meg, mit csináljon, így egyre nagyobb válságba taszítjuk az energetikai iparágakat (de többször mondták már, hogy bankot rabolnak miattam).

Hobbiként iszom és röhögök a legnagyobb viharban jó kalózként (már hamisítanak, lásd tavalyi tábor). Valamint hajlamos vagyok mazochista tettekre ragadtatni magamat (lásd tavalyi tábor). És szeretek kalózlányokat elrabolni és fogva tartani (vigyázz, hamisítják, de amúgy: lásd tavalyi és azelőtti tábor).

Az idei megmérettetés ismét fekete űrt hagy a lelkemben, nem lehetek sem törpe, ork, troll, óriás, sem goblin. És még inni sem lehet. Így kifejezetten léha és hedonista magatartásommal foglak titeket zavarni, sőt, több ízben támad majd világmegváltó ötletem, ami a legkevesebbeknek fog csak tetszeni, de nekik nagyon.

Amúgy meg intrikus dög vagyok, vámpíroktól tanultam.

Ha valamit nem értesz, akkor a készülékeddel van baj, mint írtam fentebb, én tökéletes vagyok.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381576 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Beszélgetések

Remzy írta: Szal Lacika vok 21 éves van sörhasam meg szakállam és álitolag a facebookon egy teszt végeredményénél az örült eredmény mellet az én képem találhato, aszem ez kezdésnek elég is, nemakarom elijeszteni az uj követöimet :D a régiek meg ugyis rajonganak értem ^^

Naná! :D
Nekem is az jött ki, ne viccelj.
Mi, őrültek, az anoním követőid vagyunk. :cool:


Julcsi intését tényleg vegyétek komolyan, mert sok fűben mászkálás lesz a tábor folyamán, és a vizes fűben pillanatok alatt beázik minden félcipő. Gumicsizma for prezident. Én is beújítok egyet a napokban.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381510 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Kedves Nemzetseg!

Fontos kozlemeny az idojarast illetoen:

Mindenki hozzon ESOKABATOT, ha lehet, GUMICSIZMAT, es vizhatlan, meleg ruhakat! Satrasoknak fokozottan ajanlott felkeszulni a nyari monszunra, ami termeszetesen a tabor ideje alatt is folytatodik majd... :/

argh
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381339 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Beszélgetések

Rodarth írta: Egyébként meg olajban tocsmákolt zsírt kell göjhölni mert az jó!

Erről a tüttyölt ratyli jut eszembe. :D

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381207 Írta: Rodarth
Rodarth válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Na, tábor közben nem vedelünk, hé!

Lesz rá alkalom. :)

Egyébként meg olajban tocsmákolt zsírt kell göjhölni mert az jó!

És most közérdekű közlemény!


Ezen a címen megtaláljátok a Borsod- Volán Menetrendjét, amiben le van írva, hogyan tudtok MISKOLCRÓL lejutni ABAÚJLAKRA, abban az esetben, ha NEM a csapattal jöttök le 9-én. Kérem, h az aki tudja magáról, hogy nem a csapattal érkezik, az írjon nekem PM-et!

Danke schön!

LINK!
teszt.borsodvolan.hu/documents/menetrend...ab/10001__090301.pdf
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381095 Írta: Erdariel
Erdariel válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Helló emberek!:D Látom mindenki kajás!

Édes Víz és Kacagás!
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381083 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Beszélgetések
A kaja jóóóó :D

Üdv hát énis idekukkantok, a csodálatos bemutatkozás nálam is elmarad sajnos nem jön az ihlet ezen az esös vasárnapi napon :P Szal Lacika vok 21 éves van sörhasam meg szakállam és álitolag a facebookon egy teszt végeredményénél az örült eredmény mellet az én képem találhato, aszem ez kezdésnek elég is, nemakarom elijeszteni az uj követöimet :D a régiek meg ugyis rajonganak értem ^^
btw Finwe viccesek a velemes fotok, magamra se ismerek :D :D:D asse most votl :P

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #380959 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Azert... ehhh.... komolyan nyitok kaja topicot, mert ugy latom, ez a nemzetseg fo mozgatorugoja. :)

argh
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #380920 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Beszélgetések
A noldák a Szilmarilokkal hociztak, no nem abba rúgtak, hanem egymásba. És homerun lett a vége:)(tudom az egy másik sport:))
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #380918 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Beszélgetések
az egy másik kultúrkör xD hamár, akkor bor, de ha már, akkor mérne csokilikőr? xD
amúgymeg, tejszínhabos csokis... hmm, nem is, vaníliás palacsinta, eperrel a tetején ^^

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #380914 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Azért egy kis Tokaji...mmm...

Sört csak felvetettem, az legyen a törpöké. Meg a hobbitoké. Noldáknak fiiinom félédes-édes fehérbort!

És persze igazy Lángnyelv-whiskey-t. :D

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja - 15 éve 2 hónapja #380905 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Miruvort és gyümölcsleveket.
Esetleg forrásvizet.

Egy nolda és a sör? Foci nem lesz? :P

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Utolsó szerkesztés: 15 éve 2 hónapja által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #380894 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Aeglos nagyságos kisasszonnyal értek egyet kaja ügyben. Párolt vagy roston sült zöldség - némi sovány kultúrállat húsával kiegészítve - sajtokkal és fűszeres szószokkal, vékony lepénykenyerek, ...aztaaa mekkorát villámlott a börtön fölött.... és persze igazi kemény lakoma kaják, mint a nyársalt hús, gyümölcsökkel, az egybesültek, hatalmas cipóba töltött ragulevesek, és embermagas zöldséghalmok. Desszertnek palacsinta és sütemények. :)

De mit igyunk? Söröt? Borot? Szeszet?

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #380875 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Beszélgetések
így nem volt olyan unalmas:) először azt hittem az uncsi szóból alkottad:)
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #380872 Írta: andariel
andariel válaszolt a következő témában: Beszélgetések
köszi ^-^ egyébként csak most látom h uncsalmast írtam unalmas helyett... :P na mindegy

Why do they call it rush our when nothing moves?
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #380871 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Hát aakkó üdvözöllek, márák népének gyermeke, mi nem először vagyunk csapattársak:)
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #380870 Írta: andariel
andariel válaszolt a következő témában: Beszélgetések
úristen :o ez nagyon fura!!! igen, én vagyok

Why do they call it rush our when nothing moves?
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja - 15 éve 2 hónapja #380864 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Beszélgetések

Bemutatkoznék én is (bár én sajna nem tudok olyan szép noldás bemutatkozást prezentálni:( ). Szóval Szabó Nóri a nevem, 19 éves vagyok, az ELTE alkalmazott közgazdaságtan szakára járok, jelenleg épp vizsgatúlélősdit játszom Egyébként van, aki régebbről ismerhet már (andarielként), de az tényleg régen volt, szóval gondolom azóta változtam picit, úgyhogy íme a bemutatkozás

Jól emlékszem, hogy Te voltál valamelyik Velemi táborba?

www.kep.tar.hu/camp/50140588/17714359#2

Te vagy az ott baloldalt? Kíváncsi vagyok:)
Utolsó szerkesztés: 15 éve 2 hónapja által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #380862 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Beszélgetések

andariel írta: Szabadidőmben barátokkal vagyok, olvasok, jesszumpepi ez így nagyon uncsalmasnak hangzik :P
Nóri

Nem is,csak tudod mindenki ezt mondja,ezért hangzik unalmasan :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #380857 Írta: andariel
andariel válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Sziasztok!

Bemutatkoznék én is (bár én sajna nem tudok olyan szép noldás bemutatkozást prezentálni:( ). Szóval Szabó Nóri a nevem, 19 éves vagyok, az ELTE alkalmazott közgazdaságtan szakára járok, jelenleg épp vizsgatúlélősdit játszom :) Egyébként van, aki régebbről ismerhet már (andarielként), de az tényleg régen volt, szóval gondolom azóta változtam picit, úgyhogy íme a bemutatkozás :) Hasonlítok magamra. Imádok táncolni, nagyon szeretek énekelni, a zuhanyrózsa ódákat tudna zengeni róla. Könyvekben, zenében mindenfaló vagyok, imádom a danette csokipudingot és a sacher-tortát, van egy macskám, aki tiszta fekete és nagyon őrült (sokban hasonlít a gazdájára...). Szabadidőmben barátokkal vagyok, olvasok, jesszumpepi ez így nagyon uncsalmasnak hangzik :P szóval majd megismertek szerintem, én már nagyon várom a tábort :D

pusszancs,

Nóri

Why do they call it rush our when nothing moves?
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #380851 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Beszélgetések

Finwe, Te teljesen BETEG vagy!big_smile
De nem baj, kedvelem az őrült elméket.

Te meg akkor egy...egy...egy DIAGNOSZTA!!!
És akkor már csak egy harmadik embert kell találni aki eldönti hogy melyik a nagyobb sertés:)
Izé... sértés, bocsánat csak jó húsos visszavágást akartam anélkül hogy fröcsögjön:)
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #380790 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Remélem, hogy szorgosan küldözgetitek, hogy kikkel akartok egy családba kerülni, az mtttabor'kukac'tolkien.hu e-mail címre. :)

Három embert kell felsorolni, és a sorrend is számít. Ha megbeszéled valakivel előre, hogy egy családba szeretnél vele kerülni, és egymást jelölitek, akkor 99,99%, hogy összekerültök.
A másik topikban van a lista. Mindenkit jelölhettek, csak Julcsit nem, mert ő nem lesz családban.
A levélben tüntesd fel a nemzetségedet és a saját nevedet is.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja - 15 éve 2 hónapja #380788 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Finwe, Te teljesen BETEG vagy!:D
De nem baj, kedvelem az őrült elméket.

Szerintem valami vajon párolt vegetáriánus finomság sült lágysajtokkal és enyhén fűszerezett szószokkal.
Desszertnek valami tejkrémet tudok elképzelni könnyű tésztából készült csokoládés piskóta darabokkal és gyümölcsökkel/gyümölcsszószal.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Utolsó szerkesztés: 15 éve 2 hónapja által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #380762 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Beszélgetések
vanília puding feketeribizlivel? :D vagy ez túl egyszerű? :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #380760 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Beszélgetések
A másik topik kapcsán merült fel bennem, hogy ti milyen kajákat tartotok nolda kajának, amitől szerintetek egy nolda nemes ha megkóstolná nem vágna eldához nem méltó arckifejezést. Különösen Fingon királyunk mit szeretne:)
Esetleg egyedi elda recept? Én szerintem égszínkék pisztáciapuding fehér tejszín hab pöttyökkel igencsak felidézné Elbereth édes leheletét:) Vagy ne adj isten tejszínfagylalt keserű mandulával ékkőkehelybe, a Helcaraxén való átkelés emlékére? Nem ez mégsemjó...kisebb zendülést váltana ki és fájó emlékeket. Rátok bízom:)
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja - 15 éve 2 hónapja #380654 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Nolda fivéreim!

Eljött az idő, hogy én is bemutatkozzam. Eryalindo vagyok (magányos énekes), 4965-ben születtem valinori időszámítás szerint Amanban, Aule csarnokai mellett éltem gyermekként, ám legtöbbet Valmarban időztem
Ezellohar dombján a Fák fényében énekelve. Hallottam Feanor szavait, ahogy a valák ellen uszított, és mivel fiatal voltam és önfejű gyermekként (30 éves voltam ekkor) jó barátommal Fingolfinnal én is Középföldére mentem. S láttam Araman pusztáin a távoli partokról felcsapó lángokat, amelyekben a telerek hajói vesztek oda, és mi gyalog kényszerültünk átmenni a Helcaraxén...

Civilben András (29 éves) vagyok, vagy szólíthattok Finwének, az Mtt-ben ez a megszokott nevem, nagyon nem szaporítanám a szót, fő tevékenységi köröm az alkotás, szeretek festeni, rajzolni, animációkat (főleg 3d), képregényeket készíteni. Csendes vagyok, szeretek hallgatni, ugyanakkor igencsak szenvedélyes is. Tolkiennel 22 évesen ismerkedtem meg, a filmbe szerettem bele először, mivel alapvetően vizuális vagyok ez elsőre jobban megragadott, a könyvet csak ezután értékeltem igazán és akkor szerettem bele ebbe a világba és ez azóta tart majd valószínűleg halálomig, mert egész életemben szeretnék Tolkiennel foglalkozni, elsősorban alkotóként. A táborban is szeretnék majd előadni saját meséket is ha elkészülök addigra egy kettővel.

Na minden jót!
Utolsó szerkesztés: 15 éve 2 hónapja által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #380634 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Beszélgetések

Elder írta: Próbáltam visszafogni magam nehogy megijedjenek. :cool: Most elszúrtad a meglepit. :( (de mindegy)

bocsika :rolleyes: :/

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #380594 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Próbáltam visszafogni magam nehogy megijedjenek. :cool: Most elszúrtad a meglepit. :( (de mindegy)
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #380574 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Beszélgetések

Elder írta: Mikor haverokkal vagyok (vagyis az MTT-ben), enyhén szólva hiperaktív vagyok. :D (Ezt többen is bizonyítják pl.: Náda)

enyhén szólva? :D még csak finoman fejezeted ki magadat :P

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfJulcsi_Alew
Oldalmegjelenítési idő: 0.198 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére